NOVAJA VOLNA 2008.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004

Gribēju apsveikt visus ar grandiozāko latviešu svētku šova sākšānos!!

ar Novaja Volna 2008.

Urā, Tovariši!!

Atkal Pugačova ar visu savu klaunu balagānu ir klāt, un kārtējo reizi , kā jau katru gadu, uzskatāmi parāda mums cik ļoti Latvija naf neatkarīga un cik dziļi esam krievijai ielīduši pakaļā..., dziļak laikam vairs nevar, aklā zarna traucē......

A ko domā par šo Grandiozo Šovu citi Iauto Lietotāji

 
1 2 3 4
Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Sviestc rakstīja: Un es jau nesaku ka tādi Konkursi nedrīkstētu notikt Latvijā, es cepjos par to formu, kādā tie notiek, manuprāt Latvijas pārstāvjiem vajadzētu darīt visu, lai tie būtu ar Latviskāku ievirzi, jau jau reiz šeit tie notiek, a ne vēll dziedāt tajos nez kāpec krieviski....

Tu, pļē, vēl izdomā, ka Pugačovai tautastērpā jāierodas un kokle jāstrinkšķina...

Nu kāpēc uzreiz tautastērpā? Pilnīgi pietiktu ja Ulmaņlaika aizsargu formastērpā! A Vaikule lai kopā ar Ivaru Kalniņu lai nodzied "Te ir mana Dzimtene,smilšainais krasts" un pasākuku lai vada kāds pārstāvis no apvienības "Daugavas Vanagi" Patiesībā izskatās ka vai nu jūs visi nespējat vai drīzāk jau negribat saprast to,kāpēc man un līdzīgi domājošiem nepatīk tā novaja volnā ,un es savukārt nevaru saprast tos,kam liekas ka viss tur ir o.k. Nu nekas traks jau naf noticis,cilvēki ir dažādi un dažādi ir to viedokļi. Viss,lai ir miers uz zemes un ļaužiem labs prāts. Āmen!

Marekovich Reģ.: 02.11.2005
0 0 Atbildēt

Nu cirks jau ir, it sevišķi, kad slāvu zvaigznes nez kāpēc izpilda ārzemju disko gabalus un vēl zem faņeras. Ko gan iegūst tas, kurš ir pircis biļeti? Jā, un tas pepiņu bars, kurš liek atzīmes

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Starp citu, pats TG autors cepās par slāviskumu Latvijā, bet topika nosaukumu uzrakstijis slāviski

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Fonā ieslēdzu JV koncertu. Tak vot sākumā bišku uzvilka tie stulbie joki par LV, bet jau pēc brītiņa sapratu, ka paši vakara vadītāji ir normāli izgāzušies - īpašu sajūsmu par tiem jokiem no zāles/publikas puses nejūtu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Es vēl saprastu ja to pasākumu sauktu par Jauno Vilni,ja tur būtu latviešu vadītāji kuri pat varētu ārzemju viesiem pārtulkot kaut ko gan krieviski,gan angliski,ja vaig...

Sviestc, es visumā tev piekrīu, tikai...

Paskaties apkārt. Kas šajā valstī, ja neskaita izkropļoto latviešu valodu, ir latvisks? KAS?! Nekas... Vai nu krievisks, vai anglisks... Visas okupācijas ir latvieti izaudzinājuši par dirsā līdēju Paskaties kaut vai uz firmu nosaukumiem Un padomā, kāpēc mums ļoti daudzām firmām ir angliski nosaukumi. Un ir arī nosaukumi citās valodās - normāli noskaņotu tautu pārstāvju īpašumā esošu firmu meitasuzņēmumi Savulaik labi izrēcos par Lattelecoma stulbību - "lai izietu starptautiskajā tirgū" un hvz kur vēl ne, vajadzēja dārgo viena burta nomainīšanu. Tajā pašā laikā kaut vai Deutsche Telekom "k" burts neko nemaisa, wtf?

Vai kaut vai tā pati centa pieminētā tēvē kaste Mums tās ir angliskas vai krieviskas Atliek aizbraukt uz kādām skandināvijas valstīm un nokonstatēt, ka jamiem visādas elektronikas ierīces ir smuki vietējās valodās iztulkotas. Mums - nekā [seko qwerty klavas paklapēšana pret galdu]...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt
rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

galīgi nekrata

stulbi tas, ka sieva grib skatīties, un es neredzu foršo vakara kino lai gan tā filma arī po, jo tāpat dators klēpī

karoč tv ar savām reklāmām jau sen man rāda bildi bez skaņas vai arī darbojas "power off" režīmā.

par himnu, neredzēju/nedzirdēju, bet viedoklis ir.

pēc pč hokejā atklāšanas himnas kosmosa praideru izpildījumā, mani vairs nekas nespēs pārsteigt. un tie bija mūsu pašu bāleliņi!

P.S. neesmu patriots. un diemžēl nebūšu. kā var cienīt to, kas "taisa tev uz galvas"

kaupo13 Reģ.: 24.02.2006
0 0 Atbildēt

Pilnīgi piekrītu!

rt rakstīja:

P.S. neesmu patriots. un diemžēl nebūšu. kā var cienīt to, kas "taisa tev uz galvas"

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: ...

par himnu, neredzēju/nedzirdēju, bet viedoklis ir.

pēc pč hokejā atklāšanas himnas kosmosa praideru izpildījumā, mani vairs nekas nespēs pārsteigt. un tie bija mūsu pašu bāleliņi!

neredzēju, nedzirdēju - viedokļa nav...

bet tas gailis no jaunā viļņa - aizvainoja...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Atliek aizbraukt uz kādām skandināvijas valstīm un nokonstatēt, ka jamiem visādas elektronikas ierīces ir smuki vietējās valodās iztulkotas. Mums - nekā [seko qwerty klavas paklapēšana pret galdu]...

zini, es nejuutos tik speeciigs latviešu valodaa neskatoties uz to, ka mans faaters ir filologs un žurnaalists, pie paša Endzeliina skolojies!!! lai saprastu kaut kaadas latviskotas datorprogrammas laikam paaraak labi maaciits esmu latviskotajaa windows versijaa man nekas cits neatliek kaa paljauties uz redzes atmiņu...Valsts Valodas Centrs paarcenšas regulaari...

"pirmaas" Latvijas laikaa svešvaardus netulkoja un nelatviskoja, tik vien kā slīpajā drukaa rakstiija...visi visu saprata...

tagad pateicoties pusjukušiem datoriķiem iesaaceejiem paraadaas visaadas galvenes, kaajenes, starpenes, beidzeešana utt

nemaz nerunaajot ka nabaga brendu aizstaaja ar tikpat neloģisko zīmolu..

ir jau sadziives tehnika, sat tv tuuneris viasatam par piemeeru latviešu valodaa...

taapat nah to nelietoju, lietoju anglju valodu...

respektiivi- ja latviesu valodaa taada vaarda nav- kaapeec tas buutu vardarbiigi jaarada

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Nu tā, ziņās dzirdēju un avīzē izlasīju kas tur bija ar to himnu. Man skaidrs, ka Lilitiņa nogāzusi kārtējo podu, jo nezināja pateikt Valdim ka pēc tāda auzgūsa jācelās kājās un jābrauc mājās. Piedosim Lilitiņai, tā gadās.... un padomniekus uz sitiena nevarēja sazvanīt....

Tāds jau ir klauna (lasi - muzikanta) liktenis - kas maksā, tam spēlē.

Patiess prieks par to ka biezie jaunkrievi ir pamatīgi uzmesti - dabūjuši fonogrammas par ļoti labu cenu.

Tā turpināt!

Osobij privet tovarišču Paulsu! I boļšoje spasibo!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

toč praideri tie krievi ir.... atbrauc te uz newāvi, izdzer mūsu šņabi, iz... mūsu meitas... un pats galvenais mūsu bāleliņam šingerejam par neieškiebj balvu

takoi hakej nam ņe nužen

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Man skaidrs, ka Lilitiņa nogāzusi kārtējo podu, jo nezināja pateikt Valdim ka pēc tāda auzgūsa jācelās kājās un jābrauc mājās.

Pa dienu klausījos radio un tieši to pašu domāju. Pieceltos un aizietu prom. Nu labi, es vēl šo to parādītu, bet nu prezidentam pietiktu ar vienkāršu aiziešanu

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Vakardienas 'pasākuma vadītājam par LV nacionālo sportu - deportēšanu, vajadzētu liegt turpmāk apmeklēt šo "slikto" valsti.

R. Pauls gan lien dirsā krievu biezajiem.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

msh rakstīja: Atliek aizbraukt uz kādām skandināvijas valstīm un nokonstatēt, ka jamiem visādas elektronikas ierīces ir smuki vietējās valodās iztulkotas. Mums - nekā [seko qwerty klavas paklapēšana pret galdu]...

zini, es nejuutos tik speeciigs latviešu valodaa neskatoties uz to, ka mans faaters ir filologs un žurnaalists, pie paša Endzeliina skolojies!!! lai saprastu kaut kaadas latviskotas datorprogrammas laikam paaraak labi maaciits esmu latviskotajaa windows versijaa man nekas cits neatliek kaa paljauties uz redzes atmiņu...Valsts Valodas Centrs paarcenšas regulaari...

"pirmaas" Latvijas laikaa svešvaardus netulkoja un nelatviskoja, tik vien kā slīpajā drukaa rakstiija...visi visu saprata...

tagad pateicoties pusjukušiem datoriķiem iesaaceejiem paraadaas visaadas galvenes, kaajenes, starpenes, beidzeešana utt

nemaz nerunaajot ka nabaga brendu aizstaaja ar tikpat neloģisko zīmolu..

ir jau sadziives tehnika, sat tv tuuneris viasatam par piemeeru latviešu valodaa...

taapat nah to nelietoju, lietoju anglju valodu...

respektiivi- ja latviesu valodaa taada vaarda nav- kaapeec tas buutu vardarbiigi jaarada

Ozz, nejauc pirkstu ar pimpi. Mūsu tizlie valodnieki sūkā. Es arī visu lietoju anglisku, vai tas būtu winxp, vai tas būtu slacks ar KDE [jau kāds gadiņš apkārt, kopš KDE ir pieejams latviskojums, to vismaz var atslēgt, kaimiņš gan nesūdzas ], vai vienalga kas [mobis ir izņēmums]. Par slīpo druku - kaut kā nav manīts, gan, protams, tajā laikā bija cits valodas stils.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Kāds sakars slack`am ar kedu

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Man skaidrs, ka Lilitiņa nogāzusi kārtējo podu, jo nezināja pateikt Valdim ka pēc tāda auzgūsa jācelās kājās un jābrauc mājās.

Pa dienu klausījos radio un tieši to pašu domāju. Pieceltos un aizietu prom. Nu labi, es vēl šo to parādītu, bet nu prezidentam pietiktu ar vienkāršu aiziešanu

+

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt
recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: www.diena.lv/...

Zatlers nekad publiski neatzīs, ka Jaunais Vilnis ir organizēts politiski noniecināt valsti un pazemot latviešus.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Uztveriet to visu mierīgāk. Tas bija tikai tāds pasākums mūsu valsts sponsoriem.

Ja to pasākumu apmeklējošie cilvēki pēkšņi izvāktu visu savu kapitālu no valsts, tad Latvija bankrotētu.

Es palieku pie sava, labāk vairāk tādu kulturālu pasākumu kā vilnis, nekā bīčpārtijas.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Uztveriet to visu mierīgāk. Tas bija tikai tāds pasākums mūsu valsts sponsoriem.

Ja to pasākumu apmeklējošie cilvēki pēkšņi izvāktu visu savu kapitālu no valsts, tad Latvija bankrotētu.

Es palieku pie sava, labāk vairāk tādu kulturālu pasākumu kā vilnis, nekā bīčpārtijas.

Jā, jā, tie cilvēki te groza tos līdzekļus tāpēc, lai mums palīdzētu..

un tā pasākuma kulturalitāte un augstā mākslinieciskā vērtība tā vien līda pa visiem dzintaru kondzertzāles caurumiem āra...

Mošs vēll vari paspēt aizskriet uz staciju, dziļā cieņā pret augstdzimušajiem māksliniekiem zemu noliegt galvu un pabučot šamiem rokas...

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

Mošs vēll vari paspēt aizskriet uz staciju, dziļā cieņā pret augstdzimušajiem māksliniekiem zemu noliegt galvu un pabučot šamiem rokas...

Priekš kam? Lābāk jau klusu sēdēt stūrī, pīkstēt par notiekošo un bučot pašam sevi pakaļā, jo nekas cits vairs neatliek.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja: Lābāk jau bučot pašam sevi pakaļā,

Tu esi cirka ekvilibrists

Es ar savu radikulītu pakaļu nevaru aizsniegt....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

notiek jau visaadi pasaakumi un festivaali, praidi, zvejnieksveetki utt..

tikai zinaamaam aprindaam ir vitaala nepieciešamiiba \m/ ka var atljauties uz savu tusinju uzaicinaat valsts prezidentu..(un šamais atskries ar')..

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti