Sods pārsūdzēts, bet CSDD jau reģistrēts

Apsara Reģ.: 21.10.2002

Sveiciens!

Vēlējos dzirdēt jūsu komentārus, padomus u.c. info par šādu atgadījumu ar CP.

Situācija šāda. CP piesēja lietu, ka esmu šķērsojis pārbrauktuvi pie sarkanā. Patiesībā sarkanais iedegās brīdī, kad biju pabraucis aiz luksofora. Loģiski, ka no pretējās puses izskatās, ka esmu visai agresīvi pārkāpis noteikumus. Man tika sastādīts protokols 30Ls + 4 punkti. Spriedumam nepiekritu un uzrakstīju paskaidrojumu. Tālāk sekoja brauciens uz Gaujas ielu, kur uzrakstīju iesniegumu par to, lai man sodu atceļ, jo neuzskatu sevi par vainīgu (ko man bija darīt? apstāties uz sliedēm?). Inspektors pateica, ka 2 nedēļu laikā manu iesniegumu izskatīs. Šorīt pastkastītē atrodu info no CSDD par to, ka manā kontā ir 4 punkti. Sviests! Es taču esmu iesniedzis protestu un pēc juridiskās prakses pārsūdzības gadījumā sods nevar tikt piemērots līdz brīdim, kad man CP pasaka: "Sorry, tu esi vainīgs!".

Ko darīt? Ir idejas?

 
1 2
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: plaa, atkaartoju veelreiz-

skanjas signaals saak zvaniit PIRMS saak mirgot luksofors.

ja tev masiinaa skan baiss bumsi-bumsi, tu runaa pa telefonu, onanee utt, tad taa jau ir tava probleema ka nedzirdeeji zvanu...

veel apstaajoties pirms paarbrauktuves ir jaatstaaj dazi metri opertiivajam transportam utt...arii kustiibas aatrums nebija max pieljaujamais

nekaa personiska, bet autors ir paarkaapis noteikumus un vinjam pienaakas sods.

Tā jau ir tīrākā demagoģija Pietiks, ka tu tuvojoties pārbrauktuvei domāsi par to, kādas šprices kādam durt & bik paraustīsi gāzi, kā rezultātā volvo ķīselis sāks agresīvāk grabēt - un nedzirdēsi Ja to pīkstuļu vietā uzliktu sirēnas, vēl būtu kaut kāds efekts, bet tomēr - tad tikai bumsi bumsi klausītāji nedzirdēs

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Protams, ka katrs gadījums ir atsevišķs, taču vienmēr ir VIENA SEKUNDE, kad tas gaismas signāls sāk darboties. Nav obligāti jābūt sastrēgumam aiz pārbrauktuves, vai citiem 15. nodaļā minētajiem apstākļiem - braucu naktī pa tukšu šoseju, apstājos pie STOP zīmes, turpināju kustību un braucot garām luksaforam, tas sāka mirgot - pa mēmajiem tak nemetīs un atpakaļ nebrauks.

Tāpēc autoram izsaku līdzjūtību, un novēlu veiksmi cīņā ar CP. Ja viņiem nav video, tad lieta ir cerīga.

P.S. Ozz - Tevis pieminētajā 15.nodaļā nav nekas teikts par skaņas signālu (izlasīju trīs reizes) - iespējams, ka kaut kur tas zvans pilda savu misiju, taču 95% gadījumos tas zvans ir tik tizls, ka jebkurā auto ar daudzmaz sakarīgu salona izolāciju tas vispār nav dzirdams.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

KSI rakstīja:

Tāpēc autoram izsaku līdzjūtību, un novēlu veiksmi cīņā ar CP. Ja viņiem nav video, tad lieta ir cerīga.

Ja viņiem IR video un autors nemelo, tad vispār nav par ko cīnīties, jo video skaidri parāda brīdi, kad ieslēdzas luksofors. Ja šajā brīdī auto ir aiz stoplīnijas, nekāda apstāšanās pat nav pieļaujama.

Problēma, cik saprotu, jau ir tieši tajā, ka NAV viedeo, bet IR CP viedoklis.

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

2 seene

Bija domāts video, kas pretrunā ar autora versiju. Jebkurs cits video vai video neesamība ir Ok.

BB Reģ.: 20.08.2003
0 0 Atbildēt

Nekādi soda punkti nedrīkst datu bāzē parādīties pirms lēmums nav stājies spēkā. Lēmums stājas spēkā pēc tam, kad beidzas pārsūdzības termiņš, ja nav iesniegta pārsūdzība. Ja par lēmumu ir pārsūdzība, tā izpildei jātiek apturētai. Attiecīgi, ja ir datu ziņa par soda punktiem, tad raksti iesniegumu un prasi, lai aptur lēmuma izpildi.

Policijā taisnību panākt grūti, tur parasti paļaujas, ka tālāk nesūdzēsies, tāpēc nestrādā pat visloģiskākie argumenti. Adm. tiesā parasti otrādāka situācija. Bez tam var sūzdēties arī par to, ka neaptur lēmumu, neatmaksā soda naudu utt.

demo Reģ.: 30.08.2007
0 0 Atbildēt

..Paspeshil i ljudjei nashmeshil..it sevishkji jau pogainos..)

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Cik esmu braucis pàri pàrbrauktuvèm,no sàkuma ir skanjas signàls,un tad sàk degt luksofors.CP biezhi kjer tos,kas atveroties pàrbrauktuvei mauc påri,kamèr vèl skan signàls un midzinàs gaismas.tà ka AM,jo skanja arì ir jàdzird!

varētu konkrētāk punktu par skaņas signālu? pagaidām sanāca tikai gaismas signalizāciju pamanīt...

PS. Tur ir barjera... ja ar barjēru netrāpīja un barjera netika apbraukta... tad neredzu iemeslu sodīšanai....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

BB rakstīja: Nekādi soda punkti nedrīkst datu bāzē parādīties pirms lēmums nav stājies spēkā. Lēmums stājas spēkā pēc tam, kad beidzas pārsūdzības termiņš, ja nav iesniegta pārsūdzība. Ja par lēmumu ir pārsūdzība, tā izpildei jātiek apturētai. Attiecīgi, ja ir datu ziņa par soda punktiem, tad raksti iesniegumu un prasi, lai aptur lēmuma izpildi.

Policijā taisnību panākt grūti, tur parasti paļaujas, ka tālāk nesūdzēsies, tāpēc nestrādā pat visloģiskākie argumenti. Adm. tiesā parasti otrādāka situācija. Bez tam var sūzdēties arī par to, ka neaptur lēmumu, neatmaksā soda naudu utt.

situācija, kad dēļ šāda ierobežojuma noraujas auto tirdzniecība?

BB Reģ.: 20.08.2003
0 0 Atbildēt

Process gan nav ātrs un ir visai čakarīgs, bet caur tiesu var mēģināt piedzīt zaudējumus, tikai tie būs reāli jāpierāda. Pie kam nav būtiski vai sods beigās atcelts, pārsūdzēts lēmums ir jāaptur.

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

Apsara rakstīja: Paldies "kolumbs" par izsmeļošo info. Tas nozīmē, ka ja ir iesniegts protests CP vai iesniegums ar lūgumu atcelt sodu (sauciet kā gribat), tad CP nebija tiesības CSDD datubāzē ievadīt piešķirto sodu. Ar galīgo CP lēmumu taču neesmu iepazīstināts. Ierakstīto vēstuli par to, ko CP izlēmuši neesmu saņēmis!

sodus ievada un ievadīs, bet nedzēsīs. viņš Tev visu mūžu vilksies līdzi kā administratīvais pārkāpums. par kuru kaut kad vēlāk VARBŪT parādīsies ieraksts, ka ar tādu un tādu lēmumu tas pārkāpums tiek ATCELTS, bet viņu nedzēsīs!

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: plaa, atkaartoju veelreiz-

skanjas signaals saak zvaniit PIRMS saak mirgot luksofors.

ja tev masiinaa skan baiss bumsi-bumsi, tu runaa pa telefonu, onanee utt, tad taa jau ir tava probleema ka nedzirdeeji zvanu...

Kurš CSN punkts pasaka, ka vadītājam jāklausās kautkādi luksāfora "tarkški" un kā jārīkojās ja dzird "tarkšķi"

c]Ozz rakstīja:

veel apstaajoties pirms paarbrauktuves ir jaatstaaj dazi metri opertiivajam transportam utt...arii kustiibas aatrums nebija max pieljaujamais

Kas tas par sviestu? Kādi vēl pāris metri?

CSN 169 punkts skaidri pasaka kurā vietā jāaptur transportlīdzeklis pirms dzelzceļa pārbrauktuves.

c]Ozz rakstīja: www.iauto.lv/...

izlasi 15. punktu...

divreiz...

un tad padomaa-vai ir veerts spirinaaties vai nav....

Un kas tad tāds ir tai 15.nodaļā pateikts, kas liek atzīt pārkāpumu?

Ja CP nevar pierādīt, ka vadītājs varēja apturēt transportlīdzekli 169.p. minētajās vietās tad ir vērts sodu pārsūdzēt.

c]Ozz rakstīja:

nekaa personiska, bet autors ir paarkaapis noteikumus un vinjam pienaakas sods.

Tev ir pierādījumi???

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

tas pats punkts kurš nosaka ka kurlajiem uz automasiinas ir jaabuut zīmei labi redzamaa vietaa lai citi lieku netaureetu...tas tarkšķis, kurš nav atziimeets noteikumos, bet dabaa pastaav, ir domaats kaa briidinaajuma signaals ka tuuliit buus sarkans (lai izvairiitos no debiilu topiku ģenereešanas)

apdziivotaas vietaas 5 metri pirms šlagbauma...dzirdot tarkšķi pilniigi pietiek..

tipa- nevar aptureet bremzes nebija kaartiibaa TA bija dumš esi vai izliecies

jaa ir:- CP aiztureeja pilsoni par to, ka paarbrauca pie sarkanaa paari pa paarbrauktuvi...(90%dodu ka izdzirdot tarkšķi autors iemina griidaa lai tiktu paari un nebuutu jaagaida).peec tam liet krokodīļa asaras un staastiit par sliktajiem CP onkuļiem ir pavisam viegli

zini, visaadi var gadiities, bet man kaut kaa nav sanaacis forseet paarbrauktuvi pie sarkanaa, un veel uzrauties uz policista...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: tas pats punkts kurš nosaka ka kurlajiem uz automasiinas ir jaabuut zīmei labi redzamaa vietaa lai citi lieku netaureetu...tas tarkšķis, kurš nav atziimeets noteikumos, bet dabaa pastaav, ir domaats kaa briidinaajuma signaals ka tuuliit buus sarkans (lai izvairiitos no debiilu topiku ģenereešanas)

apdziivotaas vietaas 5 metri pirms šlagbauma...dzirdot tarkšķi pilniigi pietiek..

tipa- nevar aptureet bremzes nebija kaartiibaa TA bija dumš esi vai izliecies

jaa ir:- CP aiztureeja pilsoni par to, ka paarbrauca pie sarkanaa paari pa paarbrauktuvi...(90%dodu ka izdzirdot tarkšķi autors iemina griidaa lai tiktu paari un nebuutu jaagaida).peec tam liet krokodīļa asaras un staastiit par sliktajiem CP onkuļiem ir pavisam viegli

zini, visaadi var gadiities, bet man kaut kaa nav sanaacis forseet paarbrauktuvi pie sarkanaa, un veel uzrauties uz policista...

Interesanti, kādā attālumā tavuprātr tas tarkšķis ir dzirdams? Apstāšanās ceļš pie 50km/h ir ~25metri. Pieskaitot 5 metrus no luksofora (tas parasti ir vienā līnijā ar barjeru) sanāk, ka, lai ievērotu noteikumus, ir jāsadzird to mēslu 30 metru attālumā.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nu tad pastaavi un paklausies...

paej taalaak un atkal paklausies...

noziedo vienu dienu tad uzzinaasi, kaadaa attaalumaa jaasaak uzmaniities es to suudu dzirdu vismaz 20 metru attaalumaa un nešauboties lieku pa meemajiem....

a ja nopietni-tas tarkšķis ir novecojis moraali...

ja es ieks volvo 940 nedzirdeeju kaa viens malacis 30 metru attaalumaa aptina masdu ap koku

griezos no valdemaarenes uz rimmmii redzeeju sarkanu masdu...kameer aizklidzinaaju liidz staavvietai- skatos masda liepaa, purna naff...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: es to suudu dzirdu vismaz 20 metru attaalumaa un nešauboties lieku pa meemajiem....

Nu tak izlasi ko rakstīju... Ar saviem 20 metriem liekot pa mēmajiem apstāsies kā reiz uz sliedēm

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Ozz rakstīja: es to suudu dzirdu vismaz 20 metru attaalumaa un nešauboties lieku pa meemajiem....

Nu tak izlasi ko rakstīju... Ar saviem 20 metriem liekot pa mēmajiem apstāsies kā reiz uz sliedēm

es nebraucu paari pa sliedeem ar maksimaali atljauto kaut vai taapeec ka pie mums paarbrauktuves vairaak liidzinaas ierakumiem nekaa brauktuvei..it iipasi intensiivas pluusmas laikaa.....

davaj, neteoretizeesim kaa ir bijis un kaa nav: katram gribaas mazgaat sevi baltaaku un izšmaukt peec iespeejas sausaa...

ir fakts: pilsonis nokjerts uz sarkanaa paari par sliedeem...no šī teksta ticamiibas faktors ir neliels...

lai iet uz tiesaam un meegjina kko pieraadiit...ja nav video.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

ir fakts: pilsonis nokjerts uz sarkanaa paari par sliedeem...no šī teksta ticamiibas faktors ir neliels...

Ir fakts: CP kukuļņēmēji uzskata, ka pilsonis ir braucis uz sliedēm pie sarkanā. Piekrītu tev, ka ticamības faktors ir neliels...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kuraa briidii kukuljnjemsanano autora kukuli pieprasiija

nee...

ko peries

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: davaj, neteoretizeesim kaa ir bijis un kaa nav: katram gribaas mazgaat sevi baltaaku un izšmaukt peec iespeejas sausaa...

ir fakts: pilsonis nokjerts uz sarkanaa paari par sliedeem...no šī teksta ticamiibas faktors ir neliels...

lai iet uz tiesaam un meegjina kko pieraadiit...ja nav video.

Pats raksti ka nezinam kā ir bijis un kā nav bijis, bet secini, ka ticamiibas faktors ir neliels... !?!?

Pašam man divas reizes ir bijis kad CP grib piešūt neesošu pārkāpumu. Vinā reizē gribēja piešūt pārsniegtu ātrumu, bet otrā reizē krustojuma šķērsošanu pie sarkanā. Par neesošo ātruma pārsniegšanu CP neuzdrošinājās rakstīt prtokolu un palūdza tikai uzrādīt "3 lietas". Bet par braukšanu pie sarkanā nolēmu, ka vienkāršāk samaksāt 5Ls nekā tiesāties. Kautgan skaidri zinu, ka krustojumā iebraucu pie dzeltenā un arī blakussēdētājs redzēja ka sarkanais iesdegās kad mēs jau bijām krustojuma vidū, bet CP savu lēmumu nemainīja.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: kuraa briidii kukuljnjemsanano autora kukuli pieprasiija

nee...

ko peries

Autovadītājs tiek automātiski uzskatīts par vainīgu un CP par kukuļņēmēju. Visas citas iespējs ir negadījumi.

Geex Reģ.: 16.10.2002
0 0 Atbildēt

Pie mums Latvijaa shitaa notiek un visiem viss poh** Man jau liekas, ka neciiniisies liidz tiesai un neieguldiisi simtus tad savu taistnibu bus gruti panaakt. Cik esmu apstriideejis, vienmer paskaidrojums debiils un rodas iespaids ka tur stradaa vieni vienigi murmulji. Draugam ari bija liidziigi - izp*sa par neko... gajaam visur visu darijaam, nekas nesanaca, lidz tiesai draugs negribeeja iet... Es pats nezinu vai buutu gatavs cinities lidz galam, bet jaaciinaas ir tik taalu cik iespeejas ir, vismas sagaadaasi tiem murmuljiem lieku darbu.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti