Eiropas gada auto 2009 Opel Insignia

osiss Reģ.: 22.12.2003

Eiropas gada auto 2009 ir:

Pirmais: Opel Insignia, 321 balsis

Otrajā vietā ar 320 balsīm Ford Fiesta,

trešo ieņem Volkswagen Golf, - 223 punkti.

Kādas Jūsu domas par vietu sadalījumu- pirmās trīs vietas DE:

tālāk: Citroen C5, Alfa Romeo MiTo, Skoda Superb un Renault Megane.

 
1 2 3
arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Nekādas

Ne ar vienu no pirmajiem 3 neesmu braucis

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Kaut kāds absurds - 2009. gads vēl nav pat pienācis, bet gada auto jau izvēlēts Jeb tas jāsaprot kā mājiens, kuri auto jāizvēlas mietpilsoņiem, lai justos pārāki par kaimiņu? Pilnīgi pie kājas šādi topi!

oxygen Reģ.: 15.07.2008
0 0 Atbildēt

Pilnīgs lielās depresijas laiku sadalījums. Palasiet par Insignia pēdējā AutoBild, manuprāt pilnīgs čau...

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

oxygen rakstīja: Pilnīgs lielās depresijas laiku sadalījums. Palasiet par Insignia pēdējā AutoBild, manuprāt pilnīgs čau...

Pilnīgs čau varētu būt tu pats... Vari pamatot savu frāzi par lielo depresiju un auto izvēli? par treknu??? par liesu??? Ja gadījumā nezini nopietnāku lapeli par AutoBild-žēl man tevis

Paskaties Trekno Gadu autiņus, padomā par to un provē kaut ko nopietnāku palasīt

en.wikipedia.org/...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Fordeļa fiesta pirmajā vietā labāk atbilstu patreizējajai pasaules ekonomiskajai situācijai

oxygen Reģ.: 15.07.2008
0 0 Atbildēt

Čau, čau sintri, vēl viens gudrīts kura patiesība ir absolūta...man ir žēl Tevis, AutoBild redakcijas vārdā, atslābsti...

Vēl te viens bija... es savu asconu mazgāju kad Tu ar moskviču vēl braukāji ! Atvaino...

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Eu,tu,skābekļa kungs!

Kur redzi manu absolūto patiesību??? Vēlējos lai tu kaut nedaudz pamato,ja spēj ,protams , šā gada auto izvēli saistībā ar,kā saki,lielo depresiju.

Vismaz tie dumjie vācu un krievu autožurnālisti par Insigniju saka mazliet atšķirīgus viedokļus no tavējā, bet Latvijas AutoBild jau uber alles

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

oxygen rakstīja: . es savu asconu mazgāju kad Tu ar moskviču vēl braukāji ! Atvaino...

ej nu ej man gan moskvičs nav bijis.... un ascona ar ne

un neviens cits auto arī ne...

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

ingusster rakstīja:

Sretsked rakstīja:

oxygen rakstīja: . es savu asconu mazgāju kad Tu ar moskviču vēl braukāji ! Atvaino...

ej nu ej man gan moskvičs nav bijis.... un ascona ar ne

un neviens cits auto arī ne...

Obannā, bratvu ņeuvažaješ? Naježajs?? Obižaješ??? šitā muti brūķēt uz Lamborghini īpašnieku??????????

oxygen Reģ.: 15.07.2008
0 0 Atbildēt

"eu, tu" tikai liecina par tavu līmeni... vai man ar tevi būtu par kaut ko jādiskutē ? pāķis ir diagnoze !

oxygen Reģ.: 15.07.2008
0 0 Atbildēt

...bratva...

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

oxygen rakstīja: "eu, tu" tikai liecina par tavu līmeni... vai man ar tevi būtu par kaut ko jādiskutē ? pāķis ir diagnoze !

Kļūda! Tas liecina par manu attieksmi pret tukšu un neargumentētu viedokļu paudējiem

Dakters hrenovs...

oxygen Reģ.: 15.07.2008
0 0 Atbildēt

Es jau teicu, gudrīts...

oxygen Reģ.: 15.07.2008
0 0 Atbildēt

Vēl viens mīkstais...

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Dex, a tas ( sūkāšana) palīdz? Ne zināšanu,ne iemaņu, mož kā sūknis-recidīvists pastāsti par niansēm?

oxygen Reģ.: 15.07.2008
0 0 Atbildēt

Pumpainu tīņu un garā vājo forums...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Šodien pasēdēju jaunajā Insignia. Ļoti ērts auto, tāpat kā jaunā Megane. Izbraucu ar jauno Avensi ar 1,8 litru benzīna motoru un variatoru - traki baudāms auto...

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Shobrid braukaju ar focus 2009 - nu pilniga miskaste, labi ka jamocas tik lidz pirmdienai

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Šodien pasēdēju jaunajā Insignia. Ļoti ērts auto, tāpat kā jaunā Megane. Izbraucu ar jauno Avensi ar 1,8 litru benzīna motoru un variatoru - traki baudāms auto...

fan skatos Tu regulāri ieprovē jaunus autiņus , vai nu salona , vai īrē , un cik noprotams tuvākos apm 5 gados arī nedomā pirkt citu (vismaz krizes ieilgšanas gadījumā)

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

VWfans rakstīja: Šodien pasēdēju jaunajā Insignia. Ļoti ērts auto, tāpat kā jaunā Megane. Izbraucu ar jauno Avensi ar 1,8 litru benzīna motoru un variatoru - traki baudāms auto...

fan skatos Tu regulāri ieprovē jaunus autiņus , vai nu salona , vai īrē , un cik noprotams tuvākos apm 5 gados arī nedomā pirkt citu (vismaz krizes ieilgšanas gadījumā)

aga...,

regulāri pasēž jamajos...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

oxygen rakstīja: "eu, tu" tikai liecina par tavu līmeni... vai man ar tevi būtu par kaut ko jādiskutē ? pāķis ir diagnoze !

skarbi...

pāķis/laucinieks ar ko sliktāks par tevi?

pareizāk būtu - ar ko tu, sesks, esi labāks par viņu?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

fan skatos Tu regulāri ieprovē jaunus autiņus , vai nu salona , vai īrē , un cik noprotams tuvākos apm 5 gados arī nedomā pirkt citu (vismaz krizes ieilgšanas gadījumā)

Jā, krīzes dēļ, iespējams, sasniegsim Merivai 10 gadu vecumu un 250 tūkst.km nobraukumu. Bet dažreiz der sevi palutināt ar īrētu auto. Labākais auto, ar kādu esmu jebkad braucis - 2007.gada Mercedes-C200 Kompressor ar automātisko ātrumkārbu (184 zirgspēki).

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: .... Labākais auto, ar kādu esmu jebkad braucis - 2007.gada Mercedes-C200 Kompressor ar automātisko ātrumkārbu (184 zirgspēki).

VWfans, labprāt iedošu Tev nomēģināt 05' gada bembuku...

?

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Mans subjektivais viedoklis ir tads ka passats 07 ar dsg un 2.0 dizeli ir daudzreiz patikamaks braukshanaa nekaa 06 gada 545 bumslis. Ar abiem ir braukts aptuveni nedelju.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

x_rays rakstīja: Mans subjektivais viedoklis ir tads ka passats 07 ar dsg un 2.0 dizeli ir daudzreiz patikamaks braukshanaa nekaa 06 gada 545 bumslis. Ar abiem ir braukts aptuveni nedelju.

par pasātu tu info vairāk dod kā par "bumsli"...

tendence vai nespējas apziņa?

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti