Eiropas gada auto 2009 Opel Insignia

osiss Reģ.: 22.12.2003

Eiropas gada auto 2009 ir:

Pirmais: Opel Insignia, 321 balsis

Otrajā vietā ar 320 balsīm Ford Fiesta,

trešo ieņem Volkswagen Golf, - 223 punkti.

Kādas Jūsu domas par vietu sadalījumu- pirmās trīs vietas DE:

tālāk: Citroen C5, Alfa Romeo MiTo, Skoda Superb un Renault Megane.

 
1 2 3
arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

tieši tā

Alfa Romeo GTV Bertone vai Afa Romeo GTV 2000

Kopējais nosaukums vairākām mašīnām , ko ražoja uz vienas bāzes coup Bertone ( Typ 105 )

Sāka ražot 1963 kā Giulia Sprint Gt, un tad viņš evolucionēja līdz 73 gadā izveidoja GTV 2000, kāds arī tika pacelts

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Buju aizbraucis uz Tallinu 2 dienas. Neredzēju nevienu Opel Insignia.

Tad jau igauņi vēl nav novertējuši Opel-Insignia jaukumu...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

sanēmi , umka , sfisķec , fans dedzina

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Buju aizbraucis uz Tallinu 2 dienas. Neredzēju nevienu Opel Insignia.

Bet nopirkt pie viņiem Insignia var. Es labprāt pirktu universālu ar 2 litru 110 zirgspēku dīzeļmotoru. Tāds tur maksā 363 tūkstošus kronu (16,3 tūkstošus latu):

www.opel.ee/...

_____________________________________

Sports Tourer, Insignia

2,0 CDTI ECOTEC®, 81 kW / 110 HJ

6-käiguline manuaal

Mudeli hind: 362 848 EEK

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Igauņi neskrēja pirkt jaunus opeļus tāpēc ka viņiem tikai tā gribās.

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Sretsked rakstīja: Buju aizbraucis uz Tallinu 2 dienas. Neredzēju nevienu Opel Insignia.

Bet nopirkt pie viņiem Insignia var. Es labprāt pirktu universālu ar 2 litru 110 zirgspēku dīzeļmotoru. Tāds tur maksā 363 tūkstošus kronu (16,3 tūkstošus latu):

www.opel.ee/...

Labāk automātu... Subjektīvi...

_____________________________________

Sports Tourer, Insignia

2,0 CDTI ECOTEC®, 81 kW / 110 HJ

6-käiguline manuaal

Mudeli hind: 362 848 EEK

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Fan,Tu man piedod,lūdzu,bet pārliecini mani ka lēts opelis nav tikai līzinga kompānijas āķis lai izmānītu naudu.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Sretsked rakstīja: Buju aizbraucis uz Tallinu 2 dienas. Neredzēju nevienu Opel Insignia.

Bet nopirkt pie viņiem Insignia var. Es labprāt pirktu universālu ar 2 litru 110 zirgspēku dīzeļmotoru. Tāds tur maksā 363 tūkstošus kronu (16,3 tūkstošus latu):

www.opel.ee/...

_____________________________________

Sports Tourer, Insignia

2,0 CDTI ECOTEC®, 81 kW / 110 HJ

6-käiguline manuaal

Mudeli hind: 362 848 EEK

Nu tad pērc tik nost! Nav ko te daudz plātīties! Un kad būsi kādu gadu vai divus nobraucis, tad es ar interesi iepazītos ar Tavu pieredzi.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Sretsked rakstīja: Buju aizbraucis uz Tallinu 2 dienas. Neredzēju nevienu Opel Insignia.

Tad jau igauņi vēl nav novertējuši Opel-Insignia jaukumu...

Vakar biju Līgatnē- izskatās, ka turienieši arī vēl nav novērtējuši šī auto jaukumu, tā vietā joprojām turpinot izbaudīt Asconas un Vectras.. Nu galīgie nejēgas! Fan, varbūt vajag tur noorganizēt kādu izglītojošu semināru?

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

VWfans rakstīja:

Sretsked rakstīja: Buju aizbraucis uz Tallinu 2 dienas. Neredzēju nevienu Opel Insignia.

Tad jau igauņi vēl nav novertējuši Opel-Insignia jaukumu...

Vakar biju Līgatnē- izskatās, ka turienieši arī vēl nav novērtējuši šī auto jaukumu, tā vietā joprojām turpinot izbaudīt Asconas un Vectras.. Nu galīgie nejēgas! Fan, varbūt vajag tur noorganizēt kādu izglītojošu semināru?

Musdienu kriizes laikos pitk jaunu OPELI liizngaa ?! Tur jau jaabuut konkreeti nojugashmaies tam cilveekam, shirmovikam peedejam ... Ja kadam ir kaads zinaams taadas vaajpraatiigais - dodoiet koordinaates unes shos paari sdienu paljechiishu taa normaali vediishu pie apgaismiibas ka arezultaataa shis ietaupiid daudzus jau daudzu shtukas eeriku un arii nervu uz naakotnes pi$hanaas reekijina !

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Kāpēc uzreiz līzingā ? Laucinieki var mēģināt pa lēto notirgot pēdējos atlikumus no mantotajiem senču īpašumiem un kas zin'- varbūt izdodas sagrabināt pilnu summu Insignias iegādei.

Ims Reģ.: 16.03.2004
0 0 Atbildēt

x_rays rakstīja: Shobrid braukaju ar focus 2009 - nu pilniga miskaste, labi ka jamocas tik lidz pirmdienai

Kāpēc īsti focus ir miskaste ?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Atvainojiet, bet vai te kāds bez fana vispār ir spējīgs nopirkt jaunu auto?

Jebšu visi brauc ar pagājušā gadsimta atraugām un ar zilu skaudību nolūkojas uz jaunajiem..

Tu šo topiku gribi pārvērst par lielībnieku topiku vai tev sagādā baudu, zinot ka kādam klājas labāk kā tev?

Nevienmēr visi, kas var atļauties pirkt jaunu auto, to arī nopērk. Diemžēl biežāk gan ir tā, kad tieši tie, kas nevar atļauties pirkt jaunu auto, tos arī pērk.

p.s. piederu pie pirmajiem, jo šogad atšķirībā no pagājušajiem diviem gadiem jaunu auto nepirku - šogad kā otru auto paņēmu vienu mazlietotu

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Es tā skatos, ka angļiem ir pozitīvas atsauksmes par jauno Insignia:

www.whatcar.com/...

www.whatcar.com/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Jauns auto - tas tomēr ir forši! Manējam tagad 68 tūkstošu km nobraukums, bet amortizatori vēl aizvien dzimtie un nav jāmaina... Lai gan ikdienas braucienu liela daļa aizrit pa stipri bedrainiem ceļiem...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Šodien pabraucu ar JAUNU nissam primera...tfu...iekāpu savā vecajā auto

hm, kurā anusā tu atradi JAUNU primeru ? man liekas ka jaunaakai primerai Latvijaa vareetu buut vismaz 3-4 gadi un kaa minimums 50000km uz pulkstenja

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: ...nu jā...ne jau no salona, bet nobraukums kaut kādi 15 000 bija, bet nu plastikāts nenormālākais.

Labi, nejāj prātu

kaa var buut 15000 ? primeeras jaunas Latvijaa man shkiet jau gadus 3 kaa nav paardotas Varbuut kljuudos....

lai vai kaa - primera nav tas suudiigaakais variants. bez taas kaitinoshas plastmasas - tiiri normaals autoss. Gadsimtu mijaa bija tas prieks ap 2 gadi novizinaaties ar maxima - soliids, droshs, uzticams, lai gan dizains un plastmasa gan ir nekaadi tieshi tas pats ar Patrol - ritiigs tanks, ar choma ieprieksheejaas paaudzes Patrolu kaadus 7 gadus nobraucaam i makshkereet, i sleepot, i taapat uz Latgali - visu gadu garumaa nevienas shaizes... liidz choms sabiezeeja, uzaudzeeja riepu, atmeta sleeposhanu un makshkereeshanu, nopirka apartamentus vecriigaa, paarseedaas jaunajaa S-mersii - saakaas pidzec pa servisu tagad vien dziivo un ilgojas peec sava veca, zalja, liela, rijiiga, bet drosha un uzticama nissana

vieniigais labums no mersha - kaa mainjas auto iedod CLS , kuru tad nu var jaat visos iespeejamos veidos, jo iet taa govs tomeer labi

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Sretsked rakstīja: ...nu jā...ne jau no salona, bet nobraukums kaut kādi 15 000 bija, bet nu plastikāts nenormālākais.

Labi, nejāj prātu

kaa var buut 15000 ? primeeras jaunas Latvijaa man shkiet jau gadus 3 kaa nav paardotas Varbuut kljuudos....

lai vai kaa - primera nav tas suudiigaakais variants. bez taas kaitinoshas plastmasas - tiiri normaals autoss.

Igaunijas autotirgū, kur tradicionāli cieņā ir japāņu auto, svaigākā Primera, kas atrodama, ir šis 2007.gada novembra eksemplārs. Manuprāt, baudāms auto... Ir pat klimatkontrole...

rus.auto24.ee/...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Manuprāt, baudāms auto... Ir pat klimatkontrole...

eu, kaads nu nofizdijis vwfaa niku ? shitais jau saak izklausiities peec njirgaashanaas

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tebv ir kāds nebaudāms auto ar ?

visi, kas vidēji patērē virs 5.97145512998448 litrus uz 100km

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

VWfans rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Sretsked rakstīja: ...nu jā...ne jau no salona, bet nobraukums kaut kādi 15 000 bija, bet nu plastikāts nenormālākais.

Labi, nejāj prātu

kaa var buut 15000 ? primeeras jaunas Latvijaa man shkiet jau gadus 3 kaa nav paardotas Varbuut kljuudos....

lai vai kaa - primera nav tas suudiigaakais variants. bez taas kaitinoshas plastmasas - tiiri normaals autoss.

Ir gan. Piemēram, Žigulis VAZ-2105. Vai VAZ-2121 Ņiva... Vai jebkurš cits auto bez kondicioniera... Piemēram, šāds:

rus.auto24.ee/...

Igaunijas autotirgū, kur tradicionāli cieņā ir japāņu auto, svaigākā Primera, kas atrodama, ir šis 2007.gada novembra eksemplārs. Manuprāt, baudāms auto... Ir pat klimatkontrole...

rus.auto24.ee/...

Tebv ir kāds nebaudāms auto ar ?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Šitas arī nav baudāms:

rus.auto24.ee/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Ne tas vecais SAAB, ne motocikls mani neuzrunā. Ja pirktu SAAB, tad vismaz šādu, ne vecāku:

www.alfamotors.lv/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Nu un tad? Bet braukšanas prieku sniedz... Turklāt ir ērts un ietilpīgs, jo universāls...

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Nu nezinu gan – S-inieki ar lielajiem motoriem ir smagi. Labaakie jopreojaam ir bijusi biturbo S-nieki.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti