Padoms par elektroinstalācju

osiss Reģ.: 22.12.2003
 
1 2 3
Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tad tur būs kāds salējis medu. Jo-šad tad neizslēdzas tālās gaismas, tagad sāk neizslēgties miglas. Kas būs tālāk, pastāstīšu.

Vismaz interesanti.

Slīkonis

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kuras paaudzes tas astrāts ir? Gribu apbrīnot shēmas, ja jau reiz no rūpnīcas tālie caur releju

bogy Reģ.: 14.10.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Man interesanti notikumi. Ieslēdzam miglas lukturus priekšējos ( bij tak migla šovakar Cēsīs) ....gribu izslēgt- skuju Anniņa, neizslēdzas. Nu,izslēdzu uguņus vispār---migliunieki turpina degt....apstājos malā, izslēdzu aizdedzi...deg. Relejs saķēries??

...var būt arī vadi kaut kur pārberzušies un iet uz masu, vai +12V atkarībā no shēmas...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

msh rakstīja: Kuras paaudzes tas astrāts ir? Gribu apbrīnot shēmas, ja jau reiz no rūpnīcas tālie caur releju

Apbrīno vien.

Varēji vismaz uz jautājumu atbildēt

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Autoram. Atradu vienu piemērotu shemčiku, tikai tā ir uz mazāku jaudu un krievu detalām. Pārskatīšu, ko tur normālu varētu ielikt un tad ielikšu te.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nafig šitā visa čakarēšanās? Ja autors pārsvarā rullē pa dienu, atvienot to ģeņģeri nost un reizēm palietot lādētāju. Ja tomēr vajag to strāvu, vai nu nopirkt oriģinālo regulatoru, vai dabūt kādu meistaru, kas var uztaisīt ģeņģera vietā uzliekamu sūdu ar diviem skriemeļiem lai vai nu kaut kur uz augšu vai uz āru var uzlikt normālu ģeņgeri.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: msh daunis bija sajaucis vietām...

To tu varetu gan

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

msh rakstīja: msh daunis bija sajaucis vietām...

To tu varetu gan

Tak nespried pēc sevis - es biju tas, kas salika pareizi

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

batka rakstīja:

msh rakstīja: msh daunis bija sajaucis vietām...

To tu varetu gan

Tak nespried pēc sevis - es biju tas, kas salika pareizi

Pec tam kad biji sapratis savu kļudu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ak pareizi, man tak ir telekinētiskas spējas - māku sačakarēt mašīnas, kuras nekad neesmu redzējis

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

tb, kurām nekad neesmu bijis tuvumā un neesmu nekad pieskāries

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti