Pārdod Honda Civic 4D 1.8 Exe AT

didzinators Reģ.: 14.03.2003

Pārdod Honda Civic 4D 1.8 Exe AT

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9
Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

didzinators rakstīja: Pārdodu lēti Audi A3, 1.6 benzīns, mehānika, izlaiduma gads 12.96, loti labaa stavokli, TA līdz jūlija beigām, pilns atslēgu komplekts, signalizācija, pirms 3 dienām uzlikts jauns akumulators, Pioneer MP3/CD.

Aprīkojumā:lietie diski, klimata kontrole, elektriskie logi, spogulji, centrālā atslēga.

www.ss.lv/...

Cena 2500EUR

29129197 vai PN

Man par 1700 Ls piedāvāja 1997.g. A4 avant ar 2.4 un automātu. TA gan nebija, jānomaina pāris sviras.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: PIRMAIS vai kāds cits.

Lūdzu vienkāršā valodā paskaidrojiet kas ir diskonta likme ?

Es saprotu tā....ja tev ir 1000 LS un % likme 10 % tad pēc gada tev būs 1100LS un procentus rēķina jau no 1100 Ls u t t

ar ko diskonts atšķiras no depzīta ??

Protams ka paskatījos google ...termini.lza.lv/...

Nu kā ar to diskonta likmi ????????????

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

didzinators rakstīja: Pārdodu lēti Audi A3, 1.6 benzīns, mehānika, izlaiduma gads 12.96, loti labaa stavokli, TA līdz jūlija beigām, pilns atslēgu komplekts, signalizācija, pirms 3 dienām uzlikts jauns akumulators, Pioneer MP3/CD.

Aprīkojumā:lietie diski, klimata kontrole, elektriskie logi, spogulji, centrālā atslēga.

www.ss.lv/...

Cena 2500EUR

29129197 vai PN

Man par 1700 Ls piedāvāja 1997.g. A4 avant ar 2.4 un automātu. TA gan nebija, jānomaina pāris sviras.

Un....ko ar to gribeji pateikt?! Kad mainisi sviras neaizmirsti nomainit ari kaadu blivi

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Man par 1700 Ls piedāvāja 1997.g. A4 avant ar 2.4 un automātu. TA gan nebija, jānomaina pāris sviras.

vai tik 2.4 nenāca slavenais muļķutroniks, kas sadārdzina auto cenu par 2k Ls, jo parasti pēc iegādes nobirst un nav remontējams

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja:

Nortel rakstīja:

Man par 1700 Ls piedāvāja 1997.g. A4 avant ar 2.4 un automātu. TA gan nebija, jānomaina pāris sviras.

vai tik 2.4 nenāca slavenais muļķutroniks, kas sadārdzina auto cenu par 2k Ls, jo parasti pēc iegādes nobirst un nav remontējams

Nebija muļķiks, bija parastais tiptroniks. Viss strādāja ideāli. Tikai priekšējā piekarē vajadzēja mainīt sviras. Viena svira 120 Ls, pavisam laikam 6 sviras. Diemžēl man A4 ir par mazu, paņēmu vanu.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

līdz 2001gadam muļķutronika nau !

Sviras nau pa ls120,- jāpērk , dauxja kantori viņas restaurē un dod garantijas tam .Bet nu vienaalga bik cipars salektu

Subjektīvi 2,4 šķiet nau tas jaudas/svara ziņā labākais matorīc .

wot

405 Reģ.: 10.02.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: līdz 2001gadam muļķutronika nau !

Sviras nau pa ls120,- jāpērk , dauxja kantori viņas restaurē un dod garantijas tam .Bet nu vienaalga bik cipars salektu

Subjektīvi 2,4 šķiet nau tas jaudas/svara ziņā labākais matorīc .

wot

Subjektīvi 2,6 jaudas/svara un dinamikas /patēriņa ziņā ir vēl švakāks kā 2,4. Par svirām nezinu

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

pardonnnn nedateicu līdz galam - A4 tas piemerotakais ,manuprāt , ir 1,9TDI waj 1,8T - abi waren pašpietiekami ar plašu šķūninga potencialu

P.S.un piedevām R nevis V veida dzinēji nu nau VAGam nekas laps ar tiem V veida dzinējiem piedzīvoc un neparliecina mani ieraksc servisa manuālī ka 1l eļļas uz 1kkm irot 'norma' - jeppal tādu 'normu'

P.S.S.pēc toyotas bezproblēmu ,eļļu nerijošā , V6 3,0 tas audaka V6 2,8 pussprāgonis ar savu eļļu paēst 'mīlestību' bik besīī

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja: nobraukums gan vienkārši iespārda

Nu tad atspārdies. Varu tev parādīt 87. gada mašīnu ar reāliem 190 000, 99. gada ar 186 000 , 95. gada ar 157 000.

Tu, dauni, visi nemauc katru dienu ar mašīnu 200 km...

esmu jau teicis šajā portālā, ka savulaik džeks tirgojs 3gadīgu citroenu ar 100km uz tāfeles.... reāliem 100... vienkārši jamais pa taisno no salona nolika to lūzni uz mutes un nebija naudas ko sataisīt jo nebija līzingmašīna un nebija kaskas

davaj pasaki cik tavuprāt vajadzētu dienā nobraukt ar mašīnu....

nu tas tā lai jamo vispār atmaksātos pirkt? nu tā apmēram, reālos cīparos....

nu 3 km dienā var ar taksi arī nobraukt, nav tur mašīna vaidzīga un ja vīkendā kur jābrauc lielāks gabals var nomā paņemt

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

rudens68 rakstīja: Nu pie 110 km tik nepareizai airodinamiskai formai stipri pieaug vidējais

Priekš SUV klases auto 9,5 l/100 km (benzīna) nav daudz.

Santīmu iejāšanai no iauto usera "kaktusa" tiek iegādāts zils Honda Jazz 1,4 l benzīns, manuālā kārba, 2005.gada novembris.

Kopš kura laika cirvis ir SUV klasē iecelts?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: pardonnnn nedateicu līdz galam - A4 tas piemerotakais ,manuprāt , ir 1,9TDI waj 1,8T - abi waren pašpietiekami ar plašu šķūninga potencialu

P.S.un piedevām R nevis V veida dzinēji nu nau VAGam nekas laps ar tiem V veida dzinējiem piedzīvoc un neparliecina mani ieraksc servisa manuālī ka 1l eļļas uz 1kkm irot 'norma' - jeppal tādu 'normu'

P.S.S.pēc toyotas bezproblēmu ,eļļu nerijošā , V6 3,0 tas audaka V6 2,8 pussprāgonis ar savu eļļu paēst 'mīlestību' bik besīī

Nekā, 2.7 BiT

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja: nobraukums gan vienkārši iespārda

Nu tad atspārdies. Varu tev parādīt 87. gada mašīnu ar reāliem 190 000, 99. gada ar 186 000 , 95. gada ar 157 000.

... visi nemauc katru dienu ar mašīnu 200 km...

Mana sievasmāte ar 1996.gada Passatu (2 litru benzīns) pa provinci nobrauc 7-8 tūkstošus km gadā.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Viens brālēns provincē ar 1983.gada Audi-100 (2,2 litri, benzīns) nobrauc 7-8 tūkstošus km gadā.

Otrs brālēns ar 1993.gada Audi-80 (2 litri, benzīns) nobrauc 15-16 tūkst.km gadā.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

TDIOTS rakstīja: pardonnnn nedateicu līdz galam - A4 tas piemerotakais ,manuprāt , ir 1,9TDI waj 1,8T - abi waren pašpietiekami ar plašu šķūninga potencialu

P.S.un piedevām R nevis V veida dzinēji nu nau VAGam nekas laps ar tiem V veida dzinējiem piedzīvoc un neparliecina mani ieraksc servisa manuālī ka 1l eļļas uz 1kkm irot 'norma' - jeppal tādu 'normu'

P.S.S.pēc toyotas bezproblēmu ,eļļu nerijošā , V6 3,0 tas audaka V6 2,8 pussprāgonis ar savu eļļu paēst 'mīlestību' bik besīī

Nekā, 2.7 BiT

tas teu slapjajā sapnī ne 'eksplotācijā' patiktos

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja: nobraukums gan vienkārši iespārda

Nu tad atspārdies. Varu tev parādīt 87. gada mašīnu ar reāliem 190 000, 99. gada ar 186 000 , 95. gada ar 157 000.

Tu, dauni, visi nemauc katru dienu ar mašīnu 200 km...

esmu jau teicis šajā portālā, ka savulaik džeks tirgojs 3gadīgu citroenu ar 100km uz tāfeles.... reāliem 100... vienkārši jamais pa taisno no salona nolika to lūzni uz mutes un nebija naudas ko sataisīt jo nebija līzingmašīna un nebija kaskas

davaj pasaki cik tavuprāt vajadzētu dienā nobraukt ar mašīnu....

nu tas tā lai jamo vispār atmaksātos pirkt? nu tā apmēram, reālos cīparos....

nu 3 km dienā var ar taksi arī nobraukt, nav tur mašīna vaidzīga un ja vīkendā kur jābrauc lielāks gabals var nomā paņemt

Tev nav *******? Ko nozīmē-atmaksāties?? Ir redzēts auto no Vācijas , Golf III , 9 gadus vecs, nobraukums 14 000 km.... cik kuram vajag, tik viņš brauc. Vieglo kurš pērk,lai atmaksātos ???

Pirmais, apēd torti,cukurs uzlabo smadzeņu darbību.

interesanti, lai atmaksaatos = cik miljonus km jaanobrauc tiem, kas nopeerk par 100+ tk EUR S-class ?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja: nobraukums gan vienkārši iespārda

Nu tad atspārdies. Varu tev parādīt 87. gada mašīnu ar reāliem 190 000, 99. gada ar 186 000 , 95. gada ar 157 000.

Tu, dauni, visi nemauc katru dienu ar mašīnu 200 km...

esmu jau teicis šajā portālā, ka savulaik džeks tirgojs 3gadīgu citroenu ar 100km uz tāfeles.... reāliem 100... vienkārši jamais pa taisno no salona nolika to lūzni uz mutes un nebija naudas ko sataisīt jo nebija līzingmašīna un nebija kaskas

davaj pasaki cik tavuprāt vajadzētu dienā nobraukt ar mašīnu....

nu tas tā lai jamo vispār atmaksātos pirkt? nu tā apmēram, reālos cīparos....

nu 3 km dienā var ar taksi arī nobraukt, nav tur mašīna vaidzīga un ja vīkendā kur jābrauc lielāks gabals var nomā paņemt

Tev nav *******? Ko nozīmē-atmaksāties?? Ir redzēts auto no Vācijas , Golf III , 9 gadus vecs, nobraukums 14 000 km.... cik kuram vajag, tik viņš brauc. Vieglo kurš pērk,lai atmaksātos ???

Pirmais, apēd torti,cukurs uzlabo smadzeņu darbību.

jā, tā ir

vāciec nepērk mašīnu lai ar jamo brauktu vāciec nopērk golfu tikai tāpēc lai no viņa sestdienas pēcpustdienās varētu noslaucīt putekļus

kur tu esi redzējis gudru vācieti, kurš pērk mašiņi tāpēc lai ar viņu nebrauktu

nē nu es saprotu ir visādi čuģiki, ķipa nopirka (ķipa otro, trešo mašīnu ģimenē) domāja ka nu vālēs, bet kautkas nojuka un jamā stāv.... nopirka sievai, a ši teica, ka nepiestāv acu krāsai un nolika garāžā

nopirka ko braukt uz darbu kaimiņsādžā, bet kantoris nobankrotēja....

bet cik tādu ir???? tu tici, ka rubmulā visām ir reālais 130 000 nobraukums

pats tu cik nobrauc mēnesī tikai uz Purvu vien aizšļūcot un 1 reiz nedēļā vakarā uz bauskas apļa kooperatīvu "lāsteka" (sosuļka krieviski)

pat santīmfans nobrauc 23000 km gadā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Viens brālēns provincē ar 1983.gada Audi-100 (2,2 litri, benzīns) nobrauc 7-8 tūkstošus km gadā.

Otrs brālēns ar 1993.gada Audi-80 (2 litri, benzīns) nobrauc 15-16 tūkst.km gadā.

jā, tāpēc jau tavs radinieks pērk mašinu par 1000$, ka viņam vajag nobraukt max 1000km mēnesi

kui tavs lauku rads paraus jaunu audī šim nolūkam.... un domā vāciec ir stulbāks par tavu lauku radu??????

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

nau vienas mērauklas

subjektīvi spriežot manai muterītei (60 gadi) nemaz mašīnu nevajag, jo fāters visur izvadā. Bet gribās, lai garāžā stāv sava 'maza mašīna', un tā nu šī ik pa 3 gadi līzē nākošo mazauto, tagad Suzuki Swift, un nobrauc aš 15 000 pa 3 gadi...

Arguments par īrēšanu un taksometru neder, jo tuvākie no šās rezidences 60 km

Un Pirmais, kā ļoti liels spečuks spriež, ka treknajos gados Vāczemē līdzīgu penšu bija maz?

Piemērs numur 2, mans vectēvs, jau teju 80 gadi, brauc ar 96. gada Škodu, ko nopirka jaunu, drīz būs 100 000 km.

Un man toties 5 gados 300 000 km citroenam.

Visādi gadās

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

pat santīmfans nobrauc 23000 km gadā

Nē, man pēdējā gada laikā ir 26 tūkstoši km.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Vācijā tirgū ir pieejami auto ar ļoti lielu nobraukumu un arī ar ļoti mazu.

Nu jau mūsu tirgus arī sāk veidoties no otrreiz pārdotām ,jaunām pirktām šeit mašīnām ar smieklīgu nobraukumu.

Pirmais...man ir 4 mašīnas, ar kurām ikdienā pārvietojos.... kāpēc lai tām būtu katrai mega noskrējiens?? Nu un Vācij';a pērk jaunas 4, man ir vecas...mums nav ne tie apstākļi, ne nosacījumi,kas tur. Tagad angļiem dos subsīdijas, lai pērk jaunas, ekoloģiskas mašīnas. Vot būs atkal fewrmerim tur 5 kāri jauni... džips, s klase, golfs sievai, mazda meitai un fords omei....

vot vot

mūsu tirgus ir veidojies tikai no tām mašīnām, kurām vācijas tirgū bija tikai ļoooti mazi nobraukumi

cik %ti vācijas mašīnu nobrauc gadā mazāk kā 20000km??? tikai pāris. nu toč mazāk par 10....

nonākot pie mums katra mašīna nezkāpēc trāpa tajos pāris %tos

vispar vācieši i gudri

kad viņiem nav kur likt piķi, tad viņi kaisa to pa 12 stāva logu pār rajonu...

jamie vienkārši nespēj dzīvot bez garāžā nestāvoša līzes mazauto

p.n.

anglijas tačkām vispār nav cenas... viņiem stūre aug no pakaļas un tāpēc viņi vispār stāv rindā lai varētu tačku nopirkt

ražotāji nespēj apmierināt anglijas pieprasījumu jaunas un ekoloģiskas mašīnas

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ja visi par mazajiem nobraukumiem, tad es ar

Kolēģim sievas senči 99. gadā bija paņēmuši jaunu Civicu, 2005. gadā tam bija 59k uz tāfeles.

Pašam vienu laiku pa darba dienām bija darba auto, savējais brīvdienām, gadā salasījās kādi 10, max 12k nobraukums. Tikai manējais nebija pirkts jauns.

Mājsaimnieču auto ar 5-10k gadā ir pat diezgan bieži sastopami, jo braukā tikai pa darba dienām līdz skolai, veikalam vai frizētavai, bet pa nedēļas nogalēm brauc divatā ar vīra mašīnu.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais atslāpsti

maniem vācu un zviedru radiem(penzionēriem) ir mazlietoti vairāk kā 10(desmit)gadīgi autosi viskūlākais ir zviedru onkas 86ā gada akords ar 25kkm ir arī viens vec vācu onka ar patalõģīju uz golpiem - tie tiek mainīti ik pa 3gadiem un vairāk par 10-15kkm netiek nobraukti bet nu tie ir plikas bāzes ar visvargako motoru

manam 'galvenajam'( pie kā es parasti tusēju) vācu radam gadā vairāk par 15kkm nesanāk , jo patīk šamam čoperēt , tiklīdz laika apstakļi to ļauj

Nu dauxja mazbrauktu atosu tur ira , tik japrot atrast , via radi un draugi Tāpat no oplīzēm tur nak nenobraukti autosi , palasi reklamas piem . Golf ab jetz EUR 155 monat rate - bet !! 15kkm gadā un uz 3-5 gadiem !!!

pats tur esmu iepircie 2 vojāgeros , 3gadi 60 un 80kkm no oplīzēm - tas 60nieks vispār smakoja pēc jauna kamēr es viņu nepiepīpēju . un ir nācies arī redzēt 2gadīgus autosus ar 200+kkm , bet nu nevar uzskatīt ka TUR ir tikkai TĀDI un savādāk nemēdz būt.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Otrs gals jau, protams, ir biežāk sastopams, kam arī nogriež odometru, cilvis iepērkās un tad sūdzās cik sūdīgas mašīnas sākuši ražot.

Arī LV pirkta jauna ir manīta 1,5gadus veca škoda ar 150k uz tāfeles

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

es ar esmu vienam 3gadīgam pepelocam 'tāfeli' pieķūnējis no 280kkm uz 60kkm , zinot ka tas autoss ,kopjot ,vēsi noripo ~500kkm , sirdapziņas mokās neiedzīvojos un kad tas LV Alnis bij sacerējies 'pa lēto' iepirkt 3gadīgu autosu ar 2keur 'atlaidi' no tirgus cenas tas gan bij 'trekno' gadu sakumā .

patreiz gan ir iegūstami reāli mazlietoti autosi pa smiekla cenu bet tapat nepērk

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Mūsu auto nobraukums tagad ir ap 25-27 tūkst.km gadā tāpēc, ka tas ir vienīgais auto uz sešiem mājsaimniecības locekļiem. Pie stūres sēž vai nu sieviņa vai es. Darbdienās vairāk sieviņa, brīvdienās vairāk es. Prognozēju, ka 12 gadu vecumā (2018.gadā) manas Merivas nobraukums būs tuvu 300 tūkstošiem km.

1.. 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti