Pārdod Honda Civic 4D 1.8 Exe AT

didzinators Reģ.: 14.03.2003

Pārdod Honda Civic 4D 1.8 Exe AT

 
1.. 4 5 6 7 8 9
rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Nu man rados viens 2002 gada rudeni paķera pliku dizeļmegani pa skaidro , pirmo ziemu nebrauca jo riepām nauda žel , garantijas laikā tik vienreiz bij uz apkopi . Tad dabuja darba auto , vispar cilvis ar biku īpatnibam , neskatoties uz to ka nauda ir .

Tad uz 2007 janvāri šim bij 32 000 , un ja kas es pat brīnījos ka tik daudz

Un tadi autosi sastopas , bet ja nonāk puliskā palaci ,tāpat tev neviens netic ,ka mazs nobraukms ir reāls

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Nu man rados viens 2002 gada rudeni paķera pliku dizeļmegani pa skaidro , pirmo ziemu nebrauca jo riepām nauda žel , garantijas laikā tik vienreiz bij uz apkopi . Tad dabuja darba auto , vispar cilvis ar biku īpatnibam , neskatoties uz to ka nauda ir .

Tad uz 2007 janvāri šim bij 32 000 , un ja kas es pat brīnījos ka tik daudz

Šāds auto nav baudāms, jo, ja jau pliks, tad bez kondicioniera...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

rudens68 rakstīja: Nu man rados viens 2002 gada rudeni paķera pliku dizeļmegani pa skaidro , pirmo ziemu nebrauca jo riepām nauda žel , garantijas laikā tik vienreiz bij uz apkopi . Tad dabuja darba auto , vispar cilvis ar biku īpatnibam , neskatoties uz to ka nauda ir .

Tad uz 2007 janvāri šim bij 32 000 , un ja kas es pat brīnījos ka tik daudz

Šāds auto nav baudāms, jo, ja jau pliks, tad bez kondicioniera...

jaa nav tur kondicionieris.

Man 2007 bij sharan 10 gadigs , kā reiz noplisa kondicionieris pirms karpatu apceļosanas , nu neko ,karstums netruceja ne mirkli ,laikam sausais gais pie vainas.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Šodien pirmo reizi redzēju jauno Opel-Insignia. Tas bija Jelgavā. Sadomāju apskatīties, cik ātri atmaksājas Opel-Insignia ar dīzeļmotoru iegāde. Salīdzināsim universālus ar otriem vājākajiem motoriem - 1,8 litru 140 zirgspēku benzīnnieku un 2,0 CDTI ar 130 zirgspēkiem. Dīzeļauto ir par 3025 eiro jeb 2126 latiem dargāks:

opel.adamauto.lv/...

Ja degvielas cenas saglabājas tādas kā tagad, tad 1000 kilometriem ar benzīna auto degvielas izmaksas ir 79 x 0,597 lati = Ls 47,16. 1000 kilometriem ar 2,0 CDTI degvielas izmaksas ir 60 x 0,637 = Ls 38,22. Starpība Ls 8,94 uz 1000 km par labu dīzeļauto. Atmaksāšanās būs pēc 238 tūkstošiem kilometru. Ja ņem vērā diskonta likmi, tad vēl ilgāk...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Ja benzīna cena pacelsies līdz 63,7 santīmiem un būs vienāda ar dīzeļdegvielas cenu, tad atmaksāšanās būs, nobraucot 176 tūkstošus km. Ja ņem vērā diskonta likmi, tad vēl ilgāk...

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Ja benzīna cena pacelsies līdz 63,7 santīmiem un būs vienāda ar dīzeļdegvielas cenu, tad atmaksāšanās būs, nobraucot 176 tūkstošus km. Ja ņem vērā diskonta likmi, tad vēl ilgāk...

un tie radi tavi arii taadi pashi dunduki?

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja:

VWfans rakstīja: Ja benzīna cena pacelsies līdz 63,7 santīmiem un būs vienāda ar dīzeļdegvielas cenu, tad atmaksāšanās būs, nobraucot 176 tūkstošus km. Ja ņem vērā diskonta likmi, tad vēl ilgāk...

un tie radi tavi arii taadi pashi dunduki?

Šito gan Tu lieki....

Pēc kā spried par VWfana un viņa radiem?

Dakteris vai tiesnesis esi??? Diagnožu un spriedumu taisītājs atradies

Ja katrs no mums mācētu ilgtermiņā rēķināt, (diemžēl arī es ) ,tad s**du bedre,kurā tagad visi esam ,būtu daudz seklāka

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

tadsjautues rakstīja:

VWfans rakstīja: Ja benzīna cena pacelsies līdz 63,7 santīmiem un būs vienāda ar dīzeļdegvielas cenu, tad atmaksāšanās būs, nobraucot 176 tūkstošus km. Ja ņem vērā diskonta likmi, tad vēl ilgāk...

un tie radi tavi arii taadi pashi dunduki?

Šito gan Tu lieki....

Pēc kā spried par VWfana un viņa radiem?

Dakteris vai tiesnesis esi??? Diagnožu un spriedumu taisītājs atradies

Ja katrs no mums mācētu ilgtermiņā rēķināt, (diemžēl arī es ) ,tad s**du bedre,kurā tagad visi esam ,būtu daudz seklāka

un peec kaa tu spried ka citiem arii ir suudu bedre tu liizinga vergs? man viekarshi neatliek laiks taadaam muljkiibaam tur reekinaat kaut ko

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Šodien pirmo reizi redzēju jauno Opel-Insignia. Tas bija Jelgavā. Sadomāju apskatīties, cik ātri atmaksājas Opel-Insignia ar dīzeļmotoru iegāde. Salīdzināsim universālus ar otriem vājākajiem motoriem - 1,8 litru 140 zirgspēku benzīnnieku un 2,0 CDTI ar 130 zirgspēkiem. Dīzeļauto ir par 3025 eiro jeb 2126 latiem dargāks:

opel.adamauto.lv/...

Ja degvielas cenas saglabājas tādas kā tagad, tad 1000 kilometriem ar benzīna auto degvielas izmaksas ir 79 x 0,597 lati = Ls 47,16. 1000 kilometriem ar 2,0 CDTI degvielas izmaksas ir 60 x 0,637 = Ls 38,22. Starpība Ls 8,94 uz 1000 km par labu dīzeļauto. Atmaksāšanās būs pēc 238 tūkstošiem kilometru. Ja ņem vērā diskonta likmi, tad vēl ilgāk...

VWfan paskaidro LŪDZU kas ir diskonta likme , es jau n to reizi te prasu , ...pirmais atsakās atbildēt , varbut Tu vari . Protams ,ka esmu google apskatijies , bett....

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja:

un peec kaa tu spried ka citiem arii ir suudu bedre tu liizinga vergs? man viekarshi neatliek laiks taadaam muljkiibaam tur reekinaat kaut ko

Gramatika nav Tava stiprā puse, rēķināšana diez vai ir muļķības un par līzinga vergu Tev atkal gadījās šķībi daktertiesnesi.....

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

tak beidziet vienreiz irst

pirkts jauns auto NEKAD neatmaksaajas.... vismaz ne pirmajos 25-30 gados brauc kaut 100 000 km gadaa

auto - grozies kaa gribi, ir un paliek teerinji jautaajums - kursh no tiek teerinjiem guust lielaaku baudu, droshiibu un relatiivi mazaakus robus gimenes budzhetaa vot kur jebkura auto pirkshanas saals.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

VWfan paskaidro LŪDZU kas ir diskonta likme , es jau n to reizi te prasu , ...pirmais atsakās atbildēt , varbut Tu vari . Protams ,ka esmu google apskatijies , bett....

Tas apmēram nozīmē to, ka viena un tā pati naudas summa šogad ir vairāk vērtīga nekā pēc kāda laika, piemēram, pieciem gadiem. Ja kāds tagad nopērk auto ar dīzeļmotoru, iztērējot 2 tūkstošus latu vairāk, tad viņš atsakās no iespējas to naudu noguldīt un pēc pieciem gadiem saņemt jau lielāku summu, teiksim, 2500-2700 latus. Lai dīzeļauto atmaksātos, tēriņiem par degvielu jabūt mazākiem nevis par 2 tūkstošiem latu, bet 2500-2700 latu. Tas tā aptuveni...

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

tadsjautues rakstīja:

un peec kaa tu spried ka citiem arii ir suudu bedre tu liizinga vergs? man viekarshi neatliek laiks taadaam muljkiibaam tur reekinaat kaut ko

Gramatika nav Tava stiprā puse, rēķināšana diez vai ir muļķības un par līzinga vergu Tev atkal gadījās šķībi daktertiesnesi.....

staasti to tam kam tas interesee dunduk

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Atsevišķi personāži, šķiet, te uzskata, ka nevar tirgū atrast auto ar patiesu, noskrējienu. Nupat kā pats sev meklāju auto, vismaz šā gadsimta ar A/C, Lai tas būtu BAUDĀMS arī vasarā un līdz 3k Ls. Jāsaka, ka biju pārsteikgts, ka vienā placī atradu auto, ar reāliem 68 000 km no DE, ko apliecināja ne tikai dokumentācija, uzlīmes, zīmogu utt, bet arī pats auto šķita kā jauns- neatradu nevienu vietu kur piesieties, izņemot, ka pārdevējs nenolaida tos pāris simtus latus par 2000.gada auto.

Turklāt šajā cenu kategorijā ir piedāvājumi no 120 -150k km par 3-7 gadus veciem iekš LV pirktiem auto.

Atradu 5,5 gadus vecu auto ar pilnīgi drošiem 123 000 km noskrējušu auto, kura nobraukums ir pierādāms.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Atcerējos vēl vienu

Paziņa uz priekš sevis paņēma jaunu 307SW Pežoooo, tā kā nobraukums bija paredzams liels paņēma dīzeli, bet situācija mainījās un vairs daudz nevajadzēja braukāt. Tā nu viņam sanāca 3 gados nepilni 60k, kas dīzelim liekas neticami, bet tā nu tas ir. Auto gan netiek tirgots, jo pēc oplīzes beigām tika izpirkts un tiek lietots joprojām līdzīgā režīmā.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

rudens68 rakstīja: Nu man rados viens 2002 gada rudeni paķera pliku dizeļmegani pa skaidro , pirmo ziemu nebrauca jo riepām nauda žel , garantijas laikā tik vienreiz bij uz apkopi . Tad dabuja darba auto , vispar cilvis ar biku īpatnibam , neskatoties uz to ka nauda ir .

Tad uz 2007 janvāri šim bij 32 000 , un ja kas es pat brīnījos ka tik daudz

Šāds auto nav baudāms, jo, ja jau pliks, tad bez kondicioniera...

Eu, vai tad baudāmajai merivai tāds ir? Tas nemotoriņš tak nespēj pagriezt kompresoru un tik lielu ģeņģeri, kāds nepieciešams kondišam

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja:

4.iauto redaktora kungs, kad būs post edit ?

Kas tas par tādu stulbu jautājumu? Kamēr iauto nebūs ticis edzuļa rokās, nekad.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja: termini.lza.lv/...

Jau pirms paris dienam paskatijos, cik noprotu REALI būtību neviens nevar paskaidrot tatad NEZIN tik d..š

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

rudens68

Es taču vakar plkst. 19.02 to būtību skaidroju.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: rudens68

Es taču vakar plkst. 19.02 to būtību skaidroju.

jaa biju palaidis garām , bet tikpat ari es zinu ...APTUVENI , bet ar ko diskonts atskiras no depozita ?

1.. 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti