tuvās tālās gaismas spudzītes nomaiņa

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003

Vakar iečolēju, ka manam autosam nedeg viena acs... iebraucu servisā lai zaļajiem šakāļiem nekļūtu par ievainotu zaķi deguna priekšā + krēslā nikuja ar 1 aci neredz, tur nomainīja 2 minūšu laikā... 3Ls... vai nav tā kā par traku? neesmu santīmu sipējs, bet par tādu darbu lats ir maximums ko var plēst...

 
1 2
windy Reģ.: 13.07.2001
1 0 Atbildēt

Sky_Walker rakstīja:

Kaksis rakstīja: Man servismenis reiz lata dēļ izkustējās.

pirms 10 gadi un par 0,5 mm?

Lai izmestu no servisa par tik nekaunīgu piedāvājumu

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
1 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: un pirms 2 nedēļām tas bij, un vēl viņš uzskrūvēja 3 trūkstošās micītes ventiļiem

Pēc šodienas kursa tas ir 1 lats un 12 santīmi.....nemaz tik lēti nav kā tu saki.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 1 Atbildēt

igaunis... 3 micites 30 min

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

msh Reģ.: 16.04.2007
2 0 Atbildēt

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: ko ņemās par avataru! nu nevar šajā saitā pa free to nonemt... nemaksasu neparko a masina amerikanis. 2 skruves un vareja nomainit! a spoldziti pa veikaliem bija slinkums meklet + balta uzvalka pelkee staaveet un skruveties - wnk runa paar to

ka tomer 2 min darba nu nemaksa 3ls nekur! normala darba samaksa (pat laba) diena ir 40 Ls. Izdalam uz 8 un uz 60 dabunam ir 9 sanji minute! ne 1.5 Ls ka tagad sanak... a spuldzite cik maksa? parasta? bez navarotiem? 20 sanji? par ko iet runa?

Nakamreiz kad vajadzes mainit spuldziti prasi vai pa 20 saņi samainis.Gan jau ka kaksis samainis beigas

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

Kaksis rakstīja: Man servismenis reiz lata dēļ izkustējās.

hāpsalu riepu meistars man līelu jo lielu džipa riepu pārbaudīja, par nobortēja, iekšu apskatīja, sacināja, ka vainīgs ventilis, to nomainīja, riepu vietām ar rezerves riteni samainīja, pārbaudīja visu ratu spiedienu, un pievilka visu ratu uzgriežņus ar pareizo ņūtonmetru daudzumu, tas aizņēma ap 30 min, un maksāja 25 EEK, jeb 1 latu...

Nez no ka tas igaunis dzivo???Pa visu dienu 8 ls nopelnot bada nave garanteta

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 0 Atbildēt

no daunjiem ir japlesh vairak pikjis, ja jau pats nejedz nomainit spuldziti. tadi ir pelnijushi nolocit pikji, tas ir fakts

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Nu gan atradis par ko stresot. Austrijas Shellā tikko samaksāju 12EUR par tuvās gaismas lampiņu (H7, ja nemaldos) ko mainīju pats. Un arī tepat māju Statoilā tāda maksā ~5Ls. Bet te redz pilsonis ar visu darbu jūtas pārmaksājis

P.S. Čehijā ir obligāti līdzi jāvadā rezerves lampiņu komplekts, kas automātiski nozīmē, ka ir jāmāk pašam uz ceļa nomainīt, ja izdeg.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: Vakar iečolēju, ka manam autosam nedeg viena acs... iebraucu servisā lai zaļajiem šakāļiem nekļūtu par ievainotu zaķi deguna priekšā + krēslā nikuja ar 1 aci neredz, tur nomainīja 2 minūšu laikā... 3Ls... vai nav tā kā par traku? neesmu santīmu sipējs, bet par tādu darbu lats ir maximums ko var plēst...

Atkarīgs no sevisa- Siguldā pie Īles nomainīja par velti, Rīgā VW Krasta - Ls 8. Abas reizes vw sharan tuvās gaismas spuldzīte, tikai citos lukturos.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

smaidiigais rakstīja:

Kaksis rakstīja: Man servismenis reiz lata dēļ izkustējās.

hāpsalu riepu meistars man līelu jo lielu džipa riepu pārbaudīja, par nobortēja, iekšu apskatīja, sacināja, ka vainīgs ventilis, to nomainīja, riepu vietām ar rezerves riteni samainīja, pārbaudīja visu ratu spiedienu, un pievilka visu ratu uzgriežņus ar pareizo ņūtonmetru daudzumu, tas aizņēma ap 30 min, un maksāja 25 EEK, jeb 1 latu...

Nez no ka tas igaunis dzivo???Pa visu dienu 8 ls nopelnot bada nave garanteta

neticat... aizejat paskataties viņa ceņņikus kaart.otsing.delfi.ee/... ,6533170.49804687,476160.302734375,6533519.13085937&type=2

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Dark_Side rakstīja: vai nav tā kā par traku? neesmu santīmu sipējs, bet par tādu darbu lats ir maximums ko var plēst...

jaunās E Klases xenons tika mainīts Brēmenē - EUR 20 par darbu tikai.

Es savam auto ksenona spuldzītes pirmoreiz mainīju pats - pēc instrukcijas bija jānoņem bamperis (lai tiktu klāt 3. skrūvei, ar kuru lukturis piestiprināts), lai noņemtu bamperi, jānoņem reste un spārnu ieliktņi, tad izņem lukturus un nomaina spuldzes. 20 EUR par to būtu samērā maz. Otreiz iemanījos nomainīt 5 min laikā bez tik grandiozas iejaukšanās, bet tad jābūt "piešautai" rokai, jāzin, kur, ko pagriezt, paraut utt, jo redzēt tajā šaurībā var maz ko.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti