Apdrošināšana

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003

Lieta tada, ka ja kads velas labu cenu savam auto (OCTA, KASKO) tad drosi iemet savu autosa numuru un tehniskas pases numuru. Salda cena garanteta

 
1 2 3 4 5
seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

vaskins rakstīja: summu pasaki?

93.90 - Latos

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja:

Pirmais rakstīja: jā - vēl autors varētu tomēr definēt - kādas kompānijas octas viņš tirgo un vēl - vai viņš uzņemas visu čakaru ar formalitāšu kārtošanu avārijas gadījumā

kad sapņo - acis piever! ha-ha

nu apdirsināt patvijā pēc likuma var tikai dažas sabiedrības

visi brokeri tirgo viņu produktus.... un man ir tiesības zināt kādas apdirsinātāju sabiedrības polisi man tas losis atvaļīs

vaskins Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja:

vaskins rakstīja: summu pasaki?

93.90 - Latos

Vēlreiz--- ludzu cenu uz 3.mēn auto SV56

Summu uz 3.men!!!

windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Pirmais

Kādas formalitātes, ja ir runa par OCTA?

Ar tavu apdrošinātāju formalitātes būs jākārto cietušajam nevis tev. Cita lieta ja iet runa par kasku...

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: tas ir uz manu vasaras transportldzekli Mini

Zaļš Cooper?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

smaidiigais rakstīja: tas ir uz manu vasaras transportldzekli Mini

Zaļš Cooper?

tumši sarkans Sunshine

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja:

smaidiigais rakstīja: tas ir uz manu vasaras transportldzekli Mini

Zaļš Cooper?

tumši sarkans Sunshine

Nu ta jūs tur Siguldā vairāki pa vasaru ar miņukiem ņematies

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

es zinu trīs - viens nenormāli zaļš kaut kur vīdēja, un viens vecrozā eksemplārs, un mans

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja:

vaskins rakstīja: Cik šitam? SV56

sv56 - 93.90

BM4530 - 107.80 (tas ir ar 6 Bonusu. vai pārnest uz 14 , būs lētak.)

Ew, speciālisti, 14 bonusu es varu pārnest tikai, ja anulēju polisi, kura sākās šā gada februārī un derīga vēl 11 mēnešus, tā kā nevajag lūdzu stāstīt kā var lētāk no savas puses, to tāpat zinu.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

seaman rakstīja:

vaskins rakstīja: Cik šitam? SV56

sv56 - 93.90

BM4530 - 107.80 (tas ir ar 6 Bonusu. vai pārnest uz 14 , būs lētak.)

Ew, speciālisti, 14 bonusu es varu pārnest tikai, ja anulēju polisi, kura sākās šā gada februārī un derīga vēl 11 mēnešus, tā kā nevajag lūdzu stāstīt kā var lētāk no savas puses, to tāpat zinu.

tiesi taa...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

vaskins rakstīja:

seaman rakstīja:

vaskins rakstīja: summu pasaki?

93.90 - Latos

Vēlreiz--- ludzu cenu uz 3.mēn auto SV56

Summu uz 3.men!!!

ļoti tuvu 30 Ls! neesmu pie kompja bet taa ir... es jau tev teicu, ka uz 3 menesi njemt ir neizdevigi un pokuj kur... jo cenas ir 3-5 Ls robezas... a uz gadu es garanteju, ka bushu 95% gadijumu letakais... taa ka gaidu konkretus variantus!!

PS jau 2 gab ir panemusi un apmierinati

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: jā - vēl autors varētu tomēr definēt - kādas kompānijas octas viņš tirgo un vēl - vai viņš uzņemas visu čakaru ar formalitāšu kārtošanu avārijas gadījumā

ja tu ar savu octu kaadaa ieblieziisies tad skraidis vins pie manis lai dabutu $$$, bet ja tev'i ienesīsies tad tu jamā kantori meklēsi... tu maz zini kas ir octa? tas nav KASKO bērns tu mans brauc bez avārijām un maksā mazāk bonus malus ideja un devīze...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

windy rakstīja: Pirmais

Kādas formalitātes, ja ir runa par OCTA?

Ar tavu apdrošinātāju formalitātes būs jākārto cietušajam nevis tev. Cita lieta ja iet runa par kasku...

pļā, tev visu ar karotīti ieliet mutitē? kam vaidzēja, tas saprata, ko es gribēju teikt....

kad es no sava brokera ņemu apdirsināšanu, tad man tiek pateikts - maksās xx latus būs yy kompānijas polise.... manā ziņā ir ņemt vai neņemt attiecīgās kompānijas produktu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Pirmais rakstīja: jā - vēl autors varētu tomēr definēt - kādas kompānijas octas viņš tirgo un vēl - vai viņš uzņemas visu čakaru ar formalitāšu kārtošanu avārijas gadījumā

ja tu ar savu octu kaadaa ieblieziisies tad skraidis vins pie manis lai dabutu $$$, bet ja tev'i ienesīsies tad tu jamā kantori meklēsi... tu maz zini kas ir octa? tas nav KASKO bērns tu mans brauc bez avārijām un maksā mazāk bonus malus ideja un devīze...

tu TIKAI OCTAS TIRGO?????????

nekā personīga - katrs šitajos laikos pelna kā māk.... tāpat tu NEESI apdrošinātājs, esi tikai brokeris

bet ja vienīgais ar ko tu spēj pievilināt potenciālo klientu ir cena, bet uz konkrētiem jautājumiem, piemēram par savu pievienoto vērtību, tu spēj atbildēt no saviem neaizsniedzamajiem augstumiem,

tad es esmu 100% pārliecināts, ka lielākā daļa iauto reģistrēto lietotāju no sava brokera var dabūt vismaz to pašu cenu ko spēj piedāvāt tu

405 Reģ.: 10.02.2004
0 0 Atbildēt

Imi, pamēģini man arī uz gadu.

DU736, AE0310522

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

dekster - kā tu domā?

vai man būtu izdevīgāk ~100 kubus kūdras ņemt no tevis? vai varbūt kautkur citur? (man kaimiņam ir, tikai tā kūdra laikam nav labas kvalitātes, bet varbūt, ka man nemaz tavu eksporta kvalitāti nevajag?

īsāk sakot man tagad ir dilemma.... varbūt tomēr tu vari palīdzēt ar konsultāciju?

jā un vēl jau paliek jautājums pat transportu? nu tos 100 kubus taču būs grūti atvest vienkārši ar fiatu

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: ... brauc bez avārijām un maksā mazāk bonus malus ideja un devīze...

Tā ideja ir galīgi garām, nopērc šrotu, iemauc mersī un dabūn 4 klasi, ko pēc 2 gadiem atjauno uz sakuma 6, taja pat laika no 17 klases (iegūtas 11.g. laika bez avārijām) uz 12 var nokļūt iebuktejot savu bamperi kadam uz farkopa. Dirsā tā sistēma galīgā. Kamēr avārijas sekas tiek kvalificētas kā -30% no apdirsināšanas klases, nevis pēc reālās situācijas, tā devīze un ideja ir klaja ņirgāšanās par autovadītājiem.

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

Lūdzu cenu apdrošināšanai uz 3 mēnešiem:

VN: FS9783 Apliecība: AE0727849

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Eye rakstīja: Lūdzu cenu apdrošināšanai uz 3 mēnešiem:

VN: FS9783 Apliecība: AE0727849

gjensidigee mans krokodiils ir par 30 ls leetaaks kaa Tava muca

108 vs 140 ls...

varbuut taapeec ka man polisi liidz juulijam nevajag, a Tev jau tuuliit

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Dark_Side rakstīja: ... brauc bez avārijām un maksā mazāk bonus malus ideja un devīze...

Tā ideja ir galīgi garām, nopērc šrotu, iemauc mersī un dabūn 4 klasi, ko pēc 2 gadiem atjauno uz sakuma 6, taja pat laika no 17 klases (iegūtas 11.g. laika bez avārijām) uz 12 var nokļūt iebuktejot savu bamperi kadam uz farkopa. ******* tā sistēma galīgā. Kamēr avārijas sekas tiek kvalificētas kā -30% no apdirsināšanas klases, nevis pēc reālās situācijas, tā devīze un ideja ir klaja ņirgāšanās par autovadītājiem.

Pilīgi piekrītu, ka Bonus Malus sitēma ir pilnīgi garām un vienīgais mērķis ir papildus naudas iekasēšana, jo BM klase tiek noteikta auto + īpašnieks. BM sitēma varētu normāli darboties tikai ja BM klases piešķirtu tikai un vienīgi vadītājam.

Tieši tāpat nesaprotu kapēc OCTA polise jāpērk uz transporta līdzekli nevis vadītājam, varētu padomāt, ka auto pats bez vadītāja brauc pa ceļu un izraisa avārijas.

Vismurgainākais OCTAs apdrošināsanā ir tas, ka aprēķinot polises cenu tiek ņemts vērā auto izlaiduma gads un tā vērtība, kas liek domāt, ka jaunāka un dārgāka atomašīna, avārijas gadījumā, nodarīs lielākus zaudējumus nekā piemēram moskvičs vai vecs volvo

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

vai arii ka lauku ôpis ar savu paraadiišanos uz salu tilta garantee taadu pašu avaarijas situaaciju daudzumu kaa pilseetnieks kurš mizo katru dienu pa pilseetu veselu meenesi.

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Eye rakstīja: Lūdzu cenu apdrošināšanai uz 3 mēnešiem:

VN: FS9783 Apliecība: AE0727849

gjensidigee mans krokodiils ir par 30 ls leetaaks kaa Tava muca

108 vs 140 ls...

varbuut taapeec ka man polisi liidz juulijam nevajag, a Tev jau tuuliit

Es nezinu par ko tā cena ir tāda, bet man šķiet, ka man ir 6 klase.

Varbūt massa? Manam pilna massa ir 1730 kg. Gan jau ka gads arī dod kādu artavu. Man ir '92. Un vēl motora tilpums. Man ir 2.3

arny Reģ.: 02.07.2002
0 0 Atbildēt

Cik būs DZ333 AE0663420

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Eye rakstīja:

Ozz rakstīja:

Eye rakstīja: Lūdzu cenu apdrošināšanai uz 3 mēnešiem:

VN: FS9783 Apliecība: AE0727849

gjensidigee mans krokodiils ir par 30 ls leetaaks kaa Tava muca

108 vs 140 ls...

varbuut taapeec ka man polisi liidz juulijam nevajag, a Tev jau tuuliit

Es nezinu par ko tā cena ir tāda, bet man šķiet, ka man ir 6 klase.

Varbūt massa? Manam pilna massa ir 1730 kg. Gan jau ka gads arī dod kādu artavu. Man ir '92. Un vēl motora tilpums. Man ir 2.3

pilna masa 1802kg gads 94' dzineejs arii 2.3 BM 6. klase..

hz kaapeec- varbuut taapeec ka ne pirmo reizi tai gjensidigee drošinos

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

Nu es parasti attopos ka man jau kādu nedēļu vai mēnesi nav apdrošināšana un tad ieskrienu pirmajā statoilā...

Laikam arī būs jāpāriet pie kāda brokera, kas man atsūta sms, ka man tā šaize beidzās...

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti