Lēta stupica un bremžu diski

Slowmo Reģ.: 21.03.2004
 
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ko tu tur āksties? Aizej uz www.elcats.ru un parocies pa katalogiem, meklējot kādas ir stupicas, sākot ar izplatītākajiem modeļiem Pēc tam paņem šrotā. Pat nezinu kādu kas tādas daļas pirktu jaunas, bleķa gabals vien ir un gultņus tāpat nomaina...

Varu vienīgi pateikt ka veco audī dzenošo riteņu stupicas uz plakanas virsmas varētu pieskrūvēt tikai ar kaut kādiem leņķiem

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Varu pateikt tikai to ka pie Toyotam tādas var nemeklēt - tām tas mezgls pa tiešo pie Makfersona "svecēm" un plaukta skrūvējas klāt, un nepavisam ne pie "plakanas" virsmas. Bet citādi man ir Celicas stupicas uz pārdošanu, pie kam viena ir pusbeigta izjauktā veidā (un bez gultņa) . Jamajai ir neliels nodilums, un aftermarket gultnis īsti labi vais neturas virsū.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Slowmo rakstīja: tāpēc meklēju, vai kaut kur ir iespējams dabūt jaunu stupicu -

Un kāpēc tieši jaunu?

Paņem šrotā AUDI pakaļējo stupicu ar asi, to var pieskrūvēt pie plakanas virsmas, ieliec jaunus gultņus un iekļausies 20 latos ar visu šašļiku un konstrukcijas apmazgāšanas šķidrumu.

Slowmo Reģ.: 21.03.2004
0 0 Atbildēt

Jaunu tāpēc, ka, ja var pa lētām naudām dabūt, nav ko ar dilušām detaļām čakarēties (gultņu maiņa u.t.t). Cita lieta, ja nav lētu variantu. Tad gan nāksies lietotu meklēt.

Tas pats, kas ar bremžu diskiem - domāju, ka būs dārgi, taču jau no 5Ls jauni nāk. Tad kāda jēga ņemties ar nodilušu un sarūsējušu?

Slowmo Reģ.: 21.03.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Varu vienīgi pateikt ka veco audī dzenošo riteņu stupicas uz plakanas virsmas varētu pieskrūvēt tikai ar kaut kādiem leņķiem

Tieši tāpēc dzenošo (priekšējo) riteņu stupicas nederēs. Vajag aizmugurējo. Tur gan parasti ir plakana virsma, izņemot gadījumus, kad ir ABS gredzens, bet tāds caurums ir pieļaujams - pat vēlams. Tad es viegli varētu mērīt konstrukcijas rotēšanas ātrumu

Slowmo Reģ.: 21.03.2004
0 0 Atbildēt

Kamēr sarūsēs jo neba jau bremzēšanai man to vajag - tas netiks pakļauts deldēšanai.

Marx Reģ.: 08.04.2003
0 0 Atbildēt

Ford mondeo vagonam ir tāda tipa stupica pakāļā, par lētu gan nenosauksi, ja nu vienīgi šrotā

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Slowmo

ko Tu īsti gribi?

Marx Reģ.: 08.04.2003
0 0 Atbildēt

droši vien vēja geņeratoru taisīs

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Marx rakstīja: Ford mondeo vagonam ir tāda tipa stupica pakāļā, par lētu gan nenosauksi, ja nu vienīgi šrotā

pašam bij tāds... kad pateica, ko tas maksā, gandrīz beidzu....

Slowmo Reģ.: 21.03.2004
0 0 Atbildēt

Marx rakstīja: droši vien vēja geņeratoru taisīs

Exactly

www.otherpower.com/...

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Pac jau droši ka prievīti ar auseklīšiem arī nēsa

Un Māras zīmi krūšu kabatā

Slowmo Reģ.: 21.03.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Tev tas masts būs vismaz 30-40m garš?

Nebūs. Nevajag man lielu vēju. Tas man tāds izklaides pasākums.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: To jau laikam dekters nespēj saprast, ka ārzemnieki ir maksātspējīgāki par letiņiem, tādēļ arī ir FOR SALE nevis Pārdod.

ei, tautiet, ārzemes ir Ungārija, Moldova...

ja tu nezini, kas tas ir, uzaicinu uz Ostgalu, Ventspilē...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

it kā viņam būtu pie tirsas... ir tai kravai čeks vai nav...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja: Vispār jau tādi deksteri ir lielākie Latvijas izsaimniekotāji. Un arī tā valsts ir tikpat stulba, ļaujot izsaimniekot jo tā mazos dabas resursus.

atkal dirs,nezinādams.

Gribi teikt, ka nekad nevienu kūdras kravu neesi aizlaidis bez čeka?

Ne,puišel,neesu. Gribi nopirkt 'kraviņu' 100 m3 apjomā ? Kur tu tādu liksi, bez 'ceka' ? dārziņam?

losis.

nedris dekster, es pats personīgi redzēju, ka tai kūdras kastei, ko tu Sviestcam uzdāvināji dzimšanas dienā, nebija čeka

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja: Vispār jau tādi deksteri ir lielākie Latvijas izsaimniekotāji. Un arī tā valsts ir tikpat stulba, ļaujot izsaimniekot jo tā mazos dabas resursus.

atkal dirs,nezinādams.

Gribi teikt, ka nekad nevienu kūdras kravu neesi aizlaidis bez čeka?

Ne,puišel,neesu. Gribi nopirkt 'kraviņu' 100 m3 apjomā ? Kur tu tādu liksi, bez 'ceka' ? dārziņam?

losis.

kurināšanai....

jo cik dzirdēju, tava apkaimē kūdra ir pārāk tumša lai dārziņā izmantot....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: ...

jo cik dzirdēju, tava apkaimē kūdra ir pārāk tumša lai dārziņā izmantot....

"tumša?"

zagta, nelegāli iegūta, sūdīgi žāvēta vai kas cic?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja: Vispār jau tādi deksteri ir lielākie Latvijas izsaimniekotāji. Un arī tā valsts ir tikpat stulba, ļaujot izsaimniekot jo tā mazos dabas resursus.

atkal dirs,nezinādams.

Gribi teikt, ka nekad nevienu kūdras kravu neesi aizlaidis bez čeka?

Ne,puišel,neesu. Gribi nopirkt 'kraviņu' 100 m3 apjomā ? Kur tu tādu liksi, bez 'ceka' ? dārziņam?

losis.

kurināšanai....

jo cik dzirdēju, tava apkaimē kūdra ir pārāk tumša lai dārziņā izmantot....

Sfagnu kūdra un tumša?? No šitās ražo profesionālos substrātus un ļoooti kvalitatīvu griezto kūdru. Augstais purvs jau pēc definīcijas NEVAR būt ar tumšo kūdru.

Modena-tralalla dziedāt māki ?

davaj braucam pie dekstera.... trennēsimies blīvēt kūdru

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Blīvē pats savu, manu liec mierā

es jau labprāt.... tikai man nav

ir tikai kādi 100kubi ko paņēmu no kaimiņa un nobēru kaudzē - tagad tur aug avenes

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja: Vispār jau tādi deksteri ir lielākie Latvijas izsaimniekotāji. Un arī tā valsts ir tikpat stulba, ļaujot izsaimniekot jo tā mazos dabas resursus.

atkal dirs,nezinādams.

Gribi teikt, ka nekad nevienu kūdras kravu neesi aizlaidis bez čeka?

Ne,puišel,neesu. Gribi nopirkt 'kraviņu' 100 m3 apjomā ? Kur tu tādu liksi, bez 'ceka' ? dārziņam?

losis.

kurināšanai....

jo cik dzirdēju, tava apkaimē kūdra ir pārāk tumša lai dārziņā izmantot....

Sfagnu kūdra un tumša?? No šitās ražo profesionālos substrātus un ļoooti kvalitatīvu griezto kūdru. Augstais purvs jau pēc definīcijas NEVAR būt ar tumšo kūdru.

Modena-tralalla dziedāt māki ?

esmu dzirdējis no sava klienta tekstu par Mārupes kūdru... tāpēc bija arī ar jautājumu beigās....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

modena rakstīja: ...

jo cik dzirdēju, tava apkaimē kūdra ir pārāk tumša lai dārziņā izmantot....

"tumša?"

zagta, nelegāli iegūta, sūdīgi žāvēta vai kas cic?

un kur tu pēdiņas manīji?

vai tad kūdra nevar būt tumša krāsa?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:...

Ja uz dzīvi skatās caur pudeli, tad viss ir tumšs. Viņam vēl bija kautkādas problēmas ar ievadīšanu deksterā laikam

jā, jaunēkli...

pārfrāzēta veca anekdote...

es rīt būšu skaidrs, bet bet tu tāds pats kā līdz šim...

bet tā ievadīšana, tomēr, uztrauc...

značit, latents gailis?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti