powerflex

axel182 Reģ.: 05.12.2008

Sveiki. Varbūt kādam ir informācija, cik maksātu powerflex bukses priekš Audi80 B3 1.8L? Gribu salikt pusrāmim un plauktiem.

Paldies!

 
1 2
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

mnja...

90% vienkārši nezin "o cjom tirgus"....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Arnijs ietilpst 10%

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

ja dikti gribas poliuretānu pusrāmī, tad aizbrauc uz sia DEFKON lai ielej...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

tirgus ta pa buksēm...

nevis ieliešanas gribēšanu...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: es esmu citēšanas ģēnijs? vai iauto????

karoč: msh tur kauko blablabla, un Pirmais teica;

Sviestcs netirgo plastmasas bukses, bet Sviestcs tirgo pirkstus, šaras, amīšus un citu kuiņu, ko tās plastmasas bukses izjās

sagaidīsim nākošo topicu - "uzliku poliuretānu, kur nopirkt dārgākās piekares detaļas manam antīkajam lūznim", tad arī dosim padomus no sērijas "kas īsti ražo oriģinālās detaļas"

Pirmais, pastāsti, kāda velna pēc saliekot cietākas bukses, kurām funkcija ir mīkstināt triecienus uz rāmi, nevis amartiem, būtu tam kaut kā jāietekmē amartu mūžs? Un nekā cita jau tur tajā piekarē bez padsmit buksēm, diviem amartiem un diviem stūres pirkstiem arī nemaz nav...

Varētu padomāt ka centimetrs gumijas kaut ko milzīgi amortizē un aizvietojot to ar poliuretānu, vairs nekas neamortizētos

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Varētu padomāt ka centimetrs gumijas kaut ko milzīgi amortizē un aizvietojot to ar poliuretānu, vairs nekas neamortizētos

Un kā vēl amortizējas! Piekare uzvedas absolūti savādāk ar poliuretānu. Un piedevām nenolietojas.

P.S. - Un es ietilpstu tajos 10% ar ielas un sporta autiņiem kas apgādāti ar poliuretāna buksēm. Tā kā kautko bišķiņ zinu ko saku.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tālākā nākotnē es arī sev kaut ko līdzīgu pacentīšos sagādāt, bet nu tas tā. Nepatīk budžeta piekares uzvedība kad pulkstenis tuvojas divītim

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Tālākā nākotnē es arī sev kaut ko līdzīgu pacentīšos sagādāt, bet nu tas tā. Nepatīk budžeta piekares uzvedība kad pulkstenis tuvojas divītim

opļā

poliuretāna bukses ir tieši tas, kas pietrūkst mizai, kurai jebkurā vietā grīdai cauri var izbakstīt skrūvgriezi

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

msh rakstīja: Tālākā nākotnē es arī sev kaut ko līdzīgu pacentīšos sagādāt, bet nu tas tā. Nepatīk budžeta piekares uzvedība kad pulkstenis tuvojas divītim

opļā

poliuretāna bukses ir tieši tas, kas pietrūkst mizai, kurai jebkurā vietā grīdai cauri var izbakstīt skrūvgriezi

Tev jau neviens neliek savam renim likt poliuretānu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Pirmais rakstīja:

msh rakstīja: Tālākā nākotnē es arī sev kaut ko līdzīgu pacentīšos sagādāt, bet nu tas tā. Nepatīk budžeta piekares uzvedība kad pulkstenis tuvojas divītim

opļā

poliuretāna bukses ir tieši tas, kas pietrūkst mizai, kurai jebkurā vietā grīdai cauri var izbakstīt skrūvgriezi

Tev jau neviens neliek savam renim likt poliuretānu

a viņam nevajag....

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

a viņam nevajag....

Tāpēc laikam arī nevajag.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti