powerflex

axel182 Reģ.: 05.12.2008

Sveiki. Varbūt kādam ir informācija, cik maksātu powerflex bukses priekš Audi80 B3 1.8L? Gribu salikt pusrāmim un plauktiem.

Paldies!

 
1 2
Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

axel182 rakstīja: Sveiki. Varbūt kādam ir informācija, cik maksātu powerflex bukses priekš Audi80 B3 1.8L? Gribu salikt pusrāmim un plauktiem.

Paldies!

Pusrāmim nav. Ir plauktiem un stabilizatoram. kkur ap 120-130ls komplekts sanāk.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Aptuvenās cenas vari paskatīties ražotāja lapā

www.powerflex.co.uk/...

L-jā bija www.powerflex.lv/... , bet lapa pašlaik neveras.

Varbūt pats lapas saimnieks šo topiku pamanīs un apstāstīs, kas un kā.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

tirlimbam. tirlimbam..

kur mēs, tādi, rodamies....

axel182 Reģ.: 05.12.2008
0 0 Atbildēt

oij, bljin... pusraamim nav?! A ko lai sakariigu sabaazh pusraamim ( ja neskaita origjinaalaas un virpotaas bukses)? Mozh der kkas no kaada cita auto? Shis audjiks man nav priekss sportoshanas vai kaa tamliidziigi, bet braucu es daudz- taa teikt, motors pat nepaspeej atdzist..... Taapeec iisti negribas likt kakas, kas dikti aatri nojuuk, ta4u priekss origjinaalajaam detaljaam macinjss par plaanu (paslaik studeeju..) A taa tiiri intereses peec, cik tad sitam autinjam maksaa origjinaalaa pusraamja bukse?

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: tirlimbam. tirlimbam..

kur mēs, tādi, rodamies....

Beidzies alus?

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

axel182 rakstīja: oij, bljin... pusraamim nav?! A ko lai sakariigu sabaazh pusraamim ( ja neskaita origjinaalaas un virpotaas bukses)? Mozh der kkas no kaada cita auto? Shis audjiks man nav priekss sportoshanas vai kaa tamliidziigi, bet braucu es daudz- taa teikt, motors pat nepaspeej atdzist..... Taapeec iisti negribas likt kakas, kas dikti aatri nojuuk, ta4u priekss origjinaalajaam detaljaam macinjss par plaanu (paslaik studeeju..) A taa tiiri intereses peec, cik tad sitam autinjam maksaa origjinaalaa pusraamja bukse?

cik ātri tev tās bukses beidzas?

Varbūt tomēr ir vērts vienreiz salikt kvalitatīvas kaut nedaudz dārgākas un aizmirst par šo problēmu?

axel182 Reģ.: 05.12.2008
0 0 Atbildēt

ValdiM- audiku nopirku pirms 4iem meenesiem.... bet nu jau vairs nevar pabraukt- prieksha "peld", vadaamiiba liidz ar to galiigi pakaljaa + grab, ka traks var palikt... Te dazos veikalos ieskreeju, tur ir taa, ka par paaris latiem iedod spaini ar bukseem- tas man neliekas nopietni. No pasha pieredzes zinu, ka sen4a audi 100 nomainiiju plauktus ( 25 Ls viena) un peec 3jiem meeneshiem skatos- gumijas PILNIIGI VISAS saspreegaajushas un sailene izpleesta... Tad kaa lai sazin, kuras tad ir taas kvalitatiivaas? Biju cereejis, ka pusraamim ar taisa powerflex bukses.............

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

axel182 rakstīja: oij, bljin... pusraamim nav?! A ko lai sakariigu sabaazh pusraamim ( ja neskaita origjinaalaas un virpotaas bukses)? Mozh der kkas no kaada cita auto? Shis audjiks man nav priekss sportoshanas vai kaa tamliidziigi, bet braucu es daudz- taa teikt, motors pat nepaspeej atdzist..... Taapeec iisti negribas likt kakas, kas dikti aatri nojuuk, ta4u priekss origjinaalajaam detaljaam macinjss par plaanu (paslaik studeeju..) A taa tiiri intereses peec, cik tad sitam autinjam maksaa origjinaalaa pusraamja bukse?

Uzzvani uz Auto Rīga - uzjautā! Nekāds kosmoss jau nu nebūs, jo kvalitatīvs aftermarket pa visām 4ām varetu būt ap 40Ls. Kādi 10 gadi atpakaļ, LMI bukses maksāja attiecīgi 4.50 un 6Ls - tātad kopā 21Ls. Un gāja stabili gadu pat pie paliela (80k) nobraukuma.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

axel182 rakstīja: oij, bljin... pusraamim nav?! A ko lai sakariigu sabaazh pusraamim ( ja neskaita origjinaalaas un virpotaas bukses)? Mozh der kkas no kaada cita auto? Shis audjiks man nav priekss sportoshanas vai kaa tamliidziigi, bet braucu es daudz- taa teikt, motors pat nepaspeej atdzist..... Taapeec iisti negribas likt kakas, kas dikti aatri nojuuk, ta4u priekss origjinaalajaam detaljaam macinjss par plaanu (paslaik studeeju..) A taa tiiri intereses peec, cik tad sitam autinjam maksaa origjinaalaa pusraamja bukse?

no manis var nopirkt spaini to pašu lēto bukšu, bet pa dārgo

tad tev sirsniņa būs vietā un varēsi mierīgi braukt pāris gadus

axel182 Reģ.: 05.12.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais- man domaat, ka daudzviet taa arii dara!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

axel182 rakstīja: Pirmais- man domaat, ka daudzviet taa arii dara!

a es tev par ko????

poverfleksi redziet šim vajag

jo dārgās gumijas neturot slodzi

ja pareizi sapratu, tad autors vēlējās plastmasas (poliuretāna) bukses patreizējo gumiju vietā....

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

axel182 rakstīja: ValdiM- audiku nopirku pirms 4iem meenesiem.... bet nu jau vairs nevar pabraukt- prieksha "peld", vadaamiiba liidz ar to galiigi pakaljaa + grab, ka traks var palikt... Te dazos veikalos ieskreeju, tur ir taa, ka par paaris latiem iedod spaini ar bukseem- tas man neliekas nopietni. No pasha pieredzes zinu, ka sen4a audi 100 nomainiiju plauktus ( 25 Ls viena) un peec 3jiem meeneshiem skatos- gumijas PILNIIGI VISAS saspreegaajushas un sailene izpleesta... Tad kaa lai sazin, kuras tad ir taas kvalitatiivaas? Biju cereejis, ka pusraamim ar taisa powerflex bukses.............

nu jā bukses iet pāris mēneši, tas tiešām nav nopietni.

Es domāju ka nepažēlo naudu un nopērc tās bukses kādā veikalā ( audi -riga, autoplus, -nu korč tāda līmeņa veikalā), kas tirgo zināmu un pārbaudītu ražotāju preci kurai vismaz ir zināms ražotājs, un kur viņa ražota, man liekas tas atmaksāsies, kā reizi gadā uz servisu braukt un maiņit lētās bukses regulāri.

Es nezinu kādas bukses stāv uz mana auto, bet kopš man to auto atdeva, esmu ar to nobraucis jau 130000km un nomainījis tikai 1 buksi.

Tātad var nopirkt arī tādas bukses kas pa mūsu ceļiem "nebirst" katru gadu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Jā jā, pārmaksā dubultīgi kā tev valdiņš iesaka

Valdiņ, vai nu tu esi atrauts no realitātes, vai japānīšu realitāte ir savādāka Bet tā kā tev patīk fantazēt par tēmām, par kurām īstas sajēgas nav, lūdzu viens piemērs - www.exist.ru/... - detaļa ne par tēmu, toties ļoti uzskatāms piemērs - VAG ir dīlera cena detaļai, kuras ražotājs ir Sachs Skaisti, vai ne - kastīte ar četriem riņķiem maksā vairāk par detaļu Atkal piemērs - www.exist.ru/... - augšā esošās detaļas ražotājs apakšējajā listā ir ar nosaukumu Reinz [bet vispār priekšā vēl liekams Victor] - tur, manuprāt, jāskatās uz mazāko cenu jo reālā veikalā tā blīve maksā kapeikas Brauc vien, axel182, uz TĀDA līmeņa veikaliem kur ir vismaz 200% uzcenojums

Topika autor, ja baigi gribi poliuretānu, pieregojies @ vwmotion un kontaktejies ar lietotāju envy, šis tur tās lietiņas tirgoja.

P.N. Es brīnos, kāpēc Pirmais vēl nav ieteicis griezties pie sviestca

P.P.N. Neaizmirstam ka tur tās cenas manis iemestajos linkos ir tikai piemēram jo exist.ru tomēr ir krievu meklētajs

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ā, aizmirsu piemest piemēru kas ir vairāk par tēmu - pakaļas tilta bukse - www.exist.ru/... - interesanti kurš no apakšējā saraksta ir augšējais bet diez vai tālāk kā sešus zaļos vērtais lemforderis Šo joku vēl neesmu izpētījis, kurš ražotājs ražoja visādas bukses priekš VAG. Par lemforderi es šaubos, bija B2q kkādas detaļas piekarē, kuras dīleris piedāvāt nevar bet lemforderis var...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja:

Yetti rakstīja: tirlimbam. tirlimbam..

kur mēs, tādi, rodamies....

Beidzies alus?

nedzeru alu...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

axel182 rakstīja: oij, bljin... pusraamim nav?! A ko lai sakariigu sabaazh pusraamim ( ja neskaita origjinaalaas un virpotaas bukses)? Mozh der kkas no kaada cita auto? Shis audjiks man nav priekss sportoshanas vai kaa tamliidziigi, bet braucu es daudz- taa teikt, motors pat nepaspeej atdzist..... Taapeec iisti negribas likt kakas, kas dikti aatri nojuuk, ta4u priekss origjinaalajaam detaljaam macinjss par plaanu (paslaik studeeju..) A taa tiiri intereses peec, cik tad sitam autinjam maksaa origjinaalaa pusraamja bukse?

cik ātri tev tās bukses beidzas?

Varbūt tomēr ir vērts vienreiz salikt kvalitatīvas kaut nedaudz dārgākas un aizmirst par šo problēmu?

ja pareizi atminu, tad poliuretāna bukses nedrīkstēja "špricēt" ...

"beidzoties" uzreiz...

skaidrojums:

smilts un eļļa esot beigu sākums,,,

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

es esmu citēšanas ģēnijs? vai iauto????

karoč: msh tur kauko blablabla, un Pirmais teica;

Sviestcs netirgo plastmasas bukses, bet Sviestcs tirgo pirkstus, šaras, amīšus un citu kuiņu, ko tās plastmasas bukses izjās

sagaidīsim nākošo topicu - "uzliku poliuretānu, kur nopirkt dārgākās piekares detaļas manam antīkajam lūznim", tad arī dosim padomus no sērijas "kas īsti ražo oriģinālās detaļas"

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

man a' bij' kaut kas "jāietirš"?

Bens_Jois Reģ.: 10.04.2008
0 0 Atbildēt

Es jums pateikšu tā - No tām poliurīna detaļām nekas labs nav sagaidāms.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

msh.... Boge bij VAG bukšu ražotājs, bet - nekādas graujošās cenu starpības tur nav. Protams, ja pazīstam "kastītes", ir iespēja ietaupīt, bet drošāka prece vienmēr būs dīlera kastītē. Un - ja cenu starpība ir pāris lati, es pat necenstos meklēt altrnatīvas.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

man agraak bija burbuls 88g ar 1.8, nopirku ar beigtaam bukseem saliku orginaalaas nomaucu 3 gadus kopa ap 80 tukstosh km nevienaa TA vairs nebija nekaadas probleemas, a braukts tas burbulis tika konkreeti pa suudiigien celjiem netaupot

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

man ar gribaas ietirst, ka vislabaak ir piezvaniit Sviestcam un paprasiit bukses kas ir cenu kategorijaa "neizjūk nesot rokaas".

axel182 Reģ.: 05.12.2008
0 0 Atbildēt

nu nu... ko ta Sviestcss tirgo un kaa vinju dabuut rokaa? Bet, vispaar ir kaads meegjinaajis salikt B3 pusraamim bukses no kaada cita autinja? Nu, piemeeram, atceros, kaa viena drauga B3 pirms gada saliku vaz motora spilvenus- veel turas, ka prieks un motors ar taa neleperee, stingraaks.... savam ar saliku..

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti