Nesaprotu CP.

ttt Reģ.: 18.02.2004

Šorīt pirms septiņiem braucot no Juglas puses Rīgā, notur pirmā CP - paprasa tisības un laimīgu ceļu. Tālāk Lubānas iela - iepūt trubiņā, laimīgu ceļu. Tālāk Krasta iela - iepūt trubā, laimīgu ceļu.

Sašutums ir par to, ka nevienai CP neinteresē auto papīri. Tu vari braukt kaut vai ar sev nepiederošu auto, galvenais, lai nebūtu dzēris un tev ir tisības......

 
1 2
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

TG AM

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

tocj TG/AM

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Vajadzēja braukt vēl tālāk - nākamās trīs ekipāžas būtu prasījušas tikai tehnisko pasi, tad vēl kādas piecas pārbaudītu aptieciņu utt.

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Tavs shrots nevienu neinteresee))) Galvenais, lai neapdraudi citus, t.i neesi shmiga un tiesibas ir, taatad pusliidz braukt maaki.

P.S. Diez ko tad autors gribeeja, lai CP vinjam anusu ar paarbauda vai tur nav narkotikas?? CP ir reidi ar attieciigu ``specifikaaciju`` (dzeeraajshoferi, atrumu parsniegshana u.c.), tad ari CP rikojas attieciigi uzdevumam.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Tik agri no riita shitie pasaakum Bln, agraak shitajaa laikaa vareeja droshi braukt, zinot, ka kruumaaji tukshi...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

a kas ir fakts

katru dienu peec 11:00 kad no TALLINK dodas nost LT un arii cit zemju paarstaavji. tos visus snjoree ciet uz -vihlopu-.

tik LV neviens pacs neinteresee

tas velk uz starptautisku kaskji

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

a kāpēc nevar braukt ar sev nepiederošu auto???

TG-AM.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

TG/AM

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Es atkal nesaprotu vienu lietu, kaa cilveeki var buut tik valsti miiloski, ka peec algas apcirpshanas 2 x lielāku intensitāti dodas papildināt valsts kasi.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Vēl mani uzjautrina citas lietas, tiklīdz milicim rokās fēns, tā nekas cits atkal viņu neinteresē...

Kamēr man vakar viens milicis rakstija protokolu par sīko pārkāpumu, garām ar fēnu aprīkotajam milicim pabrauca 2 auto bez gaismām un 3 pilsoņi, kas ļerināja pa telefonu bez brīvroku sistēmas, gājēji šķērsoja ceļu neatļautās vietās vai vazājās pa ceļu starp joslu sadalošo raustīto līniju un pieparkotajiem auto utt...

Laikam jami paši nespēj domāt vai tiem ir aizliegts domāt...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja: Es atkal nesaprotu vienu lietu, kaa cilveeki var buut tik valsti miiloski, ka peec algas apcirpshanas 2 x lielāku intensitāti dodas papildināt valsts kasi.

tu esi naivs vai izliecies

taapeec jau jaastraadaa vairaak,ka algu nogrieza

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

Sandis_UR rakstīja: Es atkal nesaprotu vienu lietu, kaa cilveeki var buut tik valsti miiloski, ka peec algas apcirpshanas 2 x lielāku intensitāti dodas papildināt valsts kasi.

tu esi naivs vai izliecies

taapeec jau jaastraadaa vairaak,ka algu nogrieza

Vish laikam bija domaajis tos vadiitaajus, kas paarkaapj aatrumu, nevis cp

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: a kas ir fakts

katru dienu peec 11:00 kad no TALLINK dodas nost LT un arii cit zemju paarstaavji. tos visus snjoree ciet uz -vihlopu-.

tik LV neviens pacs neinteresee

tas velk uz starptautisku kaskji

viņi pelna valstij valūtu

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Tagad jau viss ir ļoti vienkāršots, un labi vien ir - mazāk ceremoniju. Senākos laikos CP inspektoram vesels blākis papīru bija jāskata: tiesības, tehniskā, pilnvara, med.izziņa, apdrošināšanas polise, TA izziņa u.c. jaunie alkometri tagad arī bez trubām - var pūst virsū no attāluma. Bet, tas jaunais CP alkometrrs ir jūtīgs verķis - ja salonā kāds ir dropejis, uzreiz reaģē ar attiecīgu signālu.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Tagad jau viss ir ļoti vienkāršots, un labi vien ir - mazāk ceremoniju. Senākos laikos CP inspektoram vesels blākis papīru bija jāskata: tiesības, tehniskā, pilnvara, med.izziņa, apdrošināšanas polise, TA izziņa u.c. jaunie alkometri tagad arī bez trubām - var pūst virsū no attāluma. Bet, tas jaunais CP alkometrrs ir jūtīgs verķis - ja salonā kāds ir dropejis, uzreiz reaģē ar attiecīgu signālu.

Tas attiecas ari uz logu mazgajamo skidrumu

GangBoy Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Tagad reti kad prasa tehnisko, apdrošināšanas un tādas lietas, man bieži vien prasa tikai tiesības. Pārējo pārbauda pa rāciju no otras mašīnas cits biedris un ja kaut kas nav kārtībā tad pa rāciju bļauj tam, kas pārbauda tiesības un %%% Tavā izelpā ka ar šo var izdarīt netiklas darbības.

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Es, savukārt, pirmdien pārliecinājos, ka ne visi cp ir orientēti tikai uz naudas "pelnīšanu". Uz Mūkusalas ielas otrajā joslā bij nosprādzis viens audi. Tieši tajā brīdī garām braucošie cp apstājās, viens uz brīdi apturēja satiksmi, otrs tikmēr palīdzēja audi šoperim nostumt to lamatu no ielas Kuršu bencīntankā. Es nudien biju patīkami pārsteigts.

Tā lūk...

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Dēļ logu šķidruma ir nācies kāpt ārā no auto un pūst tai trubā vēlreiz.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uge rakstīja: Dēļ logu šķidruma ir nācies kāpt ārā no auto un pūst tai trubā vēlreiz.

Tak tajā trubā vispār nav jāpūš. Pasūti nah un piedāvā, lai ved uz ekspertīzi, ja paši neredz, ka neesi dzēris. Ne nu vedīs, ne kā.

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Nav gan par CP, bet specvienību ALFA.

www.tvnet.lv/...

Viedokļi?

P.S. negribējās jaunu topiku cept

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis - lūdz Dievu, lai Tev negadās trāpīties ceļā kādai šādai specvienībai, kas pilnā gaitā mauc pie sarkanā ar "pastiprinātas konstrukcijas transportlīdzekli"

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Tā runā, ka cilvēkam esot sešas maņas. Nezinu uz kuru no maņām (drīzāk ka nevienu) paļāvās tas idiņš izlecot priekšā operatīvajam transportam.

Ceru ka OCTA viņam atspēlēsies... un kāds no mentiem izdomās pietiesāt zaudējumus.

Tur vēl ekspertīzei jānoskaidro, kā policijas busiņš, nobremzējis pirms krustojuma(pēc policijas šofera teiktā), spēj tik strauji uzņemt ātrumu un ielikt sānos fordam, iebraucot līdz pus salonam.

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Labi, ka vieglā vadītājs dzīvs palika, savādāk ALFAs šoferis dabūtu vēl pāris gadus pasēdēt kolēģu uzraudzībā.

Pat bez ekspertīzes pēc vieglā bojājumiem skaidrs, ka buss nebremzēja un neko neskatījās.

Vienīgais, ko poliči var mēģināt piešūt vieglā vadītājam - vieglais brauca pie sarkanā. Tas gan ir pretrunā ar pašu poliču stāstīto, bet ... tādi sīkumi mūsu tiesiskajā valstī nevienu nesatrauc

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

es tiešām nesaprotu kaada maarrutka peec tas aiztureetais bija (un ir) jaaved ar diskoteeku un jaamizo paari par sarkano

nav jau nekaads deputaats kam katrs grib ar ķieģeli iemest.

šitaa sireenu lietošana vietaa un nevietaa buutu fisama- katru x par sireenas iesleegšanu taapat kaa par šaušanu no ieroča jaaraksta paskaidrojums.

un buutu miers un kaartiba.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: es tiešām nesaprotu kaada maarrutka peec tas aiztureetais bija (un ir) jaaved ar diskoteeku un jaamizo paari par sarkano

nav jau nekaads deputaats kam katrs grib ar ķieģeli iemest.

šitaa sireenu lietošana vietaa un nevietaa buutu fisama- katru x par sireenas iesleegšanu taapat kaa par šaušanu no ieroča jaaraksta paskaidrojums.

un buutu miers un kaartiba.

Džeki tur paš sapisu$ies meistarībā, jo pēc pašu teiktā šie brauca uz izsaukumu "Pats negadījums noticis, policijas ekipāžai braucot uz izsaukumu ...", bet busiņā līdzi veda aizturēto

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti