Tiem, kuriem LT numurzīmes - uzmanību!

lattrance Reģ.: 22.05.2009
 
1 2 3 4 5 6
Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Vairs neatceros, vai tikai nebija kaut kāda ģeogrāfija. A varbūt vēsture.

Nu malacis tad jau! Es savulaik vidusskolā dabūju 1. vietu Latvijā fizikā, tas gan bija vairāk kā pirms 15 gadiem

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

msh rakstīja: Vairs neatceros, vai tikai nebija kaut kāda ģeogrāfija. A varbūt vēsture.

Nu malacis tad jau! Es savulaik vidusskolā dabūju 1. vietu Latvijā fizikā, tas gan bija vairāk kā pirms 15 gadiem

Vo, ir vēl kāds? Man ir viena 1. vieta metemātikā. Apmēram pirms gadiem 20.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Yetti rakstīja: Ventspilē, bērnu pilsētiņā, sīkos nelaida no slidkalniņa, kamēr nebija apēduši kompekti.... čoms metās augšā, bet tie kucēni, pa trubu, aizmuka... apsargs izbolīja acis un pateica, ka tas neesot viņa pienākums...

....Izsakies skaidrāk, neko nevar saprast

P

ja nesaproti, tad, lai paliek... būs pašam sīkie, sapratīsi...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

vajag... padsmit gadus esmu atdevis valstij... no sākuma "apgraizīja" darba stundas, tagad norāva 15%us... mani ir mācījuši gan amerikāņi, gan franči, gan skandināvi... un tagad,vienkārši, izmet ārā... es izdzīvošu, bet ko darīt tam cilvēkam, kurš sēž uz algas? viņu, specifiski apmācītu, valsts spiež nostāties frontes otrajā pusē... un tas jau skar Tevi un mani....

Vai nu sūdīgi mācīja specialitāti, vai nu labi mācīja d....t. Ja esi labs speciālists, tad būsi gana pieprasīts, lai neviens neko neapgraizītu. NAV nevienas specifiskas un jēgpilnas apmācības, kuru krīze vai jebkas tamlīdzīgs spētu piespiest nostāties jebkurā citā fontes pusē, izņemot savas intereses.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

lai paliek... tā jau tiršu pa daudz...

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti