Tiem, kuriem LT numurzīmes - uzmanību!

lattrance Reģ.: 22.05.2009
 
1 2 3 4 5 6
cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Sretsked rakstīja: Pilnībā atbalstu šitādu darboņu izvāverošanu. Tāpēc Latvijā ir problēmas, ka ir šāda pisloņu attieksme-piečakarēt. Ko tu piečakarē ?? Valsti ? Kas ir valsts ?? Mēs visi.

kopsh kura laika valsts ir "mees"? valsts ir "vini". CSDD, visadi Repshuki un Shljesuki u.c. darbonji, kuri vaaraas uz "muusu" reekjina. ja tu varbut esi iedomajies ka shads likums tika pienjemts, lai kaut kaadaa veidaa naaktu pretii latvijas iedziivotaajiem, tad varu tev pateikt, ka tas ir FAIL. vidusmera iedzivotaju pilnigi neietekme fakts, ka kaimins brauc ar LT numuriem, iet LT skati, un nemaksa sheit nodokli.

Valts, t.i. "viņi" tikai izsaimnieko "muusu" nodoklju naudu. tas arii viss. galarezultaats ir shaada ekonomiskaa situaacija. pasaki veel, ka pie taa ir vainigs tavs kaimins, kursh braukaa ar LT numurziimeem

ja ja, viņi, tie nolādētie velna kalpi, kā teica Vella kalpos viens no varoņiem. Visvieglāk vainot viņus, ņirdzīgi.

visvieglāk (vislatviskāk) ir vispār VAINOT. Ik pēc 4 gadiem mutes pavērušiem klausīties partiju reklāmas, tad sabalsot tos pašus lohus saeimā un visur kur un tad pēc divām dienām atkal bļaut, ka par šiem nu nākamreiz neparko nebalsosim. Un tad VAINOT kādu. Jo kāds noteikti ir vainīgs. Kaimiņš ar LT numuriem, Soross, putnu gripa un krievi.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

cap rakstīja:

visvieglāk (vislatviskāk) ir vispār VAINOT. Ik pēc 4 gadiem mutes pavērušiem klausīties partiju reklāmas, tad sabalsot tos pašus lohus saeimā un visur kur un tad pēc divām dienām atkal bļaut, ka par šiem nu nākamreiz neparko nebalsosim. Un tad VAINOT kādu. Jo kāds noteikti ir vainīgs. Kaimiņš ar LT numuriem, Soross, putnu gripa un krievi.

Diemžēl demokrātijas apstākļos nekas cits neatliek. Taisnība vienmēr ir skaitliskajam, nevis saprāta vairumam.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

cap rakstīja:

visvieglāk (vislatviskāk) ir vispār VAINOT. Ik pēc 4 gadiem mutes pavērušiem klausīties partiju reklāmas, tad sabalsot tos pašus lohus saeimā un visur kur un tad pēc divām dienām atkal bļaut, ka par šiem nu nākamreiz neparko nebalsosim. Un tad VAINOT kādu. Jo kāds noteikti ir vainīgs. Kaimiņš ar LT numuriem, Soross, putnu gripa un krievi.

Diemžēl demokrātijas apstākļos nekas cits neatliek. Taisnība vienmēr ir skaitliskajam, nevis saprāta vairumam.

nez kāpēc tā ir tikai pie mums.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

stāsta baumas, ka deksters savu lambordžīnī pārreģistrējis uz leišiem....

vienkārši kā protestu pret šo likumu

p.n.

viņš ir deputāts.... un likumā tieši tāds izņēmums ir ierakstīts

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

reklāmā teica, ka tele2 esot lielākais operators

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

bļēģ, ne tur ierakstīju

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

sukas leiši

saliek bālelīņu tačkām savus numurus

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ar ko tāds kaksis,kurš pizģī blietes un tirgo, tāds pipariņš, kurš 'sakārtos' ,lai var te ar LT numuriem braukāt...ar ko viņi labāki par 'tiem tur' , kuri bīda štelles savā virzienā ??

Dēļ tiem kaksīem un topikautoriem ar ir ziepes, ka viņiem viss ir *******, ka tik paša kabatiņā kaut kas iekrīt. Tikai. BEEET...dodiet mums ceļus, dodiet mums to un šito, bet nezodziet...zagsim mēs-kakši.

toč deputāts.

Ziepes ir dēļ tā, ka deputātos pie mums iet tādi, kas tikai par savu kabatu domā. Jo savādāk (bez valsts atbalsta) nespēj to piepildīt. Un kad paliek pavisam štruntīgi, viss ko māk izdarīt ir pacelt nodokļus un apgriezt pensijas. Vēl šo to aizliegt, uztaisīt dārgāku utt. Tas nekas, ka jebkurā ekonomikas mācībgrāmatā ir rakstīts otrādi (Godmanis pat to skolniekiem vienreiz stāstīja), latvieši ies savu ceļu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

es zinu kāpēc ir krīze...

tāpēc,kadeksters man neiedeva ekskavatoru

nu pilnīgs baikeris

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: es zinu kāpēc ir krīze...

tāpēc,kadeksters man neiedeva ekskavatoru

nu pilnīgs baikeris

Un tu tam ekskavaotoram uzliktu leišu numurus?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

katram savu Ekskavatoru!

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

cap rakstīja:

Sretsked rakstīja: Ar ko tāds kaksis,kurš pizģī blietes un tirgo, tāds pipariņš, kurš 'sakārtos' ,lai var te ar LT numuriem braukāt...ar ko viņi labāki par 'tiem tur' , kuri bīda štelles savā virzienā ??

Dēļ tiem kaksīem un topikautoriem ar ir ziepes, ka viņiem viss ir *******, ka tik paša kabatiņā kaut kas iekrīt. Tikai. BEEET...dodiet mums ceļus, dodiet mums to un šito, bet nezodziet...zagsim mēs-kakši.

toč deputāts.

Ziepes ir dēļ tā, ka deputātos pie mums iet tādi, kas tikai par savu kabatu domā. Jo savādāk (bez valsts atbalsta) nespēj to piepildīt. Un kad paliek pavisam štruntīgi, viss ko māk izdarīt ir pacelt nodokļus un apgriezt pensijas. Vēl šo to aizliegt, uztaisīt dārgāku utt. Tas nekas, ka jebkurā ekonomikas mācībgrāmatā ir rakstīts otrādi (Godmanis pat to skolniekiem vienreiz stāstīja), latvieši ies savu ceļu.

Tu esi izliecies vai tikai mazliet saliecies ? Kas tev tur iet ?? Viņus tur IE-LIEK !!! Ieliekam MĒS.

Kas ir, jums grūtas galvas visiem, ka tas nav saprotams??

Latvju lielākā mūsdienu problēma ir- ' vainīgs ir kāds cits'.... Paši sevi nevainos ne pie kādiem apstākļiem.

izlasi manu iepriekšējo postu, kur es tieši izteicos par tiem, KAS viņus IE-LIEK. Šīs bija par tiem, KURUS IE-LIEK. lai kādu tur varētu ielikt, tam kādam ir jāpiesakās. Zini kāpēc neieliek citus? Tāpēc ka tie CITI veiksmīgi strādā privātajā biznesā un nemaz negrib parazitēt uz tautas rēķina.

prime Reģ.: 25.06.2009
0 0 Atbildēt

cap rakstīja: visvieglāk (vislatviskāk) ir vispār VAINOT. Ik pēc 4 gadiem mutes pavērušiem klausīties partiju reklāmas, tad sabalsot tos pašus lohus saeimā un visur kur un tad pēc divām dienām atkal bļaut, ka par šiem nu nākamreiz neparko nebalsosim. Un tad VAINOT kādu. Jo kāds noteikti ir vainīgs. Kaimiņš ar LT numuriem, Soross, putnu gripa un krievi.

veel vieglaak ir gaanities internetaa uz visiem, kam ir cits viedoklis un bljaut, cik visi parejie ir stulbi ( kaa Sretpedis)

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

cap rakstīja:

nez kāpēc tā ir tikai pie mums.

VOT... Tas gan ir tikai piem mums un krieviem. Labi ir tur, kur mūsu nav...

Tā ir visur! Atšķirās vienīgi smaguma pakāpe. Lieliskā ES dibinātājvalsts Grieķija vēl nav beigusi būvēt tranzītbāni par ES naudu, kam bija jābūt gatavam uz olimpiādi Atēnās. Par mafijas un korupcijas māti Itāliju vispār var tikai pabrīnīties. Zviedri jūk prātā no sava sociālisma politkorektuma. Angļi meklē teroristus katrā pagultē. Rumānija ir pilna ar cilvēkiem, kam nekad vispār nav ienācis prātā, ka varētu kādreiz arī saņemt pensiju.

Bet mēs esam panikā no atgriešanās ~2000. gada attīstības līmenī, no kura bijām nepamatoti uzrausušies "eiroremontā".

prime Reģ.: 25.06.2009
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tu esi izliecies vai tikai mazliet saliecies ? Kas tev tur iet ?? Viņus tur IE-LIEK !!! Ieliekam MĒS.

Kas ir, jums grūtas galvas visiem, ka tas nav saprotams??

Latvju lielākā mūsdienu problēma ir- ' vainīgs ir kāds cits'.... Paši sevi nevainos ne pie kādiem apstākļiem.

ta ko ta te iidi ka taada pabira ?

Ej un dari, lai nakamreiz neieleik taadus, nevis gaanies, tukhspauri

lai gan, ja shitaads tiks deputatos, nemainitos valstii nekas, tik Bauskaa atkal paraditos par pardodamo zemes gabalu vairaak

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: katram savu Ekskavatoru!

tagad modē buldozeri. Vismaz Rīgā. Bauskas centrā droši vien savādāk

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

cap rakstīja:

nez kāpēc tā ir tikai pie mums.

VOT... Tas gan ir tikai piem mums un krieviem. Labi ir tur, kur mūsu nav...

Tā ir visur! Atšķirās vienīgi smaguma pakāpe. Lieliskā ES dibinātājvalsts Grieķija vēl nav beigusi būvēt tranzītbāni par ES naudu, kam bija jābūt gatavam uz olimpiādi Atēnās. Par mafijas un korupcijas māti Itāliju vispār var tikai pabrīnīties. Zviedri jūk prātā no sava sociālisma politkorektuma. Angļi meklē teroristus katrā pagultē. Rumānija ir pilna ar cilvēkiem, kam nekad vispār nav ienācis prātā, ka varētu kādreiz arī saņemt pensiju.

Bet mēs esam panikā no atgriešanās ~2000. gada attīstības līmenī, no kura bijām nepamatoti uzrausušies "eiroremontā".

labi ir tur, kur jūsu nav kad letiņi okupēja Īriju, arī tur sākās dižķibele.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Tu esi izliecies vai tikai mazliet saliecies ? Kas tev tur iet ?? Viņus tur IE-LIEK !!! Ieliekam MĒS.

Kas ir, jums grūtas galvas visiem, ka tas nav saprotams??

Latvju lielākā mūsdienu problēma ir- ' vainīgs ir kāds cits'.... Paši sevi nevainos ne pie kādiem apstākļiem.

Man nekad nav bijušas ilūzijas par Tautas partiju u.c pie varas konstanti nonākošajiem politiķiem. Bet JŪS par viņiem balsojāt visiem spēkiem. Nav tagad nekāda mēs, jo JŪS atteicāties no saprātīgas kopīgas rīcības tad, kad tā bija nepieciešama. Tagad, kad aktrises, komponisti un vienkāršī smuki vīrieši ir nolaiduši valsti podā, nez kādēļ JŪS sākat moralizēt par to, ka jums ir jāpalīdz pakaļu noslaucīt.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ar ko tāds kaksis,kurš pizģī blietes un tirgo, tāds pipariņš, kurš 'sakārtos' ,lai var te ar LT numuriem braukāt...ar ko viņi labāki par 'tiem tur' , kuri bīda štelles savā virzienā ??

Dēļ tiem kaksīem un topikautoriem ar ir ziepes, ka viņiem viss ir *******, ka tik paša kabatiņā kaut kas iekrīt. Tikai. BEEET...dodiet mums ceļus, dodiet mums to un šito, bet nezodziet...zagsim mēs-kakši.

Nu tas ir Sretskeds tfu koks ar diviem galiem. "bietes fizgjii", jo slinki un negrib straadaat vai tomeer taapeec, ka lielie vadonji apcirpushi plikus un nekas cits neatliek.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

cap rakstīja:

Seene rakstīja:

cap rakstīja:

nez kāpēc tā ir tikai pie mums.

VOT... Tas gan ir tikai piem mums un krieviem. Labi ir tur, kur mūsu nav...

Tā ir visur! Atšķirās vienīgi smaguma pakāpe. Lieliskā ES dibinātājvalsts Grieķija vēl nav beigusi būvēt tranzītbāni par ES naudu, kam bija jābūt gatavam uz olimpiādi Atēnās. Par mafijas un korupcijas māti Itāliju vispār var tikai pabrīnīties. Zviedri jūk prātā no sava sociālisma politkorektuma. Angļi meklē teroristus katrā pagultē. Rumānija ir pilna ar cilvēkiem, kam nekad vispār nav ienācis prātā, ka varētu kādreiz arī saņemt pensiju.

Bet mēs esam panikā no atgriešanās ~2000. gada attīstības līmenī, no kura bijām nepamatoti uzrausušies "eiroremontā".

labi ir tur, kur jūsu nav kad letiņi okupēja Īriju, arī tur sākās dižķibele.

man pazīstams skuķis īrijā saņem štuku bezdarbnieku pabalstu....un saņems jamo 2 gadus

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

cap rakstīja:

nez kāpēc tā ir tikai pie mums.

VOT... Tas gan ir tikai piem mums un krieviem. Labi ir tur, kur mūsu nav...

Tā ir visur! Atšķirās vienīgi smaguma pakāpe. Lieliskā ES dibinātājvalsts Grieķija vēl nav beigusi būvēt tranzītbāni par ES naudu, kam bija jābūt gatavam uz olimpiādi Atēnās. Par mafijas un korupcijas māti Itāliju vispār var tikai pabrīnīties. Zviedri jūk prātā no sava sociālisma politkorektuma. Angļi meklē teroristus katrā pagultē. Rumānija ir pilna ar cilvēkiem, kam nekad vispār nav ienācis prātā, ka varētu kādreiz arī saņemt pensiju.

Bet mēs esam panikā no atgriešanās ~2000. gada attīstības līmenī, no kura bijām nepamatoti uzrausušies "eiroremontā".

un ja nopietnāk:

un kas tāds tur Zviedriem? Domā arī nojugsies pavisam?

Angļi? Nu atrod ar' laiku pa laikam kādu mērkaķi ar granāti. Un?

Rumāņu pensionāri ir LV valdības sapnis

Un vēl ir Vācija, beļģija, Somija.

Jā, zog visur, korupcija ir visur, bet tik sūdīgi visur nav. Eiropā gandrīz nekur nav. Un par to žēl. Kā dzidāja klasiķis Mironovs iekš briljantu rokas - (ostrov nevezeņija) - vroģe ņe bezģeļņiki i magļi bi žiķ... A nifiga.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

man pazīstams skuķis īrijā saņem štuku bezdarbnieku pabalstu....un saņems jamo 2 gadus

Cik skaisti ir veģētēt uz citu uzceltas sociālās sistēmas! Vai nav jauki justies tikpat silti un ērti kā vācijas turkam? Vajag tik vēl sākt protestēt pret pastāvošo kārtību un pieprasīt atļaut dedzināt kūlu un riepas jāņu ugunskurā.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

fiška jau ir apstāklī, ka pie mums bezdarbniekos iet tie, kas nemaz negrib strādāt.....

un tajā pašā laikā deksters nevar atrast nevienu, kas būtu ar mieru viņam sūkāt.....

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja:

man pazīstams skuķis īrijā saņem štuku bezdarbnieku pabalstu....un saņems jamo 2 gadus

Cik skaisti ir veģētēt uz citu uzceltas sociālās sistēmas! Vai nav jauki justies tikpat silti un ērti kā vācijas turkam? Vajag tik vēl sākt protestēt pret pastāvošo kārtību un pieprasīt atļaut dedzināt kūlu un riepas jāņu ugunskurā.

skaisti -ne skaisti, a tas skuķis droši vien vēl kādus sotakus atsūta omei uz LV, kur vietējo ģēniju veidotā sistēma spēj tikai ņemt.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: fiška jau ir apstāklī, ka pie mums bezdarbniekos iet tie, kas nemaz negrib strādāt.....

un tajā pašā laikā deksters nevar atrast nevienu, kas būtu ar mieru viņam sūkāt.....

deksteram vienā vietā zāle esot saaugusi un jams brīnās, ka par šo epilāciju no viņa sotaku prasa

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti