Tiem, kuriem LT numurzīmes - uzmanību!

lattrance Reģ.: 22.05.2009
 
1 2 3 4 5 6
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: ...vēl citi no tramvajiem.

Vot pamēģini iekāpt tramvajā un ar pistolveidīgu argumentu pateikt vadītājam: « Nākamā pietura Brisele (nu vai Strasbūra)»… Nekas no tā nesanāks. Autobusā cita lieta…

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Kaksi, ej ka tu dirst.

domā viņam ir 24 santīmi?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja: Kaksi, ej ka tu dirst.

domā viņam ir 24 santīmi?

Kurā krūmājā tad ir tāda mistiskā cena?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

24 saņi ir pirtī, 2 stāva tualetē...

pirmajā stāvā un vēl jo vairāk mājā būs pavisam citi ceņņiki

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: 24 saņi ir pirtī, 2 stāva tualetē...

pirmajā stāvā un vēl jo vairāk mājā būs pavisam citi ceņņiki

Es tā īsti nevaru saprast kur tev tā pirts ir ierīkota???

Pirts durtiņās sirsniņa iecirsta?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Ideots rakstīja: Sen bija laiks aizliegt šo sistēmu.

Lai gan nedaudz saprotu viņus- maksā maksā Ceļa Nodokli, bet nekas nemainās, ja vispār kko uzbūvē, tad kvalitātē zemākā kā poļi to dara

Un neviens par neko neatbild

Ceļa nodoklis ir kapeikas. Tu ko, gribi,lai par tevis gadā samaksātajiem 16 vai 24 latiem uztaisa bāni,gaisā pakārto ? Grantenes ļoti daudz kur ir sakārtotas, ceļi arī nav sliktākie. Nobrauc leišos no maģistrāles nost, tas pats būs.

Un-Lietuvā jau padlaikos bija citādi ceļi dēļ tā, ka PAŠI leiši to lietu sakārtoja,kamēr latvieši muļļājās. Un te nu mēs atkal nonākam pie tā,ka pašu vaina vien ir, nekādi marsieši nelīdz.

PS. Vai tad tu jau kādu mēnesi kā nemaksā nodokļus Vācijā ?

Ceļu nodoklis vispār ir bezjēdzīgs. Tam ir domāta degvielas akcīze - cik brauc, tik maksā. Bet tas, ko maksājam CSDD, jau ar grūtībām nosedz savas administrācijas izmaksas.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Ceļa nodoklis ir kapeikas. Tu ko, gribi,lai par tevis gadā samaksātajiem 16 vai 24 latiem uztaisa bāni,gaisā pakārto ? Grantenes ļoti daudz kur ir sakārtotas, ceļi arī nav sliktākie. Nobrauc leišos no maģistrāles nost, tas pats būs.

Es pa pāris saviem autiņiem gadā nodokļos atstāju ~130 Ls, tās varbūt ir kapeikas, bet 10 gadu laikā tomēr sīkums savācas, degvielu arī pērku oficiāli, bet ar katru gadu ceļi uz mājām paliek arvien sliktāki, neskatoties uz dzīvošanu Rīgā.

Tad kāda jēga no tiem nodokļiem? Kurā dirsā tā nauda aiziet nezinu, bet pist sev smadzenes ar LT arī jēgu neredzu.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

cap rakstīja:

un ja nopietnāk:

un kas tāds tur Zviedriem? Domā arī nojugsies pavisam?

Angļi? Nu atrod ar\' laiku pa laikam kādu mērkaķi ar granāti. Un?

Rumāņu pensionāri ir LV valdības sapnis

Un vēl ir Vācija, beļģija, Somija.

Jā, zog visur, korupcija ir visur, bet tik sūdīgi visur nav. Eiropā gandrīz nekur nav. Un par to žēl. Kā dzidāja klasiķis Mironovs iekš briljantu rokas - (ostrov nevezeņija) - vroģe ņe bezģeļņiki i magļi bi žiķ... A nifiga.

Nu es teiktu, ka JAU ir nojūgušies. Somi ar nav nekur tālu. Iepriekšējā vasarā sanāca vairākas dienas nodzīvot Pori - izmirusi pilsēta, kur nabadzīgākie pensionāri vāc pa miskastēm tariņu, bet \"biezie\" pavada dienas pie spēļu automātiem, kas ir katrā veikalā. Trīs dienu laikā divi smagi dzērāju kautiņi līdz asinīm pašā pilsētas centrā - garāmgājējiem un policijai dziļš pofig.

Vācija? Nekas vairāk par pedantisma pārņemtu tautu, kas pārprastā politkorektumā ir apgādājusies ar uzturamajiem turkiem un krieviem ilgam laikam. Un rezultātā izslavētā lieliskākā Eiropas sociālā sistēma ir tuvu bankrotam.

Beļģija? Nekā īpaši laba jau tur nav. Holandieši vēl kaimiņos zāli uzpīpē. Normāli un mierīgi dzīvo. Un nemaz daudz savādāk jau arī mēs nedzīvotu, ja nebūtu jācīnās ar 50 gadu okupācijas sekām. Arī tām, kas ir ierakstītas sabiedrības smadzenēs un bieži tiek nodotas arī jaunajai paaudzei, kas laimīgo dzīvi brālīgo republiku saimē nav pieredzējuši.

Jā - ir viena valsts, kas Eiropā apbrīnojamā kārtā ir saglabājusi nacionālismu un labklājību. Bet arī tur - Austrijā cilvēki sāk jukt prātā no pārāk pareizas dzīves. Kādu laiku atpakaļ bija aktuālas pašnāvības bagātnieku vidū - no dzīves bezjēdzības, jo viss ir sasniegts un nav vairs nekādu mērķu uz ko tiekties. Un ne jau no sliktas dzīves rodas tādi, kā nu jau visiem pazīstamais Fricla kungs.

Austrija? Paskaties filmu www.youtube.com/... Hundstage - nojūgties var tikai skatoties vien...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ich sprache nicht deutsch, pastāsti par ko tur iet runa

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

par to, ka visi cilvēki par kuriem ir runa ir savā veidā nojūgušies, cic vairāk, cic mazāk

robotbarbers Reģ.: 04.06.2009
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Arsmens rakstīja:

Sretsked rakstīja: Ar ko tāds kaksis,kurš pizģī blietes un tirgo, tāds pipariņš, kurš 'sakārtos' ,lai var te ar LT numuriem braukāt...ar ko viņi labāki par 'tiem tur' , kuri bīda štelles savā virzienā ??

Dēļ tiem kaksīem un topikautoriem ar ir ziepes, ka viņiem viss ir *******, ka tik paša kabatiņā kaut kas iekrīt. Tikai. BEEET...dodiet mums ceļus, dodiet mums to un šito, bet nezodziet...zagsim mēs-kakši.

Nu tas ir Sretskeds tfu koks ar diviem galiem. "bietes fizgjii", jo slinki un negrib straadaat vai tomeer taapeec, ka lielie vadonji apcirpushi plikus un nekas cits neatliek.

Kakša gadījumā ir 'negrib strādāt'. Man vajag vienā vietā nopļaut zāli, 1 dienas darbs. Zini,cik man paprasīja ?? 100 ls. Jāpļauj ar rokām, ar trimmeri, 8 stundās izdarāms. Cilvēkiem neesot darba... krīze galvā.

Nevienam tas tavs vienas dienas darbs neinteresē.

Cilvēkiem vajag stabilitāti un garantijas.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

robotbarbers rakstīja:

Nevienam tas tavs vienas dienas darbs neinteresē.

Cilvēkiem vajag stabilitāti un garantijas.

Visā pasaulē bezdarbniekiem tādi darbi pat ļoti interesē. Tik pie mums nez kāpēc vajag stabilitāti un garantijas.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: tips – robotrabarberi un visādi citi puķu bērni.

Kas tas par terminu – iztulko lūdzu man – citādāk es sāli nesaprotu…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Tie ir kautkādi tipāži kuri veic darbu pie konvejiera salūzušā robota vietā.

Vai domāts ofisu planktons – manageri?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Domāti tādi tipi kā tas subjekts

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man darba kolēģim vajag nozāģēt koku mājas pagalmā....

viņam paprasīja 220 latus

manuprāt tas ir par daudz

p.n.

dekstera pļaujamlauks 100 latus varētu maksāt gan, ja tur ir iwkļauts trimmeris, degviela, transports, nodokļi uttt..

ja tūdalīņš ņem dekstera trimmeri, lej viņa beņu un vēl deksters viņu atved un aizved mājās, tad 100laši ir dahujā par daudz

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: ka šams ir LR pislonis, viņam uzreiz Pienākas. Piķis. Tāpat vien.

Nebūtu slikti. A daudz ir tādu? Moš man ar tajā partijā iestāties…

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: man darba kolēģim vajag nozāģēt koku mājas pagalmā....

viņam paprasīja 220 latus

manuprāt tas ir par daudz

p.n.

dekstera pļaujamlauks 100 latus varētu maksāt gan, ja tur ir iwkļauts trimmeris, degviela, transports, nodokļi uttt..

ja tūdalīņš ņem dekstera trimmeri, lej viņa beņu un vēl deksters viņu atved un aizved mājās, tad 100laši ir dahujā par daudz

man šķiet, ka par 220.- Ls var iegādāt diezgan nopietnu Husqvarnu...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

robotbarbers rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Arsmens rakstīja:

Sretsked rakstīja: Ar ko tāds kaksis,kurš pizģī blietes un tirgo, tāds pipariņš, kurš 'sakārtos' ,lai var te ar LT numuriem braukāt...ar ko viņi labāki par 'tiem tur' , kuri bīda štelles savā virzienā ??

Dēļ tiem kaksīem un topikautoriem ar ir ziepes, ka viņiem viss ir *******, ka tik paša kabatiņā kaut kas iekrīt. Tikai. BEEET...dodiet mums ceļus, dodiet mums to un šito, bet nezodziet...zagsim mēs-kakši.

Nu tas ir Sretskeds tfu koks ar diviem galiem. "bietes fizgjii", jo slinki un negrib straadaat vai tomeer taapeec, ka lielie vadonji apcirpushi plikus un nekas cits neatliek.

Kakša gadījumā ir 'negrib strādāt'. Man vajag vienā vietā nopļaut zāli, 1 dienas darbs. Zini,cik man paprasīja ?? 100 ls. Jāpļauj ar rokām, ar trimmeri, 8 stundās izdarāms. Cilvēkiem neesot darba... krīze galvā.

Nevienam tas tavs vienas dienas darbs neinteresē.

Cilvēkiem vajag stabilitāti un garantijas.

vajag... padsmit gadus esmu atdevis valstij... no sākuma "apgraizīja" darba stundas, tagad norāva 15%us... mani ir mācījuši gan amerikāņi, gan franči, gan skandināvi... un tagad,vienkārši, izmet ārā... es izdzīvošu, bet ko darīt tam cilvēkam, kurš sēž uz algas? viņu, specifiski apmācītu, valsts spiež nostāties frontes otrajā pusē... un tas jau skar Tevi un mani....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Ventspilē, bērnu pilsētiņā, sīkos nelaida no slidkalniņa, kamēr nebija apēduši kompekti.... čoms metās augšā, bet tie kucēni, pa trubu, aizmuka... apsargs izbolīja acis un pateica, ka tas neesot viņa pienākums...

prime Reģ.: 25.06.2009
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: vajag... padsmit gadus esmu atdevis valstij... no sākuma "apgraizīja" darba stundas, tagad norāva 15%us... mani ir mācījuši gan amerikāņi, gan franči, gan skandināvi... un tagad,vienkārši, izmet ārā... es izdzīvošu, bet ko darīt tam cilvēkam, kurš sēž uz algas? viņu, specifiski apmācītu, valsts spiež nostāties frontes otrajā pusē... un tas jau skar Tevi un mani....

uzmaniigi..

tulit Stretspedis pateiks, ka tu pats pie ta esi vainigs, un ka tev nekas nepienakas.

prime Reģ.: 25.06.2009
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nu,tas ir tāds Tūdaliņš-Puļku Ansis taurētājs ar prievīti, kurš iedomājies, ka ar to vien, ka šams ir LR pislonis, viņam uzreiz Pienākas. Piķis. Tāpat vien.

ir ari tadi lohi, kas dirn interneta forumos un domaa, ka ir visvareni un neatkartojami

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: Ventspilē, bērnu pilsētiņā, sīkos nelaida no slidkalniņa, kamēr nebija apēduši kompekti.... čoms metās augšā, bet tie kucēni, pa trubu, aizmuka... apsargs izbolīja acis un pateica, ka tas neesot viņa pienākums...

Izsakies skaidrāk, neko nevar saprast

P.N. Atceros, kā pirms dažiem gadiem olimpiāžu uzvarētājiem no skolas vasaras sākumā bija ekskursija uz ventspili, pirms prombraukšanas visi tur izkāpelējās pa to laukumu, izslidinājās pa slidkalniņiem un, visbeidzot, uz ārpusē stāvošo autobusu devās pa tiešo, pārkāpjot pāri sētai [es gan pa vārtiem izgāju ] Viss būtu beidzies labi, ja vien divas pamuļķes nebūtu uzlikušas mīksto noteiktajam laika termiņam un tajā laikā nebūtu kafejnīcā rijušas, a tā sargs paguva atvilkties un izlamāt

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Yetti rakstīja: Ventspilē, bērnu pilsētiņā, sīkos nelaida no slidkalniņa, kamēr nebija apēduši kompekti.... čoms metās augšā, bet tie kucēni, pa trubu, aizmuka... apsargs izbolīja acis un pateica, ka tas neesot viņa pienākums...

Izsakies skaidrāk, neko nevar saprast

P.N. Atceros, kā pirms dažiem gadiem olimpiāžu uzvarētājiem no skolas vasaras sākumā bija ekskursija uz ventspili, pirms prombraukšanas visi tur izkāpelējās pa to laukumu, izslidinājās pa slidkalniņiem un, visbeidzot, uz ārpusē stāvošo autobusu devās pa tiešo, pārkāpjot pāri sētai [es gan pa vārtiem izgāju ] Viss būtu beidzies labi, ja vien divas pamuļķes nebūtu uzlikušas mīksto noteiktajam laika termiņam un tajā laikā nebūtu kafejnīcā rijušas, a tā sargs paguva atvilkties un izlamāt

Kādā olimpiādē tad bija Tavi sasniegumi?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Vairs neatceros, vai tikai nebija kaut kāda ģeogrāfija. A varbūt vēsture.

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti