Ilgi kaitinats cilveks

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009

Vispar esmu laimigs autovaditajs. Autinjs ideala kartiba, remonteju ritosu reizi gada - nekadu lieku izdevumu - viss ZBISJ. Bet - sieva un berni atsakas jau ar mani btraukt - jo siem kauns ar tadu sausmigu autinju braukt. Sodien - piejaja klat labs draugs un saka - Jani - tu zini, ka par tevi cilveki smejas ...

Vispar gribu pajautat - vai man tas ta gadijas netisam - apstaklu sakritiba, vai tiesam japerk kads lepnaks braucamais - par ko negribas domat, jo tas jutami sarezgis finansialo stavokli, bet negribas, lai par mani domaa ari ka par mulki. Un Vel prikols - polici dzipus un jaunos autinjus palaiz - mani stopee un parbauda - netic ka 24 gadus vecs autinjs ir kartiba un soferitis skaidra. Sita policu lieta ari piegriezusies.

Ko jus par visu sito domajat?

 
1 2
Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

es domāju, ka ja darīsi, ko visi citi grib, tad pa muļķi paliksi. Dari, kā Tev pašam tīk!

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: es domāju, ka ja darīsi, ko visi citi grib, tad pa muļķi paliksi. Dari, kā Tev pašam tīk!

Viedi vārdi. Paldies!

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Atkārtošos: būtu labāk ēdis...

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: Atkārtošos: būtu labāk ēdis...

Ko Tu ar to domāji? Es jau ēdu šodien - puslitru kefīra un sardīnes ar rupjmaizi - pietiekami, lai pēc darba vēl paskaldītu malku pāris stundu!

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Muļķības, nesen ar tādu pat Golpu no Inčukalna līdz Rīgas reģiona vidam pusstundā aizbraucu. Un vidam ar lieku jautājumu nebija!))

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

nu meedz, meedz muusu dzimtcilveeku tautinja veerteet cilveeku peec cepures nemaz neredzot, ka zem lepnaam dziinaam apakshaa ir cauras, vecas un nemazgaatas apenes....

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

man aizdoma, ka juus ar sievu kopaa tieshi 24 gadus un izveeleejas vinja tevi tieshi tad, kad tavs auto bija tikko no veikala

bet ja nopietni - ja tavs baucamais tieshaam nav luuznis - suuti pie tirsas visus pamaaciitaajus

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

a es braucu ar vecu žiguli

Un nekas

vai vecu mini

un nekas

vai vecu landroveru

un nekas

bet kaimiņš brauc ar jaunu landkrūzeri, un visi domā, ka viņš ir celtnieks

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Kas bez biksēm, tas bez bēdām!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: a kaimiņš brauc ar jaunu landkrūzeri, un visi domā, ka viņš ir celtnieks

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

smaidiigais rakstīja: a kaimiņš brauc ar jaunu landkrūzeri, un visi domā, ka viņš ir celtnieks

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

blja bebra atgaazu ostiitaajs : muahaaaa!!!

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

Atļaujiet painteresēties a kas par auto???

Man arī kolēģi darbā žmodzija degunu par to ka braucu ar 1988 gada mersi... bet taga visus atlaida tie skraida kājām jo nevar samaksāt līzingus par krutajiem subāriem. a es joprojām braucu. Darba gan arī nav

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

ir divi veidi senu auto, taadi kuri pieklajigaa vecumaa tomeer arii izskataas veci, un taadi tas ir loloti un mileti, un izskataas peec konfenteem.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: ir divi veidi senu auto, taadi kuri pieklajigaa vecumaa tomeer arii izskataas veci, un taadi tas ir loloti un mileti, un izskataas peec konfenteem.

sapratu. golf 2... nu tas auto toch nav taa veerts lai vinju tik ilgi mociit. saprastu ja tas buutu kaads prezentablaaks auto, vismaz videjaas klases.

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Autiņš vajadzīgs pakaļas pārvietošanai nevis lai zīmētos kaimiņu priekšā.

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

RLaguna rakstīja: Autiņš vajadzīgs pakaļas pārvietošanai nevis lai zīmētos kaimiņu priekšā.

Gan tam, gan šitam, gan vēl kaut kam.

Nekorektums sākas tad, kad kāds, kurš tiešām var atļauties un ir nopelnījis ko labāku, ap******* tos, kuri nav un kuri pat negrib neko citu.

Nav nekas nosodāms, ja kāds strādā daudz, riskē un nopērk 'krutu' auto , lai parādītu savu statusu vai vienkārši brauktu ar labu, jaunu, ekskluzīvu auto. Normālā sabiedrībā tādu auto īpašnieki nekas nenoniecinās citus... ja vien tie nav kaut kādi burlaki.

Pilnīgi pareizi.

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Netīšām dzirdēju 2 kolēģu sarunu. Viens apstākļu sakritības dēļ bija uz 2 mēnešiem palicis bez auto.

- Jāni, kāpēc tu nenopērc sev citu auto?

- Juri, liecies mierā, es taču tev neprasu, nah tu līzingo gecu!

Ko no tā būs mācīties? Nelīst citu darīšanās.

Sievai paprasi ko viņa pēdējā laikā ir izdarījusi, lai tiktu pie jauna auto. Bērni savukārt ir tikai lēts darbaspēks bez līguma; viņiem par mutes palaišanu uz pusgadu nogriez kabatas naudu. Pasaki ka tētis krāj naudu mašīnai.

Ja galīgi nevari vairs apkārtējos izturēt, tad pasaki ka brauc uz LT pirkt jaunu auto ar zemākiem nodokļiem. Paņem visus ģimenes ietaupījumus, aizbrauc uz nedēļu vai divām uz LT, noēd $$ cepelīnos un notriec $$$$ ceļmalas Zuzēs.

Atpakaļ atved sieviņai dāvaniņu - triperi.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja: Sodien - piejaja klat labs draugs un saka - Jani - tu zini, ka par tevi cilveki smejas ...

Ko raudi, Tev vismaz ir auto, tavam labajam draugam - tikai jājamais.....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: Netīšām dzirdēju 2 kolēģu sarunu. Viens apstākļu sakritības dēļ bija uz 2 mēnešiem palicis bez auto.

- Jāni, kāpēc tu nenopērc sev citu auto?

- Juri, liecies mierā, es taču tev neprasu, nah tu līzingo gecu!

Ko no tā būs mācīties? Nelīst citu darīšanās.

Sievai paprasi ko viņa pēdējā laikā ir izdarījusi, lai tiktu pie jauna auto. Bērni savukārt ir tikai lēts darbaspēks bez līguma; viņiem par mutes palaišanu uz pusgadu nogriez kabatas naudu. Pasaki ka tētis krāj naudu mašīnai.

Ja galīgi nevari vairs apkārtējos izturēt, tad pasaki ka brauc uz LT pirkt jaunu auto ar zemākiem nodokļiem. Paņem visus ģimenes ietaupījumus, aizbrauc uz nedēļu vai divām uz LT, noēd $$ cepelīnos un notriec $$$$ ceļmalas Zuzēs.

Atpakaļ atved sieviņai dāvaniņu - triperi.

Lietuvju triperiškas!

djgaca Reģ.: 06.03.2005
0 0 Atbildēt

Es piemēram pirms diviem gadiem braukāju ar 2001.gada auto. Lūza viš katru dienu. Tagad finansiālu apstākļu spiests braukāju ar 1991 gada auto skati izgāju pa 0. Un man dziļi vienalga ka daži saka ka iepriekšējais auto bija smukāks un krutāks(kas tur krutāks ja remontos izgrūdu apmēram pa gadu 3000ls, bet tagadējā mašīnā pa pusotu gadu nieka 30ls par priekšējo bremžu kluču maiņu)

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

2009-24=1985 gada autoss

Cik paskatos Rīgā (un ne tikai) uz ielām šāda gada autosi parasti izskatās noželojami.

Viena galējība ir brauktLlandCruiseros un Cayennas, otra galējība ir braukt ar 85 gada pepelacu.

Protams Te iAuto ju visi ir krietni cilvēki kas "vīru neskata no cepures". it īpaši to var palsīties Auto pieredzes sadaļā, bet ne jau par to ir stāsts.

Konkrētajā gadījumā- viss atkarīgs no Tevis paša, no tava pašnovērtējuma, ikdienas vides kurā apgrozies, amats kurā strādā. Skatos kad pats arī šaubies vai turēties pie vecā auto ja jau esi sadūšojies te IAuto meklēt padomu.

Vienīgais ko varu teikt- es ar 85 gada auto nebrauktu, ne šodien vismaz. Jo gan perosniskās prasības gan vie kurā dzīvoju nav tam atbilstoša. Nekrītu arī otrā galējībā un ar "Ziedu laikos" līzingā pirktu auto arī nevizinos (respektīvi 08, 07 gada izlaiduma ar 200-300 lvl/men lizinga maksajumu)

Tagad laiku pa laikam auto tirgī tiešām parādās izdevīgi piedāvājumi- varbūt padomā par jaunāka auto iegādi.

P.S. Man radu starpā bija līdzīgs stāsts. Vīrs autoservisā šancē, braukāja visa ģimene ar kautkādā 80. gadu Passātā. Autiņš tehniski konfekte. Vizuāli mēsls. Sadūšojās, pārdeva veco pa kaut kādi 200 lati, piemeta vēl 200-300 un paņēma svaigāku kautkāda 93,4 gada Audi avantu. Visi tagad laimīgi.

P.P.S. Pats vados pie ieteikuma- nesēdēt uz viena auto vairāk par 1-2 gadiem. Līzingā nelienu, bet reizi iepriekšminētajā periodā nomainu auto. Tā teikt lai vecais auto nezaudē savu vērtību un pie reizes lai jaunajam nav kosmosa $$$ jāpiemet klāt pašam.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

japcar rakstīja:

P.P.S. Pats vados pie ieteikuma- nesēdēt uz viena auto vairāk par 1-2 gadiem. Līzingā nelienu, bet reizi iepriekšminētajā periodā nomainu auto. Tā teikt lai vecais auto nezaudē savu vērtību un pie reizes lai jaunajam nav kosmosa $$$ jāpiemet klāt pašam.

Un interesanti, kurš ir tas laimīgais, kas tavus nojātos auto pēc tam kopj? Labāk nereklamē šādu attieksmi, pats būsi zaudētājs - tā ir iespējama tikai tikmēr, kamēr ir kam iesmērēt tos 1-2 gadus brauktos un nekoptos auto.

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Seene- mierigāk ar tekstiem.

Ar diviem no 3 bijušo auto īpāšniekiem joprojām uzturu attiecības draugiem.lv. 88 gada mazda 626 joprojām ripo un kalpo godam. 93 gada kolts ir joprojām uz ielām. Bet savu 3 lietoto auto (95 gada 323F ku) atdevu sencim. šis tagad braukā priecīgs+ nekad neticēju kad 50 gadīgu pensi var pieradināt pie Automātiskās kārbas tā kad tagad uz parato kārbu pat neskatās.

Vai Sēne Tava sirdsapziņa ir tik tīra lai paskatītos acīs tiem cilvēkiem kuri no Tevis ir nopirkuši auto?

Rumbulas suņiem vispār noteikti sirdsapziņa neļauj naktī aizmigt.

Autiņu paºdodod netiršu un makaronus uz ausīm nekarinu. Parādu visu kas ir zināms un kas nav. Arī servisu vēsturi saglabāju. Kas jāremontē to remontēju. Manā rīcībā esošajiem autiņiem parasti visvairāk cieš vizuālais. Sanāk braukt 50/50 pilsēta/grantene + tas kad auto tiek turēts ārā un ziemā no ledus atskrāpēts, vasarā akmeņiem apdauzīts.

Zinu kad daudzos gadījumos cilvēki auto pārdod par jebkuru cenu. Bet nav jau man Tev jāattaisnojās.

Ja uzskati kad par 1-2 gadiem auto var nojāt līdz ručkai- ted neņemos spriest kāds ir tavs braukšanas stils/apstākļi.

P.S. Piemērs pēdējais autoss. Iepirkts pagājušā gada augustā pa 6500 lvl. Tikko nopirku-saremontēju visu ko paºdevējs bija minējsi un ko diagnostika bija atklājusi - kopē iekrāmēju remontā pārdevēja no cenas atlaistos 500 lvl un viss. Pa gadu ritošā nekas vairāk remontēts nav (Pamatojoties uz Autofavorīta ritošās daļas diagnostikas datiem kuru izeju pie katras eļļas maiņas) Motorā eļļās mainītas sintētikas ik pēc 10 000. Esošie mīnusi. Sulo eļļa no motora, gaudo ūdenssūknis. sūkni nomainīšu- eļļa po..uj. Uz 10 000 pieliet 300 gr. eļļas ir lētāk nekā ielikt 200-300 lohus dzinēja blīves nomaiņā jo toijotām, kā jau visiem japošķām lai kādu sūdu nomainītu ir pusmotors jaizjauc Tehniskajā dabūju 1 par nedegošu gabarītlampu un par iepriekšminēto eļļas sūci. Nebija iekāriena čakarēties un ar benzīnu mazgāt motoru lai ir tīrs un smuks.

Lūdzu- gribi pērc, negribi nepērc. Gribi dzen uz diagnostiku, gribi dod saviem mehām pārbaudīt. Gribi dzen uz TA lai apskatītu. Tā jau ir tava izvēle vai pirkt šādu konkrētu auto vai nepirkt.

Ja esi lohs kurš nojāj auto pa 1-2 gadiem pabraucot, - tad man ir žēl tās automašīnu ar kuru Tu pašlaik pārvietojies

Seene rakstīja:

japcar rakstīja:

P.P.S. Pats vados pie ieteikuma- nesēdēt uz viena auto vairāk par 1-2 gadiem. Līzingā nelienu, bet reizi iepriekšminētajā periodā nomainu auto. Tā teikt lai vecais auto nezaudē savu vērtību un pie reizes lai jaunajam nav kosmosa $$$ jāpiemet klāt pašam.

Un interesanti, kurš ir tas laimīgais, kas tavus nojātos auto pēc tam kopj? Labāk nereklamē šādu attieksmi, pats būsi zaudētājs - tā ir iespējama tikai tikmēr, kamēr ir kam iesmērēt tos 1-2 gadus brauktos un nekoptos auto.

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

+1

Līdz šim neesmu sastapis daudz cilvēkus kuri tik sajūsmu pārpilni stāstītu "cik gan viņi nu ir laimīgi kad pārkāpuši uz vecu mizu".

Ja ir **ūdi ar darbu un esi spiestais pārdod glauno/lamūrīgo 2001 gada vāģi un pārkāpt uz 10 gadus vecāku- tad atzīsti to un mauc uz priekšu. Nevis stāsti "Cik gan es tagad esmu laimīgs". Dižķibele būs vēl gadu, divus- pēc tam atkal būs labāki laiki ja visi strādāsim un nežēlosimies. Nevienam šodien neiet mega spoži. Savus ikmēneša izdevumus retais neapgriež, bet tapēc jau dzīve neapstājas. Nu nebraukās latviešu celtnieki LandCruiseros, ikgadējo ceļojumu uz Spāniju/Ēģipti nāksies apgriezt- nu un?

Sretsked rakstīja:

djgaca rakstīja: Es piemēram pirms diviem gadiem braukāju ar 2001.gada auto. Lūza viš katru dienu. Tagad finansiālu apstākļu spiests braukāju ar 1991 gada auto skati izgāju pa 0. Un man dziļi vienalga ka daži saka ka iepriekšējais auto bija smukāks un krutāks(kas tur krutāks ja remontos izgrūdu apmēram pa gadu 3000ls, bet tagadējā mašīnā pa pusotu gadu nieka 30ls par priekšējo bremžu kluču maiņu)

Ja tev būtu dziļi pouhj, tu neteiktu vārdus 'apstākļu spiests'...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti