Ilgi kaitinats cilveks

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009

Vispar esmu laimigs autovaditajs. Autinjs ideala kartiba, remonteju ritosu reizi gada - nekadu lieku izdevumu - viss ZBISJ. Bet - sieva un berni atsakas jau ar mani btraukt - jo siem kauns ar tadu sausmigu autinju braukt. Sodien - piejaja klat labs draugs un saka - Jani - tu zini, ka par tevi cilveki smejas ...

Vispar gribu pajautat - vai man tas ta gadijas netisam - apstaklu sakritiba, vai tiesam japerk kads lepnaks braucamais - par ko negribas domat, jo tas jutami sarezgis finansialo stavokli, bet negribas, lai par mani domaa ari ka par mulki. Un Vel prikols - polici dzipus un jaunos autinjus palaiz - mani stopee un parbauda - netic ka 24 gadus vecs autinjs ir kartiba un soferitis skaidra. Sita policu lieta ari piegriezusies.

Ko jus par visu sito domajat?

 
1 2
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

japcar rakstīja: Seene- mierigāk ar tekstiem.

Vai Sēne Tava sirdsapziņa ir tik tīra lai paskatītos acīs tiem cilvēkiem kuri no Tevis ir nopirkuši auto?

Ja esi lohs kurš nojāj auto pa 1-2 gadiem pabraucot, - tad man ir žēl tās automašīnu ar kuru Tu pašlaik pārvietojies

Pilnīgi noteikti nav nekādu problēmu ar sirdsapziņu.

Neesmu pārdevis nevienu auto nolietojuma pēc, lai tiktu no tā vaļā, bet gan tikai lai nomanītu pret atbilstošāku savam finansiālajam stāvoklim.

Attiecīgi arī kopti auto tiek priekš sevis. Un pašlaik kritērijs ir ļoti vienkāršs - auto ir jābūt tādā kondīcijā, lai varētu kaut rīt doties vairāku tūkstošu km ceļa, nebaidoties tur palikt.

Rezultātā ieguldījumi pēc lietota auto iegādes pilnīgi noteikti nav adekvāti, lai tos jebkādā veidā pārdodot atgūtu auto pārdotot pēc 1-2 gadiem.

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Pa kādu ciparu paņem.

Mana auto pirms gada pirksanas cena 6500 lohi arī sobrīd ir aktuāla un pat zem tirgus cenas:

www.ss.lv/...

Mans grabulis ir 2004 gada.

Seene rakstīja:

japcar rakstīja: Seene- mierigāk ar tekstiem.

Vai Sēne Tava sirdsapziņa ir tik tīra lai paskatītos acīs tiem cilvēkiem kuri no Tevis ir nopirkuši auto?

Ja esi lohs kurš nojāj auto pa 1-2 gadiem pabraucot, - tad man ir žēl tās automašīnu ar kuru Tu pašlaik pārvietojies

Pilnīgi noteikti nav nekādu problēmu ar sirdsapziņu.

Neesmu pārdevis nevienu auto nolietojuma pēc, lai tiktu no tā vaļā, bet gan tikai lai nomanītu pret atbilstošāku savam finansiālajam stāvoklim.

Attiecīgi arī kopti auto tiek priekš sevis. Un pašlaik kritērijs ir ļoti vienkāršs - auto ir jābūt tādā kondīcijā, lai varētu kaut rīt doties vairāku tūkstošu km ceļa, nebaidoties tur palikt.

Rezultātā ieguldījumi pēc lietota auto iegādes pilnīgi noteikti nav adekvāti, lai tos jebkādā veidā pārdodot atgūtu auto pārdotot pēc 1-2 gadiem.

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Satirsās links. Iezimē 2004 un uz augšu gadus.

Pirms laika biju sadomājies tirgot pa 5500 lvl - bija cilvēki kas zvanija- tikai pačibēja man liekās naudas dabūšana un paliku gribot

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

par šo jau nav runa. neticēsi- bet auto ir riepas kas dilst un 100 citi sīkumi kur nauda regulāri jāinvestē. protams kad ja parēķina tad ir zaudējumi. bet tāds nu viņš ir lietoto auto tirgus.

Var jau arī šodien redzēt sludinājumus kur šrotus tirgo pa kosmosa $$$, uz jautājumu kapēc tik augsta cen- bet kā, "Tikko noaminītas eļļas, svaigas riepas" - tie visi ir ekspluatācijas izdevumi un viss.

Protams ja gadās galīgi'**ūdi un ir veikts piemēram dzinēja kapitālais, pārkrāsošana vai kas cits apjomīgs. Tad protams neomulīgi pārdot auto kurā esi ieguldījis 50-70 % no auto cenas.

Seene rakstīja:

japcar rakstīja: Seene- mierigāk ar

Rezultātā ieguldījumi pēc lietota auto iegādes pilnīgi noteikti nav adekvāti, lai tos jebkādā veidā pārdodot atgūtu auto pārdotot pēc 1-2 gadiem.

gatboom Reģ.: 30.03.2009
0 0 Atbildēt

viena lieta ritošā, otra lieta ārējā bundža un tā stāvoklis.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti