kam zvanīt par kāpu braucējiem?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004

It kā jau pašvaldības policijai esot jāzvana par tiem, kas braukā pa kāpām vai Piejūras dabasparku (meža teritorija no RĪgas līdz Saulkrastiem)..

cik man zināms, Carnikavas novada NAV pašvaldības policijas.. vakar viens MB džips ar krieviki runājošām personām vēsā mierā no Kalngales līdz pat Gaujas ietekai jūrā ar visādiem vipendroniem izārdīja pludmali.. ieraudzījuši manu interesi, džeki piebrauca apvaicāties vai man kaut kas nepatīkot.. atbildēju, ka nepatīk gan, jo esat pārkāpuši veselu virkni valsts un pašvaldības normu, par ko viņi pateica, ka pie dirsas viņiem manas normas.. tā tā sruna arī beidzās..

tas ka gluži nav pie dirsas liecināja noņemtās valsts numura zīmes.. līdz ar to sabildēto džipu es varētu tikai MB klubam kā skaistu džipu pludmalē nosūtīt kolekcijai..

ja es zinātu, kam svētdienas vakarā zvanīt, varbūt būtu kāda jēga..

 
1 2 3
Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Nja, te liidz tikai zvans vieteejai Mednieku biedriibai vai chomam, kuram ir neregjistreets strokjis Diemzheel ...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pateikšu priekšā, ka valsts reģistrācijas numurs ir atrodams uz tehniskās apskates uzlīmes

ar telefonu fočījot varbūt vajadzēs pieiet tuvāk, bet tas jau nav aktuāli.... topica autors tak pats raksta, ka kalns esot piebraucis pie muhameda....

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

piebrauca.. un? tik tuvu iet, lai TA talonu apskatītu man tomēr negribējās.. neesmu nekāds džekijsčans, kurš spēj ar diviem sitieniem un pieciem bļāvieniem novērst katru pasaules netaiswnību..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: Nja, te liidz tikai zvans vieteejai Mednieku biedriibai vai chomam, kuram ir neregjistreets strokjis Diemzheel ...

it kā man arī suns, kurš ir apmacīts aizargāt un uzbrukt, bet pēc purniem un uzvedības spriežot, tiem džekiem līdzi vareja būt arī stroķis..

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Cik zinu, tad par šādiem gadījumiem jāziņo Valsts vides dienestam. Tikai viņu mājas lapa ir tipisks ierēdniecības paraugs - kaut kādu sakarīgu informāciju ātrumā atrast ir pagrūti.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

par šo dienestu es ar padomāju, bet šaubos vai svētdienas vakara pusstundas laikā tur kāds būtu ieradies.. un tos ierēdnīšus pasūtītu tik pat daiļi kā mani..

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile

it kā man arī suns, kurš ir apmacīts aizargāt un uzbrukt, bet pēc purniem un uzvedības spriežot, tiem džekiem līdzi vareja būt arī stroķis..

...........................................

Nja ... nu tad vienkaarshi jaashauj pirmajam Jeb jaaapgaadaajas ar granaatmeteeju, piemeeram Veel

variants - vairaaki sunji! Veelams, kaadu briidi nebaroti!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

vietējam mežsargam...

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

vienalga,būtu safočējis un saliktu publiski. Gan jau ka atšifrētu ātri,pēc feisiem,auto utt

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nemaz jau nerunājot par vietējiem džigitiem, kas šad tad ar kvadracikliem ārdās, bet tiem pietiek kauna vismaz to darīt rudenī vai ziemā.. bet nevis tā kā vakar, kad vairāku km garunā cilvēki reāli muka pa malām, lai nepakļūtu zem riteņiem..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

markss rakstīja: vienalga,būtu safočējis un saliktu publiski. Gan jau ka atšifrētu ātri,pēc feisiem,auto utt

nofočēju ar telefonu.. sejas gan nevar redzēt..

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: par šo dienestu es ar padomāju, bet šaubos vai svētdienas vakara pusstundas laikā tur kāds būtu ieradies.. un tos ierēdnīšus pasūtītu tik pat daiļi kā mani..

Tos ierēdnīšus pasūtīt nekur viņi nevarētu, jo tiem kāpu izbraukāšanas jautājumos ir tādas pašas pilnvaras kā policijai. Kādreiz viņiem bija operatīvie darbinieki, kuri reaģēja uz šādiem izsaukumiem, bet vai tādi ir saglabājušies vēl tagad - patiešām nezinu.

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

markss rakstīja: vienalga,būtu safočējis un saliktu publiski. Gan jau ka atšifrētu ātri,pēc feisiem,auto utt

nofočēju ar telefonu.. sejas gan nevar redzēt..

met pa portāliem iekšā,lai tauta zin savus varoņus. Un stukaču mums netrūkst,kas ziņas pienes iestādēm

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

markss rakstīja:

turbopiile rakstīja:

markss rakstīja: vienalga,būtu safočējis un saliktu publiski. Gan jau ka atšifrētu ātri,pēc feisiem,auto utt

nofočēju ar telefonu.. sejas gan nevar redzēt..

met pa portāliem iekšā,lai tauta zin savus varoņus. Un stukaču mums netrūkst,kas ziņas pienes iestādēm

pazuda pāreja telefonam uz kompi.. tad ielikšu.. katrā ziņā

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: vietējam mežsargam...

varinats, vajadzēs sapazīties.. ja vien viņš nav tāda tipa mežsargs kurs pats ar džipu brauc peldēties..

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Jamajiem, attiecībā uz mežu un tā izbraukāšanu, ir lielākas pilnvaras kā CēPistam... pie nosacījuma, ka viņš to zin...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

..zin un vēlas izmantot.. bet paldies, mēģināšu sapazīties..

M1A1 Reģ.: 01.09.2003
0 0 Atbildēt

Carnikavā pašvaldības policijas funkcijas veic Ādažu glābšanas dienests. Tie arī ķersta kāpu izbraukātājus, ugunskuru kurinātājus un citus ļaundarus. Tel. dispečerim 67997777

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

LIELS PALDIES!!

jāatzīst, ir džeki, kas pa meža celiņiem piebrauc iespējami tuvu jūrai, lai ievilktu laiveli vai kaitu.. vai arī, kas telti uzceļ vai pat kādu uguntiņu pludmalē iededzina.. par tādiem pat prātā neienāktu zvanīt.. bet nu par kvadristiem un džipistiem

M1A1, starp citu, varbūt kaut ko zini arī par suņu noteikumiem Carnikavā.. suņu turēšanas noteikumos un sabiedriskās kārtības noteikumos nekur neatradu, ka būtu aizliegts vest pastaigā suni pa pludmali.. tā tiešām ir, ka vienīgā aizliegtā vieta Carnikava ir centra parks?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

M1A1 rakstīja: Carnikavā pašvaldības policijas funkcijas veic Ādažu glābšanas dienests. Tie arī ķersta kāpu izbraukātājus, ugunskuru kurinātājus un citus ļaundarus. Tel. dispečerim 67997777

ādažu glābšanas dienests jau labu laiku ir pārdots g4s

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

www.adazi.lv/...

tad ir tā, ka Ādažu glābšanas dienests attiecas ne tika iuz Ādažiem, bet arī Carnikavas novadu (faktiski no Rīgas pievārtes Jaunciema līdz pat Saulkrastiem).. kam tas pieder patiesība arī vienalga..

Saulkrastos ir pašiem sava pašvaldības policija, no pieredzes zinu, ka reaģē operatīvi..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

vot to es arī gribēju zināt..

vai man varbūt vajadzēja zvanīt uz policiju? būtu braukuši?

patiesība jau tika pārkapti ne tikai iebraukšanas un braukšanas pa pludmali noteikumi, bet tika apdraudēti arī cilvēki pludmalē..

tie džeki reālā ātrumā gāja pa pludmali, tik pat labi kāds iesnaudies sauļotājs aiz kāda pauguriņa varēja arī laikus nepamukt malā..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

noteikti pamēģināšu..

bet

iedziļinājos noteikumos, sanāk, ka Ādažniekiem ir CSDD pilnvara (pričom te CSDD ).. līdz ar to policija visticamāk zvanīs šiem..

tā īsti nesaprotu vai Valsts vides dienests dublē šīs funkcijas katrā ziņā viņi nebūtu tie, kam būtu vērts zvanīt svētdien..

vēl ir varinats dabūt brīvprātīgā vides instruktora apliecību.. vienīgi, kāda atšķirība kā es no tādiem dabūju pa mici, kā pilnvarota vai privātpersona

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

piedevām, ja neko neputtroju - max. sods 50 lati šiem būtu pieņemama cena par šādu atrakciju..

BET policijai varētu zvanīt arī tikai tāpēc, ka ieraudzīts auto bez VNZ un es kā apzinīgs pilsonis gribu pārliecināties vai urlas nebrauc ar zagtu auto

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Un kam paredzēta policija ?? Parastā, vienkāršā vai ceļu policija ? Ja es guļu pludmalē un man brauc virsū auto, lai ierodas CP un strādā.

Pēc fakta būs tā ka policija ieradīsies pēc stundām 3, ja vispābā ieradīsies. Pēc tam vēl sāks čakarēties par viltus izsaukumu. Kamēr nav nekā krimināla policija nekust. Kā ir kas krimināls tā vaino visus citus – kāpēc laicīgi nebrīdināja un nedeva signālu…

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti