Castrol Edge Sport 10W-60

autoss Reģ.: 02.03.2010
 
1 2 3 4 5 6 7
ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

autoss=gachinsh ?

autoss Reģ.: 02.03.2010
0 0 Atbildēt

Kas ir "gachinsh"?

autoss - www.autoss.lv

autoss Reģ.: 02.03.2010
0 0 Atbildēt

vai tev točno liekas, ka dārgāka eļļa ir "labāka"

Tas ir labi, ka katram ir savs viedoklis. Tiešām!

Jā, es uzskatu, ka dārgāka eļļa ir labāka. Tāpēc, ka, lai izgatavotu kaut ko kvalitatīvu, ir:

1) jāalgo zinātnieki;

2) jāsedz administratīvie izdevumi;

3) jāveic testēšana;

4) utt.

Tāpēc arī preces no Ķīnas maksā tik lēti, jo Ķīnā gan darba spēks ir lētāks, gan testēšana un kontrole ir ļoti zemā līmenī.

Nopietns uzņēmums, ka ir iztērējis miljonus mārketinga aktivitātēs, nevar atļauties to visu "norakt", piedāvājot zemas kvalitātes preci.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

autoss rakstīja: Labāka eļļa efektīvāk dzesē dzinēju....

mans iepriekšējais teksts bija par šo apgalvojumu.....

un es pat drīzāk riskētu apgalvot pretējo.....

un esmu pat gatavs to paskaidrot...

ielejot eļļu ar pārāk lieliem cipariem tam nepiemērotā agregatā vienkārši tā eļļa netiks klāt visās vietās, kur konstruktori (nu tie, kam autoss maksā bešeno piķi) ir gribējuši

katrs interesents var pats pamēģināt nopirkt piemēram kādu transmisijas eļļu un ieliet motorā un pamērīt

autoss Reģ.: 02.03.2010
0 0 Atbildēt

Pirmais, esat pārpratis!

Pirmkārt, mēs neražojam Castrol eļļu, mēs to izplatām.

Bet par viskozitāti - ir pieļaujams lietot tikai labāku eļļu nekā paredzējis agregāta izstrādātājs, ne sliktāku. Šajā gadījumā - ja dzinējā ieliet transmijas eļļu, dzinēja galvas kapitālais remonts ir garantēts.

Bet, ja tiek lietota eļļa, kas viskozitātes ziņā ar pārāka par to, ko ir paredzējis ražotājs un tā saglabā savas īpašības ilgāk - kāpēc ne?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

autoss rakstīja: ....

Bet, ja tiek lietota eļļa, kas viskozitātes ziņā ar pārāka par to, ko ir paredzējis ražotājs un tā saglabā savas īpašības ilgāk - kāpēc ne?

1) tu palasi svešvārdu vaºdnīcā ko nozīmē"viskozitāte"

2) parasti gan ir tā, kā "sporta" eļļas ātrāk nolietojas

autoss Reģ.: 02.03.2010
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

2) parasti gan ir tā, kā "sporta" eļļas ātrāk nolietojas

Labprāt dzirdētu iemeslus, kāpēc Jūsu minētās "sporta" eļļas nolietojas ātrāk?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Kārtējais strīds kura eļļa eļļaināka??

autoss Reģ.: 02.03.2010
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Kārtējais strīds kura eļļa eļļaināka??

Diskusija ir drīzāk par to, vai Sretsked'am ir pietiekami daudz brīva laika, lai piesārņotu citu diskusijas.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

shim izstradajumam diezgan labas plombes uz vacinja ar Holo uzlimeem. un pudele kaa nevienam. man domat ka ar to vajadzeetu pietikt autentiskuma parbaudei

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

zinot, kur un kā, vēl 1997 gadā Honkongā bija iespējams pasūtīt holo kādas tikai gribi...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

nu jopcik, da viss kautkas ir iespeejams. tad jau bail vispabaa no maajas iet araa

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vispār interesants veids kā bīdīt pīzdnesu

es saprotu, ja kādam iur ienākušās vai palikušas pāri `paris kanniņas ar mantu, ko nevajag.... tās derētu pārdot.... ķipa lētāk kā veikalā.....

nav problēmu...

bet ja sāk ņemt preci no oficiālā dīlera un caur forumu mēģina kādam iesmērēt.... tādam biznesam nav nākotnes....

piemēram man ir palikuši pāri ~1000 ķieģeļi ceplis.lv/... (Pilnie māla ķieģeļi dūmvadiem, 250x120x65mm) atdošu pa 25 saņiem gabalā

un ~200 u-bloki AEROC U 50x20x20 atdodu pa 2ls gabalā

vēl ir daži gāzbetona bloki dažādos mēros (visvairāk ir 30x20x60, kopā apmēram kubs

varu pievest klāt....

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Patiik profesionalu diileru sakariigie paskaidrojumi - tipa - labaaka viskozitaate!))

autoss Reģ.: 02.03.2010
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: shim izstradajumam diezgan labas plombes uz vacinja ar Holo uzlimeem. un pudele kaa nevienam. man domat ka ar to vajadzeetu pietikt autentiskuma parbaudei

Pilnīgi pareizi. Pietam, Latvija tirgus nav tik liels, lai būtu vērts tirgot/ražot viltotu preci.

Par reklamēšanas veidu - lai tas paliek katra uzņēmuma mārketinga nodaļas kompetencē. Tīri no sevis - kāpēc ar katru dienu palielinās to lielo uzņēmumu īpatsvars, kas reklamē savas preces un paši sevi, piemēram, caur Twitter?

Atbilde ir ļoti vienkārša - klientu ērtība/sasniedzamība. Bet par to kādu citu reizi.

autoss Reģ.: 02.03.2010
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Patiik profesionalu diileru sakariigie paskaidrojumi - tipa - labaaka viskozitaate!))

Ir labs sakāmvārds - "Kas der visam, tas neder nekam!".

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

autoss rakstīja: "Kas der visam, tas neder nekam!".

tāpēc labāk nemēģini runāt par viskozitāti......

saki, ka tev ir lieka kanniņa eļļas, to var dabūt par 31latu.... un viss

kam vajadzēs lai paši pērk uz savu atbildību ko viņi ar to eļļu darīs

autoss Reģ.: 02.03.2010
0 0 Atbildēt

Sarunāts, Pirmais!

autoss Reģ.: 02.03.2010
0 0 Atbildēt

Sretsked, musu uznemumam ir nepieciesams autovaditajs, B kategorija, varbut interesetu sada vakance?

autoss Reģ.: 02.03.2010
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

autoss rakstīja: Sretsked, musu uznemumam ir nepieciesams autovaditajs, B kategorija, varbut interesetu sada vakance?

Spēsi samaksāt ?

Ja nespesim, maksasim ar Castrol ellu, barteris, ta teikt.

Bet, ja nopietni, jautajums ta teikt, nav nopietns.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

autoss rakstīja: Sretsked, musu uznemumam ir nepieciesams autovaditajs, B kategorija, varbut interesetu sada vakance?

es arī varētu iet strādāt..... man vajag 100ls mēnesī vairāk kā es saņemu tagad....

protams visi papildbonusi jānodrošina vai arī jākompensē

autoss Reģ.: 02.03.2010
0 0 Atbildēt

Ludzu, sutiet savu CV un motivacijas vestuli pa e-pastu - vakance@autoss.lv

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ja kas, PM, mailo pirmais eta e-apollo.lv vai zvani

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

autoss rakstīja: Ludzu, sutiet savu CV un motivacijas vestuli pa e-pastu - vakance@autoss.lv

tu auhjel????

kam ko vairāk vajag?

tev vajag šoferi??? vai man šofera darbu?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

atsūti man motivētu darba piedāvājumu uz pirmais@e-apollo.lv

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti