Castrol Edge Sport 10W-60

autoss Reģ.: 02.03.2010
 
1 2 3 4 5 6 7
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

Liels šitāds....... { }

vai tomēr mazāks, šitāds { }

pareizāk būtu tā:

Liels šitāds....... ) * (

vai tomēr mazāks, šitāds ).(

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

Pirmais rakstīja: eu šmekulanti

man drīz vajadzēs sveces sarkanajam renaultam.... 4 gabalas

dajoiš piedāvājumus....

p.n.

visi izrakstītie rēķini ir iekļauti apmaksas loterijā.... cerības uz kādu pirmdienu/otrdienu varētu būt arī amaksāti

cik tas renault ir sarkans

Kāds motors

Liels šitāds....... { }

vai tomēr mazāks, šitāds { }

pļā,man ir tikai viens sarkans renaults

davaj saki savu cenu un tad autoss teiks savu

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Sviestc rakstīja:

Pirmais rakstīja: eu šmekulanti

man drīz vajadzēs sveces sarkanajam renaultam.... 4 gabalas

dajoiš piedāvājumus....

p.n.

visi izrakstītie rēķini ir iekļauti apmaksas loterijā.... cerības uz kādu pirmdienu/otrdienu varētu būt arī amaksāti

cik tas renault ir sarkans

Kāds motors

Liels šitāds....... { }

vai tomēr mazāks, šitāds { }

pļā,man ir tikai viens sarkans renaults

davaj saki savu cenu un tad autoss teiks savu

Cienītais, kāpēc Jūss gribat "izgudrot velosipēdu no jauna"

labāk dariet kā visi..., respektīvi...

noskaidrojiet cenu pie autosa, tad nosauciet šo cenu mums, un mēs Jums atvedīsim lētāk...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sviestc rakstīja:

Pirmais rakstīja: eu šmekulanti

man drīz vajadzēs sveces sarkanajam renaultam.... 4 gabalas

dajoiš piedāvājumus....

p.n.

visi izrakstītie rēķini ir iekļauti apmaksas loterijā.... cerības uz kādu pirmdienu/otrdienu varētu būt arī amaksāti

cik tas renault ir sarkans

Kāds motors

Liels šitāds....... { }

vai tomēr mazāks, šitāds { }

pļā,man ir tikai viens sarkans renaults

davaj saki savu cenu un tad autoss teiks savu

Cienītais, kāpēc Jūss gribat "izgudrot velosipēdu no jauna"

labāk dariet kā visi..., respektīvi...

noskaidrojiet cenu pie autosa, tad nosauciet šo cenu mums, un mēs Jums atvedīsim lētāk...

konkurence ir veselīgas cenas mātīte....

davaj autos,saki cenu sarkana renaulta svecēm- 4 gab ar piegādi rīgā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

No date provided

Reitings:

[Slikts komentārs!]

[Citēt]

sveces man vajag

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

No date provided

Reitings:

[Slikts komentārs!]

[Citēt]

sveces man vajag

Nu tad aši prom uz aptieku!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ...

sveces man vajag

varbūt šie spēj līdzēt?

www.ars-med.lv/...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

Pirmais rakstīja:

No date provided

Reitings:

[Slikts komentārs!]

[Citēt]

sveces man vajag

Nu tad aši prom uz aptieku!

vinsh taas eed.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

autoss visu bez ceka tirgo ?

autoss Reģ.: 02.03.2010
0 0 Atbildēt

Visi bijām aizņemti, tagad var atvilkt elpu...

Daudz te sarakstīts. Par godāto Sviesc sacīto - ja viss būtu tik labi Jums, nebūtu laika ļarkstēt šeit... Ir brīvs laiks, tātad klientu trūkst. Bet kāpēc trūkst...

Par svecēm - labprāt atbildētu, bet ir jāzina a/m specifikācija. Zīlēt neprotam.

Par lietotāja ursis centieniem - nomierinieties. Ir saprotams, ka "savējie" ir jāatbalsta, bet tik zemu krist nevajadzētu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

autoss rakstīja:

Par svecēm - labprāt atbildētu, bet ir jāzina a/m specifikācija. Zīlēt neprotam.

.

nu man tak tikai viens sarkans renaults vien ir

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ak, jā - sarkanais renaults ir 1.9

autoss Reģ.: 02.03.2010
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ak, jā - sarkanais renaults ir 1.9

Piemēram, Bosch, Ls 5,63.

Par cenu atšķirību - ir naivi balstīt savu izvēli tikai uz cenu atšķirības (parasti dažu santīmu apmērā). Svarīgāka ir apkalpošanas kvalitāte, attieksme pret klientu, nostāja garantijas gadījumos.

Tieši šajos aspektos esam tālu priekšā Sviestc pārstāvētam uzņēmumam.

autoss Reģ.: 02.03.2010
0 0 Atbildēt

Ja ir ļoti svarīga kvalitāte, ir pieejamas arī oriģinālās kvēlsveces, Ls 32,72/gb.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

autoss rakstīja:

Pirmais rakstīja: ak, jā - sarkanais renaults ir 1.9

Tieši šajos aspektos esam tālu priekšā Sviestc pārstāvētam uzņēmumam.

Cienītais, a ko Jūs pīpējiet

Tas jau neizskatas pat pēc zeķēm...

P.S.

Kad pasaciņas par "saldajam" cenām vairs neiet cauri, tad jāsāk rakstīt visādi citādi brīnumstāsti, ja

Autodetaļa tirzniecības pirmrindnieks- priekšsēdis, maratonists ---AUTOSS....

vispār jau cepums protams Jums par tik agresīvu politiku centienos iekarot savu vietiņu zem saules...

bet nu tas jau paralēli arī parāda uzņēmuma īsteno būtību un darbības stilu....

ai labi....

nesākšu tak es te nevienu audzināt, bezjedzīgi......

.....varbūt atgriezīsimies pie šī jautājuma ( par apkalpošanas kultūru, garantijām un t.t ) tad, kad arī Jūsu tjipa "strauji augošais" uzņēmums būs pastrādājis vismaz pusi no tiem 10 gadiem, kurus latvijas tirgū jau strādājam mēs....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

autoss rakstīja: Ja ir ļoti svarīga kvalitāte, ir pieejamas arī oriģinālās kvēlsveces, Ls 32,72/gb.

kas ir ražojis "oriģinālās" renault kvēlsveces?

pie reizes tu varētu man (kontrolei) pateikt, kas ražo renault amortizatorus un renault bremžu klučus (jo to es zinu)

autoss Reģ.: 02.03.2010
0 0 Atbildēt

Oriģinālās kvēlsveces ražo pats Louis Renault savā pagrabiņā Francijas dienvidos!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

autoss rakstīja: Oriģinālās kvēlsveces ražo pats Louis Renault savā pagrabiņā Francijas dienvidos!

paldies, kompetenta atbilde

kā tu domā, ko tavs firmas īpašnieks domā par šādu reputācijas graušanu?

autoss Reģ.: 02.03.2010
0 0 Atbildēt

Kāds jautājums, tāda arī atbilde.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

autoss rakstīja: Kāds jautājums, tāda arī atbilde.

ja man vēl pirms pāris stundām bija tiešām labs viedoklis par tevis pārstāvēto kantori, tad tagad tas manāmi bālē....

renaults ražo automašīnas, jams neražo bremžu klučus, amortizatorus vai kvēlsveces...

amortizatorus ražo KYB, uz renault "oriģināljiem" amortizatoriem virsū ir pat KYB kods

oriģinālos renault klučus pamatā virpo ferodo....

kas ražo "oriģinālās" sveces, es nezinu... varbūt, kad izskrūvēšu kādu sveci, tad izlasīšu, kas tur virsū rakstīts...

izskatās, ka tavs kantoris arī nezina....

būtu tikai normāli godīgi tā arī pateikt, nevis izdomāt tavuprāt asprātīgu atbildi

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

es vnk pajautaaju,ko autoss nedod cekus(bet spsauto PIEPRASA,katraa teikuma galaa)

un es buushu NEGODIIGAIS ???? tad kaads te sakars ar paziishanos????

buus leetaak pie tevis ar CEKU,pirkshu pie TEVIS.

FILTREE ko RUNAA.

autoss Reģ.: 02.03.2010
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

buus leetaak pie tevis ar CEKU,pirkshu pie TEVIS.

Čekus izsniedzam vienmēr. Atvainojos, ja esmu Jūs pārpratis.

autoss Reģ.: 02.03.2010
0 0 Atbildēt

Pirmais, par OEM ražotājiem.

Lieta tāda, ka nav objektīvi novērtēt, ka oriģinālos amortizatorus ražo minētais KYB. Jo ikvienam ražotājam, kas ražo gan aftermarket autodaļas, gan OEM, ir dažādi konveijeri šīm divām kategorijām. Kāpēc?

Tāpēc, ka, piemēram, Renault, pasūtot KYB amortizatorus, ir ieinteresēts, lai tie nokalpotu vismaz garantijas termiņu, lai neradītu papildus izdevumus pēcpārdošanas laikā, un otrs - lai uzturētu labu uzņēmuma reputāciju. Tāpēc Renault, pasūtot amortizatoru, pieprasa stingru kontroli, lai praktiski izslēgtu brāķa iespējamību, pieprasa izmantot kvalitatīvākus materiālus.

Savukārt tad, kad KYB ražo jau amortizatorus patstāvīgi, t.i., aftermarket, vienīgais kritērijs - ir konkurētspēja. Tagad KYB ir jāspēj konkurēt ar citiem - ar Monroe, Sachs/Boge, arī ar OEM. Tāpēc KYB aprēķina izmaksas tā, lai tā varētu ieņemt savu vietu šo konkurentu starpā. Līdz ar to, ja līdz šim Renault bija gatavs maksāt 10 EUR par katru amortizatoru, tad tagad KYB var atvēlēt tikai 3 EUR.

Tāpēc mēs nepievēršam lielu uzmanību, kas ražo OEM preces. Vienīgais, pats personīgi esmu Mercedes-Benz piekritējs, par tiem varu arī daudz pastāstīt, tīri par OEM ražotājiem - bet atkal, tas ir tīri intereses pēc, tā prece, kas nav marķēta kā oriģinālā, atšķiras no tās, ko ražojis tas pats ražotājis.

Par mūsu pārdodām precēm - parasti oriģinālās preces ir labi iepakotas, un mēs nevaram atļauties izsaiņot tās (nav korekti pret klientu), lai pārliecinātos par ražotāju.

autoss Reģ.: 02.03.2010
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Šaraškina kantora. Castrol tirgotājiņš,moča eļļa viņam nav......

Sretsked, atkārtošos, autOss specializācija ir autodaļas viegliem automobiļiem.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

autoss rakstīja: Tāpēc Renault, pasūtot amortizatoru, pieprasa stingru kontroli, lai praktiski izslēgtu brāķa iespējamību, pieprasa izmantot kvalitatīvākus materiālus.

tu esi pārāk salasījies reklāmas bukletus

dabā diemzēl ir savādāk - tas ko uzliek renaultam zavodā izmaksā 3 eiro, bet kyb bez renault uzraksta 10, jo citādi neviens viņu nepirks.... vari nestrīdēties, pieņem kā faktu.... vai arī aizbrauc uz kādu zavodu ekskursijā.....

spāņu kajābā ražo pilnīgu kuiņu un liek to virsū renaultam

vienīgais, kas renaultu interesē ir lai tas sūda amortizators maksā maz un nesalūzt garantijas laikā... tobiš cenas/kvalitātes attiecība

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti