Škoda-Yeti - vai laba izvēle?

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Škoda-Yeti - vai laba izvēle?

 
1 2 3 4 5 6 7
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja:

Nu labi, visu jums gaišu, Yeti fani .

Izskatās, ka jums mani nesaprast.

Par jaunajem meršiem, starp citu, arī ne tas vien ir dzirdēts. Un pēdējā laikā arī par Audi.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Skaistaaks par Skoda-Yeti un tikpat baudaams ir Mitsubishi-ASX. Ar priekshpiedzinju un 1,6 litru benziina motoru tas maksaa tikai 12 tuukstoshus latu.

Tu tam ASX salonā esi sēdējis un cieto paneļa plastmasu aptaustījis?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Kasinsh79, es esmu braucis testa braucienaa ar jauno BMW-X5. Nu nekas TAADS tur nav !!! Baudiijums vienaa liimenii ar jauno Merivu 1,4 Turbo. Vecaa Meriva (2003.-2009.g. razhotaa) gan nedaudz atpaliek...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja:

Un varu vēlreiz atkārtoties, ir maz tiešām foršu auto mūsdienās, ko pirkt par adekvātām naudām, ja vajag SEV.

Punkts

Manuprāt ir...

Opel Insignia, Škoda Superb, Hyundai i40...

Protams, atkarīgs no tā, kas bija domāts ar tām adekvātām naudām.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Piekrītu par Škoda SuperB

Manuprāt, izcili izdevies auto. Un jā - arī esmu ar to braucis, lai spriestu objektīvi

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Piekrītu par Škoda SuperB

Manuprāt, izcili izdevies auto. Un jā - arī esmu ar to braucis, lai spriestu objektīvi

Nepiekrītu nekādi. Škodas Superb cena ir pilnībā neadekvāta. Nav viedokļa par i40, bet Insignia par lētāku cenu piedāvā daudz augstāku kvalitāti un plašāku komplektāciju. Pavisam ieintriģēja jaunais biturbo dīzelis, ko gan vēl latvju dīleri nepiedāvā. Bet ir lieta, kas nepatīk - bundžas dizains aizmugures daļā ne vien nepatīk, bet arī vēl apdala ar vietu aizmugurējos pasažierus.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: Gana prasts tas Yeti šķiet

Tikai kā darba auto varu iedomāties.

Klau, nu tak beidzot pastāsti, kura ir tā neprastā tava personīgā mašīna, cik elitārs esi.

Cit'di sanāk kā tam onānistam pludmalē, kurš sēž mežiņā un ar binokli aplūko beibesun spriež pie sevis- šito drāzu, šito arī drāzu, oi, lūk šo nedrāzu ...un sāk pulēt stieni. Bet vakarā ar lielajiem kaimiņu puikām vareni stāsti,kādas elitāras meičas esi izdrāzis , bet viņu reālās draudzenes nosauc par prastām.

Izcili stulbs komentārs.

Jau rakstīju par savu darba autiņu, prastu un parastu arīdzan.

Jums jāsaprot, ka tas nav nekas slikts vai nosodāms.

Un varu vēlreiz atkārtoties, ir maz tiešām foršu auto mūsdienās, ko pirkt par adekvātām naudām, ja vajag SEV.

Punkts

Sūds ar to tavu darba auto, tas nav tavs. Vienkārši gribas zināt, kāds auto pieder cilvēkam, kurš veselu čupu auto nosauc par prastiem.

Tev ir SAVS auto vai nav ?? Eksperts bļin.

Nākamo piemēru? Ieiet veikalā kasiņš, nopērk rūgušpiena sardeli pa 1,20 ls , bet pēc tam stāv pie dārgo desu stenda un tās visas nosauc par prastām

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Man ir savs auto. Pat vairāki. Bet visi jau virs 10 gadiem. Visiem ir daudz labu īpašību, un arī ne tik labu. Es būtu priecīgs, ja varētu nopirkt jaunu Yeti ar pilnpiedziņu. Jo Omega ne velna neiet pa apgrūtinātām vietām, pat pa nelielu sniegu, sēžas iekšā uz līdzenas vietas, pakaļu nes nost no špūres. Savukārt Legacy iet baigi labi, bet uzsēžas uz vēdera, kā lielāks sniegs. Cik esmu novērojis, ir ļoti daudz apkārt labu auto, un tiem nav obligāti pavisam jauniem jābūt Kā teica agrāk viens paziņa, pagaidi 12 gadus, un varēsi to Yeti nopirkt

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Seene, kaapeec Tu domaa, ka Superb kvalitaate atpaliek no Insignias kvalitaates? Manupraat, neatpaliek. Superb pat speej konkureet ar Mersha E klasi un Audi-A6, bet ir divreiz leetaaks...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Seene, kaapeec Tu domaa, ka Superb kvalitaate atpaliek no Insignias kvalitaates? Manupraat, neatpaliek. Superb pat speej konkureet ar Mersha E klasi un Audi-A6, bet ir divreiz leetaaks...

Nu tapēc, ka esmu to kvalitāti redzējis dzīvē. Apmēram tik pat nekvalitatīvs, kā VW Phaeton - ražotāja neveiksmīgs mēģinājums ielekt klasē, kurā nav gatavs visu izdarīt līdz galam. Bet tas, protams, ir diskutējams jautājums - šādām lietām nav īsti objektīvu kritēriju, vien gaume. Un par to ka mūsu gaumes atšķiras, nav šaubu - es nekādi nespēju jebko baudāmu atrast Merivā, lai arī nav iemeslu apgalvot, ka auto ir slikts kādam, kam tādi patīk

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Nesen izbraucu ar jauno Ford Raptor SVT. Vot tas bļe ir auto ar sirdi un dvēseli!!!!

Vienīgā problēma - mūsu CSDD ar debīlajām sertifikācijas prasībām.

Bet tā - price/performance vienkārši ideāla, kā jau visiem amerikāņiem (īstajiem, pirktiem štatos par $$$).

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

ak rakstīja: Man ir savs auto. Pat vairāki. Bet visi jau virs 10 gadiem. Visiem ir daudz labu īpašību, un arī ne tik labu. Es būtu priecīgs, ja varētu nopirkt jaunu Yeti ar pilnpiedziņu. Jo Omega ne velna neiet pa apgrūtinātām vietām, pat pa nelielu sniegu, sēžas iekšā uz līdzenas vietas, pakaļu nes nost no špūres. Savukārt Legacy iet baigi labi, bet uzsēžas uz vēdera, kā lielāks sniegs. Cik esmu novērojis, ir ļoti daudz apkārt labu auto, un tiem nav obligāti pavisam jauniem jābūt Kā teica agrāk viens paziņa, pagaidi 12 gadus, un varēsi to Yeti nopirkt

Līdzīgi man krusttēvs teica 1994. gadā, kad iznāca 1. Audi A4: "Kad tāds maksās 2000 latus, es to nopirkšu." Cik pravietiski vārdi. Pagājušā gada vasarā viņš nopirka 1996. gada Audi A4 par 1700 latiem...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Kasinsh79, es esmu braucis testa braucienaa ar jauno BMW-X5. Nu nekas TAADS tur nav !!! Baudiijums vienaa liimenii ar jauno Merivu 1,4 Turbo. Vecaa Meriva (2003.-2009.g. razhotaa) gan nedaudz atpaliek...

eu nopietni ?????

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Nesen izbraucu ar jauno Ford Raptor SVT. Vot tas bļe ir auto ar sirdi un dvēseli!!!!

Vienīgā problēma - mūsu CSDD ar debīlajām sertifikācijas prasībām.

Bet tā - price/performance vienkārši ideāla, kā jau visiem amerikāņiem (īstajiem, pirktiem štatos par $$$).

upload.wikimedia.org/...

Nu kas ir, nosertificē un brauc, kas tev, 30 000 zaļo vai 33 000 baigā šķirba?

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Nesen izbraucu ar jauno Ford Raptor SVT. Vot tas bļe ir auto ar sirdi un dvēseli!!!!

Vienīgā problēma - mūsu CSDD ar debīlajām sertifikācijas prasībām.

Bet tā - price/performance vienkārši ideāla, kā jau visiem amerikāņiem (īstajiem, pirktiem štatos par $$$).

Uij, tas Raptors ir baigais zvērs. Ar tādu es gandrīz jebkurā sniegā tiktu līdz lielajam ceļam

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

kasinsh79 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: Gana prasts tas Yeti šķiet

Tikai kā darba auto varu iedomāties.

Klau, nu tak beidzot pastāsti, kura ir tā neprastā tava personīgā mašīna, cik elitārs esi.

Cit'di sanāk kā tam onānistam pludmalē, kurš sēž mežiņā un ar binokli aplūko beibesun spriež pie sevis- šito drāzu, šito arī drāzu, oi, lūk šo nedrāzu ...un sāk pulēt stieni. Bet vakarā ar lielajiem kaimiņu puikām vareni stāsti,kādas elitāras meičas esi izdrāzis , bet viņu reālās draudzenes nosauc par prastām.

Izcili stulbs komentārs.

Jau rakstīju par savu darba autiņu, prastu un parastu arīdzan.

Jums jāsaprot, ka tas nav nekas slikts vai nosodāms.

Un varu vēlreiz atkārtoties, ir maz tiešām foršu auto mūsdienās, ko pirkt par adekvātām naudām, ja vajag SEV.

Punkts

Sūds ar to tavu darba auto, tas nav tavs. Vienkārši gribas zināt, kāds auto pieder cilvēkam, kurš veselu čupu auto nosauc par prastiem.

Tev ir SAVS auto vai nav ?? Eksperts bļin.

Nākamo piemēru? Ieiet veikalā kasiņš, nopērk rūgušpiena sardeli pa 1,20 ls , bet pēc tam stāv pie dārgo desu stenda un tās visas nosauc par prastām

Protams, nav, jo nav arī vajadzības. Darba auto nodots izmantošanā da jebkam un da jebkur.

Dekster, es uz tevi ļaunu prātu neturu, kāds tu biji agrāk, tāds pats esi vien tagad Skumji un reāli arī smieklīgi.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: Piekrītu par Škoda SuperB

Manuprāt, izcili izdevies auto. Un jā - arī esmu ar to braucis, lai spriestu objektīvi

Nepiekrītu nekādi. Škodas Superb cena ir pilnībā neadekvāta. Nav viedokļa par i40, bet Insignia par lētāku cenu piedāvā daudz augstāku kvalitāti un plašāku komplektāciju. Pavisam ieintriģēja jaunais biturbo dīzelis, ko gan vēl latvju dīleri nepiedāvā. Bet ir lieta, kas nepatīk - bundžas dizains aizmugures daļā ne vien nepatīk, bet arī vēl apdala ar vietu aizmugurējos pasažierus.

Offtopic!

Par Superb - ne tikai absolūti lielākais salons klasē, bet arī mega daudz vietas aizmugurē sēdošajiem. To atzīst pat vācieši.

Varbūt, ka Insignia piedāvā vairāk, neesmu pētījis. Bet nu Elegance komplektācijā SuperB ir bixenon, ādas salons, parkinsensori priekšā un pakaļā utt. Jā, maksā gan vairs ne kā Škoda (stereotips, ka Škoda ir jābūt lētam auto).

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja:

Dekster, es uz tevi ļaunu prātu neturu, kāds tu biji agrāk, tāds pats esi vien tagad Skumji un reāli arī smieklīgi.

Runa taču ir par to,ka cilvēks, kuram visticamāk nemaz nav sava auto, reāli nodirš pus tirgu.

Tas,lūk, ir skumji un smieklīgi.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Zini, sava auto epopejai esmu jau izgājis cauri vairākkārtīgi, varu vien ļoti atviegloti nopūsties, ka mani šobrīd neskar neviena no auto ekspluatācijas izmaksām (Kasko, Octa, degviela, apkopes, remonti).

Bet svarīgākais jau ir tas, ka es te neko nenodiršu, vienkārši izteicu savu viedokli, man liekas, ka tieši tam iauto arī ir domāts.

Vēlreiz rezumē manis teiktajam, Yeti nesaskatu pilnīgi neko baudāmu. Neko, par ko vērts izdot savu naudu (ja vien tā nav no gaisa nokritusi). Un kur nu vēl līzingā pirkt.

Galvenais, ko gribēju teikt, ir tas, ka jauni mazauto (vai Yeti klases auto) ir pelēcīgi un ne baudāmi (ok, ja nepatīk formulējums "prasti") un vajadzības gadījumā es tomēr izdotu naudu par svaigu, nopakotu un noteikti kvalitatīvāku Volvo, piemēram. Starp citu, maksā tie auto līdzīgi, tikai jāpērk Vācijā no dīlera, nevis turka vai "no Lietuvas" šepat LV

Tā kā cienītais, nebūs tev vis taisnība, par laimi vai diemžēl par auto modeļiem (tai skaitā jauniem) droši vien zinu daudz vairāk par tevi Kā secinu, škrobe tev ir, ka nolieku tavu varbūtējo sapņu auto.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Kā secinu, škrobe tev ir, ka nolieku tavu varbūtējo sapņu auto.

Švaks esi secinātājs.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Ja jau tu esi tāds zinātājs un ļoti liels speciālists par autobūvi, esi eksperts, tad nu laid studijā savu izvērsto izklāstu par visiem tiem modeļiem. Materiālu aprakstu, konceptuālās atsķirības,ietilpības utt.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Būs jau labi

Neredzu iemeslu te kašķēties.

Katram sava taisnība un nekad visi nebūs vienisprātis.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Kasinsh79, tad jau Tev patiktos nopirkt un izbaudiit Volvo-V60 D3...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Bet tai Skoda-Yeti taču tagad ir viens trakoti labs akcijas piedāvājums. Labprāt paņemtu vienu baudāmu 1,4 TSI par 10 štukām:

www.skoda.lv/...

www.youtube.com/...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Kasinsh79, tad jau Tev patiktos nopirkt un izbaudiit Volvo-V60 D3...

Jā, te nu tu trāpi 10-niekā. Bet no praktiskā viedokļa - Volvo V70 D5 automāts un būtu ļoti, ļoti apmierināts

Bet cena... Kož.

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti