Škoda-Yeti - vai laba izvēle?

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Škoda-Yeti - vai laba izvēle?

 
1 2 3 4 5 6 7
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
1 0 Atbildēt

tas gan bija sen, kad pirku sarkano renaultu...

aizgāju uz salonu saplēstos džinsos, maikā un manā mīļajā vecajā sarkanajā izbalējušajā jaciņā... prasu moš testdraivu var noorganizēt... uttt.. pārdevējs (jānis) kautko murmināja zem deguna un i nemaz netaisījās iespringt...

tad garām gāja cits pārdevējs (ainārs) no kura es pirku 2 iepriekšējās mašīnas un jānim teica, kautko apmēram šitādu - "šitas ir labs klients,jams jau 2 tačkas ir paņēmis"

uzreiz jānim sejā atplauka plats smaids, pāris minūšu laikā atradās arī testdraiva mašīna utttt.

incanti kā fans "paņem" tos salonu pārdevējus???? iet trennūzenēs un ādas jakā un ar kilogramīgu goldu?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ...

incanti kā fans "paņem" tos salonu pārdevējus???? ...

tik ilgi drāž prātu, ka pārdevējs ir ar mieru ne tikai auto, bet arī savu sievu un sievasmāti "testdraivam" iedot...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

incanti kā fans "paņem" tos salonu pārdevējus???? iet trennūzenēs un ādas jakā un ar kilogramīgu goldu?

Manuprāt, bez testa brauciena auto pirkt nevar. Tomēr nav jau automobilis jāpērk uzreiz. Un jānotestē ir vairākas attiecīgās klases automašīnas. Piemēram, ar Merivu testa braucienā biju 2005.gada maijā, bet mašīnu pasūtīju 2005.gada 23.novembrī. Tagad manas Merivas nobraukums ir 102339 km.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

fans pirms iešanas uz salonu sagriež avīzes, saliek paciņās, piekrāso zaļganas un apvelk ar gumiju

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Pirmais rakstīja:

incanti kā fans "paņem" tos salonu pārdevējus???? iet trennūzenēs un ādas jakā un ar kilogramīgu goldu?

Manuprāt, bez testa brauciena auto pirkt nevar. Tomēr nav jau automobilis jāpērk uzreiz. Un jānotestē ir vairākas attiecīgās klases automašīnas. Piemēram, ar Merivu testa braucienā biju 2005.gada maijā, bet mašīnu pasūtīju 2005.gada 23.novembrī. Tagad manas Merivas nobraukums ir 102339 km.

attin odometru uz 23456 un tirgo nost

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

attin odometru uz 23456 un tirgo nost

Nē, mūsu ģimene, iespējams, baudīs Merivu līdz pat 2020.gadam... Taču tas neliedz nopirkt vēl otru auto - šādu pievilcīgu mazlietotu Hyundai-i30 ar spriganu dīzeļmotoru:

www.ss.lv/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Tagad ir milzu atlaides automobiljiem Skoda-Yeti. No 2400 liidz 2900 eiro. Var izveeleeties gan 1,2 TSI, gan 1,4 TSI, gan 2,0 TDI.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Tagad ir milzu atlaides automobiljiem Skoda-Yeti. No 2400 liidz 2900 eiro. Var izveeleeties gan 1,2 TSI, gan 1,4 TSI, gan 2,0 TDI.

Varēji jau droši teikt,ka Škodai iepisuši krutu skidonu, tas izklausītos tev atbilstošāk,kā nekā esi powerists tagad.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

VWfans rakstīja: Tagad ir milzu atlaides automobiljiem Skoda-Yeti. No 2400 liidz 2900 eiro. Var izveeleeties gan 1,2 TSI, gan 1,4 TSI, gan 2,0 TDI.

Varēji jau droši teikt,ka Škodai iepisuši krutu skidonu, tas izklausītos tev atbilstošāk,kā nekā esi powerists tagad.

Vairums cilvēki jau saprot kur atrodas , ja pludmale tad peldkostīms , ja kāzas tad uzvalks , ja iauto forums tad....

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Tagad ir milzu atlaides automobiljiem Skoda-Yeti. No 2400 liidz 2900 eiro. Var izveeleeties gan 1,2 TSI, gan 1,4 TSI, gan 2,0 TDI.

Vispār tas Yetti varētu būt adekvāts ......... cena/ieguvums .

Kautkā nēesmu dzirdējis ne slavas dziesmas ne nopēlumu . Nevienam paziņam nav .

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

VWfans rakstīja: Tagad ir milzu atlaides automobiljiem Skoda-Yeti. No 2400 liidz 2900 eiro. Var izveeleeties gan 1,2 TSI, gan 1,4 TSI, gan 2,0 TDI.

Vispār tas Yetti varētu būt adekvāts ......... cena/ieguvums .

Kautkā nēesmu dzirdējis ne slavas dziesmas ne nopēlumu . Nevienam paziņam nav .

Sanāk tā- ja nevienam paziņam nav, tātad varētu būt labs? Ar ko tavi paziņas brauc?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

man ir tāds. Ļoti labs.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: man ir tāds. Ļoti labs.

Esi pamēģinājis iebraukt pļavā,mežā? Protams,saprātīgā dziļumā. Kā jūtas piekare pa mūsu trepēm?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

gruntenēm u.c. Latvijas nelabumiem absolūti piemērota piekare! Man ir priekšpiedziņas variants, ska, ka pilnpiedziņas esot cietāks, nezinu. Pļavā un mežā var braukt cik tik klīrenss ļauj, bet tā kā naff pilnpiedziņa, tad no mīkstām un slapjām vietām ir jāvairās! Pa sniegu iet labi, tik oriģinālie ripuļi ir pa platu, jāliek šaurāki.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Tagad ir milzu atlaides automobiljiem Skoda-Yeti. No 2400 liidz 2900 eiro. Var izveeleeties gan 1,2 TSI, gan 1,4 TSI, gan 2,0 TDI.

par to cenu , ar visām atlaidēm , ira gana laba , labāku , mazlietotu SUVu izvēle bet nu katram saUs

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Pashlaik ir izcilas atlaides Skoda-Yeti automobiljiem, kuri atrodas Latvijas noliktavaa!!! Skoda-Yeti Active komplektaacijaa (ar kondicionieri) ar 1,2 litru 105 zirgspeeku benziina motoru maksaa 9633 latus vai 9735 latus, ar 1,4 litru 122 zirgspeeku benziina motoru 10184 latus, bet ar 2,0 litru 110 zirgspeeku diizeljmotoru 11101 latu vai 11202 latus.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Interesanti, cik fanam Karlo maksā par šo spamu?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Gana prasts tas Yeti šķiet

Tikai kā darba auto varu iedomāties.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Gana prasts tas Yeti šķiet

Tikai kā darba auto varu iedomāties.

Un kurš nav prasts,ja jau tā uzsvēri?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Gana prasts tas Yeti šķiet

Tikai kā darba auto varu iedomāties.

ui pļe, japāņu lords atradies... Teu mašīnu ar šoferi nevajag? Prasts... Kas ir prasts, un kas neprasts? jeb vēl joprojām dzīvo stereotipos, ka mašīna tas noteikti ir liels vācu sedans?

Yeti man tiešām ir darba mašīna. Bet izcili kalpoja arī fiksam braucienam uz kāzām Francijā. Esmu vedis arī 1.7 m garu ledusskapi, un 600 kg gaļas. Manuprāt ļoti labs universālas mašīnas variants, der visam kam kas dzīvē ievajagas. bet ja nu lordam kasiņam79 ir vajadzīga tikai mašīna svētdienas izbraukumam uz baznīcu...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nu ja pa fiksam vajag, tad sievietes vietā var kulakā arī nosist vai pakaļu ar sniegu noslaucīt...

fiksumam nav nekāda sakara ar kvalitāti, ērtību u.t.t

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: Gana prasts tas Yeti šķiet

Tikai kā darba auto varu iedomāties.

Un kurš nav prasts,ja jau tā uzsvēri?

Redzi, ne jau Škodā tā vaina, bet gan auto klasē.

Teju vai 90% mazauto, nebaidos teikt, ka aptuveni 70% kompaktklases un pārējie Yeti līdzīgie, mani nekādi nepiesaista, lai par to tērētu savu naudu.

Līdz ar to, manuprāt, prasti, praktiski auto. Es nesaku, ka slikti, nekādā gadījumā, bet nu sajūsmināties par tiem, diemžēl, bet nesanāk.

Vispār pēdējos gados jaunu auto būvē esmu tik ļoti vīlies, ka secinājums ir tikai viens, tie auto, kuri neliekas prasti (piesaistoši utt.) - diemžēl ir neizturīgi un ar sliktu tehnisko uzticamību apveltīti ražojumi. Piemēram, vācu premium četrotne, kā MB, BMW (īpaši), AUDI, VW - totālākie mēsli pretēji pagājušā gadu desmita pārbaudītajai kvalitātei utt. Un tās nav emocijas, tā ir praksē pārbaudīta lieta un gana argumentēts spriedums.

Turpretī Škoda, Toyota, Honda, galu galā tas pats Hyundai - jau ir ok, progress ir mega jūtams un par to ražotājus var tikai cienīt.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: Gana prasts tas Yeti šķiet

Tikai kā darba auto varu iedomāties.

ui pļe, japāņu lords atradies... Teu mašīnu ar šoferi nevajag? Prasts... Kas ir prasts, un kas neprasts? jeb vēl joprojām dzīvo stereotipos, ka mašīna tas noteikti ir liels vācu sedans?

Yeti man tiešām ir darba mašīna. Bet izcili kalpoja arī fiksam braucienam uz kāzām Francijā. Esmu vedis arī 1.7 m garu ledusskapi, un 600 kg gaļas. Manuprāt ļoti labs universālas mašīnas variants, der visam kam kas dzīvē ievajagas. bet ja nu lordam kasiņam79 ir vajadzīga tikai mašīna svētdienas izbraukumam uz baznīcu...

Uzbrauciens pilnīgi un galīgi nevietā. Nu, kā jau senos laikos iauto stilā Labi, ka man pilnīgi vienalga, kā mani nosauci

Iepriekšējā postā jau uzrkstīju savas domas.

Jā, arī vairums jauno japāņu ir uzskatāmi par pārāk vienkāršiem (prastiem) darba zirgiem. Pats gan ar japāni jau sen kā vairs nebraucu.

Vienu vārdu sakot, ko gribu, nevaru atļauties, bet ko varu atļauties, nu nepatīk, sorry. Labi, ka ir darba autiņš, kurš pacieš visu, arī konstruktīvu kritiku.

Lai jau labi ripo tas Yeti, nav žēl - goda vārds.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Man jau šķiet,ka ,ja tu nosauc kādu auto par gana prastu, tad pats brauc ar premium klasi vismaz, ar ozolkoka apdarēm un nez kādām tur ādām.

Tāpēc būtu interesanti uzzināt,kas tad ir tas tavs neprastais auto,ar kuru brauc.

Un vēl tāda interesanta loģika-prasta auto klase.

iPipec, kādi lordi un seri mums te mīt.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu bet elementāri, kasiņ - gribi braukt ar gadu - maksā! Vai pieciet "plika žurka" komplektācijas kasti.

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti