Škoda-Yeti - vai laba izvēle?

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Škoda-Yeti - vai laba izvēle?

 
1 2 3 4 5 6 7
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja:

Jā, te nu tu trāpi 10-niekā. Bet no praktiskā viedokļa - Volvo V70 D5 automāts un būtu ļoti, ļoti apmierināts

diez vai

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja:

VWfans rakstīja: Kasinsh79, tad jau Tev patiktos nopirkt un izbaudiit Volvo-V60 D3...

Jā, te nu tu trāpi 10-niekā. Bet no praktiskā viedokļa - Volvo V70 D5 automāts un būtu ļoti, ļoti apmierināts

Bet cena... Kož.

No praktiskā viedokļa... Kad ieraudzīju V70 bagažnieka izmēru, žoklis atkārās. Manam sedanam bezmaz vai bardačoks ir ietilpīgāks Bija nez kādēļ ilūzija, ka Volvo vagonā varētu arī kaut ko lielāku par rokassomiņu ielikt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja:

VWfans rakstīja: Kasinsh79, tad jau Tev patiktos nopirkt un izbaudiit Volvo-V60 D3...

Jā, te nu tu trāpi 10-niekā. Bet no praktiskā viedokļa - Volvo V70 D5 automāts un būtu ļoti, ļoti apmierināts

Bet cena... Kož.

Tad jau tu nevis dzīvo, bet eksistē. To,ko vari atļauties, tas tev ir prasts, bet sapņu auto tu atļauties nevari. Visu mūžu pavadīsi, sapņojot par ko neaizsniedzamu??

Pagājušā vasara tev jau pierādīja, cik cilvēks atrodas tuvu tam, lai šeit nebūtu.

Par maz?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja:

Offtopic!

Par Superb - ne tikai absolūti lielākais salons klasē, bet arī mega daudz vietas aizmugurē sēdošajiem. To atzīst pat vācieši.

Varbūt, ka Insignia piedāvā vairāk, neesmu pētījis. Bet nu Elegance komplektācijā SuperB ir bixenon, ādas salons, parkinsensori priekšā un pakaļā utt. Jā, maksā gan vairs ne kā Škoda (stereotips, ka Škoda ir jābūt lētam auto).

Nu bet kur tad šis būs lēts, ja tajā tačkā ir iebāztas tādas lietas, kas škodai noklusējumā nav paredzētas - pirmajai paaudzei V6 benzīnnieks un V6 dīzelis un otrajai paaudzei VR6 benzīnnieks - škodai tak ir domāti tikai četri katli vienā rindā...

Un tā tava megalielā vieta - nu viss atkarīgs no skatupunkta. Man pie B sērijas audī pieradušam arī fofāgenos pieejamā vieta aizmugurē sēdošajiem kaut kā liekas liela Bet šaubos ka tie bonusa 10 ceņi virs attiecīga passāta [esmu gan sēdējis B5, gan B6 aizmugurē] tur ļoti daudz ko mainītu...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

No praktiskā viedokļa... Kad ieraudzīju V70 bagažnieka izmēru, žoklis atkārās. Manam sedanam bezmaz vai bardačoks ir ietilpīgāks Bija nez kādēļ ilūzija, ka Volvo vagonā varētu arī kaut ko lielāku par rokassomiņu ielikt.

Ē, sēņotāj, kas tev ir sakāms par vecajiem audī C sērijas aparātiem - C3 un C4 - tiem arī mazi grabažnieki, gan sedaniem, gan avantiem?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Es braucu ar gana prastu, bet ietilpīgu mizu. Yeti nobāl. Bet ne jau tāpēc,ka prasts,tāpēc ka nespējīgs šitā priekšā.

content22-foto.inbox.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

panda 4x4 ir pareizā izvēlē

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

kasinsh79 rakstīja:

VWfans rakstīja: Kasinsh79, tad jau Tev patiktos nopirkt un izbaudiit Volvo-V60 D3...

Jā, te nu tu trāpi 10-niekā. Bet no praktiskā viedokļa - Volvo V70 D5 automāts un būtu ļoti, ļoti apmierināts

Bet cena... Kož.

Tad jau tu nevis dzīvo, bet eksistē. To,ko vari atļauties, tas tev ir prasts, bet sapņu auto tu atļauties nevari. Visu mūžu pavadīsi, sapņojot par ko neaizsniedzamu??

Pagājušā vasara tev jau pierādīja, cik cilvēks atrodas tuvu tam, lai šeit nebūtu.

Par maz?

Viss ok, vasaras nobeigums bija skarbs, tas gan.

Neeksistēju, dzīvoju gana labi Varētu būt, ka autiņš ir vienīgā lieta, kam man žēl tērēt anormālu $$$.

Kā pirms kāda laiciņa izbraucu ar MB CLS 320CDi, tā arī sapratu, ir pasaulē LABAS mašīnas, nu ir

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

NU bet nevar taču salīdzināt Yeti ar CLS mersi....

Un OCTA, vēl šis tas mašīnai taču nav nekas anormāls, ja reiz tu,kā pats saki, dzīvo gana labi.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Jā, tikai tāds sīkums kā iegādes cena... Nu labi, topiks par Yeti un lai tā arī būtu.

Nevajag uzmest lūpu par manis sacīto, nevienam

P.S. Tad jau tu, Dekster, pa Biķeriem ar melno Aprilia brauci, ja? Tad esam pat dzīvē tikušies, bet ne runājušies. Sakarīgs čalis izskatījies

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Seene rakstīja:

No praktiskā viedokļa... Kad ieraudzīju V70 bagažnieka izmēru, žoklis atkārās. Manam sedanam bezmaz vai bardačoks ir ietilpīgāks Bija nez kādēļ ilūzija, ka Volvo vagonā varētu arī kaut ko lielāku par rokassomiņu ielikt.

Ē, sēņotāj, kas tev ir sakāms par vecajiem audī C sērijas aparātiem - C3 un C4 - tiem arī mazi grabažnieki, gan sedaniem, gan avantiem?

Mazi? Nez... Iekš to C3 sedan ir sanācis divatā grabažniekā aliņu dzert, braucot peldēties. Bija gana ērti. Volvo V70 zem pārklāja pat vienam nesanāktu ielīst Ja rēķina līdz jumtam, tad gan kaut kā varētu.

Vispār C3 bija pirmais lielais auto, kas man sabojāja patiku pret mazajiem

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Jā, tikai tāds sīkums kā iegādes cena... Nu labi, topiks par Yeti un lai tā arī būtu.

Nevajag uzmest lūpu par manis sacīto, nevienam

P.S. Tad jau tu, Dekster, pa Biķeriem ar melno Aprilia brauci, ja? Tad esam pat dzīvē tikušies, bet ne runājušies. Sakarīgs čalis izskatījies

Es jau neuzmetu lūpu, neba nu man Yeti ir sapņu kārs.

Jā, ar melno Aprilia, noslēguma ballē sarokojāmies, prieks, ka atlabi.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: panda 4x4 ir pareizā izvēlē

Tikai tad ja esi muņiks

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja: panda 4x4 ir pareizā izvēlē

Tikai tad ja esi muņiks

Un kas tur slikts? Tas ir labi,ka muņiki nepērk Tuaregus vai nez ko tamlīdzīgu, bet ekonomiskas, nelielas mašīnas.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja: panda 4x4 ir pareizā izvēlē

Tikai tad ja esi muņiks

Un kas tur slikts? Tas ir labi,ka muņiki nepērk Tuaregus vai nez ko tamlīdzīgu, bet ekonomiskas, nelielas mašīnas.

Eonomiskas un lētas? 4x4 nav lēts ne iegādē, ne uzturēšanā, ne degvielas patēriņā. Bet plāksteru izlīmēšanai Rīgas ielās neapšaubāma nepiecišamība. Vai tā?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja: panda 4x4 ir pareizā izvēlē

Tikai tad ja esi muņiks

Un kas tur slikts? Tas ir labi,ka muņiki nepērk Tuaregus vai nez ko tamlīdzīgu, bet ekonomiskas, nelielas mašīnas.

Eonomiskas un lētas? 4x4 nav lēts ne iegādē, ne uzturēšanā, ne degvielas patēriņā. Bet plāksteru izlīmēšanai Rīgas ielās neapšaubāma nepiecišamība. Vai tā?

Kāda ir starpība starp 4x2 un 4x4 pandu,piemēram? Un apkopē atšķirības uz 100 000km cik ir ?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Kāda ir starpība starp 4x2 un 4x4 pandu,piemēram? Un apkopē atšķirības uz 100 000km cik ir ?

Fiat Panda hečbeks 1.2 Dynamic Eco - cena € 9394, degvielas patēriņš pilsētā 6.4 l/100km

Fiat Panda hečbeks 1.2 Climbing 4x4 - cena € 12 322, degvielas patēriņš pilsētā 7.3 l/100km

Avots: www.whatcar.lv/...

Par apkopēm vari pats painteresēties, ja vēlies - man pilnīgi pietiek ar iegādes cenu un degvielas patēriņu, lai saprastu, ka kāds godīgs policists nodokļu naudiņu ir izsaimniekojis...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Kāda ir starpība starp 4x2 un 4x4 pandu,piemēram? Un apkopē atšķirības uz 100 000km cik ir ?

Fiat Panda hečbeks 1.2 Dynamic Eco - cena € 9394, degvielas patēriņš pilsētā 6.4 l/100km

Fiat Panda hečbeks 1.2 Climbing 4x4 - cena € 12 322, degvielas patēriņš pilsētā 7.3 l/100km

Avots: www.whatcar.lv/...

Par apkopēm vari pats painteresēties, ja vēlies - man pilnīgi pietiek ar iegādes cenu un degvielas patēriņu, lai saprastu, ka kāds godīgs policists nodokļu naudiņu ir izsaimniekojis...

PP atšķirībā no VP ir pelnoša institūcija. Pašvaldības (nodokļu) nauda tur nav 100%-tīga. Tāpēc nav korekti runāt par nodokļu naudas izsaimniekošanu. Uzskati, ka to starpību starp parasto un 4x4 PP nosedz no saviem ienākumiem.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Jā, bet to starpību, kura rodas dēļ nevajadzīgas pseido pilnpiedziņas būtu labāk ieskaitījuši tad pilsētai lai par to nopērk kādu egles kāju...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene, cik tieši PP samaksāja par tām pilnpiedziņas pandām?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pieļauju, ka kaut kādos gadījumos tā pilnpiedziņa ir vajadzīga ziemas šļurā vai kaut kādos pagalmos... vismaz kādam tā var šķist... Kaut gan, šādās šļurās un sūdos man ar savu priekšpiedziņas auto arī nav nekādas problēmas bijušas.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Šodien atradu pagalmā auto un rakstāmgalda atvilktnē atslēgas. Auto kā auto, nepatika beņķis, straujāk pabraucot līkumos, šļūku ārā no tā. Pilsētā sēdpozīcija laba, 2,0 TDI dzinējs likās pašvaks, bet uz odometra tikai 1400 km, gan \'\'piedils\'\'. Salona apdares kvalitāte nu kā jau Škodai un atbilstoša auto cenai.

Visā visumā auto tīri OK, ikdienas braucieniem labs.

foto1.inbox.lv/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Dekster, tad sanaak, ka Tu to Skodu nopirki, ja?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Dekster, tad sanaak, ka Tu to Skodu nopirki, ja?

Nē, tikai paņēmu pabraukt, ja reiz stāv pamesta manā pagalmā un atslēgas manā rakstāmgaldā.

Nopirka sadarbības partneris,kurš uz Angliju aizlidoja komandējumā. Es tagad testēju un mēģinu salauzt

Bagāžas nodalījums liels, iegāja veseli 2 gab smagā auto akumulatori.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Es gan neteikšu,ka auto ir baudāms, bet man patīk.

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti