Ko sakat par T 55 ?

Dzēsts lietotājs Reģ.: 28.03.2024

Tanku ???

 
1 2 3
Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: es protams nevienu neaizstavu, bet nu jumsiim personiigaas negacijas pret autoru aizmiglo attieksmi pret jautajienu. man likaas smiegliigi. ja to pashu buutu jautaajis kaads neitraals personaazh, tad domajams attieksme butu cita. es no pasha sakuma te visu uztveru neitrali, bez aizspriedumiem, kaa anekdoti, un viss patiik

Da labi...

es tak arī neko..

zinot Deksteru, pilnīgi pieļauju domu, ka Šamam bija skumīgs vakars un gribējās kaut ko pusdebīlu parakstīt...

kā vienmēr...

Uudensputns Reģ.: 24.05.2004
0 0 Atbildēt

Sviest,tikai nevaig kaksīt-ja tas verķis būs Mārupē,labprāt apskatītu,moš izgāztu kādu līkumiņu....

Daugavpils tomēr ir 200 km-tuvākā man zināmā vieta,kur var tikt pie T-34

Vot.

Un izvilkt var tiešām to,ko citi nevar,trosi tik attiecīga resnuma,ja nenāks vienā gabalā,tad pa daļām........

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Un vispār...

man tiešām nav nekādu "personīgu negāciju"

pret topika Autoru...

man ir tik reāls skatījums uz Šamu, un visu ko Šams deklarē, manuprāt ( uz personīgo pieredzi balstīts )

es jau neesmu nekāds tiesnesis vai dakteris, lai kādu sodītu, vai noteiktu tam diagnozi...

man ir tikai viedoklis, un pie tam tik mans viedoklis...

uz kuru, es ceru , ka man ir tiesības

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Uudensputns rakstīja: Sviest,tikai nevaig kaksīt-ja tas verķis būs Mārupē,labprāt apskatītu,moš izgāztu kādu līkumiņu....

Daugavpils tomēr ir 200 km-tuvākā man zināmā vieta,kur var tikt pie T-34

Vot.

Un izvilkt var tiešām to,ko citi nevar,trosi tik attiecīga resnuma,ja nenāks vienā gabalā,tad pa daļām........

Nu ja Šams sarīkos pie sevis tā aperāta prezentācijas pasākumu...

nu tad tas ir cits raidījums...

P.S.

Bet nu neņems Šams tak viņu...

manuprāt tik dumš toč Šams nav...

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

P.S.

Bet nu neņems Šams tak viņu...

manuprāt tik dumš toč Šams nav...

atceries par to ZILa tauri

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Uudensputns, nu dikti sen Tu neesi bijis Daugavpilī! Vismaz kā 15 gadi kā tas T-34 jau metāllūžņos sagriezts.

Uudensputns Reģ.: 24.05.2004
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Uudensputns, nu dikti sen Tu neesi bijis Daugavpilī! Vismaz kā 15 gadi kā tas T-34 jau metāllūžņos sagriezts.

Neesmu Daugavpilī bijis gadus piecus,tieši Sventē toč bīs visi 10...

Tātad nolemts-Deksim tanks jāņem,būs pasāciens,pievilksim mūļus un tad uz vecrīgu tusēt....

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Nu i nakuj to lūzni, resurss viņam ir nekāds. Kāpurķēdes jāmaina ik pēc 200 km. Par tādu vēsturi var priecāties tikai krievu nīdējs un vecu šrotu pavēlnieks deksters...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Labāk pērc kautko no šitiem:

www.tvnet.lv/...

i purvam labāk derēs, i tev piestāvēs...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Nu i nakuj to lūzni, resurss viņam ir nekāds. Kāpurķēdes jāmaina ik pēc 200 km. Par tādu vēsturi var priecāties tikai krievu nīdējs un vecu šrotu pavēlnieks deksters...

jā, pēc 200km nodilst protektors un nevar iziet tehnisko

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

šitos pie tehniskās arī krata uz pacēlāja?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Riteņus (katokus) tam T-55 pārbaudīja ar prastu lauzni! Pa vienam paceļ un skatās vai neļurkājas un vai torsins nav noplīsis. Visa pārbaude. Ķēde gan kalpo ilgāk par 200 km. Nu ja vienīgi novilks kā stīgu un pagrozīsies pa smiltīm, tad droši ka i 2 km nenoies. lai brauktu ar tanku ir savi noteikumi, cik jāspriego ķēde uz attiecīgo grunti, kā drīkst veikt pagriezienus uz dažādām gruntīm.

Pacēlājs ne tikai to verķi nespēs pacelt, bet vēl plakanāks paliks, ja ar tanku uzbrauks virsū! Tā ka pie TA nekratīs ar garantiju - neriskēs!!

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Nezinu kā civilajos apstākļos, bet karadarbības zonās tās ķēdes maina ik pa 200 km. Tā vismaz paši krievi raksta un stāsta. Reāli divi, trīs uzbrukumi un ķēdes jāmaina.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Varētu pieļaut ka braucot pa dimanta vai kādiem citiem ļoti cietiem putekļiem/segumu, tās ķēdes arī varētu būt jāmaina tik bieži, bet nu parastā gadījumā ja ķēdi nesaspridzina, tad no "Maskavas līdz Berlīnei" mierīgi tāda ķēde izvelk.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Nezinu kā civilajos apstākļos, bet karadarbības zonās tās ķēdes maina ik pa 200 km. Tā vismaz paši krievi raksta un stāsta. Reāli divi, trīs uzbrukumi un ķēdes jāmaina.

mūsdienu tankam mūsdienu karā vidējais dzīves laiks ir dažas minūtes..... kādi tur 200km????

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

mazāk būtu klausījies visādas kakša basņas.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Gauss rakstīja: Nezinu kā civilajos apstākļos, bet karadarbības zonās tās ķēdes maina ik pa 200 km. Tā vismaz paši krievi raksta un stāsta. Reāli divi, trīs uzbrukumi un ķēdes jāmaina.

mūsdienu tankam mūsdienu karā vidējais dzīves laiks ir dažas minūtes..... kādi tur 200km????

Piemēram?

Mūsdienu karā tanki vispār nav vajadzīgi, ja karo līdzvērtīgas valstis. Pārsvarā viņus izmanto tikai spēka demonstrēšanai un karavīru piesegšanai.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tu stādies priekšā cik maksā mūsdienu tanks?

un kur vispār ir ekonomiskais pamatojums tos ražot?

nu protams ja ir tādi lohi kā latvija, kas sagriež lūžņos "novecojušus" krasta apsardzes kuģus un vietā par bešeno piķi nopērk vietā lūžņus ar vēl knapākiem parametriem kā sagrieztajiem, bet no EIRRRROOOOPAS tad jau ir ok... galvenais lai tikai vadonis laikā samaksā nodokļus, lai piķis neapraujas šadiem darījumiem

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tu stādies priekšā cik maksā mūsdienu tanks?

un kur vispār ir ekonomiskais pamatojums tos ražot?

nu protams ja ir tādi lohi kā latvija, kas sagriež lūžņos "novecojušus" krasta apsardzes kuģus un vietā par bešeno piķi nopērk vietā lūžņus ar vēl knapākiem parametriem kā sagrieztajiem, bet no EIRRRROOOOPAS tad jau ir ok... galvenais lai tikai vadonis laikā samaksā nodokļus, lai piķis neapraujas šadiem darījumiem

A kur ir ekonomiskais pamatojums tavai dzīvei?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Nu i nakuj to lūzni, resurss viņam ir nekāds. Kāpurķēdes jāmaina ik pēc 200 km. Par tādu vēsturi var priecāties tikai krievu nīdējs un vecu šrotu pavēlnieks deksters...

trollis izbadējies?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Sviestnesis rakstīja:

un vispār, ne šejienes publikai kaut ko vaicāt par kara tehniku...

tak "ezim" tas pat būtu skaidrs..

Kapēc gan nejautāt ?? Daudzi no mums ir dienējuši PSRS bruņotajos spēkos,man ir BTR vadītāja apliecība un tādu esmu vadījis , cits ar tanku braucis. Re,iEdgars izteicās par savu pieredzi.

Kas tur slikts?? Interesanti taču. Un tas manis minētais eksemplārs reāli atrodas Latvijā, rūc un ir braucams.

Rumbulā vakar vienu BTR redzēju placī.. kaut kāds NATO veidojums, kas attālināti atgādina BTR...

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais

nu protams ja ir tādi lohi kā latvija, kas sagriež lūžņos "novecojušus" krasta apsardzes kuģus un vietā par bešeno piķi nopērk vietā lūžņus ar vēl knapākiem parametriem kā sagrieztajiem, bet no EIRRRROOOOPAS

===================

Es taa saprotu, tu runā par tiem 4 (5) ALKMAAR klases

miinu mekleetaajiem no Niiderlandes? Jeb par citiem

flotiles kugjiem? Ja tu tik zinoshi par vinjiem runaa, varbuut pamatosi spriedumu par "luuzhnjiem"? varbuut pat esi bijis uz kaada no vinjiem?

Sagriez luuzhnjos patiesi novecojushos kugjus, kuri lielaakoties bija pielaagoti zvejas kugjiishi - taadu sen vairs Juuras Speekiem nav

kanna Reģ.: 29.12.2005
0 0 Atbildēt

Vispār jau Latvijas armijai divi tādi T55 akurāt ir bruņojumā lai kājiniekus pabaidītu un radinātu pie tankiem. Šad tad arī aizdod igauņiem drosmi trenēt. Domāju, armijniekiem var mēģināt cilvēciski uzjautāt kas un kā un cik bieži ķēdes mainat, gan jau labi cilvēki padomu neatteiks.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Hmm, krievu militaarsaitos raksta, ka T-55 resurss liidz kapremontam esot paredzeets 11-12 000 km raapojuma,

civilizeetos apstaakljos Kaapurkjeezhu resurss esot paredzeets 1/2 no tanka resursa, ja pielietoti gumijas/metaala sharniiri, tad var sasniegt tanka resursu.

Tuksnesha apstaakljos valjeejiem sharniiriem gan resurss varot nokrist liidz 300 un pat 200 km raapojuma ...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Kāds kaut ko teica...

Nestrīdieties par lietām no kurām neko nezināt!

Es esmu mācījies pietiekami ilgu militāro kursu tieši par T-55.

Tanks ir domāts VIENAM veiksmīgam šāvienam mūsdienu kara apstākļos. Otro var necensties pat tēmēt - jau uz šo būs notēmēts un izšauts vesels lērums - vienīgā iespēja ātri aiztīties prom. Ja nejēdzi nomērķēt un izšaut ātrā tempā, tad i viens šāviens nesanāks. Kaujas rādiuss ir līdz 500 km! Vismaz šim rādiusam ķēdēm ir jāpietiek jebkuros apstākļos, ja vien tās ir kaut cik noregulētas.

Nejauciet ar T-72 parametrus un konstrukciju, un nejauciet kopā T-55 modifikācijām kuras sūtīja (pēc kapitālā remonta un tikai) uz "draudzīgajām" tuksnešu valstīm.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti