Atsperes uz Vectra B

bobcat Reģ.: 12.10.2006

Cienījamie Latvijas bezceļi ir paveikuši savu darbu. Ir bojātas priekšējās atsperes, nolūzis apakšējais vijuma gals.

Kādas atsperes cienījamie eksperti ieteiktu uzstādīt? Patreiz esmu noskatījis Apē "Kilen" vai Grosauto "Lesjofors" . Cena abiem ražotājiem ir vienāda, ap 20 Ls. Varbūt ir vēl kādas alternatīvas?

Auto-> Opel Vectra B Caravan ar 2.0 DTI

 
tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

lejsefors ražo liepājā vecā gaļa komb teritorijā sarunā pa tiešo

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja: Cienījamie Latvijas bezceļi ir paveikuši savu darbu. Ir bojātas priekšējās atsperes, nolūzis apakšējais vijuma gals.

Kādas atsperes cienījamie eksperti ieteiktu uzstādīt? Patreiz esmu noskatījis Apē "Kilen" vai Grosauto "Lesjofors" . Cena abiem ražotājiem ir vienāda, ap 20 Ls. Varbūt ir vēl kādas alternatīvas?

Auto-> Opel Vectra B Caravan ar 2.0 DTI

pajbaķ lūko kam smukāka kaštele + pieprasi Sviesct'am skidõnu

Ir bijušas liktas abas zortes , gan dažādiem autõ -VW ,Opļā un nupat xRenõ , otreiz nau mainītas

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja: Cienījamie Latvijas bezceļi ir paveikuši savu darbu. Ir bojātas priekšējās atsperes, nolūzis apakšējais vijuma gals.

Kādas atsperes cienījamie eksperti ieteiktu uzstādīt? Patreiz esmu noskatījis Apē "Kilen" vai Grosauto "Lesjofors" . Cena abiem ražotājiem ir vienāda, ap 20 Ls. Varbūt ir vēl kādas alternatīvas?

Auto-> Opel Vectra B Caravan ar 2.0 DTI

Man ir no SPA auto - CS Germany markas atsperes, bija līdzīgā cenā.

P.S. Ar nolūzušu pusvijumu nobraucu kādus 3 gadus, līdz nomainīju atsperes, jo bija apnikusi "sēdinātā" (gadu gaitā nosēdusies?) priekša, ar jaunām atsperēm priekša pacēlās par kādiem 4 cm. Jāsaka gan, ka jaunās atsperes atšķīrās no vecajām - tām bija vairāk vijumu, bet tievāku - tātad mīkstākas. Iespējams tāpēc, ka auto bija "sport" edišen, nezinu, vai var ticēt adam auto, bet tie teica, ka šim piekare esot par 10mm pazemināta.

P.P.S. Varu atdot nesalauzto atsperi.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Mans brīnums arī ir ar šādu aprīkojuma ailīti

XJ2 - Низкорамное шасси sports

Es domāju ka pirms jaunu atsperu iegādes vajadzēs papētīt šo jautājumu ar augstuma izmaiņām. Citādi sanāk ka jāmaina visas četras.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja: Mans brīnums arī ir ar šādu aprīkojuma ailīti

XJ2 - Низкорамное шасси sports

Es domāju ka pirms jaunu atsperu iegādes vajadzēs papētīt šo jautājumu ar augstuma izmaiņām. Citādi sanāk ka jāmaina visas četras.

pluss vēl amīši

vienam savam ,vācijā 'sēdinātam' , golpam bij jāmaina visas 'stoikas' + atbalsta gultņi utt utpr

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Es taisos tagad nomainīt arī aizmugures atsperes, jo šķiet, ka tas ir viens no iemesliem, kāpēc aizmugures riteņi nestāv pietiekami taisni - kā rezultātā riepām ir apēstas iekšmalas. Savirzes spečoks gan teica, ka tas dēļ tām šarnīr-buksēm aizmugures svirās, nomainīšu arī tās, bet domāju, ka jaunas atsperes 11 gadīgam auto par skādi nebūs.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Es taisos tagad nomainīt arī aizmugures atsperes, jo šķiet, ka tas ir viens no iemesliem, kāpēc aizmugures riteņi nestāv pietiekami taisni - kā rezultātā riepām ir apēstas iekšmalas. Savirzes spečoks gan teica, ka tas dēļ tām šarnīr-buksēm aizmugures svirās, nomainīšu arī tās, bet domāju, ka jaunas atsperes 11 gadīgam auto par skādi nebūs.

labāk aizbrauc pie leiša lai sasvarko pareizi to lūzni kopā

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

bobcat rakstīja: Cienījamie Latvijas bezceļi ir paveikuši savu darbu. Ir bojātas priekšējās atsperes, nolūzis apakšējais vijuma gals.

Kādas atsperes cienījamie eksperti ieteiktu uzstādīt? Patreiz esmu noskatījis Apē "Kilen" vai Grosauto "Lesjofors" . Cena abiem ražotājiem ir vienāda, ap 20 Ls. Varbūt ir vēl kādas alternatīvas?

Auto-> Opel Vectra B Caravan ar 2.0 DTI

Man ir no SPA auto - CS Germany markas atsperes, bija līdzīgā cenā.

Kāds vēl SPA auto?

Galīgs šaraškins esi?

SPS Auto!

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

bobcat rakstīja: Mans brīnums arī ir ar šādu aprīkojuma ailīti

XJ2 - Низкорамное шасси sports

Es domāju ka pirms jaunu atsperu iegādes vajadzēs papētīt šo jautājumu ar augstuma izmaiņām. Citādi sanāk ka jāmaina visas četras.

pluss vēl amīši

vienam savam ,vācijā 'sēdinātam' , golpam bij jāmaina visas 'stoikas' + atbalsta gultņi utt utpr

Manam auto sanāk ir no rūpnīcas šāda tipa "sportiskas" atsperes, jo riepas uz R16 (parastām vētrām standartā ir R15). Principā pareizi jau būtu nomainīt visas četras un arī amīšus uz aftermarket standarta. BET!(kā saka Godmanis) baigi sāļi sanāk:

Priekšas, pakaļas amīši+atsperes+atsitēji ~240 Ls, Boge automatic+Kilen izpildījumā un vēl + darbs ~50 Ls + savirze 15Ls, i togo kopā savi 300 Ls. Hmm... būs drusku jāpadomā.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Var pa lēto - dabūt no manis nesalauzto atsperi un atlikt investīcijas uz kādu laiku. Ja kas mans ar nāca ar 16" ripuļiem.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja:

Manam auto sanāk ir no rūpnīcas šāda tipa "sportiskas" atsperes, jo riepas uz R16

muhahāhāhāhāhā

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti