gps aizgāja- nepieciešams vietā

zhuks Reģ.: 01.12.2005

Sveiki.

Tikai nozagta navigācija. Bet ceļot patīk, tāpēc vajag citu vietā.

Bija tomtoms 4.3", pirkts pirms 5 gadiem. Tad šķita, ka labu labais, funkciju pildīja labi līdz pieauga kājas. Laiks ir gājis, gan jau kaut kas ir labāks parādījies.

Iesakiet no savas pieredzes, kuru pirkt, varbūt- tieši kuru nē?

 
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

1. Android telefons ar krekotu IgO

2. Lētais ķīniešu GPS ar WindowsMobile, arī ar krekotu IgO

PN - Android variantā par vairs legāli nopirkt nevar, bet WinMobile var arī pirkt, ja ļoti gribas.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

+ daudz par iGo.

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

nokias Ovi maps - pagaidām labakā nafigācija Latvijā, kas redzēta.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja: nokias Ovi maps - pagaidām labakā nafigācija Latvijā, kas redzēta.

ja?

hmm

man gan nepatika, mož kaut kas mainījies uz labo pusi

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

seaman rakstīja: nokias Ovi maps - pagaidām labakā nafigācija Latvijā, kas redzēta.

ja?

hmm

man gan nepatika, mož kaut kas mainījies uz labo pusi

ir, ir laba

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

smaidiigais rakstīja:

seaman rakstīja: nokias Ovi maps - pagaidām labakā nafigācija Latvijā, kas redzēta.

ja?

hmm

man gan nepatika, mož kaut kas mainījies uz labo pusi

a kas, tef tā lielā tāfele ir nokija?

ir, ir laba

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

atceramies tik ka nokia ir suuc, jo simbian ir pats pa sevi mega suuds. tom tom arii suuc. visadi citadi, iGO ze best. man gan uz WM6, ar vecaam karteem, bet tik un taa ze best. ekrana bildes, iespeju, un atruma zinjaa. izbraukata visa ojropa krustaam shkersaam. viss ar to iGO ir ze best

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Beckers lieto tās pašas kartes ko Garmin un Nokia

mobilenavigation.mybecker.com/...

FastKiller Reģ.: 05.10.2005
0 0 Atbildēt

Es ar lietoju Becker. Man patīk. Mobilos kā sugu neciešu izmanto par GPS, jo parāk mazs ekrāns, man vajag lielu ekrānu, lai brīvi varu redzēt visu.

Kartes varbūt var dabūt torentos, bet man nav izdevies, tāpēc es reizi gadā noziedoju 50 eiras un nopērku atjauninājumu visais Eiropai.

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

FastKiller rakstīja: Es ar lietoju Becker. Man patīk. Mobilos kā sugu neciešu izmanto par GPS, jo parāk mazs ekrāns, man vajag lielu ekrānu, lai brīvi varu redzēt visu.

Kartes varbūt var dabūt torentos, bet man nav izdevies, tāpēc es reizi gadā noziedoju 50 eiras un nopērku atjauninājumu visais Eiropai.

A LV pagrīdas brāļi neatjauno kartes?

Man pēc pēdējā brauciena uz Eu caur Poliju tapa skaidrs, ka kartes ir novecojušas.

Man TomTom 910 , vecais klucis bet darbojas nevainojami

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

protams atjauno, paroc pa ss.lv atradiisi

FastKiller Reģ.: 05.10.2005
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja:

FastKiller rakstīja: Es ar lietoju Becker. Man patīk. Mobilos kā sugu neciešu izmanto par GPS, jo parāk mazs ekrāns, man vajag lielu ekrānu, lai brīvi varu redzēt visu.

Kartes varbūt var dabūt torentos, bet man nav izdevies, tāpēc es reizi gadā noziedoju 50 eiras un nopērku atjauninājumu visais Eiropai.

A LV pagrīdas brāļi neatjauno kartes?

Man pēc pēdējā brauciena uz Eu caur Poliju tapa skaidrs, ka kartes ir novecojušas.

Man TomTom 910 , vecais klucis bet darbojas nevainojami

Ja godīgi, tad sen neesmu racies, droši vien, ka var uzrakt. Par kartēm runājot, nevaru sūdzēties, Latvija Beckeram ir ļoti detalizēta, biju ziemā iedevis kolēģim uz Vāciju, viņš teica, ka viss bija bumbām, aizvada līdz mājas numuram, bez problēmām, bet tā ir Vācija. Latvijā tikai ir viena nelaime, ka viņš mēģina izvest tevi pa visīsaāko ceļu, kas bieži vien ir meža stiga vai ceļš, kurš jau sen nav uzskatāms par ceļu.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

FastKiller rakstīja:

Latvijā tikai ir viena nelaime, ka viņš mēģina izvest tevi pa visīsaāko ceļu, kas bieži vien ir meža stiga vai ceļš, kurš jau sen nav uzskatāms par ceļu.

Jā, LV kartei pietrūkst vēl vienas ceļu kategorijas - grantene.

Citādi "ar segumu" un "bez seguma" mūsu variantā īsti neder.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

te laikam daudziem nospēlē pierasts / nepierasts arguments.

Kad biju pieradis pie TomTom, likās, viss pārējais ir sūds. Tad meklēju universālāku iekārtu, pat TomTomā iebakstīju visādas papildfīčas, un nopirku to WinMobile devaisu no Ķīnijas, un sapratu, ka IgO ir galvas tiesu pārāks. IgO ir divas LV kartes - tiem kas nezin - viena tāda pati kā visiem TomTomiem un Bekeriem, otra - igauņu Regio taisīta. Tur ir vai katra pēdējā stidziņa virsū. Ir šādi tādi gļuki (kā piemēram ir drusku neērtāk paskatīties izplānot maršrutu no vietas, kur pašlaik neesi), un saskarne ir it kā nedruadzīgāka kā TomTom, bet strādā ļoti ātri.

Tad, kad tiku pie Andriod telefona, izmēģināju čupu no bezmaksas navigācijas progām. pameklējot 4pda.ru var atrast arī IgO, ko oficiāli ražotājs vairs neuztur priekš Anroīda. Ar OpenStreetMaps (lejuplādējamām, nevis online, kas ir super, ja braucat uz mazpazīstamām valstīm, kur oficiālas navigācijas nav vispār) lieliski strādā Navdroyd, kas jāmeklē ar gugles tantes palīdzību. Interesants izstrādājums ir Waze, bet tas ir no citas līgas - vaig interneta pieslēgumu.

Rezumē - savu WinMobile verķi esmu atdevis fāteram, un darbinu Androīdu, cik nu man viņu vajag.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: IgO ir divas LV kartes - tiem kas nezin - viena tāda pati kā visiem TomTomiem un Bekeriem, otra - igauņu Regio taisīta.

Kopā būs 3:

- Regio;

- TomTom;

- Navteq.

Ir savi kasjaki, bet tomēr izvēlos vai nu Regio vai Navteq, kuras LV ir daudz detalizētākas par TomTom, kuram, piemēram, Ikšķilē ir tikai 1 iela...

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

nu i nakuj nafigaaciju ieksh teljepona. Tieshi tamdeelj panjeemu nafigaciiju, jo blins apnika braucot un runaajot pa telefonu klausiities veel kaa bobietis ausii pljerkst: nogriezieties pa labi, juus paarsniedzat atljauto braukshanas aatrumu (lai gan to fiichu cik vareeju atsleedzu).

Protams, ir zinaamas neeertiibas saistiibaa ar to, ka tagad ir nepiecieshamas 2 straavaspadeves ligzdas, bet pagaidaam varu iztikt.

insekc Reģ.: 24.03.2003
0 0 Atbildēt

Automapa (ar "zālītēm"), kuru var uzlikt uz Laptopa (Tabletes), gan tikai Windows. Mazekrānu mīļotājiem to var uzlikt arī uz Windows CE/Windows Mobile plaukstdatora/viedtelefona. Kartes labas (Latvijā gan nedaudz atpaliek no Jāņasētas), īpaši labas Polijā (kā jau poļu ražojums), labas Krievijas kartes (Pleskavs, Novgorodas, Pēterburgas, Maskavas ielu plāni).

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

Esmu ticis pie jaunas ceļu kartes.

Paldies visiem padomdevējiem.

FastKiller Reģ.: 05.10.2005
0 0 Atbildēt

zhuks rakstīja: Esmu ticis pie jaunas ceļu kartes.

Paldies visiem padomdevējiem.

Ko tad paņēmi?

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

FastKiller rakstīja:

zhuks rakstīja: Esmu ticis pie jaunas ceļu kartes.

Paldies visiem padomdevējiem.

Ko tad paņēmi?

............ globusu!

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja:

FastKiller rakstīja:

zhuks rakstīja: Esmu ticis pie jaunas ceļu kartes.

Paldies visiem padomdevējiem.

Ko tad paņēmi?

............ globusu!

Liepājas rajona!

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

Ko tad paņēmi?

Ķīniešu brīnums 6" ar iGO. Katrā ziņā viņš zin vairāk par Tomtomu kā arī sniedz daudz detalizētāku informāciju par ceļošanas datiem.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti