Audi A4 bremžu pastiprinātājs

igors85 Reģ.: 16.04.2011

Sveiki, man izgāja no ierindas Audi A4 2002. gada 1.9 TDI divmembrānu bremžu pastiprinātāja vakums. Meklējot autokapsētās saskaros ar to, ka nesakrīt vakuma serijnumura viens burts vai pāris cipariņas, piemēram, man beidzas ar 105H, bet autokapsētās pieejami 105 J vai arī 109J. A-kapsētu pārdevēji saka, ka "viss okey derēs!!!" - man kaut kā šķiet aizdomīgi...

Lūdzu palīdziet, vai kads ir saskāries ar šo problēmu un vai tiešām var pirkt detaļu, ja tās serijnumura nesakrīt viens burts?

 
Slinkais Reģ.: 20.03.2008
1 0 Atbildēt

izgaja vakuums...

visticamaak ka nogiiba vakumsuknis, vai ir vakuma nopludes sistemaa. tam auto daudz kas darbojas uz vakumu, jaskataas shljauku savienojumi. vispaar nav dzirdeets ka pats pastiprinataajs kaadam buutu nobeidzies

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

ļoti pa retam šams sprāgst pats no sevis

nu kā amurekāņu filmās auto

igors85 Reģ.: 16.04.2011
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: izgaja vakuums...

visticamaak ka nogiiba vakumsuknis, vai ir vakuma nopludes sistemaa. tam auto daudz kas darbojas uz vakumu, jaskataas shljauku savienojumi. vispaar nav dzirdeets ka pats pastiprinataajs kaadam buutu nobeidzies

Servisā it kā teica, ka tieši vakuma pastiprinatājs pie tām vēl tas ir divmembrānu, kas šo pasākumu padara, naudas ziņā, sāpīgāku Šodien jāuzzvana - jāprecizē, varbūt tiešām kāda šļauka beigta!

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

gadās ka iziet no ierindas. painteresējis stailiņā(audiclub.lv arī),vai tik nebūs po cik kameru.

reti gadās,ļoti reti un veciem auto(vairāk kā 10 gadus veciem).man nav bijis NEVIENAM.

igors85 Reģ.: 16.04.2011
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: gadās ka iziet no ierindas. painteresējis stailiņā(audiclub.lv arī),vai tik nebūs po cik kameru.

reti gadās,ļoti reti un veciem auto(vairāk kā 10 gadus veciem).man nav bijis NEVIENAM.

Jap!

Man ir doma izbraukt Lietuvu, painteresēties ka tur? Tā pat uz to pusi braukšu.

Vienīgais prieks, ka mans audi vēl nav sasniedzis 10 gadu vecuma robežu bet tas tā - humoram!

Paldies, Tev

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

pazvani Rinaldam no audi-style.lv viņš noteikti zinās.

(viņu tur visi zin un pazīst,telefons ir pie nika avatara).

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti