Ārprāta topiks

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012

Te var apkopot visas šausmas par uzglūnošiem fotoradariem, drausmīgi pārkāpjošiem CP inspektoriem, kuri rupji brauc, par drausmīgajām dīzeļdegvielas cenām un visām pārējām šausmām.

Vispār viss ir ŠAUSMĪGI, BRIESMĪGI, VISS IR TIK DĀRGS !!!

 
1 2 3 4 5
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Alfa Romeo suukaa dirsu.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

deksi - vot tev dafiga naudas.... hule tev nav draugu un tu te tuse ar saviem urliskiem oligarha izgājieniem?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Kāpēc SAAB forumā?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Kāpēc SAAB forumā?

Un tu jautā..

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Visu peec kaartas? SAAb-sucks! AUDI-sucks! BMW CITROEN; MAZDA - for ever! Fotoradari ir deriigi, jo iemaaca muljkjiem pareizi uzvesties, tiem tad tie ar nepatiik! Viss

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Mes aizgājām uz krogu, un jau iedzert gribējām,

Bet viss TIK DĀRGS, viss TIK DĀRGS, ka mēs aizgājām prom. Jo-mes esam brāļi Ilmāri, mēs ............

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Katrs auto ar laiku paliek par opeli , bet jebkurš opelis ir labāks par žiķeli!

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

ak rakstīja: Mes aizgājām uz krogu, un jau iedzert gribējām,

Bet viss TIK DĀRGS, viss TIK DĀRGS, ka mēs aizgājām prom. Jo-mes esam brāļi Ilmāri, mēs ............

Četri, trīs divi viens zero, stulbenis

Bija tā, bija tā, bija tā, bija tā, bija tā, bija tā,

Mēs izgājām no mājām

Un šķūnī iegājām,

Apmēram 2 dienas

Ārā netikām,

Mēs aizgājām uz pirti,

Un ilgi domājām

Vai tiešām labi darījām,

Ka pirti piedirsām

Piedziedājums

Jo,

mēs esam brāļi Ilmāri

Mēs esam brāļi Ilmāri

Mēs esam brāļi Ilmāri

Mēs esam brāļi Ilmāri

Mēs aizgājām uz kapiem

Un ilgi raudājām,

Jā, jā,

Un puķes nospērām

Mēs aizgājām uz bāru,

Un jau iedzert gribējām,

Bet viss tik dārgs, viss tik dārgs,

Ka mēs aizgājām prom.

Piedziedājums

Jo, mēs esam brāļi Ilmāri

Mēs esam brāļi Ilmāri

Mēs esam brāļi Ilmāri

Mēs esam brāļi Ilmāri

Bija tā, bija tā, bija tā, bija tā, bija tā, bija tā,

Mēs aizgājām uz kāzām

Un projām negājām,

Mēs dabājām pa muti,

Bet projām negājām

Piedziedājums

Jo,

mēs esam brāļi Ilmāri

Mēs esam brāļi Ilmāri

Mēs esam brāļi Ilmāri

Mēs esam brāļi Ilmāri

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

skaidrs, brāļi Ilmāri ir satraukušies par FR

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Kāpēc SAAB forumā?

sāps daudzus noved līdz ārprātam ..

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Katrs kaut reizi dzīvē kļūst par ILMĀRU

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Vakar pa ilgiem lakiem izbraucu ar vello, bļe un sanāca tieši gar to fotoradaru nobraukt, un šis suka nozibsnīja. Kā tagad būs???

Sodu piesūtīs man vai vello īpašniekam? Vai Džeriņam ir cenrādī arī pozīcija vello soda atcelšanai? Vai ja bildē būšu redzams es un blakus skrienošais suns, tas ir uzskatās par pamatu atcelt sodu, jo viķroņiks nemākot šķirot pārkāpējus?

p.s. pats neticēju, ka varu tik ātri pamīties

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Gauss

Vakar pa ilgiem lakiem izbraucu ar vello, bļe un sanāca tieši gar to fotoradaru nobraukt, un šis suka nozibsnīja. Kā tagad būs???

Sodu piesūtīs man vai vello īpašniekam? Vai Džeriņam ir cenrādī arī pozīcija vello soda atcelšanai? Vai ja bildē būšu redzams es un blakus skrienošais suns, tas ir uzskatās par pamatu atcelt sodu, jo viķroņiks nemākot šķirot pārkāpējus?

p.s. pats neticēju, ka varu tik ātri pamīties

===============

Teikšu tev atklāti: štrunts par tevi, bet to savu suni, kurš ilgstoši spēj skriet ar 50 km/h, tu gan varētu par bargu naudu pārdot / iznomāt vai nu zinātniekiem, vai vismaz Ginesa rekordu grāmatā ierakstīt Un būtu i gandarījums, i piķis, ko "vitroniķiem" nobleķot Negarantēju 100%, bet vienīgais dzīvnieks, kurš ilgstoši spēj desot ar tādu ātrumu IMHO ir ...kamielis Tad galu galā bija suns vai nebija? A varbūt polšs / ripas / šprice/ zāle vairumā ...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

moš jams dzīvojamā zonā močīja - tur ierobežojums ir 20 km/h

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

vai benzīntankā, vai citā teritorijā, kur vmax 5 km/h

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: Gauss

Vakar pa ilgiem lakiem izbraucu ar vello, bļe un sanāca tieši gar to fotoradaru nobraukt, un šis suka nozibsnīja. Kā tagad būs???

Sodu piesūtīs man vai vello īpašniekam? Vai Džeriņam ir cenrādī arī pozīcija vello soda atcelšanai? Vai ja bildē būšu redzams es un blakus skrienošais suns, tas ir uzskatās par pamatu atcelt sodu, jo viķroņiks nemākot šķirot pārkāpējus?

p.s. pats neticēju, ka varu tik ātri pamīties

===============

Teikšu tev atklāti: štrunts par tevi, bet to savu suni, kurš ilgstoši spēj skriet ar 50 km/h, tu gan varētu par bargu naudu pārdot / iznomāt vai nu zinātniekiem, vai vismaz Ginesa rekordu grāmatā ierakstīt Un būtu i gandarījums, i piķis, ko "vitroniķiem" nobleķot Negarantēju 100%, bet vienīgais dzīvnieks, kurš ilgstoši spēj desot ar tādu ātrumu IMHO ir ...kamielis Tad galu galā bija suns vai nebija? A varbūt polšs / ripas / šprice/ zāle vairumā ...

Da pokuj par to suni, runa ir par to, ka ja bildējot tevi bildē ir redzams cits kustošs objekts (ar vienalga kādu ātrumu), tad vitroniks nav spējīgs konkrēti pateikt kuram tad bijas pārkāpums - man vai sunim (ķipa vienam, otram vai trešam auto).

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Crankshaft rakstīja: Gauss

Vakar pa ilgiem lakiem izbraucu ar vello, bļe un sanāca tieši gar to fotoradaru nobraukt, un šis suka nozibsnīja. Kā tagad būs???

Sodu piesūtīs man vai vello īpašniekam? Vai Džeriņam ir cenrādī arī pozīcija vello soda atcelšanai? Vai ja bildē būšu redzams es un blakus skrienošais suns, tas ir uzskatās par pamatu atcelt sodu, jo viķroņiks nemākot šķirot pārkāpējus?

p.s. pats neticēju, ka varu tik ātri pamīties

===============

Teikšu tev atklāti: štrunts par tevi, bet to savu suni, kurš ilgstoši spēj skriet ar 50 km/h, tu gan varētu par bargu naudu pārdot / iznomāt vai nu zinātniekiem, vai vismaz Ginesa rekordu grāmatā ierakstīt Un būtu i gandarījums, i piķis, ko "vitroniķiem" nobleķot Negarantēju 100%, bet vienīgais dzīvnieks, kurš ilgstoši spēj desot ar tādu ātrumu IMHO ir ...kamielis Tad galu galā bija suns vai nebija? A varbūt polšs / ripas / šprice/ zāle vairumā ...

Da pokuj par to suni, runa ir par to, ka ja bildējot tevi bildē ir redzams cits kustošs objekts (ar vienalga kādu ātrumu), tad vitroniks nav spējīgs konkrēti pateikt kuram tad bijas pārkāpums - man vai sunim (ķipa vienam, otram vai trešam auto).

es paarsuudzeeshu jo bildee redzams meeness. Meeness ir kustosh objekc!

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Gauss

Da pokuj par to suni, runa ir par to, ka ja bildējot tevi bildē ir redzams cits kustošs objekts (ar vienalga kādu ātrumu), tad vitroniks nav spējīgs konkrēti pateikt kuram tad bijas pārkāpums - man vai sunim (ķipa vienam, otram vai trešam auto).

---------------------------------

Mjā, problēma ir globāla, diemžēl Bet nu vairumam fotoradaru ir "tēmeklis", kurš projicējas uz konkrētā objekta.

Citādi es iedomājos gara acīm auto īpašnieku, kurš saņēmis kvīti par 2 vagoniem ar naudu + foto, uz kura viņa auto fonā redzams F-16 , no kura tikko atdalījušies pārītis "Sidewinderu"

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

GB12 rakstīja: Kāpēc SAAB forumā?

sāps daudzus noved līdz ārprātam ..

Mani nenoveda

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Nupat redzēju šausmīgu tanti...

un tas dienas laikā, un vēl centra uz ielas..

Labi ka ne naktī, un šaura šķērsielā...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Alfa Romeo suukaa *******.

Nesūkā gan...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

anonimikis rakstīja:

GB12 rakstīja: Kāpēc SAAB forumā?

sāps daudzus noved līdz ārprātam ..

Mani nenoveda

Droši zini?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Shiirs rakstīja: Alfa Romeo suukaa *******.

Nesūkā gan...

nu suukaa pa skaisto, ir paarbaudiits

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

anonimikis rakstīja:

GB12 rakstīja: Kāpēc SAAB forumā?

sāps daudzus noved līdz ārprātam ..

Mani nenoveda

Droši zini?

Nekas nav droši. Cerams tuvākajā nākotnē vismaz Tevi izārstēs.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

anonimikis rakstīja:

GB12 rakstīja: Kāpēc SAAB forumā?

sāps daudzus noved līdz ārprātam ..

Mani nenoveda

Droši zini?

Nekas nav droši. Cerams tuvākajā nākotnē vismaz Tevi izārstēs.

Es esmu neārstējams

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti