Pierburg 2e Audi80 1.8l 1990 karburators

Salem Reģ.: 12.08.2012

Sveiki! Lūdzu palīdziet, esmu iegādājusies AUDI80 1.8l 1990.g. , kā izrādās oriģinālais karburators ar monošprici ir aizstāts ar kaut kādu mistisku nesaderīgu karburatoru, kuru pēc ilgiem remontiem un nevajadzīgu naudas izmešanu man pēdējais meistars ieteica nomainīt uz Pierburg 2e. Skatījos reklāmās, piedāvā AUDI 1.8 l 1990.g. karburatorus neskaitāmus, bet kā es varu zināt vai būs derīgs?

Gunta tel. : 22128433

Iepriekš pateicos par palīdzību!

 
JankaV Reģ.: 02.06.2012
0 0 Atbildēt

www.audi-style.lv

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Glužikāiepazīšanās sludinājums, pat telefons pielikts

Aizbrauc uz to sludinājumā norādīto vietu un lai uzinstalē to karbuliun pārbaudi, rūc vai nē. Vislabāk ar to savu meistaru kopā.

Vai arī lai tas meistars atrod un uzliek.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Voldemārs Miglinieks (t. 29510223)

konkrēto meistaru varu rekomendēt. Tas ir tas kas agrāk bija Bukultu ielā, tagad uz Čiekurkalna kkādu tur līniju pārvācies. Savulaik pāris pierburgi saremontēti.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Glužikāiepazīšanās sludinājums, pat telefons pielikts

Aizbrauc uz to sludinājumā norādīto vietu un lai uzinstalē to karbuliun pārbaudi, rūc vai nē. Vislabāk ar to savu meistaru kopā.

Vai arī lai tas meistars atrod un uzliek.

Kārtējais sakarīgais un kādam ļoti noderīgais posts, kas satur kaudzi derīgas un vajadzīgas informācijas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Glužikāiepazīšanās sludinājums, pat telefons pielikts

Aizbrauc uz to sludinājumā norādīto vietu un lai uzinstalē to karbuliun pārbaudi, rūc vai nē. Vislabāk ar to savu meistaru kopā.

Vai arī lai tas meistars atrod un uzliek.

Kārtējais sakarīgais un kādam ļoti noderīgais posts, kas satur kaudzi derīgas un vajadzīgas informācijas.

Nu, tavējais jau arī sakarības kalngals bija...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti