No bypass uz Blow off

NITRO3RS4 Reģ.: 31.12.2012

Vai kāds Saab 9-5 2.0t ir noņēmis bypass un uzbūvējis par blow off. Ir jau izmēģināti vismaz divi varianti un iztērēts zināms daudzums naudas i nekas nav sanācis...

1. Noņēmu trubu no bypass kas nāk uz ieplūdi pēc gaisa mērītaja, aiztaisīju to vietu kur caurule ieiet ieplūdē un likās ka viss ok- līdz brīdim ka nostrādā Bosch nu jau blow off motoru sāk pārliet jo izjauc degvielas/gaisa aprēķinu.

2. tad uztaisīju pārejas un pārliku gaisa masas mērītāju aiz turbīnas bet dzīnēju pārlej tā ka pie 4000rpm jauds pazūd (acīmredzot mērītājs nespēj pareizi nolasīt jau saspiesta gaisa apjomu)...

Kāds nevar ieteikt kautko?

 
1 2
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

jāčipo

NITRO3RS4 Reģ.: 31.12.2012
0 0 Atbildēt

Tāda doma bija.. vart kadu ieteikt Rīgā,Jelgavā varētu i pie viena kadus 10-15 zirgus piecelt- bloks ir T7

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

NITRO3RS4 rakstīja: ....Saab ....

Kāds nevar ieteikt kautko?

Vai tad tolmets ir jau atteicies ņemt to lūzni?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

A huļi tas ir vajadzīgs? Sābs tiešām ir tik briesmīgi garlaicīga mašīna lai ka vajag to mēslu lai brauciena vienmuļību vismaz pārtrauktu bezjēdzīgi "pšš pšš" no motortelpas?

Risinājums abiem taviem tehniskajiem risinājumiem ir programmējams vadības bloks, jo tos var gan ieprogrammēt nejukt prātā pirmajā gadījumā, gan rēķināt gaisa masu pēc MAF un MAP, jo otrajā gadījumā ar vienu pašu MAF ir par īsu. Diemžēl šajā gadījumā būs vēl viens iemesls lai mašīnu sauktu par opel 9-5, jo motora vadība tad arī būs kā pie cilvēkiem, bez sarkanā bloka...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Motoriem, kuriem ir MAF nevis MAP sensors blow-off neder, palielināsies degvielas patēriņš. Kāds ir šī pasākuma mērķis, vairāk jaudas no tā neiegūst vien pššš-pšš? Pie tam kvalitatīvi blow-off ir dārgi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pasākuma mērķis ir noturēt virs ūdens dinamisko portālu.... Portāls vairs nepārdodas...... Jo nav pircēju.... Kuram gan gribās izgrūst kāpostu par reklāmu, kuras atdeve ir mazāka kā uzrakstam uz žoga....

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Motoriem, kuriem ir MAF nevis MAP sensors...

Gribi teikt, ka var būt tikai viens no abiem? Manam auto ir abi divi.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Kāds ir šī pasākuma mērķis, vairāk jaudas no tā neiegūst vien pššš-pšš?

Nu bet izklausīsies tak ļoti kruta, būs kā lielajiem zēniem no Rallija. Vai kaimiņam ar subāru.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vienkāršāk un lētāk tak ir ielikt skaļruņi zem kapota un diskā ierakstīt pareizās skaņas....

elektromašīnām tak tā dara lai gājēji nebaidās un nekrīt zem riteņiem

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vēl vajag lodlampas izplūdes trakta galā.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: vēl vajag lodlampas izplūdes trakta galā.

galvenais ir dubults izpūtēja uzgalis

tuningparts.lv/...

vai vēl labāk - apmēram šitāds uzlocītais skurstenis

ķipa šitāds

www.vissauto.lv/...

tikai ar garāku galu

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: vēl vajag lodlampas izplūdes trakta galā.

Tev tūlīt ari nograus reitingus.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Droši vien labāks par blow off ir blow job

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

bet toties vinam ir mashina, kura vismaz iet, salidzinot ar jusu ljerkatam. Pirmaa renis haha. miskaste.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: bet toties vinam ir mashina, kura vismaz iet, salidzinot ar jusu ljerkatam. Pirmaa renis haha. miskaste.

Pirmais kakraz renaultam uzlika jaunu turbīnu...

Varam ar to sābu kopā aizbraukt uz 333 trasi un paskatīties par cik sekunem aplī tas sābs atpaliek....

P.N. Mainīgas ģeometrijas (nu kā renaultam) turbīna pūš tik cik ierobežo šipojums (kompis)...

Blovdžobus vajag tikai opeļsābiem

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Shiirs rakstīja: bet toties vinam ir mashina, kura vismaz iet, salidzinot ar jusu ljerkatam. Pirmaa renis haha. miskaste.

Pirmais kakraz renaultam uzlika jaunu turbīnu...

Varam ar to sābu kopā aizbraukt uz 333 trasi un paskatīties par cik sekunem aplī tas sābs atpaliek....

P.N. Mainīgas ģeometrijas (nu kā renaultam) turbīna pūš tik cik ierobežo šipojums (kompis)...

Blovdžobus vajag tikai opeļsābiem

nu tu esi diezgan jociigs, ja domaa, ka tev ar savu dizeljshrotu ir izredzes prat taadu saabu, tu jau garaas taisnites galaa buusi par 5 korpusiem atpalicis...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

protams, ka audī 80 1.6turbodīzelis ir autobūves virsotne (man tāds ir, varu pārdot)....

Pirmais kakraz nupat renaultam uzlika turbīnu no tāda superkāra.... Lai sābi tagad baidās....

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

davai garais tad taisam machus, tu ar savu turbo reni un es ar savu imprezu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: davai garais tad taisam machus, tu ar savu turbo reni un es ar savu imprezu.

Hei pamuļķi..... Tu tak neesi vadonis... Huļiš tu arī lec nost no bazara??? Kad nopirksi sābu, tad zvani subārs tomēr ir pilnpiedziņas...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Shiirs rakstīja: davai garais tad taisam machus, tu ar savu turbo reni un es ar savu imprezu.

Hei pamuļķi..... Tu tak neesi vadonis... Huļiš tu arī lec nost no bazara??? Kad nopirksi sābu, tad zvani subārs tomēr ir pilnpiedziņas...

Tu tak arī ar pilnpiedziņu no Vadoņa baigi atpaliki Tu taču brauc kā veca cukurbiete uz Jelgavas cukurfabriku padomijas gados ar zilu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: bet toties vinam ir mashina, kura vismaz iet, salidzinot ar jusu ljerkatam. Pirmaa renis haha. miskaste.

Nu, varam to pamērīt ar manu astru.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Shiirs rakstīja: davai garais tad taisam machus, tu ar savu turbo reni un es ar savu imprezu.

Hei pamuļķi..... Tu tak neesi vadonis... Huļiš tu arī lec nost no bazara??? Kad nopirksi sābu, tad zvani subārs tomēr ir pilnpiedziņas...

nu labi tad ar saabu man ir tads saabs arii. zvani man un davai tagad kameer nav sniega, jo kad bus sniegs tad es tadas miskastes vairs ieksa nekapsu...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Shiirs rakstīja: davai garais tad taisam machus, tu ar savu turbo reni un es ar savu imprezu.

Hei pamuļķi..... Tu tak neesi vadonis... Huļiš tu arī lec nost no bazara??? Kad nopirksi sābu, tad zvani subārs tomēr ir pilnpiedziņas...

nu labi tad ar saabu man ir tads saabs arii. zvani man un davai tagad kameer nav sniega, jo kad bus sniegs tad es tadas miskastes vairs ieksa nekapsu...

Pirmais pakāsīs, jo viņš brauc kā tizlenis.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

nu labi tad ar saabu man ir tads saabs arii.

Nu tagad skaidrs tava šķērsā prāta iemesls.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja:

nu labi tad ar saabu man ir tads saabs arii.

Nu tagad skaidrs tava šķērsā prāta iemesls.

nee tu paarprati man personigi nav bet prieks tada pasakuma man ir kur aiznjemties

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti