Laimes cirsmas Nami

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
 
1 2 3 4
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Par cik žoga ap māju nebija, āža arī nebija, tad noprotams, ka šis bija pamucis ar sarkano renaultu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tu kauč ko neesi sajaucis? Tai mājai ir JUMC... Ja pareizi atceros, sarkanā baudāmā renault īpašnieka tā teikt dzīvesvietai bija tikai duša.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

es tak teicu, ka vadons bija atbraucis aplūkot savu sapņu namu.... Nu to no revetas pa 12 štukām....

Ja jau biji atbraucis tik tālu, tad varēji ieskriet uz kafiju.... Vai bail palika????

Pirmais dzīvo pirtiņā.... Jo mājai vēl nav pirmajā stāvā gatava grīda....

Jā un žoga nebūs.... Vismaz kamēr kaimiņos nebūs mājas... Vairs būvvalde neprasa... Un salmi ir zemenēm.... Kas ir sastādītas starp ķiršiem un ābelēm....

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Vai tad tā bija "Laimes Cirsma"..

Vai tad pēdējais tā miesta nosaukums nebija

"Bēdu Ciems" ?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: Vai tad tā bija "Laimes Cirsma"..

Vai tad pēdējais tā miesta nosaukums nebija

"Bēdu Ciems" ?

Nu sākumā jau,kad tā cirsma tika nogāzta, tā bija Laimes Cirsma. Zin kā, bāleliņi tūdaliņi konkurenti bija visas apkaimes pļavas izpirkuši cēliem mērķiem, nekas cits neatlika kā ieķepot kādam,lai ļauj mežu pārvērst par pļavu Laimei.

Un te nu ir fakts uz sejas. Bet Pirmā līmenim gana labi.

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

tur tai Bēdu Ielejā varēji tā mierīgi mīsdams staigāt apkārt, un vēl ar mopiļniku bildēt?

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

Balto ķiršu iela - pilnīgs kosmoss!

www.reverta.lv/...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja: Balto ķiršu iela - pilnīgs kosmoss!

www.reverta.lv/...

Tur ir samelots, tur nevis jāpabeidz bet gan jānojauc.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Pa manam normāla māja top. Nu ne jau tā Revertas par 12 kilo

Ne visiem ir vēlme dzīvot urbanizētā vidē, baudīt sastrēgumus un elpot izplūdes gāzes.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vadons ir bijis ekskursijā uz Pirmā kaimiņciemu.... Pirmā dzimtajā ciematā vadons fočījis ir tikai Pirmā šķībbūdu.... netīšām fonā ir patrāpījusies kaimiņmāja (kurā starp citu dzīvo kaimiņš) un Pirmā pirtiņas stūrītis

īsais vēstures kurss...

fotki.lv/...

mašīna pieder džekam, kas dzīvo mājā otrā pusē ceļam - bildē var redzēt jamā žogu - māju uzcēla pārdošanai un ilgi tirgoja reklāmā par 110 štukām.... tas, mašīnas īpašnieks nopirka un apmēram gadu jau tur dzīvo....

fotki.lv/...

šajā gabalā noplēsa virskārtu, iedzina mietiņus, atveda būdiņas, bišķi materiālus un tā arī viss apstājās... jau pirms pāris gadiem.... tā ir kaimiņciemata robeža - bildē labajā stūrī var redzēt gulbūves pirti, kas ir Pirmā dzimtajā ciematiņā.... jamo uzslēja pirms 2 gadiem, pagājušajā gadā uzslēja guļbūves māju un gulbūves garāžu (bildēs nav redzama)

fotki.lv/... it tā pati fotki.lv/...

māju uzslēja viens no pasažieriem, kas bija "doļā" "attīstīsanā", tobiš viens no tiem, kas pēc vadoņa domām "kukuļoja domi"... mājā nav iekšējās apdares vispār

fotki.lv/...

redzams fūrista mājas žogs, tālāk pa kreisi 2.5 stāvu jaunbūve bez logiem... cik zinu īpašnieks jamo tirgoja par 75štukām (naivais)... pa labi uzslietas 2 stāva sienas... jau kādus 3 gadus nekas nenotiek.... pa vidu starp žogu un sienām ir ielieti vēl vieni pamati...

dzeltenajā mājā dzīvo - tā ir viena no pirmajām apdzīvotajām mājām...

aiz dzeltās mājas var redzēt nelielu stūrīti no vēl vienas mājas, kur dzīvo ļautiņi un jamo paralēli tirgo... tur ir arī pirtiņa.... cik esmu dzirdējis, tad jamie grib 70 štukas... domāju, ka ja pavicinātu gar degunu kāpostu, atdotu lētāk...

fotki.lv/...

slavenā Vadoņa Sapņu Māja

es to māju redzēju, kad jamai bija salikti logi un durvis..... un palodzes... starp citu no koka...

fasādei uzlīmēja 5cm vati un uzvilka pirmo līmes kārtu... īsts jumts tur nekad nav bijis... tikai plānā skaidene, kurai pa šķirbām tek iekšā ūdens

māja ir salikta no gataviem paneļiem.... koka rāmis, iekšā vate.

sastutēja jamo, salika logus, durvis, jumta parodiju un fasādi savilka apmēram 2 nedēļās... tad vienā naktī pazuda durvis un apmēram puse logu.... pēc nedēļas pazuda atlikušie logi.... apmēram pēc gada parādījās sludinājums par izsoli, ja pareizi atceros, tad sākumcena bija ~28 štukas...

pagājušajā vasarā pāris reizes banka nopļāva teritorijā zāli

mans personīgais viedoklis ir tāds, ka īpašuma tirgus vērtību sērkociņš tikai paaugstinātu

fotki.lv/...

maju bez fasādes brigāde no 6 večiem uzslēja vienas vasaras laikā pirms gadiem 4... tā arī stāv, nevins neko vairāk nav darījis...

tālāk redzamā dvīņu māja - esmu bijis iekšā - tālākais gals bija pabeigts pilnībā, tuvākajam galam gandrīz pabeigta iekšējā apdare.... cik saprotu banka ir atņēmusi, jo tur tika iznests pat lamināts, nerunājot jau par apkuri.... bankas spečuki bija kopā ar apsardzniekiem likt signalizāciju

vadons ir izlaidis tās mājas, kurās reāli dzīvo cilvēki... un pat tās, kurās nedzīvo nu un protams arī dažas pusuzceltas būves...

tas par kaimiņciematiņu... jeb baltajiem ķiršiem....

melnajos ķiršos vadons ir trāpījis ar savu sonī tikai 2 mājām fotki.lv/...

pa kreisi stūrītī var radzēt Pirtiņas stūri, kurā klusi mitinās Pirmais

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nez kurš tur visu tik ļoti aplasījis, ja tik labi zin?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais ir tas, kuram baigi patīk parēkt.

Nu tad, ja kādam citam arī gribas parēkt, tad var iebraukt tajā ciemā ekskursijā

Kopējais izskats ir daudzsološs Tā tur izskatīsies gadus 15 vēl vismaz, tikai daļa sāks brukt.

Jauka apkārtne dzīvošanai, nomik, un nav nekādu sevišķo gāzu. Var iziet pastaigāties, apjūsmot pilsdrupas, sīkajiem vispār pārlaime, var blandīties pa pamatiem un bomžatņikveidīgiem namiem utt.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Jauka apkārtne dzīvošanai, nomik, un nav nekādu sevišķo gāzu. Var iziet pastaigāties, apjūsmot pilsdrupas, sīkajiem vispār pārlaime, var blandīties pa pamatiem un bomžatņikveidīgiem namiem utt.

Es tādā nomaļā vietā arī nekad nedzīvotu, bet ir, kam patīk. Kad es izvēlējos vietu, kur celt savu māju, man bija svarīga laba infrastruktūra, lai blakus būtu skola, bērnudārzs, veikali, visādi pulciņi bērniem utt., vienlaikus lai nav arī pilsētas centrs.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Jauka apkārtne dzīvošanai, nomik, un nav nekādu sevišķo gāzu. Var iziet pastaigāties, apjūsmot pilsdrupas, sīkajiem vispār pārlaime, var blandīties pa pamatiem un bomžatņikveidīgiem namiem utt.

Es tādā nomaļā vietā arī nekad nedzīvotu, bet ir, kam patīk. Kad es izvēlējos vietu, kur celt savu māju, man bija svarīga laba infrastruktūra, lai blakus būtu skola, bērnudārzs, veikali, visādi pulciņi bērniem utt., vienlaikus lai nav arī pilsētas centrs.

Manā dzīves vietā tas arī viss ir. Un Pirmajam visu laiku Mārupe ir kā dadzis acī, tikai tāpēc šis topiks. 'Pats dzivo Muhosrankā, bet to neredz.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tak var braukt droši par ko ierēkt tur tiešām ir

"attīstītāji" - nu tie, kas vadoņprāt kukuļoja domi, la varētu mežā būvēt mājas - ir "nobankrotējuši"

tur ir 2 ciematiņi, vienā kautkādi 60 zemesgabali, otrā 17...

visi pieminētie grausti ir lielākajā ciematā.... man ir iespaids, ka VadoņaSapņuMāju vispār pa fikso centās pa lēto uzbliezt notirgošanai.... bet vadonim banka atteica kredītu un cēlāji ieberzās....

tā saucamie attīstītāji savulaik parāva meža gabalu... nocirta, savilka elektrību uttt... un iztirgoja... sākotnēji varēja dabūt zemes gabalu pilnīgā nekurienē (nebija ne ceļa, tikai purvains mežs), pa 5 baksi metrā.... daži arī nopirka... un daži pat arī pārdeva vēlāk ar peļņu...

pēdējie pirka par kādiem 25 latiem kvadrātmetrā... pie tam cerībā baigi uzvārīties zinu vienus, kuriem pareksene iedeva krītā 30latus par metru - plikas zemes novērtējums bija 40lati un parekss deva.... neskatoties, ka pa tādu kāpostu var paraut zemes pleķi vidusjūras krastā

tas jau arī iedvesmoja tos pārpircējus sildīt ekomomiku, celt ikp tirgojot viens otram uz kredīta ņemtu meža zemi...

tie "attīstītāji" arī bija tie, kas būvēja pirmās kastītes bez iekšējās apdares - ari šo fotki.lv/... kas joprojām tā arī stāv.. un jamo tirgo...

www.reklama.lv/...

pēc tam attīstītājiem uzbrauca VID.... teica, ka jamie nodarbojas ar nereģistrētu uzņēmējdarbību un sarēķināja 3 citronus sodā.... nu jamie tagad ir bomži no kā nav ko paņemt

visi tie, kas zemi pirka "lai uzvārītos" ieberzās... jo katram jau likās, ka tūlīt kaimiņi viskautko sacels un būs lasvegasa...

tā arī sākumā likās... otrā ciematiņa 17 zemesgabalus izpirka pāris ziemas mēnešu laikā... rudenī vēl raka ceļus, decembrī es nopirku un pavasarī kad es sāku rakt, viss jau bija iztirgots...

es nopirku otrais... tajā brīdī jau par apmēram 10 gabaliem bija iemaksāta rokasnauda.... jo es pirku arī otru gabalu un izvēle nebija palikusi nekāda dižā...

tas kaimiņš, kurš vasarā taisās ievākties kad pirka, tad bija palikuši vairs tikai 2 gabali...

gabals starp citu - man kaimiņos nu tur, kut vadoņa bildē redzami krūmi) tas tika nopirkts pats pirmais.... jamais bija skaisti nolīdzināts un atvesta melnzeme (redzams apmēram te foto1.inbox.lv/... priekšplānā)

tajā gabalā pat ir nospraustas asis būvei (kas ir ar to saskāries, tas sapratīs cik tālu projekts ir aizvirzījies)

bet tur nekas nenotika.... kaimīņs pāris reizes ir atbraucis ieēst ekoloģiski sāļās avenes savā zemē

pa to laiku ir uzslieta dvīņumāja, kurā abos galos dzīvo... viena māja, kurā tagad līmē flīzes un saimnieks plāno ievākties vasarā. nu un vadoņbildē redzamās dzeltenās ēkas...

vispār nupat atkal ir manāma kautkāda kustība - ir uzslietas tās gulbūves... man kaimiņkaimiņi nolīdzināja gabalu, teicās vasarā sākt būvēt.... lielajā kaimiņciematā pagājušajā vasarā sāka būvēt 2 ēkas...

bet ir arī gabali, kuru īpašniekus es vispār neesmu pat redzējis...

otrs man kaimiņgabals arī tiek tirgots reklāmā par nepilniem 10 latiem kvadrātmetrā.... a pirka jamie pāri par 25 latiem metrā)

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

tā saucamie attīstītāji savulaik parāva meža gabalu... nocirta, savilka elektrību uttt... un iztirgoja... sākotnēji varēja dabūt zemes gabalu pilnīgā nekurienē (nebija ne ceļa, tikai purvains mežs), pa 5 baksi metrā....

It kā tagad arī tā nebūtu nekuriene... dzīvot cirsmā, no kuras ataug atvases , visa apkārtne sarakāta, visapkārt pusuzceltas un pamestas mājas bez cerības ,ka kāds tās jebkad uzcels. Es runāju par to,ka vide, vieta,kurā tu dzīvo un kurā katru dienu brauc garām tiem graustiem ir tizluma kalngals.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vadonis pēdējos dažus gadus īrē māju mārupē, neļķu ielā.... maksā apmēram 500 eiro mēnesī par īri +gāze, elektrība uttt....

vispār tas nav īpaši dārgi.... vadonim ir paveicies, ka atrada tik lētu māju... nu vai arī īpašniekam nepaveicās.... bija spiests izīrēt pa lēto... jo neizīrēta māja tāpat ir jākurina un jākopj....

iedomājies tu paņem krītu, piemēram 100 štukas eiru...

piemēram uz 30 gadiem ar 4% likmi mēnesī... šajā gadījumā kredītmaksājums ir ~500eiruču mēnesī..... nu apmēram tas pats, ko maksā vadonis par īri....

tikai pēc 30 gadiem vadons joprojām turpinās īrēt, bet tu dzīvosi savā būcenī ja paveiksies.....

protams, vadons izraks čomu purvu un pārvāksies dzīvot uz kanāriju salām... bet tev būs jāpārdod māja lai jamam sekotu

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pilnīgi pajāt tagad par īri vai savu māju ( savu, nevis bankas) . Es maksāju par īri tik, cik būtu jāmaksā bankai % par krītu +nolietojums, kas ir normāla īres maksa. Māja pirkta par savu naudu, tā kā īpašniekam visticamāk tas ir izdevīgi. Un man arī.

Runa gan te ir par VIDI. Par to,ka tu dzīvo bomžatņikā.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Par bomzi pie zināmas apstākļu sakritības var palikt katrs!! Te,protams, nedomāju nevienu konkrēti.

Vispār mani jau sen izbrīna Latvijas iedzīvotāju vēlme par katru cenu uzlabot savus sadzīves apstākļus, it kā tas būtu galvenais noteikums laimīgai un kvalitatīvai dzīvei.

Te, zināms, ir īstā vieta, kur filozofēt, bet...

Ar vienvārdu sakot aicinu būt tolerantākiem visus līdzpilsoņus.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

tikai pēc 30 gadiem vadons joprojām turpinās īrēt, bet tu dzīvosi savā būcenī ja paveiksies.....

ja paveiksies.

svarīgākā piebilde, kuras reālās sekas Pirmais jau divos garos palagos tepat augstāk aprakstījis .

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pieņemsim, ka pēc reklama.lv vidēja māja mārupē maksā 200k eiras....

pieņemsim, ka kredīts būtu jāņem patreiz, tas būtu apmēram 5% - avots visai cienījams ( www.bank.lv/... )

tas būtu %maksājumos vien vairāk par 800 eirikiem

un vēl nolietojums....

takšto nevarētu teikt, ka vadons maksā lielu īri

did33 Reģ.: 26.08.2003
0 0 Atbildēt

Ja Tu gribi bebru savā pagalmā

Nāc, dzīvo mūsu ciematā!!!

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu naf nemaz tik traki tajā Bēdu ciemā..

es tur esmu bijis..

Tādi normāli lauki, ka pat škiet, ka tūlīt govs pārskries pār ceļu.. kopā ar briedi, protams...

un tuvu Rīgai...

tā kā nav nemaz jābrauc uz Latgali, lai izjustu šo gaisotni...

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: Nu naf nemaz tik traki tajā Bēdu ciemā..

es tur esmu bijis..

Tādi normāli lauki, ka pat škiet, ka tūlīt govs pārskries pār ceļu.. kopā ar briedi, protams...

un tuvu Rīgai...

tā kā nav nemaz jābrauc uz Latgali, lai izjustu šo gaisotni...

aha, Latgalija jau Rīgas pievārtē. Welcom to Gerevņa!

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

sk. apakaļ!

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti