Auto reģ. Igaunijā (iespēja ietaupīt)

mkersna Reģ.: 10.09.2013

Laba diena visiem!

Domāju, ka šis piedāvājums var ieinteresēt kādu no šeit esošiem cilvēkiem - es varu palīdzēt Jums ietaupīt 21% no mašīnas vērtības, pērkot mašīnu no juridiskās personas Latvijā (19% pērkot mašīnu no juridiskās personas Vācijā) un reģistrējot to uz Igaunijas uzņēmumu. Kā tas notiek?

1. Uz Jūsu vārda tiek reģistrēts Igaunijas uzņēmums (PVN maksātājs) bez iepriekšējās komercdarbības;

2. Kā uzņēmuma vienīgais īpašnieks, Jūs dodat bezprocentu aizdevumu savam uzņēmumam un šos līdzekļus izmantojat mašīnas iegādei.

Priekšrocības, reģisrējot mašīnu uz juridisko personu Igaunijā:

1. Iegādājoties mašīnu no juridiskās personas ārpus Igaunijas, PVN nav jāmaksā;

2. Mašīnas reģistrācija (neatkarīgi no markas un dzinēja tilpuma) un numura zīmju izsniegšana maksā 178.95 EUR;

3. Nav jāmaksā transportlīdzekļa nodoklis;

4. Ar nodokli netiek aplikta auto izmantošana privātām vajadzībām;

5. Pirmā tehniskā apskate notiek pēc trīm gadiem (jaunām mašīnām) vai reizi divos gados;

6. KASKO apdrošināšanas izmaksas Igaunījā ir lētākas nekā Latvijā.

Mani pakalpojumi:

1. Uzņēmuma meklēšana; dokumentu noformēšana; pavadība, pērkot uzņēmumu un reģistrējot mašīnu; OCTA noformēšana; jautājumu kārtošana ar nepieciešamajām instancēm igauņu valodā.

2. KASKO noformēšana.

3. Juridiskā adrese Tallinnā un grāmatvedības vadīšana.

Vairāk informācijas zvanot

 
1 2
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Šitais čalīc jau ir izspamojis savu valsts apjāšanas piedāvājumu pa visiem forumiem.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Vislabākais ir e-pasts.

mkersna@.... kas ir saīsinājums no muļku ķeršana

mkersna Reģ.: 10.09.2013
0 0 Atbildēt

nu paldies visiem es pats braucu ar Mazda CX-5, mašīna ir pirkta Latvijā un reģistrēta Igaunijā - tatad piedāvājums ir reāls.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

un ar to tu zāģē koka zaru uz kura mēs visi (kuri godīgi maksā nodokļus) sēžam un pukojies ka ir tik sūdīgi.

Kāpēc tad nepārcelies dzīvot un strādāt pie ikauņa.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

A kāpēc nekur nav pieminēts ka tādas mašīnas vadīšanai latvijā ir vajadzīga atļauja? Kaut kā arī neticās ka kaska mašīnai, ar kuru visu laiku dragā pa ārzemēm, būs lētāka

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja: un ar to tu zāģē koka zaru uz kura mēs visi (kuri godīgi maksā nodokļus) sēžam un pukojies ka ir tik sūdīgi.

Kāpēc tad nepārcelies dzīvot un strādāt pie ikauņa.

Ja šitentādas darbības kļūtu masveidīgas, varbūt vismaz kaut kas mūsu sistēmā izmainītos. Bet pagaidām, kamēr daudzi vaimanā, bet šitentādu gudrīši ar ikauņu vai leišu numuriem ir tikpat reti sastopami kā bazda CX-5, nekas noteikti nemainīsies.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: A kāpēc nekur nav pieminēts ka tādas mašīnas vadīšanai latvijā ir vajadzīga atļauja? Kaut kā arī neticās ka kaska mašīnai, ar kuru visu laiku dragā pa ārzemēm, būs lētāka

Ar atļaujām grūtāk ir, ja vēlies auto kādam dot. Ja esi uzņēmuma īpašnieks EE, tad pašam atļaujas saņemšana ir tikai formalitāte.

Ar KASKO laikam neesi personīgi iepazinies - EEZ segums ir standarts, papildus izmaksas sākas, ja gribi braukt uz citām valstīm.

Piedāvājums gan uzticību neizraisa, jo Igauņu uzņēmumu reģistrs nemaz tik iecietīgs pret fiktīvām firmām nav, kā šeit mēģina iestāstīt. Bet ja vari izdomāt, ko kaut nedaudz darīt "uzņēmējdarbībā", tad nekādu problēmu un nevajag arī starpnieka pakalpojumus.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Parasti šitie igauņos reģistrētāji ir pirmie bļauru rindā par to, cik mums te viss slikti, kādi ceļi, medicīna, izglītība utt...

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Parasti šitie igauņos reģistrētāji ir pirmie bļauru rindā par to, cik mums te viss slikti, kādi ceļi, medicīna, izglītība utt...

Nu par šo diez vai varētu piekrist. Vislielākie bļauri ir tie, kas grib lai viņiem visu gatavu pasniedz uz paplātes, jo viņiem pienākas. "Igauņos reģistrētāji" vienkārši cenšas izdzīvot (biznesa nozīmē) mūsu sačakarētajā nodokļu un likumdošanas sistēmā un viņiem nav laika bļaustīties.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

apsveru iespēju Igaunijā reģistrēt kemperi - nav nekādas patikas 115 lati gadā maksāt nodokli par auto, ar ko pa Latviju nobraucu 4x gadā līdz robežai un atpakaļ...

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Man paziņas kantoris "liek vēl lielāku mīksto" - izmanto auto, kas faktisk tiek nomāts no firmas Zviedrijā - attiecīgi nospļauties uz radariem un sodiem RS parkingā...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

GB12 rakstīja: Parasti šitie igauņos reģistrētāji ir pirmie bļauru rindā par to, cik mums te viss slikti, kādi ceļi, medicīna, izglītība utt...

Nu par šo diez vai varētu piekrist. Vislielākie bļauri ir tie, kas grib lai viņiem visu gatavu pasniedz uz paplātes, jo viņiem pienākas. "Igauņos reģistrētāji" vienkārši cenšas izdzīvot (biznesa nozīmē) mūsu sačakarētajā nodokļu un likumdošanas sistēmā un viņiem nav laika bļaustīties.

Nu bet vai tad šitie nav tie? Es, redz, nodokļus nemaksāšu, nodokļus lai maksā tie lohi, kas grib būt godīgi un kaut ko mainīt, sākot ar sevi, vai arī tie, kam nav iespējas no tiem izvairīties, reģistrējot mašīnas sazinkur bet MAN VAJAG un MAN PIENĀKAS labi ceļi bez maksas (nodokļiem)...

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Nu bet vai tad šitie nav tie? Es, redz, nodokļus nemaksāšu, nodokļus lai maksā tie lohi, kas grib būt godīgi un kaut ko mainīt, sākot ar sevi, vai arī tie, kam nav iespējas no tiem izvairīties, reģistrējot mašīnas sazinkur bet MAN VAJAG un MAN PIENĀKAS labi ceļi bez maksas (nodokļiem)...

Nē, nē tie nav tie. Tiek kas uz šādiem piedāvājumiem uzķeras ir par pussolīti augstāki, par tiem kas vārtrūmē iedod par polšu iedod savu pasi uz stundu palietot. Pussolīti augstāki tāpēc, ka sagrabinājuši kādai "kastei" un grib justies baigie "optimizētāji . Divas lietas no piedāvājma uzņēmums EE PVN maksātājs un grāmatvedības pakalpojumi uzturot uzņēmumu , ir jābūt pilnīgam "losim", lai domātu, ka EE PVN maksātājs var veikt vienu vienīgu darījumu savā pastāvēšanas laikā izsniedzot aizdevumu savam īpašniekam .

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Šito vispār vajadzētu likt sadaļā "Megalohatrons".

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Starp citu, cilvēks noklusēja vēl vienu lietu. Apdrošināšana Igaunijā ir dārgāka. Man viens klients piereģistrēja mašīnu EE, jo viņa uzņēmumam tur bija filiāle. Viņa secinājums bija, ka nav vērts, jo tik, cik ietaupa uz nodokļiem, tik nākas pārmaksāt par apdrošināšanu. Nu jā, var jau mīlēt santīmu līdz pēdējam un KASKO arī neņemt...

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Starp citu, cilvēks noklusēja vēl vienu lietu. Apdrošināšana Igaunijā ir dārgāka. Man viens klients piereģistrēja mašīnu EE, jo viņa uzņēmumam tur bija filiāle. Viņa secinājums bija, ka nav vērts, jo tik, cik ietaupa uz nodokļiem, tik nākas pārmaksāt par apdrošināšanu. Nu jā, var jau mīlēt santīmu līdz pēdējam un KASKO arī neņemt...

Te jautājums nav par pašas mašīnas nodokļiem, nodevām, maksājumiem, bet PVN, galu galā, ja jau tavs uzņēmums ir EE PVN maksātājs, tad manuprāt tikai loģiski būtu iet tālāk un nemaksāt PVN šai valstij vispār, kāpēc tad tikai par auto ne . Btw CX-5 braucējs par degvielu un remontiem PVN maksā ?

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Starp citu, cilvēks noklusēja vēl vienu lietu. Apdrošināšana Igaunijā ir dārgāka. Man viens klients piereģistrēja mašīnu EE, jo viņa uzņēmumam tur bija filiāle. Viņa secinājums bija, ka nav vērts, jo tik, cik ietaupa uz nodokļiem, tik nākas pārmaksāt par apdrošināšanu. Nu jā, var jau mīlēt santīmu līdz pēdējam un KASKO arī neņemt...

Te jautājums nav par pašas mašīnas nodokļiem, nodevām, maksājumiem, bet PVN, galu galā, ja jau tavs uzņēmums ir EE PVN maksātājs, tad manuprāt tikai loģiski būtu iet tālāk un nemaksāt PVN šai valstij vispār, kāpēc tad tikai par auto ne . Btw CX-5 braucējs par degvielu un remontiem PVN maksā ?

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

Kas tas bija?

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

Varbūt šis ir tas CX-5 braucējs?

lv.linkedin.com/...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

par apdirsināšanu Igaunijā - man teica, ka šiem esot produkts, kur varot apdrošināt uz 6 mēnešu periodu ko var izmantot 5 gadu laikā - ideāli kemperiem utml. It kā esot drusku dārgāk kā parastā 6 mēnešu drošināšana.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nu bet kamēr LV valdība nesapratīs, ka nodokļu slogs starp kaimiņvalstīm ir jāizlīdzina tikmēr būs arī piedāvājums. Nu nemākam konkurēt valsts līmenī, tā vietā sačakarē nodokļu politiku un pieņem marazmātiksu likumu, ka nedrīkst LV vadītājs lietot ārzemēs reģistrētu auto. Ačgārna domāšana likumdevējiem.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

M77

Man paziņas kantoris "liek vēl lielāku mīksto" - izmanto auto, kas faktisk tiek nomāts no firmas Zviedrijā - attiecīgi nospļauties uz radariem un sodiem RS parkingā

-----------------------------

Jācer, ka salīdzinoši drīz šī "maļina" beigsies Viss par to liecina!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Aprindās runā, ka no jaunā gada.

lats302 Reģ.: 29.09.2013
0 0 Atbildēt

tas nav nekāds jaunums,tagad daudzi piereģistrē autiņus Lietuvā un Igaunijā ka uzņēmuma mašinu un vālē 2g bez bēdas nemaksājot ceļa nodokli un izejot apskati reizi 2 g -ietaupijumu parēķiniet paši paši

lats302 Reģ.: 29.09.2013
0 0 Atbildēt

tas nav nekāds jaunums,tagad daudzi piereģistrē autiņus Lietuvā un Igaunijā ka uzņēmuma mašinu un vālē 2g bez bēdas nemaksājot ceļa nodokli un izejot apskati reizi 2 g -ietaupijumu parēķiniet paši paši

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti