Kāds ir labākais video reģistrators?

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Esmu nobriedies pēc visiem interesantajiem video iegādāties video reģistratoru. Interesē labākā iespējamā kvalitāte, kādi ieteikumi no jaunāko modeļu klāsta!

 
1 2
Deksters Reģ.: 07.12.2010
2 0 Atbildēt

Bija man reiz viens tāds strīdīgs variants ar CP, teicu šiem- redz kur ir videoreģistrators, pēc tam skatīsim, kas kur kā bija un ko nu es izdarīju.

Atdeva dokumentus un novēlēja laimīgu ceļu.

Bet nu tas, protams tad, kad tāds slidens viņu mēģinājums, visticamāk dēļ miliča tupuma.

Deksters Reģ.: 07.12.2010
0 0 Atbildēt

Attiecīgi, ja ir lielas šaubas, video var būt kaut kāds svars.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 1 Atbildēt

Pērkot ķīniešu lētos mēslus jāraugās pēc tāda sīkuma, ka ja tam ir iebūvēta Li-ion baterija, lai aparāts nemēģina to lādēt mīnus grādos. Li-ion lādējot mīnus grādos bez papildus akumulatora apsildes var beigties ar pažaru. Tā kā jābūt aizsardzībai.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 2 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Pērkot ķīniešu lētos mēslus jāraugās pēc tāda sīkuma, ka ja tam ir iebūvēta Li-ion baterija, lai aparāts nemēģina to lādēt mīnus grādos. Li-ion lādējot mīnus grādos bez papildus akumulatora apsildes var beigties ar pažaru. Tā kā jābūt aizsardzībai.

Mulkjibas galiigaas.

Visaas litija baterijaas jau ir iekshaa taa aizsardziiba. Pasham aparaatam ar to nav nekada sakara

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
1 0 Atbildēt

Deksters rakstīja: Bija man reiz viens tāds strīdīgs variants ar CP, teicu šiem- redz kur ir videoreģistrators, pēc tam skatīsim, kas kur kā bija un ko nu es izdarīju.

Atdeva dokumentus un novēlēja laimīgu ceļu.

Bet nu tas, protams tad, kad tāds slidens viņu mēģinājums, visticamāk dēļ miliča tupuma.

man pagajušogad piešuva divus sarkanos laikam kkāds verķis ir jānopērk

Deksters Reģ.: 07.12.2010
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

Deksters rakstīja: Bija man reiz viens tāds strīdīgs variants ar CP, teicu šiem- redz kur ir videoreģistrators, pēc tam skatīsim, kas kur kā bija un ko nu es izdarīju.

Atdeva dokumentus un novēlēja laimīgu ceļu.

Bet nu tas, protams tad, kad tāds slidens viņu mēģinājums, visticamāk dēļ miliča tupuma.

man pagajušogad piešuva divus sarkanos laikam kkāds verķis ir jānopērk

Pag rudenī mēģināja, tā arī aizgāja. Sarkanais nebija 100%

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Visaas litija baterijaas jau ir iekshaa taa aizsardziiba. Pasham aparaatam ar to nav nekada sakara

Tas ja baterija nav iebūvēta.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt
robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Prestigio Road Runner 520 GPS

Ljoti kvalitatiivs atteels ar stabilizaaciju, iebuuveets akumulators. Uz 32 GB kartes var ierakstiit celju no Ukrainas/Polijas robezhas liidz Riigai.

Miinuss manupraat ir tas, ka GPS modulis ir jaapiesprauzh ar atseviskju kabeli un lai nolasiitu taa datus compii ir jaaizmanto speciaala regjistratora programma.

Maris Reģ.: 06.06.2001
5 0 Atbildēt

Nopirku jaunu videoreģistratoru. Šodien jau pirmais brauciens DOD LS460W - diezgan daudz funkciju, vēl nav apgūts.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

šobrīd par sakarīgām naudām var nopirkt prestigio roadrunner 560gps ar ambarella a7 čipu.

pirms tam no ķīniešiem pirku vairāk kādu atpakaļ aparātu ar to pašu čipu, bilde ļoti laba, tumsā arī bomba. pie ķīniešiem bija 160 doļļi. nosprāga tas aparāts, protams, apmēram pēc gada lietošanas. ok, nenosprāga, sāka gļukot, mēģināju visādas firmwares, kamēr neuzinstalēju neatbilstošu un nobrucināju

tagad rd ir akcija tam 560, 99 eur. esmu izdarījis secinājumus, ka jāpērk lv reģistratori - tie paši ķīnas mēsli būs, bet vismaz ir 2 gadu garantija

andzins1111 Reģ.: 14.01.2014
0 0 Atbildēt

DOD LS460W esot labākais "lēto" reģistrātoru kategorijā. Bet vai tiešām GPS dati ar video tikai caur speciālu softu tiek salipināti kopā? Ka "time stamp" uz paša video tas pēc neoklusējuma nepaliek?

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Vēlos reģistatoru, bet tādu mazu un neuzkrītošu, ko varētu atstāt autiņā visu laiku. Pašreizējais tomēr diezgan redzams un ir bažas, ka kāds narkomāns varētu izsist stiklu tā štrunta pēc. Vai nu man to vajag.

Ir kādam idejas? Pārējās prasības pieticīgas. Galvenais, lai bilde puslīdz skaidra un naktī vismaz numura zīmi var nolasīt. GPS vai wifi iespējas nav svarīgas.

Dragon Reģ.: 16.07.2004
2 0 Atbildēt

Pēc jauna telefona iegādes vecajā telefonā uzliku bezmaksas aplikāciju ar 100 opcijām, ko un kā ierakstīt, to arī tagad izmantoju kā reģistratoru : )

Vienīgi tas noteikti nav mazs.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

pēc pieredzes - neviens reģistrators nav izdzīvojis ziemu, ja paliek mašīnā. nepatīk tiem ķīnīzeriem mīnusi

prestigio roadrunner 560gps ir forša fīčam, ka var noņemt no stprinājuma, bet piesūceknis paliek pie stikla (kas var narikam likt domāt, ka tas aparāts ir bardačokā, un tāpat to stiklu izsist)

un pēc pielikšanas tāpat jākoriģē kadrs

kā jau teicu - agrāk vai vēlāk tāpat gan jau nosprāgs, tāpēc jāpērk lv, lai nav fišas ar garantiju.

tādu, kas tumsā normāli darbosies, pagaidām zem 100 eur tāpat nenopirksi

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 1 Atbildēt

Telefons ar aplikāciju bieži tērē vairāk, kā var pielādēt ar lādētāju.

aansis Reģ.: 23.11.2012
1 1 Atbildēt

Nopērc 2A lādētāju

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti