Lielie diski un replikas

Bibii Reģ.: 17.04.2015

Sveiki! Vai man, lūdzu, kāds var paskaidrot, kāda atšķirība ir starp replikām un lietajiem diskiem? Cik es saprotu, tad replika ir pakaļdarinājums, bet kam? Opel ražotajiem oriģinālajiem diskiem vai tām firmām, kas ražo lietos diskus? Interesē, piemēram, šie lietie diski ar izmēru 5x115, 16 collas:

exe.lv/lat/produce/4731-www.exe.lv/

Nav skaidrs, vai tā ir replika? Vai viņi visi ir replikas? Šiem pašiem ir arī citi izmēri,piemēram, ar attālumu starp skrūvēm 105, bet tiem rakstīts, ka ir tā replika:

exe.lv/lat/produce/4732-www.exe.lv/

Tie abi ir replikas? Vai tas ar 115 ir oriģināls, kuru ražo Racing line un otrs, ar izmēru 105 ir replika? Piedodiet, par muļķīgo jautājumu, esmu iesācēja auto jomā. Liels paldies jau iepriekš!

 
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Vārds «replika» dažkārt tiek lietots ar nozīmi ‘kopija’. Angļu «replica» nudien nozīmē ‘kopija’, ‘reprodukcija’, tomēr latviski replika ir ‘īsa piezīme, asprātīga atbilde, iebilde, izteikums’.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

bet par jautājumu par produktu - to uzdod pārdevējam.

Opelis pats jau diskus neražo, tos kāds ražo priekš Opeļa.

Bibii Reģ.: 17.04.2015
0 0 Atbildēt

Mani interesē vai: exe.lv/lat/produce/4732-www.exe.lv/ ir kopija šim?: exe.lv/lat/produce/4731-www.exe.lv/

Vai tās abas ir kopijas kaut kam citam?

Bibii Reģ.: 17.04.2015
0 0 Atbildēt

Liels paldies par atbildi!

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

tač paņem acis pirkstos, vienam diskam savādāks attālums starp skrūvēm.

Jeb šis ir kātrējais spama veidīgais reklāmmurgs?

Bibii Reģ.: 17.04.2015
0 0 Atbildēt

Nu bet es tak rakstīju, ka vienam ir attālums starp skrūvēm 105,bet otram 115. Jautājums bija pavisam cits, vai ir starpība starp abiem, vai viens ir kopija, otr - oriģināls vai arī abi ir kopijas vai abi ir oriģināli.

Bibii Reģ.: 17.04.2015
0 0 Atbildēt

Nav, nav tas reklāmmurgs. Es vnk. pētu diskus un nespēju saprast atšķirību starp repliku un ne-repliku. Un kas tad tie abi ir. Bet es jau noskaidroju,ka visi ir replikas. Piezvanīju uz i-veikalu.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Oriģināls ir un paliek oriģināls..normāli kopts , arī pēc Xgadiem būs ''kā jauns'' . ar kopijām ir kā ar bitēm -nekad neko nevar zināt , laka var atlobīties jau pēc pāris mēnešiem + pāris bedres= uz tolmetu..

Riepugarāža ,Mārtiņriepas un vēl enntie kantori piedāvā mazlietotus oriģinālos diskus , es priekš papildus komplekta izvēlos tādus.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Bibii

Nav, nav tas reklāmmurgs. Es vnk. pētu diskus un nespēju saprast atšķirību starp repliku un ne-repliku. Un kas tad tie abi ir. Bet es jau noskaidroju,ka visi ir replikas. Piezvanīju uz i-veikalu.

--------------------------------

Nav jēgas īpaši pētīt un censties saprast, oriģināls vai replika. To riteņu ražotāju nemaz tik daudz nav, ja ierauga

kaut ko dikti oriģinālu, tad marķējumā visdrīzāk ir riteņa

dizaina autors, savukārt ražo reālus riteņus kāds no dižražotājiem, kuri gadā saražo n-tos miljonus riteņu disku.

Opel lietos diskus jau gadus 50 piegādā firma, kuru sauc ATS, milzu koncerns, ar senām tradīcijām un tradicionālu

"sakaru" ar Opel.Beidzot ražot "oriģinālu", to visbiežāk nodod mazākām kompānijām, kuras ražo tās pašas "replikas"

vajadzīgajos daudzumos. "Dzelzs" diskus Opel koncernam un ne tikai, ražo firmas "Kronprinz", "Südrad" un "Lemmerz".

Tā ka nav iemesla satraukties! :-) :-) :-)

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti