Apsildāmā stūre

aansis Reģ.: 23.11.2012

Kā tas nākas, ka mūsdienu pasaulē, kur mašīnas piebāž ar visām iespējamajām vajadzīgajām un nevajadzīgajām ekstrām, apsildāmu stūri dabūt ir iespējams tikai dažiem izredzētiem auto? Vai es viens tāds, kas ziemā biežāk bez cimdiem aukstu stūri stūrē, nekā ar pliku pakaļu uz apsildāma beņķa sēž?

 
iAuto Reģ.: 17.07.2001
2 0 Atbildēt

Tā ir tāda specifiska ekstra, kas ir pieejama premium auto segmentā un .... Opel

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Es sēdekļa apsildi uzskatu par lieku . Jo jau ar savu ķermeni esmu uzsildījis ,kamēr apkure tiek līdz manīm . Vismaz tojotai lēni silst

Stūres apsilde ir tā ekstra kura nav bijusi ,bet domāju man patiktu , ja viņa siltu ātri .

Es gan sākumā braucu ar cimdiem . Vislabāk ādas .

Te gribu pasūdzēties par Gandrs . Prasīju ādas . Iedeva ..imitāciju ko ātrumā nepamanīju . Tik mājās lasu ..unikāla tehnoloģija .bla bla . Kā tiek mitrums pipec , piemēram tīrot sniegu no auto .

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Un Nissan Leaf...

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

Pat mazajm Kia Picanto ir pa kādi 10KEUR bāzītē

Pats gan baigo vajadzību pēc tās neredz - kāda jēga, ja roku virspuse tāpat sals sākumā. Izvēlies pareizus cimdus, un nebūs problēmu.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Un visiem KIA arī tagad ir.

Pareizi, arī OPEL u.c.

Laba ekstra, arī nav dārga. Iegādājoties jaunu auto, obligāti izvēlētos.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
3 2 Atbildēt

Ja ņem apsildāmo stūri, tad komplektā jāņem arī apsildāmie durvju rokturi, ātrumkloķis un rocenes rokturis.

Mans uzskats - mūsu klimatā nevajadzīga ekstra. Labāk apsildāmo vējstiklu.

Ir bijis lietošanā motorzāģis ar apsildāmiem rokturiem. Tāda ekstra gan rullē.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Labs komentārs... Tagad mēģinu iztēloties tavu braukšanas stilu... Viena roka visu laiku tur durvju rokturi. Otra ātrumkloķi. Ar zobiem pieturi roķeni. Bet ar ko stūrē, ja kājas uz pedāļiem?

Nez, jocīgi kaut kā. Man tomēr stūre ir vienīgais auto elements, ko jātur rokās nepārtraukti. Un jā - neesmu oriģināls, braucu ar cimdiem, tomēr tie traucē, vistiešākajā veidā radot draudus satiksmes drošībai, lai gan ne mazāk to rada arī stūrēšana ar nosalušiem un sastingušiem pirkstiem. Kā tas iet kopā ar vispārējo marasmātisko drošības konceptu?

Nu jā - mūsu pašreizējā klimatā šī problēma nav aktuāla pārāk ilgu laiku, bet tomēr...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Tu ziemā brauc ar kabrioletu bez jumta?

msh Reģ.: 16.04.2007
5 0 Atbildēt

Cilvēks, acīmredzot, ir briesmīgi salīgs. Es ziemā, ja man nav plāna pa āru vazāties, iekāpju mašīnā paplānā vējjakā - tās piecas minūtes, kamēr parādās siltums, var paciesties vēsumā, plikajām rokām vispār poksuj.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Kā reiz neesmu salīgs, tāpēc arī ziemā staigāju bez cimdiem. Un attiecīgi arī stūrēt nākas ar plikām rokām. Bet tās piecas minūtes vajadzētu apsildāmai stūrei - parastā ir ledus klucis arī vēl tad, kad salonā jau silts un logi bez kasīšanas atkusuši. Nu jā - tas nav tik problemātiski parastajām putugumijas stūrēm, bet premiumu masīvajām koka imitācijas plastmasām.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Iemet bildi, kā izskatās tās tavas imitācijas. Es kā reiz lietoju ar ādu apvilktas putugumijas, un neesmu manījis ka vismaz līdz gadsimtu mijai audī būtu izmainījis tehnoloģiju.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt
aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Nu jā - tavam Audi dizaineri vismaz ir atstājuši gabaliņus, kur var turēties nesaldējot rokas i235.photobucket.com/albums/ee19/whitejeep1989/Audi/2010AudiA6int.jpg

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Manam ir šitāda, bet tāda, kāda tu iemeti bildi, laikam ir tikai retiem jaunajiem audī - gūglējot B7, B8, C6 un C7 bildes, lielais vairums bija tīras ādinieces, un atradās pāris bildes ar tādām koceniecēm.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

apsildāmie durvju rokturi

Bet, piemēram, Peugeot vairākos modeļos esošais metāliskais ātruma pārslēgs ir traucējošs, ziemā saldē un vasarā karsē

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Māri, nu nekas tur ne saldē, ne karsē!

Stereotipi miglo Tavu prātu

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Kad testēju 208 ziemā - man tiešām sala plauksta, bija jāmeklē cimdi

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

15 dolāri un jautājums atrisināts

www.amazon.com/TruePower-20-8305-Heated-Steering-Wheel/dp/B0076WUD2K

Bet tā ekstra laba

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Var uzlikt tādu, bet mazliet traucējoši. Gan tie vadi, gan tas, ka piepīpētāja ligzdu vajag. Tagad tak mašīnā kāds telefons jāpalādē, videoreģistratoram arī vajag un kam vēl ne tik. Jāliek sadalītājs sadalītāja galā.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 0 Atbildēt

Ir nopērkami tādi apsildāmie cimdi.

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
0 0 Atbildēt

Man vairāk nomocīja cits jautājums.: -Kāpēc krēsla zemdibenis ir apsildāms gandrīz visām mašīnām, un tā tehnoloģija bija jau radīta 10+ gadus atpakaļ, bet krēslu muguras sāka apsildīt tikai tagad, un tik un tā ne visiem modeļiem...

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Slikti formulēts jautājums - manam 15 gadus vecajam auto silst arī mugura un apsildāms dibens bija mašīnai, kurai šodien būtu 20+ gadi. Varētu pārfrāzēt - kāpēc eiropas un austrumu autobūve tikai tagad sāk sildīt klientu muguras, ja tehnoloģija ir pieejama jau 20+ gadus atpakaļ.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

WTF? Kurai mašīnai silda pakaļu bet nesilda muguru? 30 gadus veciem audī, fofāgeniem un meršiem silda - kam nesilda?

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Par cimdiem

Man viens pāris mētājas auto tikkai sākuma stūrēšanas vajadzībām . Ari caurmēra ikdienā ( māja ,darbs māja ) cimdus nenēsāju . Pastaigas pārgājieni ,slēpošana ,,jā

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti