Ierosinājumi Ceļu policijai

Nortel Reģ.: 16.03.2007

Vai mūsu dārgā CP varētu pievērst uzmanību ikrīta bardakam Bauskas ielas un A7 (Ziepniekkalna ielas) krustojumā? Konkrēti šajā vietā:

www.google.lv/maps/@56.8908981,24.1481501,3a,75y,207h,89.92t/data=!3m6!1e1!3m4!1sqy_uWlvypZRLcKoJ33BSgQ!2e0!7i13312!8i6656

Noslēpiet kādu ekipāžu uz Ziepniekkalna ielas aiz pieturas un izķerat tos, kuri no kreisās joslas (tikai pa kreisi) brauc taisni, griež pa labi vai lien labajā joslā pāri nepārtrauktai līnijai.

Labi, es saprotu, satiksme pie mums ir pakaļā, kādam ir jāsteidzās. BET nu vismaz regulāros ikdienas pārkāpējus vajadzētu paņemt par agresīvo braukšanu. Nu tādus kā: AK-741; KA-7777 u.c.

 
1 2 3 4
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Iauto.lv - publisks medijs ar savu ietekmi telpā (sabiedrībā). Kas traucē iesaistīt CP acīmredzamu situāciju atrisinājumā?

Arī ikdienā vienās un tajās pašās vietās pamanu tos pašus (gadiem jau ilgumā) pārkāpumus

usaexperc Reģ.: 13.01.2018
1 8 Atbildēt

Es domāju, ka te vajag ieraut kafiju no plastmasas glāzes un vienkārši samierināties ar to, ka cits var atļauties vairāk, bet tev ir jāsēž korķī.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

Ja nebūtu tik daudz avārijas ikdienā jāmēra tad varētu arī tajos krūmos paķerstīt

Nortel Reģ.: 16.03.2007
4 2 Atbildēt

Vieta cita, problēma vecā. Katlakalnā, apdzīvotā vietā, 30 km/h zonā, ikrīta sastrēgumu apbraukšanas trasē, par kuras likvidēšanu vietējie cīnās gadiem, vienam Passat braucējam (KL8082) jābūt gudrākam par citiem un jāapbrauc sastrēgums pa pretējo joslu, piespiežot pretīmbraucošos nevajadzīgi bremzēt un izbraukājot zaļo zonu.

Šis pats auto iepriekš ir redzēts un piefiksēts augstāk minētajā Ziepniekkkalna un Bauskas ielas krustojumā.

No kurienes varam secināt, ka KL8082 braucējs ir hronisks, rupjš pārkāpējs.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
2 1 Atbildēt

šito carnikavas ādažu brīnumu vajadzēja šādi izprojektēt un uzbūvēt

Freijers Reģ.: 06.09.2018
1 3 Atbildēt

Nekādu apli vai sū stabus tur nevajadzēja, nav tādas intensitātes tur, vajadzēja atstāt kā ir, vienīgi normāli sazīmējot horizontālos apzīmējumus, nevajag apli katrā sū.. T veidniekā vai krustojumā taisīt, citādi būs kā ādažos - sataisīja tortes lieluma rinķus, kur visi busi iekšējās/ārējās malas nobraukā un priecājās...

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Man škiet kā leišu nogriešanās vietās esošās bremzēšanas joslas uz lielajiem ceļiem ir jēdzīgāks asfalta un stabiņu izlietojums, ja reiz vispār tādus stabiņus liek.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
1 0 Atbildēt

visparastākais rotācijas aplis ir labāks par visām tām stabiņu miriādēm kas tur pašlaik sabūvēts

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Man škiet kā leišu nogriešanās vietās esošās bremzēšanas joslas uz lielajiem ceļiem ir jēdzīgāks asfalta un stabiņu izlietojums, ja reiz vispār tādus stabiņus liek.

Man gan tā nešķiet. Leišiem to vajadzēja veidot kā maģistrāli, nevis ceļu ar apsurdi daudz 90/70 maiņām. Vai vismaz katras 3 nobrauktuves salaist uz 1. Vispār Baltija jau sen varēja samesties vienotam autobānim caur visām 3 valstīm un vēl no Polijas davilkt ceļu līdz Varšavas bānim.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
1 0 Atbildēt

Highway Baltica varētu saukties

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti