Pašvaldību vēlēšanas 2017, par ko balsot

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Pilsētās par ceļiem atbild pašvaldības, tāpēc, ja gribam braukt pa labākiem ceļiem:

1) jāpiedalās un jābalso

2) jādomā par ko balsot.

Mums tuvāka ir Rīga un tik slikti ceļi te sen nav bijuši.

Kr.Barona ielas remonts vispār ir spļāviens un zem katras kritikas.

Viedokļi, idejas?

 
1 2 3 4
rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

iAuto

Bet mani vairāk pārsteidz deputātu un mēru zemās algas, kāpēc tik daudz cilvēki pretendē uz šiem amatiem.

....

Spriežot pēc amatpersonu deklarācijām es tā neteiktu . Ar piebildi ,ja esi pozīcijas deputāts ar papildus amatiem ..komisijas vadība u t t

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 0 Atbildēt

iAuto

Bet mani vairāk pārsteidz deputātu un mēru zemās algas, kāpēc tik daudz cilvēki pretendē uz šiem amatiem.

....

1. Ne jau no algām viņi dzīvo. Kļūstot par mēru vai dabūjot kādu labu amatu, korumpanti uzdzīvo. Bet deputāti turpina strādāt savos amatos bet atnāk uz sēdēm piepelnīties.

2. Daudziem kandidātiem, kuri pirms tam bija nulles, sanāk laba karjera.

Piemēram - vai skolotājs ar savu algu un slodzi, vai mēra palīgs.

iuziite Reģ.: 04.12.2002
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Tā kā tautības man visai maz uztrauc, tad balsošu par Ušakovu (jo Ventspils Aivars Rīgā nekandidē). Viņa valdīšanas laikā Rīga ir palikusi sakoptāka, korķi mazāki, stāvvietas tukšākas. Izdarīts ir vairāk kā iepriekšējo valdītāju laikā. Jā, tūlīt bļaus, zog, otkati u.t.t. Bet to dara visi, bez izņēmuma. Bet tikai daži spēj izdarīt kautko tiešām vajadzīgu sabiedrībai, protams, no tā arī sev atlicinot. Un ja tā pavēro, tad Saskaņa nepārtraukti progresē, tās biedru rindās parādās aizvien vairāk latviešu, kas ir noguruši no "īsto" latviešu partiju mauciskajām izdarībām patstāvīgi mainot partnerus un orientācijas.

Pareizi pa radio Skonto šorīt teica. No visiem skaļajiem kandidātiem neviens nerunā kā pelnīs naudu Rīgai, bet tikai ko dos rīdzeniekiem bonusā. Samazināts NĪ nodoklis, bezmaksas polises penšiem, bezmaksas pusdienas skolās. Bet uz kā rēķina!!! Ja kādam kautko samazina vai iedod par velti, tad kādam citam kautkas ir jāatņem, lai izbrauktu vismaz pa nullēm.

Pašvaldības ir izpildvara, tām ir ir jāizstrēbj to 100 gandrīz gudro galvu savārītā putra. Tāpēc kautkādi tur ideoloģiskie lozungi, nacionālie jautājumi ir otrajā plānā. Ar krievu tautības cilvēkiem esmu strādājis ļoti daudz. Varu teikt to, ka, ja krievs šodien tev iedos pa muti, tad rīt atkal būsiet čomi, kamēr latvietis atnāks pa nakti un ar neasu nazi mēģinās vēl rīkli pārgriezt.

"Pareizi pa radio Skonto šorīt teica. No visiem skaļajiem kandidātiem neviens nerunā kā pelnīs naudu Rīgai, bet tikai ko dos rīdzeniekiem bonusā. Samazināts NĪ nodoklis, bezmaksas polises penšiem, bezmaksas pusdienas skolās. Bet uz kā rēķina!!! "

Skolās pusdienas jau ir bez maksas, tāpat kā penši braukā bez maksas ar sab.transportu, tāpat kā soc. mājas remontē/būvē ar lielām stavvietām (nafig soc. mājai stavvietas?!), moderniem bērnu laukumiņiem, toties blakus pagalmā zobus var izsist un bērnu laukumiņā PSRS laika sarūsējuši, aplauzti stieņi palikuši - tur kur dzīvojam mēs, tie kas par to visu (biļetes, pusdiens, atlaides), ko IT KĀ N.U. ir paveicis un piešķīris, maksājam. Maksājam dubultā, lai kādam citam būtu bez maksas.

Re ku, par N.U. padarīto Rīgas ielu sakarā:

pilsetacilvekiem.lv/lv/nila-usakova-solijumi-ielu-remonti/

Jaunieši pacentušies apkopot, piefiksējot visus solijumus un salīdiznot. Jā ir kaut kas darīts, būtur traģiski, ja nebūtu, taču jautājums ir vai to visu nevarēja darīt savādāk, un kāpēc kādam ir jāmaksā dubultā, lai kādam citam tiktu piešķirta atlaide.

Un viņi stāsta to ko grib dzirdēt. Tā pat kā N.U. ko tik viņš neesot izdarijis... Komunikācija no šī tipiņa puses vnk "iespārda". Negribu - nerunāju. Pasūtu un ierēcu. Normāls mērs?

Un atmet tos stereotipus par tautībām. Tas krievs, kas dzīvo Latvijā, ir tālu no patiesā krieva. Liela daļa vēl joprojām ir dikti abižotie un ir otra daļa, kas dzīvo šeit kā savējais un nešķiro krievs/latvietis. Un latvieši ar nav tādi kā raksti - tādi ir sastopami visās tautās. Mainās paaudzes.. tos kurus apraksti, tie ir PSRS pārpalikumi, nāk jaunie, kas ir pavisam citādāki.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Vēl jau tās Ušakova nesmieklīgās karikatūras no sērijas - imgflip.com/i/138r0c

iAuto Reģ.: 17.07.2001
3 1 Atbildēt

Nu nē, kā var vispār iedomāties balsot par ušaku

Tas taču ir pipec. Otrs janukovičs, kur uzdevums bija novājinat valsti, tai skaitā Ukrainas armiju.

Kas maksās ušaka radītos parādus Rīgai?

iAuto Reģ.: 17.07.2001
1 1 Atbildēt

Kas ir reāls kandidāts uz Rīgas pašvaldības vadītāja amatu? Bondars?! Vairāk tādu spilgu līderu nemanu.

Krauze no ZZS ir labs, bet vai pieriekoši līderīg.

Vienotības kandidāts tādā "no name" kategorijā.

NA Broka...?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

iAuto rakstīja: Kas ir reāls kandidāts uz Rīgas pašvaldības vadītāja amatu? Bondars?! Vairāk tādu spilgu līderu nemanu.

Krauze no ZZS ir labs, bet vai pieriekoši līderīg.

Vienotības kandidāts tādā "no name" kategorijā.

NA Broka...?

par Bondaru - www.delfi.lv/news/comment/comment/otto-ozols-bondars-un-puce-labaki-par-usakovu-un-ameriku.d?id=48845423

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

iAuto rakstīja: Kas ir reāls kandidāts uz Rīgas pašvaldības vadītāja amatu? Bondars?! Vairāk tādu spilgu līderu nemanu.

Krauze no ZZS ir labs, bet vai pieriekoši līderīg.

Vienotības kandidāts tādā "no name" kategorijā.

NA Broka...?

Cik amatus un partijas Bondars ir nomainījis pēdējo 20 gadu laikā?

iuziite Reģ.: 04.12.2002
2 0 Atbildēt

Es ar pēdējo 20 gadu laikā esmu nomainijusi daudz darba vietas Daudz pret tiem 16 ko strādāju ;) Cilvēku vērtības mēdz mainīties, tāpat kā iespējas.

Atzīstos, atgriežoties LV, man ar šķita, ka Ušakovs ir kruts, palīdz ģimenēm ar maziem bērniem utt (pirms 7 gadiem). Lai arī nekad par viņu neesmu balsojusi.

Piesekoju viņam un ļoti vīlos visā.. ko un kā dara. Un tad sāku domāt.. kurš īsti kuram palīdz.

Nesaku, ka kāds konkrēti būs krietni labāks, taču, kamēr nenomainīs - to neuzzinās.

NA virzienā pat neskatīšos, lai vai ko virzīs, viņiem ļoti patīk kašķēties un naidot citus.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
8 1 Atbildēt

Esmu izlēmis balsot par Bondara partiju. Attiecīgi, mana ģimene (arī vecāki u.c.) tāpat. Man patīk, ka Bondara klātbūtne Saeimā jau tagad ir citiem kā dadzis pakaļā (precīzi, tas, ko domā - konkrēti aci pret aci)

Jāatkārtojas vēlreiz, jābūt mazliet pastulbam, lai vēl atbalstītu Saskaņu pēc visa tā vājprāta ar $$$, kas izdarīts

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
1 0 Atbildēt

kasinsh79

Bondara priekš'vēlēšanu reklāmas rulītis prasti populistisks , došu bezmaksas , došu naudu pensionāriem . Bet tādi saukļi ir Latvijā cieņā un vienmēr atrod dzirdīgas ausis .

Itkā nevaru atcerēties neko konkrētu sliktu Bondara darbībā . Viņš visu mūžu bijis augsta līmeņa ierēdnis un labi iemācījies būt labs visiem .

Nu bet redzēs .

gunbox Reģ.: 23.12.2016
3 4 Atbildēt

iAuto rakstīja: Kas ir reāls kandidāts uz Rīgas pašvaldības vadītāja amatu? Bondars?! Vairāk tādu spilgu līderu nemanu.

Krauze no ZZS ir labs, bet vai pieriekoši līderīg.

Vienotības kandidāts tādā "no name" kategorijā.

NA Broka...?

Kas ir jāpīpē, lai par Bondaru vēlētu? Viņš tak ir tāds pats kā Šķēle - skrien pēc vietas, statusa. Pārdod savu balsi, ja tiek piedāvāta vieta kaut kur augstāk. Pieņem partijā to, kurš ir aizstāvējis Maximas pusi, vai es kļūdos?

Ja balsot, tad par KPV vai Jaunā konservatīvā partija. Citu variantu vienkārši nav. Ja kāds saskata citus, tad nav papētījis to, kas notiek valdībā.

Bet nu skaidrs, ka nav mazākās informētības, ja jau tādu kā Broku var pieminēt. Broka ir 10x sliktāk par Ušakovu. Ieņemot 10 amatus nevar strādāt tīri fiziski cilvēks valsts labā. Un kam ir jāpaplēš kājas, lai tiktu 10 amatos? Skaidrs, ka pārdevusies visiem, kam tas iespējams.

NA ir latviskuma bļāvēji. Nekā nav izdarījuši un neizdarīs priekš valsts.

ZZS ir Lembergs. Jums zaglis vajadzīgs Domē?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Rāmāk, lūdzu!

Ne velti politika un reliģija ir tēmas, kuru ietvaros ienaidnieku (smagu oponentu) atrast var visvieglāk.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

OK, daudzi noliks KPV dēļ Kaimiņa. Bet vai tad Kaimiņš ir sarakstā? Kā es viņu saskatu - cilvēks, no tautas, kurš grib parādīt bardaku kāds ir saeimā. Viņa tiešais mērķis nav kaut ko sasniegt valsts labā, bet atklāti parādīt kas notiek. KPV jau ir cits stāsts. Var pieteikties jebkurš un nest savas idejas , kas arī ir KPV saturs. Kurš vēl kaut ko par sasniegšanu ieminēsies, tad parādiet man kaut vienu partiju, kura ir nesusi valstij ietaupīšanu un kaut kas būtisks būtu sasniegts. Manuprāt visi ir tikai tērējušies un dalījuši naudu. Un liela daļa atklāti zagusi. Kas pats nožēlojamākais - visi par to klusē. Viņiem no deguna noceļ pašu samaksātus nodokļus un visiem piekāst.

Patieso KPV mēs vēl neesam redzējuši.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

gunbox

NA ir latviskuma bļāvēji. Nekā nav izdarījuši un neizdarīs priekš valsts.

.............

Viens liels mega labs darbs . Termiņuzturēšanšanās atļauju ierobezošana .

Vai Brokai vienīgai ir daudz amati ??!!

Un kuri ir daudz izdarījuši Tavuprāt ?

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Bet es taču saku, ka neviens nav nekā izdarījis, lai būtu pieminēšanas vērts. Termiņuzturēšanās? Pie vienas vietas cik kurš kur uzturās. Mani netraucē. Traucē tikai NA. Es pat teiktu, ka Maximas lietā ir pārāk maz sodīto. Labi ka Kaimiņš ir kustinājis tēmu. Citādi tur nebūtu neviens sodītais, izņemot saraksta izpaudēju.

Nu? Un kādi secinājumi pašam? Nav tā, ka jāizmet visi, kuriem amatu čupa? Tas zirgam skaidrs, ja ir kaut viens amats ārpus valsts tiešā darba, kurā tauta ielikusi, tātad intereses nav valsts labā, bet savas. Elementāri - visi, kuri sastāvējuši kādās valdēs, jau pamatos ir izmetami, kā arī partija kopā.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 2 Atbildēt

TUA bija laba lieta. No tiem līdzekļiem deva finansējumu jaunajām ģimenēm pirmajai miteklim. Tagad tas ir pakāsts,jo nauda beigsies un būs jāņem no pamatsummas

Heiteris Reģ.: 21.01.2017
1 11 Atbildēt

Noteikti balsošu par Nilu un iesaku arī citiem!

Tomēr pie mazajām pensijām ir jāatbalsta pensionāri (tobiš braukšana po brīvu) + viss cits arī sakārtots!

Bērnu atbalsts tomēr arī gana liels.

Tas nekas, ka/vai zog, vismaz dalās!!!

gunbox Reģ.: 23.12.2016
7 0 Atbildēt

Piedošanu, bet augstākā idiotisma pakāpe ir vēlēt par zagli.

Sabiedriskais tā pat būtu ar pensionāru atbalstu. Pašreiz vidēji no ģimenes tiek nokāsts tieši tas pats, ja visi maksātu uz pusi mazāk par braukšanu. Tagad pensionāri brauc par brīvu, bet viņu bērni samaksā dubultā. Jā, ļoti perfekti iekārtots. Tā vietā, lai partija cīnītos par pensionāru veselības aprūpi, lielākām pensijām, iedosim bezmaksas sabiedrisko. Perfekti. Aleluja. Saskaņa ir elki... nē... sorry ... Dievi. Ja nebūtu Saskaņas, nebūtu dubultā samaksāts par sabiedriskā transporta iepirkumu. Vai nav burvīgi? Galvenais, ka jauna kaste uz kā pensionāriem pārvietoties un partija miljonāri.

imzz Reģ.: 27.02.2015
2 0 Atbildēt

Nils ar savu "pensionāru braukšanu par brīvu" izcūkoja tirgus sistēmu Rīgas sabiedriskajā transportā, būtībā padarot lieku Bemhena par dārgu naudu pirkto biļešu sistēmu. Kāda jēga no biļešu sistēmas un kontrolieru armijas, ja lielākā daļa pasažieru brauc par brīvu ? Pensionārus varēja atbalstīt savādāk, kaut vai ieskaitot katra pensionāra kontā naudu no Rīgas budžeta, lai brauc ar sabiedrisko vai lieto kā citādāk. Un , kā jau pareizi tika minēts, "par brīvu" nekas nav. Bez tam uzskatu, ka Nils Rīgas transporta sastrēgumu novēršanas ziņā dara pilnīgi nepietiekami.

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Un vēl tavs Nils brīnišķīgi saprotas ar Rīgas reliktiem Ameriku un Bemhenu.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

Pagaidām tas nav aktuāli, pat ceru, ka nebūs, bet gribu padalīties ar nelielu informāciju.

Donbasā tagad vīriešu praktiski nav. Tur pārsvarā tikai sievietes un bērni. Vīrieši vai nu krituši, vai krievijā, vai ukrainā. Rūpniecība ir apstājusies. Daudz reketieru, kā 90.tajos. Bads. Cilvēki dzīvo no Krievijas humanitārās palīdzības vai saņem naudu no aizbēgušajiem radiniekiem.

Tici man, ja te kādreiz kas tāds sāksies, visiem būs pie pakaļas vai tu balsoji par vatņiku, vai pret. Nevarēsi pateikt - "es taču savējais". Atnāks kazahu komandieri ar savu ordu un ieviesīs te savu "kārtību".

Tāpēc ja ir iespēja nelaist piektās kolonnas pārstāvjus pie varas, tad to vajag darīt. Jo varu viņi negrib atdot.

aigi Reģ.: 01.08.2005
0 0 Atbildēt

Nu es savā novadā (Pierīgas) balsošu par esošo vadību, respektīvi, par Reģiona aliansi + Vienotība.

Man nav pretenziju pret viniem. pie tma šovasar aī ceļs līdz majām tiks noasfaltēts. Skola ir, bērnu dārzā rinda saprātīga, ceļi tiek atjaunoti, NĪN pieņemams. Nav par ko stresot.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Zemesgramata

TUA bija laba lieta. No tiem līdzekļiem deva finansējumu jaunajām ģimenēm pirmajai miteklim.

.......

!!! Cenas lētajam galam dubultoja . Ozolniekos pēdējos gados tikkai ķinieši un rus pirka īpašumu . Citur pierīgā līdzīgi , kas tur labs ?? Cik naudas deva junajām ģimenēm . Tur atbalsts bija ,bet absolūti smieklīgs salīdzinot ar īpašuma cenas kāpumu .

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
1 0 Atbildēt

Par cenu kāpumu es Tev piekrītu. Vietējie tirgoņi izmantoja izdevību. Valsts nekādi to neregulēja.

Tagad pat esot doma to atbalstu dot tikai jaunajiem projektiem. Kā arī pašiem jābūt savam %.

Ideja laba, bet izpildījums - kājau LV.

Man paziņa no Jelgavas komunālo pakalpojumu uzņēmuma arī saka,ka Ozolnieki jau ir China town.

Un kāpēc visiem uzreiz jālien Pierīgā? Izbrauc tālāk par apvedceļu un cenas uzreiz citas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Esmu izlēmis balsot par Bondara partiju. Attiecīgi, mana ģimene (arī vecāki u.c.) tāpat. Man patīk, ka Bondara klātbūtne Saeimā jau tagad ir citiem kā dadzis pakaļā (precīzi, tas, ko domā - konkrēti aci pret aci)

Jāatkārtojas vēlreiz, jābūt mazliet pastulbam, lai vēl atbalstītu Saskaņu pēc visa tā vājprāta ar $$$, kas izdarīts

Aga, runājot ko domājot... dadzis acī . Kad krita iepriekšējā valdība, tā līda Āboltiņai pakaļā, ka aizmirsās visi "dadzis pakaļā" principi. Vismaz uz to laiku, kamēr aktuāls bija jautājums par nākamās valdības sastāvu...

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Būtu rižaņins, noteikti par nilu! Paskat' cik smuki prezetē sevi.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
2 0 Atbildēt

Blamē, nevis prezentē. Tā mūzika pēc bēru mūzikas izklausās. Par šādu tipāžu tikai neandertālieši var balsot, žēl ka LV to ir gana daudz, kuri no mucas nav izlīduši.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

ko var gribēt no vēlētājiem, kuru radi sabēga no tādām vietām, kur pat tanki nevarēja izbraukt.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Klauns, i.bio

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
4 0 Atbildēt

Papētīju ,padomāju . Viss slikti . Visi tik sola ''pa velti'' kko un tā .

Rezumē , balsošu par Bondaru - izskatās cerīgs mēris , kurš arī ko jēdz no finansēm un menedžmenta .

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Jēgt jau jēdz - Andris arī jēdza, Ainārs arī jēdza, bet, nu, redzam, kas no tā visa sanāca... īpaši pēc tā tipiņa gaitām ar Krājbanku kaut kā baigās ilūzijas nerodas.

aigi Reģ.: 01.08.2005
3 1 Atbildēt

Bondars Krājbankas vadītāja amatu atstāja 2009.g. vidū. Bankrots bija 2011.gada beigās.

Nav korekti saistīt KB krahu ar Bondaru.

Ja būtu jābalso Rīgā es arī balsotu par Bondaru.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
1 0 Atbildēt

Gudrs. Sajuta laicīgi, ka paša vadītais kuģis grimst. Es gan to nosauktu savādāk. Bija noteikti informācija no oligarhiem, ka gremdēs kuģi.

Joprojām nesaprotu cilvēkus šeit. Visi runā par tādu cilvēku ievēlēšanu, kuri ir bijuši pie kādām no siles, tā vietā, lai iebalsotu nerūdītus zagļus.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
1 0 Atbildēt

Tāda mēroga krahs nerodas vienas dienas laikā. Būtu muļķīgi domāt, ka viņš neko nezināja par akcionāru darbībām. Varbūt tāpēc arī aizlaidās.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
5 0 Atbildēt

Pilsoņa pienākumu izpildīju, nobalsoju jau šovakar

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

iAuto rakstīja: Nu nē, kā var vispār iedomāties balsot par ušaku

Tas taču ir pipec. Otrs janukovičs, kur uzdevums bija novājinat valsti, tai skaitā Ukrainas armiju.

Kas maksās ušaka radītos parādus Rīgai?

Nils bez kolorado lentītes , drosmīgi

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Pārdotajā SWH Ušaks vēl joprojām reklamējas. Vai tad nebija vēlēšanu laikā aizliegta aģitācija?

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Problēmas Ķekavas novadā sākās, kad tam pievienoja Baložus. Kad izsaimniekoto Baložu saimnieki sāka izsaimniekot Ķekavu, velkot visu naudu uz Baložiem.

Vari minēt konkrētus piemērus, kurš no baložniekiem izsaimniekoja Ķekavu?

Vai Tu domāji par Vienotības Jurķis un Saskaņas Pihtovu, kuri Baložos vienmēr bija opozīcijā?

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti