Passat b5 priekšējais lukturis--jauns vai lietots?

wau Reģ.: 11.12.2016

Jāmaina labais priekšējais lukturis--kādu lietotu vai jaunu--kādi plusi un mīnusi--kāda cena un galvenais lai varētu iziet TA.

 
1 2
Nortel Reģ.: 16.03.2007
1 0 Atbildēt

Esmu izmēģinājis visādus variantus. Teikšu tā, ja gribi braukt droši tumšā laikā un ir lieka nauda, tad tikai jauni orģinālie. Ja naudas nav, tad lietotu orģinālo un nopulēt abus. Lietots orģinālais (protams, jāskatās kādā stāvoklī) ir labāks par jaunu DEPO lukturi. Cenas var apskatīties autospares.lv vai Renoks. Neiesaku pirkt SPS auto, esmu tur uzrāvies uz ļoti nekvalitatīviem DEPO lukturiem. TA nekad nav neko aizrādījusi, ja viens jauns, otrs lietots lukturs.

Danimars Reģ.: 19.08.2002
0 0 Atbildēt

No pieredzes, b5. TA piesējās pie viena luktura. Stars izplūdis utt. Pulēt nebija jēgas. Lietots vai jauns! Jauns oriģināls- kosmoss. Paņēmu smuku, spīzdīgu lietotu. TA izrauj atkal - stars uz citu pusi novirzīts, izrādījās anglis, wtf. Nopirku depo jaunu ar visu motorinu, pa 25ls. Trīs TA bez problēmām, sūdzību no manas puses arī nebija. Bet tas jau 10gadi atpakaļ. Varbūt depo tagad ražo s_dus, nav pārbaudīts pēdējā laikā!

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
1 0 Atbildēt

Pašam arī B5. Šogad lika nopulet abus priekšējos lukturus. Uz nākamo gadu gan ieteica mainīt abus. Reflektors salūzis.

wau Reģ.: 11.12.2016
0 0 Atbildēt

Reflektors ir tā plastmasa,kas regulē spuldzi?

Atvainojos par šādiem jautājumiem,jo esmu sieviete

Man nesen sāka pretimbraucošie mirkšķināt--sapratu ka kaut kas ne tā.Tad izdega lampiņa labajā pusē.Aizbraucu uz servisu pie elektriķa un viņš uzreiz pateica,ka ir izkususi kāda plastmassa un nevar atregulēt to gaismu un jāmaina lukturis.Turklāt jūlija beigās būs TA. Cenas ir šādas--jauns ar atlaidi kā klientam--38.50 euro,lietotu prasa kā kurš--20-25 euro.Man vajag parasto bez + un bez migliniecēm.Nevaru izlemties,ko darīt,Bet te paziņas stāsta ka TA mēdzot piesieties,kaut gan atceros ka merdedesam savulaik bija mainīts lukturis,jo bijna ieplīsis arī viens un nekādu problēmu nebija.

650 Reģ.: 25.01.2017
3 0 Atbildēt

Es domāju ka vajg izravēt ārā arī to otru un tad var simetriski aizlīmēt. Vēlams ar krāsotāju līmlenti pa 49sant, tk neņem plato, kas ir stipri dārga (69),Galvenais, ka to visu vajag tikai "priekš TA".Te vajag speciālu Kapeikjājēju sadaļu ieviest, kur Jūs varētu netraucēti apmainīties ar savu to pieredzi vai vel tur ar kaut ko, vismaz lai cilvēki no malas nelasa šo ārprātu

wau Reģ.: 11.12.2016
1 0 Atbildēt

Vajag ne tikai priekš TA--bet arī braukt ikdienā,jo gaismas abiem lukturiem ir atšķirīgas un kur nu vēl tumšā laikā .

Kāds ārprātste tiek rakstits?Domāju ka līmēšana ir galīgi nepieņemams variants.

Rs prasu padomu --tāpat kā citi.

wau Reģ.: 11.12.2016
0 0 Atbildēt

un kas par žargonu--kapeikjājējs?? Neesi dzirdējis par lietotām detaļām???Nevēlies--nelasi.un kur vēl sādus padomus sniegt kā līmēšanu ---taS JAU IR ZEM KSPEKPISĒJU LĪMEŅA

650 Reģ.: 25.01.2017
0 2 Atbildēt

Jā, un zem vispārcilvēciskā līmeņa ir braukt vispār ar jebkādu auto, ja tev nav 25Ls svarīgai detaļai. Un peec tam čīkstēt, ka tumsā neko neredzi un visi citi kkur skrien utt.Ja cilvēks neatšķir staru no angļu modes un ieskrūvējot kaut ko kaut kur neiedomājas pie sienas piebraukt un paskatiit- tad ko ar tādu kontingentu vispār diskutēt. Ne to ka kapeik- , bet riktiigi smadzeņp-isēji ;P

Danimars Reģ.: 19.08.2002
0 0 Atbildēt

Wau. Kā jau rakstīju nopērc depo un aizmirsti uz vismaz pāris gadiem. B5 kaimiņš par bauskas alu nomainīs, ja vēl prātīgs trāpīsies tad arī par otru noregulēs

wau Reģ.: 11.12.2016
0 1 Atbildēt

Kas teica,ka nav 25 latu???Varbūt man ir vairāk kā tu vari iedomāties!!!Un kurš čīkst???Tu spried pēc sevis???UNkāpēc diskutē,ja kontingents it tev neatbilstošs???Paklusē labāk,ja nav ko saprātīgu pateikt!

wau Reģ.: 11.12.2016
0 0 Atbildēt

Ne par naudu ir runa,bet gan par atbilstību ,lai pielāgotu pareizi otrajam lukturim !!!!!!

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 1 Atbildēt

Jaunam plusi:

1) Jauns un labs, kalpos ilgi

mīnusi -

1) dārgs

Lietotam plusi

1) lēts

mīnuss

1) Tik un tā naudu maksā

Secinājums - Līmē ar skoču. Ieekonomēsi, jo skoču var pasūtīt aliexpress par 20 centiem. Veikala dārgs - 22.

Ja kvalitatīvi salīmēsi, tad tehniskajā apskatē pat neieraudzīs. Ja arī ieraudzīs, varēsi nokrist ceļos un izlūgties, lai ieliek 1 - nieciņu.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 3 Atbildēt

Jā, un tu aizmirs vel piemetināt, ka tas lukturs ir vajadzīgs tikai iekš TA un tikai par godu RTA darbiniekiem. Līdz- un pēc- TA var braukt ar dajebko. Pofigu vai tumsā pats kko redzi vai citiem acīs spīd vai uz kreiso pusivai kokos utt.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 0 Atbildēt

dīvaini, ka jau 3 mīnusi...

Raksta jēga taču tada arī bija.

Vai es kaut ko nesaprotu?

Laikam topika autors cerēja, ka kāds uzrakstīs:

" Nē, nedrīkst pirkt jaunu. Vajag lietotu. Ar jaunu nevar iziet TA. "

vai otru galējību- "pērc obligāti jaunu, jo ar lietotu nevar iziet TA. Ja uz TA atbrauc kāds automobīlis, kuram šogad nav nopirkts jauns lukturis, TA iziet nevar. Tāpat, pirms katras apskates jāpērk jauni spoguļi, stikls un izpūtējs."

wau Reģ.: 11.12.2016
0 0 Atbildēt

Jā ,nu te katram sava fantāzija īpaši izceļas--650!!!

Ne vienā vietā nav tekts ,ka lukturis jāmaina tikai uz TA UN PAR GODU RTA DARBINIEKIEM ,VIENKĀRŠI JĀMAINA UN TUVOJAS TA--TĀ IR SAKRITĪBA!!!!!

Par jaunu vau lietotu bija domāts tas,lai atbilstu visiem parametrim un nebūtu problēmu ar TA iziešanu,bet cena starp jaunu un lietotu ir ļoti maza,tādēļ arī jautāju.Varu nomierināt to nervozo 650 komentētāju,ka 30.gadu laikā ir ievērotas visas tehniskas prasības un neesmu nekāda kapekpisēja vai smadzeņpisēja!!!!!

Pilnmēmess laikā visi nervozie ir aktīvi un tādēļ nevajag izgāzt dusmas uz citiem sociālajos tīklos,bet ja nervi ir paslābi ,,,,,tad labāk tur nelien!!!!!!!

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Bet es? Es arī vienmēr cenšos izcelties.

wau Reģ.: 11.12.2016
0 0 Atbildēt

Ar skoču var salīmēt citas lietas

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Plīsušu prezervatīvu?

wau Reģ.: 11.12.2016
0 0 Atbildēt

Nu kaut vai to nu nezinu varbūt arī var ,bet man vajadzīgas normākas gaismas priekš ikdienas lietošanas ne tikai uz TA.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Ja vajag normākas, tad der DEPO, ja labas, tad tikai orģinālās.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Pļetj, nee, tur nekas vairs neder- lūk tā ir, ka ārsti tagd streiko un nav kur griezties pec Padoma ;D

Ps-normāli cilvēki gaismas uzlabošanai njem divi normālus lukt un viņi kaut kaa telepātiski sajūt ka tā gaisma vai nu nav vai spīd dibenaa utt.Dauņiem turpretim to nebūšanas faktu pasaka TA(kad jau pirms tam gadu brauc bez gaismas), un tad viņi sāk gudri filosofeet uttt

wau Reģ.: 11.12.2016
0 0 Atbildēt

Un tu tas paziņotājs dauņiem--skaidrs

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Labi, ok, nesatraucies, es jau te gadus desmit atpakaļ ar putām uz dibena centos atrast "dzirdīgas ausis" gan par lukturiem/lampām, gan par tumsu, gan par uzvedības un morāles principiem uttt. Būtu Tu sācis stāstu ar to, vai šie lukturi ir lēcu vai bezlēcu vai xenona vai xyjenona vai varbūt kādu uzskatāmu foto iemetis, kā tev tā gaisma un tas "stārs" vakarā uz sienas izskatās- nu gan jau būtu arī sakarīgāki ieteikumi.Citādāk tak ir reāli grūti ko ieteikt- ja tā Pamatdoma ir 3e ietaupīt....

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Tu saki kad kaut kāda plastmasa izkususi?Viss skaidrs,tad ņem lietoto jo būs sāpīgi kad jaunais atkal izkusīs.

P.s. 650 visu pareizi pateica.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Āaa, nu labi ka uz vakara izskaņu Skaidrība uzradās.Izrādās, ka nesačakarēts lietots ir tomēr teorētiski un ētiski labāk par tādu "lietotu", kurš vispār un principā nav derīgs braukšanai;). Vēl es domāju, ja pienāks oktobra Tumsa, būtu makten labi, ja izdotos visur aizbraukt/atbraukt tā, kā ir sākotnēji gribēts. Jo tumsā dažkārt "nonivelējas vērtības". Gadās, ka vairs nezini, kas labāk būtu bijis- tas 8Ls ietaupījums vai tomēr kāda 69eur izšķērdība.

scope Reģ.: 16.09.2005
1 0 Atbildēt

Cik ilgi ar to auto brauksi?

Pašam bija B5, vienam lukturim sačakarējās regulēšana (sadrupa tā gumija, kas reflektoru tur) - sanāca pa lēto dabūt jaunu Hellu.

Otram pēc kāda gada vai diviem tas pats - no SPS auto paņēmu Depo, gandrīz ne vainas, tik dēļ neprecizitātes sanāk, ka stars jālaiž zemāk, citādi pa malām būs pāri līnijai. Nu neko, pusotru gadu vēl nobraukāju un tad pārdevu auto, jaunais saimnieks ar vēl TA izgāja, redzēs kā būs vēlāk.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Ja jau jāmaina viens lukturis, tad drīz būs arī otram tas pats. Tā kā var izmantot situāciju un mainīt abus pie reizes "uztūnēt" uz lēcu lukturiem, nebūs tad vairs reflektoriem kam lobīties.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ja tomēr lemts pirkt jaunu, tad noteikti- laba zīmola (Hella u.c.), jo oriģinālie būs baigi sālīti. Esmu gan savulaik licis arī Depo lukturus. Nebija problēmu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Vispār šajā gadījumā atšķirība starp hellu un "oriģinālo" būs pa lielam tikai kastītē un cenā...

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Veciem lēciniekiem gaisma ir sliktāka nekā parastajiem ar reflektoru.Lēcas aizmiglojas un pats reflektors aiz spuldzes ir mazs plastmasas štrunts, kuram pa 3-4g nodeg spīdums un ierobežotā telpā karstumā tam īpaši nokvēp augšdaļa,ko neizjaucot viņš nevar redzēt/saprast.Lai izjauc un bildi te iemet;). Ja ņem to 1gab labu/labāku lietotu, ir jautājums cik ta viņam labs tas "otrs esošais".Drīzāk jau labāk 2 jebkādus jaunus, vismaz būs citādi un nebūs kārtējais DDM.Vienu to labāko veco vai pat abus pa 20Ls var ssā pārdot.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

wau rakstīja: Jā ,nu te katram sava fantāzija īpaši izceļas--650!!!

Ne vienā vietā nav tekts ,ka lukturis jāmaina tikai uz TA UN PAR GODU RTA DARBINIEKIEM ,VIENKĀRŠI JĀMAINA UN TUVOJAS TA--TĀ IR SAKRITĪBA!!!!!

Par jaunu vau lietotu bija domāts tas,lai atbilstu visiem parametrim un nebūtu problēmu ar TA iziešanu,bet cena starp jaunu un lietotu ir ļoti maza,tādēļ arī jautāju.Varu nomierināt to nervozo 650 komentētāju,ka 30.gadu laikā ir ievērotas visas tehniskas prasības un neesmu nekāda kapekpisēja vai smadzeņpisēja!!!!!

Pilnmēmess laikā visi nervozie ir aktīvi un tādēļ nevajag izgāzt dusmas uz citiem sociālajos tīklos,bet ja nervi ir paslābi ,,,,,tad labāk tur nelien!!!!!!!

Citējot wau ar kontrolCē plus kontrolVē - "galvenais lai varētu iziet TA."

Tikai citēju...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti