Auto pirkšana

anelmone Reģ.: 22.11.2017

Sveiki! Gribu pirkt mašīnu, jau tiek vestas sarunas ar vienu cilvēku, bet viņš man varēs to mašīnu pārdot tikai pēc mēneša. Es negribu tik ilgi gaidīt, ja nav garantija ka viņš man to mašīnu pārdos (varbūt atradīsies kāds kurš vairāk sola). Īpašnieks man kā ķīlu sola dot tehnisko pasi.. Kāds no jums nezin kā turir? Tehnsikā pase der kā ķīla? Man ir tiesības viņu ņemt? Viņš to auto nevar pārdot citam, ja viņam nav tā pase?

 
boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Pārrakstīs elektroniski. Tikai jaunajam īpašniekam jebkurā gadījumā pie reģistrācijas būs nepieciešama šī tehniskā pase.

anelmone Reģ.: 22.11.2017
0 0 Atbildēt

Un ja jaunajam īpašniekam tehniskā pase pie reģistrācijas nebūs? pārreģistrēšana tiks atcelta?

Mēģinu saprast vai pārdevējs var apčakarēt pārējos vai viņam tomēr tā pie manis esošā tehniskā pase dziļi iegrauzīs?

anelmone Reģ.: 22.11.2017
0 0 Atbildēt

Un ja jaunajam īpašniekam tehniskā pase pie reģistrācijas nebūs? pārreģistrēšana tiks atcelta?

Mēģinu saprast vai pārdevējs var apčakarēt pārējos vai viņam tomēr tā pie manis esošā tehniskā pase dziļi iegrauzīs?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
2 0 Atbildēt

Pateiks, ka nozaudēta, izņems jaunu pasi un pārdos citam ar jauno pasi.

Iemaksā rokasnaudu un paraksti Rokasnaudas līgumu. Ja pārdos citam, tad tev atgriezīs atpakaļ dubultā tavu iemaksāto rokasnaudu. Ja tu atteiksies pirkt, tad pazaudēsi savu iemaksāto summu.

Ir vēl viena lieta - tu jau esi novērtējis autop stāvokli un atzinis to par labu esam. Pēc mēneša situācija var kardināli mainīties, bet tu jau būsi apsolījis, ka ņemsi! Padomā labi, vai ir vērts gaidīt!

Kas tas par tik ekskluzīvu auto, ka ir vērts mēnesi gaidīt? Pilns ss ar citiem auto!

anelmone Reģ.: 22.11.2017
0 0 Atbildēt

Lieta tāda, ka auto visparastākais. Man uzticama radinieka- mehāniķa draugs, arī mehāniķis. Radinieks apgalvo, ka tas savas mašīnas pedantiski kopj. Grib pārdot sievas mašīnu, bet gaida no Vācijas jauno, tādēļ vēl veco tur. Bet cipariņš ļoti maziņš mašīnai, tehniskais- labs. Tādēļ nav uzticība, ka kāds pa lielāku summu nenogrābj.. radinieks jau uzticas, bet es ta nepazīstu..

Labi- tad lieta skaidra. Prasīšu, lai slēdz rokasnaudas līgumu un cerēšu uz labāko. Paldies Jums! Izglābāt!

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Cik ir tas cipars?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti