Ekstras. Nenopietni pa nopietno

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014

Padalamies un padiskutējam pa tēmu KĀDAS ekstras vēlētos savam auto kuras vēl nav PIEEJAMAS sērijveidā izlaižamajiem automobīļiem.

 
1 2
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 1 Atbildēt

viencexperc rakstīja:

Motorolers rakstīja: Blondīni uz aizmugurējā beņķa, un jo dārgāka mašīna, jo smukāka blondīne (un lielāki p...)!

Šitai pietiekoši lieli?

Kas, tu tik liels memmītis biji, ka patīk mātīšu pupi*?

* maziem zēniem, kuri ir memmīši, skatoties uz māti bērnībā, gribas atrast tādu pašu mātīti ( jo dabiski lieli pupi ir mātītēm, kuras dzemdējušas bērnu) vai resnulēm ( kuras arī ir dzemdējušas). Ar to arī ir izskaidrojama tieksme pēc lieliem pupiem.

Normāliem cilvēkiem, kuru ir mazākums, patīk jaunas, nedzemdējušas sievietes. Bet tām parasti ir mazi.

Retu reizi - 100% piekrītu daļai komentāra: "Normāliem cilvēkiem, kuru ir mazākums, patīk jaunas, nedzemdējušas sievietes. Bet tām parasti ir mazi" Lai arī pilnīgs offtopic

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Absurds apgalvojums: "Normāliem cilvēkiem, kuru ir mazākums". Vairākums = Norma! Jebkas, kas ir mazākumā nav normāls. Tik vienkārši. Un to nemaina faksts, ka kādam vairākuma viedoklis (norma) neliekas pareiza vai pieņemama.

P.S. šajā jautājumā neesmu normāls - piederu mazākumam.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Vai gribi par to diskutēt? Es - galīgi nē P.S. Man patīk "smalkās" vai ne 'lielās", pupu lielums mazsvarīgs

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Varu padiskutēt, varu nediskutēt. Bet apgalvojums no cilvēka, kas uzsāk diskusiju, ka viņš par to galīgi negribot diskutēt arī noteikti par kaut ko liecina Neņemšos minēt gan, par ko tieši ;)

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

Tēma vispār interesanta, bet es nesaprotu kādā sakarā eksperts te ielika savas mammas bildi...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti