Es netaisos šo auto pirkt, bet vēlos izbraukt testa braucienā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Viss jau pateikts virsrakstā, vienkārši auto (varbūt arī gads), ar kuriem ir interese izbraukt.

 
iAuto Reģ.: 17.07.2001
1 0 Atbildēt

Alfa Romeo 4C

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

Alpine A110

Astom Martin DB11

Audi E-Tron

Bentley Bentayga (tieši tāpēc, ka ir manā antitopā)

BMW X5 (2019)

BMW X7

Bugatti Chiron

Cadillac Escalade

Chevrolet Camaro

Dodge Charger 

Hennessey Venom F5

Hyundai Genesis

Hyundai Nexo

Jaguar I-Pace

Jaguar XE SV Project 8 

Kia Stinger

Koenigsegg Agera RS 

Lexus LC (vēlreiz)

Maserati Levante

Mercedes AMG GTs

Mercedes EQC

Mitsubishi Lancer Evolution

Nissan GTR

Rolls Royce Cullinan

Seat Cupra Leon

Subaru WRX STI

Tesla Model 3

Tesla Roadster

Toyota Mirai

Toyota Supra (2019/2020)

Volkswagen Polo

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Šī ir mana izlase un plāns šim gadam ;)

Kādi ir Tavi auto (jebkuri?)

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 2 Atbildēt

Volkswagen-Polo, protams, interesantākais.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
1 0 Atbildēt

aigi Reģ.: 01.08.2005
0 0 Atbildēt

Aston Martin;

Jaguar;

Tesla 3 vai Roadster;

AMG

Būtu vērti testa braucienam.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 1 Atbildēt

Lielākais vairums tādu

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Aston Martin DB11

Bugatti Chiron

Tesla Model 3

Koenigsegg Agera RS 

Hennessey Venom F5

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
1 0 Atbildēt

Godiigi sakot - man nenoiet no visaam she nosauktajaam markaam. Bet nedeeljas nogalei testa braucienam es gribeetu pameegjinaat Teslu, tik taapeec, ka neesmu braucis ar elektroautinju.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Esmu braucis ar Tesla Model X un tas ir lielisks auto no visiem skatu punktiem!

Damn Reģ.: 07.12.2003
4 0 Atbildēt

Arī no skatu punkta, ja gribētu ar to aizbraukt nelielā ceļojumā pa Eiropu?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Kāpēc ne. Eiropā ir superchargeri.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Nu tad paņemsim iAuto Jaguar I-Pace Janvāra beigās vai Februāra sākumā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Es piesakos uz testu ar šo

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt
Volx Reģ.: 22.11.2018
2 0 Atbildēt

Lielākā daļa šo mašīnu nebūs pieprasītas mūsu tirgū. Tiesi tā - netaisos pirkt, tad kāda jega testēt? Jāteste būtu pieprasīt ākie modeļi un jasalīdzina sava klasē RAV4 salīdzinot ar jauno Santa fe vai Mitsu Eclipse cross ar Peugeot 3008.

Kkā tā, tad kkādu jegu var sameklēt visā šaja darbībā.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
11 0 Atbildēt

Iespējams, ka tas tam kā ar sievietēm, precēties negribētu, bet pie pirmās izdevības neatteiktos....

iAuto Reģ.: 17.07.2001
1 0 Atbildēt

Foruma tēma ir uzrakstīt auto modeļus ar kuriem būtu interese izbraukt. Katram tie ir savi auto. Piemēram ar Mitsubishi Eclipse Cross ir braukts, ar Peugeot 3008 ir braukts. Ar jauno Toyota Rav4 braukšu pēc 2 nedēļām. Hyundai vēl nav plānā, bet šogad arī būs testa parkā.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
2 0 Atbildēt

Izbraukšanas mērķis un jēga?

Pagaidām neredzu neko vairāk kā manā iepriekšējā komentārā.

Uzlikt par pašnērķi izbraukt ar ~30 mašīnām, jau iepriekš zinot ka nevienu no tām netaisies pirkt, nav īsti savādāk traktējama. Izklausās pēc reāli kvantitatīvās pieejas.

iciks Reģ.: 29.05.2013
6 0 Atbildēt

Es gan tik kategorisks nebūtu. Cilvēks var pamēģināt, kā ir braukt ar 80k vērtu autiņu, ja līdz šim ir braukts tikai ar līdz 2k vērtiem auto. Kamdēļ ne?

Kādreiz pazīstamam cilvēkam uzdāvinājām sapni - izbraukt ar Ferrari. Nopirkām dāvanu karti kantorī, kas ļauj ar šādu auto izbraukt. Ne gluži pa trasi, pa Jūrmaleni, bet nu tomēr ar Ferrari. Un cilvēks laimīgs un nemaz nebija tik viegli pieteikties - pagara rinda bija...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
2 0 Atbildēt

Ja sapnis ir izbraukt ar Ferrari (auto kuru nevar atļauties) un ar vienu braucienu - tas ir piepildīs! Saprotu. Nekādas kvantitatīvas pieejas

Bet sarakstīt sarakstu ar raibu raibiem auto, nu tas nebūs tieši tas pats.

Tāpēc jau teicu - precēties netaisās, bet pamēģināt neatteiktos...

Volx Reģ.: 22.11.2018
3 0 Atbildēt

Cik es tos aprakstus šeit esmu lasījis, tad visi baigi subjektīvi, mazinformatīvi. Es saku, ka autiņi būtu jāsalīdzina ar tādas pašas klases modeļiem. Piemēram - jāizbrauc pa kkādu meža celiņu(piesnigušu) ar parketniekiem, lai parliecinātos ko tie var. Tak skaidrs, ka neviens nedzīs mežā kkadu Bugati vai Maserati. Tie jātestē kkur citur. Nevienam tak nekads labums nerodas, ka tu atsevišķi izbrauc ar Crosu un Peugeot3008. Vajag vairākus savas klases autiņus savā starpa salīdzināt. Viens tur labāk uz granti turēsies, cits uz šosejas un līdz ar to pircējam radīsies kkāds priekštats ko viņš grib. Viņam tak nemaz nevajag lai tu testē Maserati.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
1 0 Atbildēt

Ja tos auto testē šādi, ar mērķi pastāstīt pēc iespējas neitrālus un objektīvus salīdzinājumus klases un pielietojuma ietvaros - jau sauktos žurnalistika!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
2 0 Atbildēt

Lielā mērā Gada Auto testi tieši šādu viedokļu dažādību arī nodrošina.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Golf 2 VR6

Jebkurš fofāgens ar G60 motoru, kam ir dzimtais kompresors.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Kā var nesajūsmināt kaut neliels izbrauciens ar superauto? Tā taču ir bauda Nevis pirkt tādu, bet tikai izmēģināt... patiesi, nevis precēties ar reālu skaistuli supermodeli, bet tikai Why not?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Tāpēc jau rakstīju - precēties netaisās, bet iemēģināt gribētu...

Starp citu - daži no tiem auto ir pat pavisam reāli nopērkami, nemaksā nekādu kosmosu. Līdz ar to - izvēlas vienu vai pāris patiešām sapņu auto, kurus netic, ka varētu nopirkt un izbrauc. Pārējo sarakstu noreducēt līdz mašīnām kuru iegāde tiek apsvērta un tur veic salīzinošo testu.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 1 Atbildēt

Tāpec, ka sausais atlikums būs 0. Katrs apjūsmos savu superauto, bet ko no tā iegūs cilvēks, kas vēlas nopirkt atiecīgās klases auto?

Laaciz Reģ.: 01.04.2016
1 0 Atbildēt

Kāpēc obligāti jāpērk? Varbūt cilvēks vēlas izjust braukt ar superauto vai da jebko citu, kas viņu uzrunā, bet tomēr nav pa kabatai? Esmu braucis ar jaunu XC60 un Alfa Romeo Giulia un Stelvio. Katrs uzrunāja ar kaut ko savu, lai es vēlētos tiem izbraukt kaut arī nevaru un nevarēšu atļauties.

Bet par tēmu runājot, noteikti vēlētos:

-Grand Cherokee Trackhawk

-Challenger Demon

-Aston Martin Valkyrie

-Honda NSX (gan jauno, gan veco)

-Ford F150 Raptor (ar 6.2 V8)

-I-Pace (kaut man līdz elektrofanam kā līdz mēnesim )

-69' Charger

Un kaut kas uz diviem riteņiem - Kawasaki H2R

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Tur jau sāls, parastu (jeb dīlera tirgotu) ikdienas marku var izmēģināt teju ikviens, kam prasmes solīdi izskatīties un skaisti runāt (lasi - notēlot reālu interesentu)

Postā pieminēts vesels lērums nereālu, pat kosmisku ne-ikdienas auto vispār pasaulei (un kur nu vēl Latvijai). Man tas liekas mega cool, kas ļautu manam veselajam saprātam aizlidot tālu, tālu prom

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Arī tad, kas iauto uzaicināja lielajam mediju testa braucienam, bija tur pāris auto, kas maksāja 100k+ eur. Teiksim tā, bija vērts notestēt, vēlāk arī salīdzināt, saprast, vai tas (pat teorētiski, nākotnei) varētu būt mans utt. Lai arī tas nebūtu mans līmenis patlaban noteikti. Atgriežoties pie tēmas - why not?

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
2 0 Atbildēt

Un nevajag aizmirst, ka šie "kosmosa" auto pēc nedaudz gadiem jau var būt pat reāli sasniedzami Un tad jau būs pieredze un saprašana vai tādu ir jēga lolot.

650 Reģ.: 25.01.2017
3 0 Atbildēt

Es gribētu izmēģināt to lieliskā izskata 2006g izlaiduma 14. Janv ielasmalā stāvošo kia ar benzīna/gāzes motoru, kurš savam saimniekam atnesis to krietno finansiālo ietaupījumu. Par kuru šorīt iekš iAuto tēmas par "pieredzi jaunu auto un jaunu tehnoloģiju lietošanā" jūsmoja kvēlais jaunauto piekritējs biedrs Fans.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 1 Atbildēt

Tas patiesībā ir gandrīz iespējams - piereģistrējies www.carguru.lv un brauc ar Toyotām: Yaris, Auris vai C-HR.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

iAuto rakstīja: Nu tad paņemsim iAuto Jaguar I-Pace Janvāra beigās vai Februāra sākumā.

Nau sarakstā

Bet būs ilgajā/garajā ikdienas ''testā'" ~februāra beigās

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

Es gribētu izbraukt ar 60.-to gadu ASV autiņiem. Vienalga pat ar kādu modeli.

Es vienu reizi braucu, bet pasažiera krēslā.

Ideāli ar kādu V8, 5- 7 litru motoru, kabrioletu...

Piemēram, 59,gada Eldorado ( Cadillac)

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
4 0 Atbildēt

Esmu braucis ar šādu un ar nākamo Convertible. Labs priekš fotogrāfēšanās un pasākumu pavadāšanas. Citādi ZIL 130 un vieglā auto krustojums.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Skaisti tie vecie milzīgie amerikāņu limuzīni

Bet, vairāk, lai izrādītos, nevis baudītu auto

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Es varbūt esmu nedaudz traks uz auto tēmu, sapņiem tikt piepildītiem. Kad bijām ar ģimeni Maranello - goda lieta bija 10-15 min notestēt Ferrari Maranello ielās Labi, ka ne FR, ne CP tur nemanīju. Tas prieks toreiz izmaksāja kādus 85 eur, bet tas ne mirkli nav nožēlots.

Ir sapnis apciemot arī BMW muzeju Minhenē. Kaut kur lasīju, ka tur izmēģināmi teju vai visi BMW modeļi, maksājot par izmantoto laiku pie stūres. Zinot sevi, tur arī noteikti kāda summa tiks iztērēta

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Mūsu YouTube kanālā jābūt video no turienes

iAuto Reģ.: 17.07.2001
1 0 Atbildēt

Viena no vēlmēm ir piepildīta Jaguar I-Pace stāv pagalmā

Plānā Cadillac Escalade, maz tās pieredzes ar īstiem amerikāņiem

seller Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Kā ar Mirai?? Bet to laikam te uz vietas nevar uzpildīt??

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti