BMW

BMW 118d Pro's and Con's

Duke11 Reģ.: 31.01.2019

Virsraksts izskaidro visu.

Vēlams ,lai kāds ,kurš pats tur savā īpašumā šo konkrēto modeli +2 gadus.

Vēlējos noskaidrot ,vai nav kkādas nozīmīgas dzinēja ķibeles? (kaut kādi swirl flaps kas krītot iekšā) or something like that?

Viedokļus,ka ir ērts,atsaucīgs un tajā pašā laikā ekonomisks varat izlaist

Esmu noskatījis 2008.gada modeli.

 
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
5 1 Atbildēt

Man bija jauns BM Auto salonā iegādāts BMW 118d automāts. Kārtējais darba auto Tas bija pats nelaimīgākais un tehniski briesmīgākais auto, kāds jebkad lietots Garantijas laikā 5 reizes (!!!) tika vests uz dīlerservisu ar evakuatoru. Plīsa viss iespējamais. Bet, pie 125tkm nograbēja arī dzinējs. Salūza kloķenes skrūve un dzinēju samala lupatās Tas notika 3 auto no vienas partijas toreiz. Man kāds gribēja piekabināt smagu ekspluatāciju, bet toreiz es biju uzreiz pēc traumas, knapi dzīvs vispār + vēl 2 identisku auto identiskas ķibeles situāciju atrisināja galu galā. Atbrauca uz BM Auto ražotāja liels pārstāvis, rezultātā visiem auto tika nomainīti jauni dzinēji arī pēc garantijas uz BMW rēķina (citādi - ap 6,5k eur par dzinēja maiņu prasīja).

Nekad mūžā konkrēto 2008.gada modeli NEPIRKTU

ledzep Reģ.: 16.03.2017
2 4 Atbildēt

Meklē mašīnu ar M sērijas motoru un viss būs OK. Tas principā nozīmē pre-fl dīzeli, laikam ražoja līdz 2007. gadam. Ja izravē tos ieplūdes kolektora vārstiņus, labs motors. Pārējie motori sūdīgi.

Tehniski, jau tas pats 3-series. Tur nekā negatīva nav.

Duke11 Reģ.: 31.01.2019
0 6 Atbildēt

Paldies, šādu atbildi arī gaidīju (y)

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
9 1 Atbildēt

Tev skaidri un gaiši raksta, ka sūds. Bet ja gribi pirkt tik un tā, tad kāpēc prasi?

Duke11 Reģ.: 31.01.2019
1 5 Atbildēt

viencexperc rakstīja: Tev skaidri un gaiši raksta, ka sūds. Bet ja gribi pirkt tik un tā, tad kāpēc prasi?

Pats tu esi sūds. Jautājums tika uzdots,jo velējos dzirdēt,ka apstiprināsies manas aizdomas,ka šim konkrētajam modelim arī jārave ārā swirl flap's , tas arī bija viss nepieciešamais.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 1 Atbildēt

Nepirktu pavecu BMW dīzeli, tā vietā pirktu 2013.gada Toyota-Auris benzīnnieku, kurš vēl pasvaigs.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
8 1 Atbildēt

Autors taču jau izlēmis, ja reiz reāli viedokļi viņam neinteresē. Bembists

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
4 0 Atbildēt

parasti ar laiku pats saprot, ka sūds. Kad ir notriecis kaudzi naudas un sabojājis daudz nervus. Zinu ļoti daudz bembistu, kuri pārsēdās uz citām mašīnām.

tās tāds tīņu problēmas. Pēc statistikas datiem - ASV bmw ir populārākais nēģeru vidū, bet Eiropā - krievu ( slāvu). Tā teikt - trešo valstu auto.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 0 Atbildēt

Iesmeju par 1.sērijas labumu. Visaktuālāk - patlaban, sniegos. Tas auto vispār nepārvietojas, bet eksistē. Mani savulaik stūma visur, pie vecākiem ārpilsētā (toreiz garām brauca VISI, plati smaidot), gan pie Arēna Rīga, nespējot izbraukt ārā uz ielas, jo tur neliels kāpums utt. Totāla miza, ja vienīgi xDrive. Ibio peso, kā ar tādu esmu sipies 5 gadu garumā. Toreiz dzīvoju 30km no Rīgas, Plakanciema pusē. Lai izbrauktu uz lielā ceļa, ar lāpstu bija jānotīra (katru dienu vismaz 2 x) apmēram 100m ceļa

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Jāvadā grabažniekā riepu zeķes vai trosītes, ķēdes...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti