Peugeot Antipolution fault

acer Reģ.: 22.12.2012

Sveiki! Peugeout 307 1.6 bendzīniekam iedegās chek engine , kļūdu parādija antipolution fault. Noskanēju P0122 - TPS/Pedla position sensor. Noņēmu gaisa regulējošo vārstu , iztīrīju, saliku atpakaļ, tā pati problēma...

Ko darīt? Kā novērst šo problēmu?

 
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 3 Atbildēt

Apskati visu izplūdes sistēmu, kkur ir korozija, caurums pa kurieni velk gaisu.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 3 Atbildēt

Heh, man tā bija ar pēdejo vācieti. Aizgāju uz tehnisko apskati un apskatnieks čortojās, ka man tak tur viss caurs, nav izplūdes gāžu

murx Reģ.: 15.04.2016
1 0 Atbildēt

Skaidri un gaiši uzrakstīts - droseļvārsta stāvokļa devējs. Mēram signālu, konstatējam problēmu, mainām nepieciešamās detaļas - tieši šajā secībā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
2 1 Atbildēt

Droseļvārsts vairs nestrādā, jo sensors vairs nevar nolasīt atgāzes un kompis nezin cik lielu devu dot. Teorētiski varētu būt lambdazonde, bet tad motors vienkārši raustītos, strādātu nekorekti un tas nenotiek pēkšņi, bet pakāpeniski.

Vel varētu būt beigts katalizators, bet tam arī vajadzetu notikt pakāpeniski. Man izskatās, ka fiksēta liela gaisa pieplūde atgāzēs.

p.s. viņš tak to vārstu jau apskatīja

acer Reģ.: 22.12.2012
1 1 Atbildēt

1. Laikam atradu vainu (varbūt), starp izplūdzes kolektoru un motora galvu ir blīve, un tā blīve laikam netur vairāk un laiž cauri gaisu, tās varētu būt viens no iemesliem kāpēc kļūdu izmeta?

2. No peugeout 206 1.6 cc noņēmu gaisa regulējamo vārstu uzliku uz savējo, uzrāviens kudišs labāks bija, kāpēc ? Were is that secret ?

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Tu tak par savu autiņu zini labāk par mani, ne jau te kāds šeit apstiprinās, ka 100% jādara šādi. Antipolytion - problēmas ar atgāzēm, tas arī viss, kas zināms. Tehniskajā esi bijis, ko tur raksta par atgāzēm?

Es nesen biju uz motora tīrīšanu carboncleaner.lv/ tad tur tas īpašnieks stāstīja, ka daudzi pie viņa braucot tikai lai izietu tehnisko. tas nav nekāds brīnumlīdzeklis, jo ja motors ir nojāts, tad viņš tak viņu neatjaunos. Čalis stāstīja, ka citreiz sanāk arī ateikt šo procdūru, jo atbrauc jau vispār tādi, kam eļļa pill pa visam malām un cer, ka šams visu novērsīs.

p.s. izklausās, ka tev arī tas autiņš vecs, kā šī pasaule

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Ja ir izpūsta blīve starp motora galvu un izplūdes kolektoru, tad tur nelaiž cauri gaisu, bet pūš ārā izplūdes gāzes. Liela atšķirība, arī uz aci saskatāma un novērtējama, ja ausis nav spējīgas pateikt, ka izpūtējam ir atvēries papildus šortkats zem kapota...

Jebkurā gadījumā, šis ir remontējams defekts, nevis domāt - vai varētu būt pie vainas, un ja nevarētu,tad nah netaisīšu.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 2 Atbildēt

Nu vēl zinamu francu elektronikas gļuki, lai vienkārsi nodzēš to kļūdu

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Volx rakstīja: Nu vēl zinamu francu elektronikas gļuki, lai vienkārsi nodzēš to kļūdu

Pats tu gļuko,ar franču auto viss štokos.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti