arku metināšana

Borgore Reģ.: 28.10.2017

Sveiciens. Interesē viedokļi no pieredzes.

Respektīvi virs ritošās daļas arkām ārpusē uzmetusies rūsa, arī kantē lejā pie nesošās konstrukcijas pa robam.

Protams, ka vairs nevar gaidīt, būs jāgriež ārā un jāmetina.

Interesē pēc pieredzes, cik aptuveni izmaksātu divu arku izgriešana un jauna materiāla uzmetināšana? prasu tāpēc, ka cenu diapazons piedāvājumā ir samērā plašs, un atsevišķi neviens negrib ķēpāties ar arkas malām, bet gan visu aizmugurējo spārnu griezt ārā.

Savulaik, piemēram, viens serviss, kurš gribēja apņemties šo darbiņu noteica, ka 90 eiras uz vienu aizmugurējo spārnu - izgriešana un jauna piemetināšana. Beigu beigās noapaļojot 200 eiras par divām arkām. Redz, servisi negrib ņemties tikai ar apmales graizīšanu..

Cena ir adekvāta? pastāv servisi, ka apņemtos griezt tikai apmales, nevis visu spārnu..?

 
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Es gribētu zināt kas par tām 90 eirām tur sanāk - pati remontarka droši vien maksā 40-50 eiras, atlikums droši vien ir diezgan pavirša piepļūtīšana ar punktiem, bet krāsošana tajā ciparā noteikti neietilpst, augstākais ar kaut kādu melnu baloniņu vai grubuli.

Borgore Reģ.: 28.10.2017
0 0 Atbildēt

Tur tikai izgriesana un sametinasana bez krasosanas.

Cik aptuveni varetu prasit? Tas ir tikai viens no man zinamo piemeru cipariem

Freijers Reģ.: 06.09.2018
0 0 Atbildēt

Zinot, ka ļoti daudzi negrib arī ..irsties ar apakšas piemetināšanu visādiem rūsekļiem, piesauktās cenas ir labas, it sevišķi ja kaut minimāla metāla apstrāde tur iekšā iet, krāsošana protams atsevišķi.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 1 Atbildēt

Uz kā rēķina tu iedomājies, ka arkas malas izgriešana un iemetināšana varētu būt lētāka par spārna izgriešanu un iemetināšanu? Arkas malu kā tādu atsevišķi neviens tāpat netirgo, nedomā tak ka pa lēto no skārda gabala var izlocīt to apmali?

Borgore Reģ.: 28.10.2017
0 0 Atbildēt

Kur es ko tādu esmu teicis? Servisi vienkarsi attiecigi griezis sparnu, bet privatpersonas ka metinataji varetu but tie, kuri nemtos tikai ar arku. Jautajums vairak bija par darba cenu kopuma.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Par tādu naudu var iepirkt šo, dažus šrota bleķus un pamēģināt pats. www.verkter.lv/metinasanas-iekarta-stanley-mikromig-mig-mag-mog.html

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Gudrinieks... Vēl pierēķini 170-200 eiras par gāzi [ja vien neizdomā balonu īrēt]...

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Noskaidro, kas tas par aparātu, vai tam maz to gāzi vajag.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Vidējas cenas pusautomāts. Kā saprast "vai maz to gāzi vajag" - tu par to ka tam komplektā ir pulverdrāts rullis? Vai tu esi metinājis ar pulverdrāti? Es esmu - slava Dievam ka man ar to sūdu nav vairs nekas jāmetina jo nu jau kādu laiku garāžā stāv argona maisījuma balons... Šuves kvalitāte nepārsteidzošā kārtā ir diezgan draņķīga, caurmetināšana, kas gan te mazāk saistoša, arī jūtami sliktāka, metinot dzirksteles lido kā no brīnumsvecītes...

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Jau taisījos atgādināt, ka tam vispār nav cita varianta, kā pilditā stieple un to viegli internetā var atrast, bet pēc šī saita, kur apgalvots, ka tas ir MMA aparāts, pat nezinu, kam ko pārmest. NU kur tā var sa.... iespēju noskaidrot, kas tas par aparātu ir.

www.semicom.lv/M%C4%81ja_d%C4%81rza_piederumi/Metin%C4%81%C5%A1anas_apar%C4%81ti/Metin%C4%81%C5%A1anas_apar%C4%81ti_metin%C4%81mie_apar%C4%81ti/Stanley_Pusautom%C4%81ta_tipa_metin%C4%81mais_apar%C4%81ts_MIKROMIG_10870__2609937_1269.html

ebay gan viss kārtībā, jau nosaukumā pateikts - no gas

www.ebay.com/itm/Saldatrice-a-filo-NO-GAS-compatto-95amp-Stanley-MIKROMIG/140349762994?hash=item20ad7f6db2:g:yoQAAOSw-pNbwHU5

Jebkurā gadījumā katrs var nopirkt šādu vai ko dārgāku ar Mison gāzi un pamēģināt. www.aga.lv/lv/products_ren/cutting_welding_gases/shielding_gases/mison_shielding_gases/index.html

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

AGA ir pats pēdējais kantoris no kura ņemt gāzi...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 0 Atbildēt

msh ir priekšpēdējais useris, kura padomus klausīties.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Saki, tev patīk darbības ar kredītreformu?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Kāds progress?

Borgore Reģ.: 28.10.2017
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Kāds progress?

pagaidām laicīgi gribēju dzirdēt domas par aptuvenajām izmaksām, lai gan puse komentāru aizgāja uz "kā tu iedomājies", "interesanti zināt" pusi.. pavisam primitīvs jautājums

gribēju salīdzināt ar tām ~200 eirām pie servisa ar visu aizmugurējo spārnu griešanu un sametināšanu, jo domāju pie vienas privātpersonas doties, bet bija interese saprast, vai viņš neprasītu nesamērīgu cenu, par kuru es pat spriest īsti nevaru

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti