Nissan Juke 2011 /Automāts/ Key Less Go sistēma

NissanElena Reģ.: 23.06.2019

Sveiki,

Man tāds jautājums. Esmu iegādājusies automobīli 2011 gada Juke modeli 1.6 / automāts / benzīns.

Mašīnu nopirku LT. Problēma ir tāda,kad vēlos to iedarbināt karstā laika periodā,tā ne vienmēr iedarbinās no pirmās pogu piespiešanas reizes.

Vai kādam ir šāda veida pieredze ar šāda veida automašīnām ???

Sākot no septembra līdz maijām, tāda veida problēmas nerodas. ( teiksim rudens,ziemas mēnēšos .)

Esmu bijusi 2 veida autoservisos. Speciālisti īsi sakot nezin / neatrod / nemāk atrast kur ir vaina.

Braukāju jau 3.gadu ar tāda veida kaiti. Esmu apmierināta ar savu auto tikai neizprotu kur, vai kas ir jādara,lai ES varētu justies drošā savā spēkratā !

Vai tiešām jādzen iekšā Scandic Motors autoservisā,kur vajadzēs sķirties no krietnas naudas summas...

Ceru uz sapratni un adekvātiem kommentiem.

Paldies un Jauku Jums līgošanu!

 
imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Pēc loģikas, pārāk trekns degmaisījums vai nu tikai startam vai visu laiku. Aukstam laikam labi, jo iztvaiko tikai daļa degvielas, siltam ne. Tam var būt vairāki iemesli.

NissanElena Reģ.: 23.06.2019
0 0 Atbildēt

Sveiks, un Paldies par kommentu.

Kad Jūs minējāt Pārāk trekns degmaisijums,kas man būtu jāmaina/ jāapskata (Degviela, gaisa filtri, karboratoru, sveces ? ? )

Cenšos mazliet lasīt i-netā,kas vaŗētu būt par kaiti....

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Šādam jaunam auto, ar ko var braukt bez raizēm, nav jāskatās karburatoru, jo tas ir tik sarežģīts, ka labāk tomēr braukt uz servisu un nolocīt jaunam auto paredzēto bez raižu naudiņu. Manam divdesmitgadigajam, piemēram, vispār nav karburatora, tādēļ par to nepārtraukti raizējos.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Nu, gaisa filtru ieteicams mainīt jebkurā gadījumā, jo diez vai pirms pārdošanas tas ir darīts

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Nu ja,to degmaisījumu gan jau Jums šodn vakarpusē pie rīgas robežas noteikti kāds pārbaudīs.Bet pa lielam iemesls līdzīgs kā nupat te tajā blakusrakstā par jauna auto iegādi vecā zb audi vietā.Tāteikt,cēloņu un seku likumsakarīga ķēde,kura visuzskatāmāk ir attēlota vecajā labajā anekdotē- kur poručiks Rževskis pēcsvētku rītā sev starp zobiem konstatēja iesprūdušu aveņu sēkliņu.Varbūtt kāds drosmīgāks varētu to šeit ievietot,jo tā informācija ir aktuāla un pamācoši noderīga.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti