Arquus - pirmais militārais hibrīds

Volx Reģ.: 22.11.2018

Palasījos, eko tēmā dīzeļnieki spiež, ka kuģi un lielie transport nieki uz saules baterijām neiet. Te jums būs militārists, kas pat uz sāniem var gāzt

 
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Turpinot militāristu tēmu. Tesla3 policijas rīcībā twitter.com/EvaFoxU/status/1177460360296534017?s=19

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Zini ja visa Policija pārietu uz elektro, tad no viņiem sāktu mukt katrs otrais, jo pēc kilometriem 100 - tie vairs nevienu nokert nespētu.

... un nē ne obligāti uzlāde beigtos, nē ticamāk ka pārkarstu, un ieslēgtos aizsardzības režīms.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Kādi vēl 100 km? 10-20...

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Man jau liekas, ka atkal kko fantazē

Kas elektromotora var pārkarst? Tieši otrādi tie tak ir ātrāki un izturīgāki!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tā iet ka grāmatu nelasa, bet viedoklis ir. Diemžēl elektromobīlis sastāv arī no citām lietām, ne tikai elektromotora - bez citām lietām tur ir arī akumulatori. Kuri izlādes procesā uzkarst, bet tā kā tesla ir amerikāņu, nevis vācu ražotājs, tad teslas ir nokonfigurētas tīrai pincīšu staipīšanai - ceturtdaļjūdzi noskriet var, spēj arī sasniegt 250 kmph [model S] vai arī 233 [model 3], bet zāģēt ar tiem ātrumiem pa bāni nespēj - jo ja vācu ražotāji savu mašīnu izstrādē ietver arī faktoru lai mašīna būtu mehāniski spējīga zāģēt uz savu vmax pa bāni, jeņķiem tāda faktora nav. Rezultāts ir diezgan bēdīgs - ja mērķis būtu zāģēt pa bāni ar pedāli grīdā, var gadīties ka mans golfs spētu noturēt lielāku vidējo nekā tesla model 3, kur nu vēl kaut kas jaudīgāks un ar labāku aerodinamiku... Tā kā tu skaties viģikus no vates zemes, tu to vēl neesi pamanījis - es esmu paskatījies pāris viģikus, kur viens elektrojefiņš no norvēģijas ar teslām zāģē pa bāni - model S pēc ~10 km aķi sāk pārkarst un tiek ierobežota motoru jauda, vispirms laikam 400kw, pēc tam 250 kw, model 3 ir uzlabota aķu dzese, bet arī tur ļoti drīz aķi sāk pārkarst un tiek ierobežota jauda, un kā bija redzams viģikā - kā sāk ierobežot jaudu, tā tā miza uz līdzenas autostrādes savu vmax 233 vairs noturēt nespēj... Kas vispār ir ļoti bēdīgs rādītājs, nu wtf - mašīna ar labu aerodinamiku bez 450 zs nespēj noturēt 233 kmph...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 4 Atbildēt

Jā bet tavs goļārs pat tehnisko apskati nespēj iziet. Jūti atšķirību, dīvāna ekspert?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

???

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti