Lexus lēkā apgriezieni

Shadow90 Reģ.: 24.12.2019

Sveiki, Lexus is220d 2006 gads tukšgaitā aukstā dzinējā lēkā apgriezieni, kādas 5sekundes tad nostabilizējās itkā nekas nebūtu bijis. Šorīt pat noslāpa, otrreiz darbinot atkal sāka raustīties bišķ uzdevu gāzi un viss atkal normāli strādā. Braucot nekādu problēmu nav. Vrb kāds zin kas pa vainu?

 
Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

atrodi kur pielikt pie kompja diagnostiku uztaisīt

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

domaju ka varbūtiba šeit atrast vēl kadu Lexus dizelistu ir maziņa, vienīgi varbūt ka tie 2,2 dizeli līdzigi ar toyotas 2,2 dizeļiem uz Rav4 utml.

Man no tādaa vispārejas pieredzes šķiet ka varētu būt kvēlsveču problēma - tās nepietiekami uzsilda pirms starta, tad man pie ļoti lieliem mīnusiem tas Hondas 2,2 motors nevienmērīgi strādāja. Bet ka ir Lexus/Toyota dizelim man nav ne jausmas.

guntars09 Reģ.: 12.03.2020
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: domaju ka varbūtiba šeit atrast vēl kadu Lexus dizelistu ir maziņa, vienīgi varbūt ka tie 2,2 dizeli līdzigi ar toyotas 2,2 dizeļiem uz Rav4 utml.

Man no tādaa vispārejas pieredzes šķiet ka varētu būt kvēlsveču problēma - tās nepietiekami uzsilda pirms starta, tad man pie ļoti lieliem mīnusiem tas Hondas 2,2 motors nevienmērīgi strādāja. Bet ka ir Lexus/Toyota dizelim man nav ne jausmas.

vairāk es domāju ka jāpievērš uzmanība egr vārstam vai sprauslām. es pats nesen nopirku IS220D

varam sazināties epasta guntars09@gmail.com

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Kā noprotu, tieši piešķiļot auto, ja? Varētu būt tās pašas kvēlsveces. Kāda varbūt beigta un darbinot auto ir raustīgi apgriezieni kādu brīdi.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti