Anīkščos būs pilsētas svētki www.infoanyksciai.lt/renginys/miesto-svente-anyksciai-cia-gera/date-20200724/
P. S. Interesanti pie mums vispār kāds uzdrošinās rīkot pilsētas svētkus? Tērbatas ielas organizatorus jau noēda
Anīkščos būs pilsētas svētki www.infoanyksciai.lt/renginys/miesto-svente-anyksciai-cia-gera/date-20200724/
P. S. Interesanti pie mums vispār kāds uzdrošinās rīkot pilsētas svētkus? Tērbatas ielas organizatorus jau noēda
Kas ir Korejas klubs?!
Par to P.S. Smiltenē, šķiet, tikko kaut kas bija.
atpakaļ doties nav obligāti ![]()
Volx:" visi Munameģa apkārtnē noparkotie auto ar LV numuriem bija Korejas izcelsmes..."
Cik tad auto bija? Trīs vai četri?
Apmēram tā. Es jau ne stāvēju un uzskaiti neveicu. Piebraucu, stāv divi, atnāku atpakaļ, tie divi aizbraukuši un vietā citi trīs. Kkā tā
Kolonnā vajadzēja? Es piemēram negribu.
Brauca no medībām, iebrauca pretējā joslā - noskaidrots, kā notika traģiskā avārija ar trim bojāgājušajiem Tukuma novadā (+ VIDEO)
43
Pārtrauc nelikumīgo sodīšanu ar Jūrmalas domes un Latvijas Mobilais Telefons luksofora kameru (+ VIDEO)
23
iAuto par satiksmes organizēšanu Rīgā jaunajā krustojumā K.Ulmaņa gatve ar Lielirbes ielu 2.daļa (+ VIDEO)
17
Korejas klubs dodas uz Anīkščiem
Pagājušajā gadā spontāni ierosināju visiem Korejas automašīnu īpašniekiem doties uz tuvējo pierobežu - latviešiem sakrālo Munameģi. Protams, automašīnu kolonas ar LV numuriem neredzēju, bet visi Munameģa apkārtnē noparkotie auto ar LV numuriem bija Korejas izcelsmes.
Šogad ierosinu doties uz Lietuvas Anīkščiem, kur atrodas meža galotņu taka.
Datums 25.07,piektdiena
Laiks no 12.00 līdz 16.00 pie galotņu takas
www.infoanyksciai.lt/lv/