Q7 2014. g. akumulators

RaJa Reģ.: 31.12.2018

Nonīka akumulators, stāvēja VARTA AGM , kurš veikals tirgo, ir kas labāks?

 
WALA Reģ.: 19.06.2002
2 0 Atbildēt

autostarts.lv/

kādreiz bija Varta pārstāvji, vai ir joprojam - nezinu, zvani un jautā ....

Bet Varta tirgo joprojām, un ar aķiem (visus esu ņemis tur iznemot vienu pie iAuto vecbiedra Sviesca reiz) problemu.nav bijis.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Es pag ziemā tieši tur pirku jaunu akumulatoru. Var nodot veco aķi

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tieši tā tas visu laiku tur strādājis, un domāju ka nav mainījies joprojām.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Pareizākais ir tas, ko liek dīlerserviss :-/

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 2 Atbildēt

Interesanti, kurš dilerserviss ražo akumlatorus ???

imzz Reģ.: 27.02.2015
6 0 Atbildēt

Veikals jau arī neražo ;)

insekc Reģ.: 24.03.2003
0 0 Atbildēt

Ražotājs (un arī dīlerserviss) ne vienmēr liek pareizākos akumus. Vismaz man auto dzimtais akums nebija tas labākais. Man gan bija auto no US un gandrīz gadu stāvējis VVZ vai ne izlādēts. Bet zīmols nekāds, paredzēta vieta kietni lielākam. Ieliku FIAMM tik lielu, lai iet vietā un viss OK. AGM, protams, ir labi, BET vai tiešām vajag, jo price/performance attiecība kaut vai tam pašam FIAMM ir krietni labāka. Ja dīzeļauto, tag gan laikam AGM nav par skādi.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 3 Atbildēt

Dažreiz auto tiek ar nolūku mainīts, vai nejauši ir ielikts cits ģenerators - tas patiesībā kopā ar patērētāju jaudu būtu noteicošais akumlatora izvēlē. Pie mums ir pieraduši pie niknas aftermarket mūzikas likt lielus akumlatorus un kondensators, taču nebūtu slikti ari ģeneratoru likt piemērotāku, vai dažreiz pietiek mainīt skriemeļa diametru. ;)

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

VAG dīleris nemaz īsti nevar ielikt nepareizu aķi - lai piekodētu jauno aķi uzlādes kontrolierim [kāds atrodas gandrīz visos pieklājīgākos pēdējās desmitgades VAGmobīļos], uz tā jābūt BEM kodam, bet tāds atrodas tikai uz oriģinālajiem aķiem vai uz dažu VAG OEMu aķiem kas paredzēti priekš VAGmobīļiem. Nē nu jā, teorētiski var sameklēt kaut kādu BEM kodu internetā lai piekodētu bezfirmas aķi [esmu tā darījis], bet šaubos ka dīleris tā darīs.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nezinu konkreti par VAG, bet BMW piemeram var pateikt ražotāju Varta un iepērt viņu kodu, un viss būs tā kā vajag !

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nezinu par behu, bet Varta vulgaris VAG BEM kodu nesatur, tikai Varta kas paredzēta priekš VAGmobīļa vai arī Vartas ražojuma oriģināldetaļa.

Kaut kur pa acu galu lasīju ka viens no iemesliem esot savādāka ietilpības rēķināšana, parastais standarts mērot pie +10c, VAG pie 0...

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Par audi pirms divām 5gadēm gan bija tā, ka varēja kaut vai vienkārši izmainīt esoši/ierakstītā seriālnumura kaut vai vienu ciparu.Tad tas suuds saprata,ka tam ir pieslēgts cits aķis un ka tas tagad visdrīzāk ir jālādē/jāmonitorē kā Jauns.Jo iekš tā kodēšanas izvēlnes menū bija uztinamas ne visas aķu markas un modeļi.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 4 Atbildēt

7 gadi un nonīka aķis,nav tā kā par ātru,tas Q7 tev no pirmās dienas kalpo jeb tikko nopirkts?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nav jau teikts ka ar to Q7 tiek braukts. 7 gadi ir tīri normāls cipars. 10 gadus izvilkt jau būtu ideāli, bet atkarīgs no lietošanas.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 2 Atbildēt

Interesanti par ko man trīs dizlaiki,ko es ne tā uzrakstīju,laikam 7 gadi aķim ir daudz.Manai eglei jau 11 gadi aķim,kāpēc es zinu kad tas ir orģinālais aķis?Tāpēc kad tas ir beznosaukuma aķis,ražots EU i vsjo.

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 0 Atbildēt

Atradis par ko brīnīties, ja kaut ko raksti, būs 10-iem to kas neko neraksta, taču vai nu viņu pieredze atšķiras, vai tava "fizionomija nepatīk" - dabūsi par visiem "nopelniem". ;)

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Laikam vainīga piektdiena jo mans sūc šnabi

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti